تعبیر خواب جهنم

دیدن جهنم در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جهنم در خواب چیست؟

تعبیر خواب dreams

کلیه معبران دیدن جهنم در خواب را بد دانسته اند و از عذاب و عقاب و بدی کردار و آینده ای نامیمون سخن گفته اند ولی جهنم را در خواب بدون مقدمه ذهنی و روحی نمی بینیم موقعی جهنم را می بینیم که روحی ناآرام و مشوش و وجدانی اسیر و گرفتار دغدغه و تشویش داشته باشیم.

با این وصف دیدن جهنم نمی تواند مبارک و میمون باشد.

یک انسان با تقوی و نیکوکار هرگز صاحب وجدان نا آرام نمی شود و طبعا خواب جهنم نمی بیند و چون خواب جهنم دیدیم قبل از هر چیز باید بدانیم که ضمیر ناخود آگاه ما مشوش است و وجدانی زخم خورده داریم که ما را تحت فشار قرار داده است.

پس اگر جهنم را در خواب ببینیم آینده ای آشفته داریم و چنانچه وارد جهنم شویم و بیرون نیائیم پایان زندگی ما نزدیک است.

اگر بیننده خواب ببیند که وارد جهنم شد و از آتش نسوخت و آسیب ندید نشان آن است که گرفتار خذلان می شود و به تنگی و سختی می افتد ولی در پایان نجات می یابد.

اگر دیگری را در جهنم ببینیم که در آتش می سوزد در واقع خودمان هستیم که می سوزیم و دیگران شاهد سوختن ما خواهند بود. اگر بیننده خواب ببند که در جهنم است و آنجا ناله می کند و فریاد می کشد موقعیتی دارد که مردم از زبانش در عذابند و از شنیدن سخنانش رنج می برند. ب

به هر حال دیدن جهنم در خواب در هیچ وضع و شرایطی خوب نیست و چنانچه چنین خوابی دیدیم خوب است روی خود مطالعه کنیم و تا فرصت در دست هست تغییر راه بدهیم.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بهشت

☺ تعبیر خواب «جهنم» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جهنم» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. M

  خواب دیدم برای مدت کم قرار شد ب جهنم برم و جهنم اصلا شبیه چیزی ک تو قران توصیف شده نبود هیچ اتفاق بدی نیوفتاد حتی با خانواده یکی از دوستام خشو بش کردم اونجا اتیشی نبود اصلا ترسناک بنظر نمیومد برام اونجا خیابونای تاریک شهر بود!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن جهنم در خواب همانگونه که در بالا هم خوانده اید خیر نیست و نشان از اینده ی خیر برای بیننده ندارد و باید بسیار در کارهای خود دقت کنید. حتما صدقه دهید
   سربلند وپیروز باشید

 2. اطهر

  با سلام من فقط خواب دیدم مثلا از درب جهنم دارم داخلشو نگاه میکنم و مردم جهنمو میبینم که دارن عذاب میکشن و جیغ میکشن.بعد اومدم بیرون. انگار فقط به من نشون دادن اونجا رو همین

 3. ارش

  خواب دیدم در جهنم وارد شدم و شاهد شکنجه ی دیگران بودم ولی کسی ب من قول میداد ک من از این مکان بیرون میرم اتاقی برای من محیا کرده بودند ک اصلا باب میلم نبود کثیف بود رخت خواب توش بود و دو نفره

نظر خود را بیان کنید