تعبیر خواب سینه بند

دیدن سینه بند در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سینه بند در خواب چیست؟

رویا dream

داشتن سینه بند برای زنان امری است عادی که بر زیبایی و تناسب آنها می افزاید و برای مردان غیر طبیعی است و زشت…

در خواب نیز همین معنی را می رساند چون اگر مردی در خواب ببیند که سینه بند بسته با آشفتگی کارها و نابسامانی امور شغلی رو به رو می شود بی آن که جنبه مالی و مادی داشته باشد ولی اگر زنی ببیند که سینه بند بسته برای او شعفی پیش می آید مخصوصا سینه بند نو و سفید باشد. تعارف سینه بند به دیگری تامین شرف و آبروست برای هدیه گیرنده.

اگر زنی به زنی دیگر سینه بند تعارف کند یا برای او از بازار بخرد عملی می کند که در نتیجه به گیرنده سینه بند سودی اخلاقی می رسد نه مالی و چنانچه این سینه بند به مردی تعارف شود کاری انجام می گیرد که به حیثیت و آبروی او خدشه وارد می آید. سینه بند برای دختران جوان نوید عشق است ولی برای پسران جوان نامطلوب است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سینه

☺ تعبیر خواب «سینه بند» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سینه بند» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. با سلام من خواب دیدم که همراه ماردم به یک پاساژ میریم و مادرم سه سوتین که دوتاش آبی و یکیش صورتی میخریم و من هر چه به همسرم میخوام نشونش بدم بهم بی اعتنایی می کنه و دنبال زنی میره و انگار که عاشقش شده و با هم میرن تو یک اتاق و با هم همبستر میشن و من هم به دنبال همسرم میرم و با خودم میگم که چون این سوتین ها رو برام خریده بزار با رابطه ی جنسی ازش تشکر کنم و من هم میرم توی اتاق.
  ممنون میشم تعبیرش کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این نوع خواب ها که مربوط به تعبیر خواب خیانت هستند را باید با تفصیل خواند و بدانید که این نوع خواب ها دارای تعبیر خواب ضمنی نیستند و بیشتر اشاراتی به ناخوداگاه شما هستند تا یک تعبیر خواب دقیق.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. اسماAsma

  سلام لطفا تعبیر خواب من هم بگید.
  خواب دیدم با کسی که خیلی دوستش دارم و مدتیه که از هم جدا شدیم در یک محوطه باز و زیر سقف آسمان، چیزی روی زمین پهن کردیم و خوابیده ایم، همدیگه را عاشقانه بغل کرده ایم، نوازش میکنیم و ‌میبوسیم. مادر او بالای سرمان بر روی یک صندلی نشسته بود اما ما سرشار از عشقی غیر قابل توصیف بودیم، ناگهان یکی از دوستاش اومد پشت سر من دراز کشید. من جوری که دوستم نفهمه هولش میدادم اما اون دستشو برد زیر لباسم و سوتین منو از پشت باز کرد و خودمو انداختم توی بغل عشقم که از دوستش فاصله بگیرم. دوستم میخواست پتویی که رومون بود رو کنار بزنه اما من بهش گفتم نه دامن من خیلی کوتاهه این کارو نکن. دوباره منو بغل کرد و بو میکرد و میبوسید. بعدشم هر دومون بلند شدیم و از اونجا رفتیم، من پشت سر عشقم رفتم یعنی دست همو نگرفته بودیم. ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر احوالات روحی شما دارد که در شرایط خوبی به سر می‌برید و از لحاظ روحی به ارامش رسیده اید. که خواب زیبا و دلخواه دیده اید. و از اینکه این خواب را دیده اید نشان از دلتنگی شما و اینکه دلتان همچین شرایط را می‌خواهد می‌تواند این خواب را تجربه کرده باشید این خواب نشان بر تعبیر بد ندارد و اینکه شما در خواب یک مسائل را رعایت کرده اید نشان بر ذات پاک شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید