تعبیر خواب گدا

دیدن گدا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گدا در خواب چیست؟

تعبیر خواب گدا

گدا در خواب های ما انسانی است بزرگ منش و خیر و نیکوکار که بدون آشنائی قبلی به ما محبت می کند و خیر و خوبی می رساند.

اگر ببینید خودتان گدا شده اید خوب است و خواب شما می گوید نیکی می کنید.

اگر در خواب ببینید که گدا شده اید و از مردم کمک می خواهید خواب شما می گوید به دیگران محبت و کمک می کنید و کسی از این نیکی و خوبی آگاه نمی شود.

اگر دیدید به صدای بلند گدایی می کنید و کمک می خواهید از این ناراحت هستید که چرا دیگران به خوبی و صداقت شما توجه ندارند و قدر آن را نمی دانند و سپاسگزاری نمی کنند.

☺ تعبیر خواب «گدا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گدا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


50 دیدگاه

 1. ن ص

  سلام من خواب یک زن جوان ما آشنا رو میبینم که گدایی می‌کنه پیشم ولی وقتی یه لحظه روم رو برمیگردونم و بهشون نگاه میکنم میبینم دیگر جدا نیست و یک آدم عادی است تعبیرش چیس

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که دیدن گدا در خواب و کسی که در خواب به شکل گدا است بسیار خیر است وممکن است نشان از ان باشد که ایشان را باید ارج بگذارید و به این نتیجه خواهید رسید که برای شما فردی بسیار مهم است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مسیحا

  سلام و وقت بخیر.
  خواب دیدم یکی داره در حیاط خونه مون رو می زنه نگاه کردم دیدم پیرمرد فقیر و گدایی هست چند بار به خواهرم گفتم که برو دم در کمکش کن ولی گفت من نمیرم، منم چادر سرم بود رفتم دم در با مهربونی صداش زدم گفتم بیا بعد دو هزار تومن پول بهش دادم اونم خوشحال شد لبخندی زد و رفت.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و می تواند نشان از وجود فردی در زندگی شما باشد که بسیار بزرگ و با منش است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سحر

  با سلام خواب دیدم چند زن برای کمک گرفتن ب سمت ماشینی ک من و دوستم بودیم اومدن و توی خیابون میرفتیم و همچنان ک میرفتیم گداهای بیشتری سرراه ما قرار میگرفتند انقد زیاد بودن ک یکیشون روی کاپوت ماشین نشست و ما اونو رد کردیم دوستم داشت ب اون نگاه میکرد و ب من گفت خودشو انداخت روی زمین ، ک یکدفعه دوتای گدای دیگ جلومون سبز شدن ک یکیشون بچه بغلش بود،اونایی ک رد کردی ی حالتی مث متکدی داشتن وقتی از خواب بیدار شدم خیلی آشفته بودم و ترسیده بودم
  ،تعبیر لطفا

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب گدا بسیار به خیر امده است و می تواند نشان از فردی خیر و بزرگ منش باشد و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر و خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. _

  سلام
  من خواب دیدم برای خرید خونه رفتم مغاره میوه فروشی داییم و موقع حساب کردن خریدام پدر بزرگم بهم میگه نمیخواد پول بدی ولی میگم مامانم گفته پولشو بدم بعدش دکه اومدم برم دیدم که زنداییم جلوی ستون مغازه داییم با لباس هایی مثل گداها و نشسته داره با حرکت دستش گدایی میکنه یه سبده پیاز هم کنارشه سلام بهش کردم دلی فقط بهم نگاه کرد و جواب نداد.
  و اینکه من خوده داییم رو تو خواب ندیدم ولی حس میکردم اونجاست .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب گدا این خواب می تواند به این معنا باشد که در اینده برای شما خیری از جانب ان شخص رسد که بزرگ منشی ایشان را برای شما ثابت کند.
   سربنلد و پیروز باشید

 5. سلیل رجبی

  سلام خواب دیدم زنی گدا که چندین بار در بیداری هم امده برای گدایی همراه دخترم وارد خانه شد وزن گدا وقتی وارد خانه شد می گفت مریض است
  بهش گفتم تو که مریضی چرا امدی اینجا و بزور و تلاش فراوان او را از خانه بیرون کردم بعد رفتنش متوجه شدم دزدی کرده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دورکردن گدا از خود باید بدانید که ممکن است به ان معنا باشد که شخصی بزرگ ممکن است در زندگی شما باشد که نباید ایشان را از خود دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. سعیده منصوری

  خواب دیدم پیرزنی با قیافه وحشتناک وارد یک مکان شد خانه ما نبود حس خوبی بهش نداشتم ازم خاست بهش پول بدم منم سعی کردم بیرونش کنم ولی اون نرفت بهش مقداری پول دادم دوستان منم که اونجا بودن بهش پول دادن وقتی پولشو‌گرفت خودش از اونجا رفت.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب این خواب باید بدانید که به معنای گدا ممکن است نباشد و به این معنا باشد که ایشان به تعبیر خواب جادوگر و عجوزه بازگردد که به معنای آن می تواند باشد که شما در اینده باید در روابط خود بسیار دقیق باشید که شخصی برای شما بدخواهی نکند.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. اسماعیل

  با عرض سلام و خسته نباشید .ببخشید خواب دیدم گدایی(زن) به منزل مادر خانومم مراجعه کرده و اهل منزل با اعتقاد به بی ادب و پررو بودن، اون رو بیرون میکنن ولی من دخالت میکنم تو اون رو ترغیب میکنم تا برگرده تا بهش کمک کنم ولی میبینم با کمال تعجب بسیار بی ادب و پررو هست و با من دهن و دهن میاد و حرفها رکیک میزنه و من هم به ناچاراون رو از اونجا میرونم تعبیرش لطفا؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بایدبدانید که ممکن است به این معنا باشد که ایشان در زندگی شما به معنای کسی است که دیگران در باره ی آن تفکری غیر از انچه شما دارید دارند و ممکن است طرز فکر آن ها بر شما هم اثر کند و سبب دور شدن ان شخص خیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 8. فرهاد بیرانوند

  سلام من خواب دیدیم شخصی وارد خانه ما شد برای گدایی و از پسرم درخواست کرده بود که از سینه اش به او شیر بدهد و پسرم داشت این کار رو میکرد
  ومن خیلی عصبانی شدم و اون رو بیرون کردم
  تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است این خواب به این تعبیر باشد که در اینده از کسی خیر و محبتی دریافت کنید که به واسطه ی پسر شما باشد و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. آرزو

  من خواب دیدم که خاله ام گدا شده و به شدت متعجب بودم که اون رو در حال گدایی دیدم . میشه راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گدا شدن دیگران نشان از ان امده است که منش بالای آن فرد را نشان دهد و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. صدرا

  من خواب دیدم ی پیرزن گدا دست طرفم دارز کرد من هزار تومن بهش دادم دو هزار تومن تو جیبم بیشتر نبود و هی ای کار را تکرار میکردم و پول های جیبم تمومی نداشت انگار چشمه وصله

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است این خواب به این معنا باشد که در تبعیر خواب کمک کردن به گدا آمده است که می تواند به معنای ان باشد که در حق کسی کاری خیر کنید که بسیار برای شما خوب است و از این رو این خواب را باید خیر بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. نگین

  سلام من خواب دیدم که تو باغ پدرم گدایی از من درخواست کمک میکنه و جان مادربزرگم که فوت شده رو قسم میخوره
  نیمه ای از بسته کبریت و برد من بهش گفتم ک اینجا ب کبریت نیاز دارم او هم بسته ای دیگر کبریت ب من داد از دستش افتاد و ریخت یادم نیست ک کبریت ها سوخته شده بودن یا نه اما مورچه های سیاه از اون بیرون اومد و روی پام راه میرفتن و منم با تکان دادن پا سعی میکردم اونا رو بندازم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که در تعبیر خواب کبریت به معنای مشکلی امده است که برای بیننده ی خواب پیش اید و از طرفی کمک کردن به گدا هم ممکن است نشان از ان باشد که در خواب شما کسی خیر در اطراف شما است و از این رو این خواب برای شما ان چنان بد نیست و از این رو نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. پویا

  سلام بنده برای چندمین بار خواب میبینم که در مسیری که به محل کارم میروم چند زن گدا (بعضی اوقات مرد هم دیدم)دست و پایم را میگیرند و از من طلب کمک میکنند و من هم ظاهرا وضع مالی مناسب ندارم و معمولا نمیتوانم کمکی کنم در خواب میبینم که این افراد ول کن منم نیستن و منو دنبال میکنن و حتی به محل کارمم میان که از من چیزی بگیرند برخی مواقع کمکشون میکنم ولی اکثرا کمکی نمیکنم لطفا تعبیر خواب منو بفرمایین ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خوابهای تکراری ممکن است دارای تعبیر عینی نباشند و به معنای در ناخوداگاه شما باشد و از این رو از بابت دیدن ان نگران نباشید و بدانید که باید در جهت رفع ان در ناخوداگاه خود برایید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. معصومه

  سلام
  من خواب دیدم مادرم یک گونی پر از انارها در اندازه های مختلف دارن و من قرار بود کمکشون کنم ببرم جایی اما سرراه چیشد خودمون انارامون رو خوردیم و فکر میکردم خشک شدن اما شیرین و خوشمزه بودن…یک دفعه یک اقای گدایی اومد که انگاری ازش میترسیدن ولی من براش انار بردم که خودش یه دونه برداشته بود من بهش گفتم بخور هرکدوم که دوست داری بردار…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب انار اگر خوشمزه باشد به معنای خیر است و از این که در فصل انار هم ببینید چه بهتر است و از این رو ممکن است نشان از انتخابی باشد که بین عمل خیر و خیر تر در اینده باید بکنید باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سارینا

  سلام
  خواب دیدم زن گدایی اومد انگار گرسنه بود و مادرم یک مرغ پخته شده رو تیکه تیکه کرد و بهش داد.

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر خواب کمک کردن به گدا به خیر امده است و از این رو این خواب برای شما با توجه به تعبیر خواب مرغ ممکن است نشان از خیری باشد که در اینده به ان رسید که جواب عمل صالحی است که خودتان انجام داده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. علی کریمی

  با سلام
  خخواب دیدم یک گدایی میاد خونه همه اثاث منزل رو میشکنه میگه من همه پولتان را تا اخرش از شما خواهم گرفت و همه چیزو میشکنه بعد که میرم اتاق زیر لحاف لحاف بالا میره بازم همون حرفارو تکرار میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن گدا در خواب خیر است ونشان از فردی نیکوکار دارد و دیدن دعوا هم در خواب خیر است و نشان از ان دارد که کسی در حق شما محبتی خواهد کرد و از این رو این خواب برای شما بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. احمد حسین احمدی

  سلام خواب دبدم با سرویس از سرکار اومدم و از اتفاق به جای اینکه سرویس دم خیابون من را پیاده کند اومد و دم در خونمون پیاده ام کرد بعددیدم دم در دوتا بچه گدا نشستند و غذایی را که مادربزرگم بهشون دادند میخورند بعد از چنددقیقه که من را دیدند اصرار بر این داشتند بیاند داخل خونه و از مادربزرگم چیززیادتری بگیرند ولی من اونها را گرفتم وازخونه پرت کردم بیرون
  لطفا تعبیرخواب را بفرمایید
  تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر یابد که شما در اینده از جانب کسی خیری خواهید دید و باید بسیار در پاسخ دادن به ان دقیق باشید که خدای ناکرده سبب رنجش ایشان نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. میلاد

  خواب دیدم به گدایی برخورد میکنم وقتی نشسته زمین ناراحت میشه دنبال میکنه منو بزنه منم فرار میکنم بعد گداها زن چندتا میشن هی دنبالم میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعابیر بالا هم خوانده اید این خواب بر خلاف حالتی که برای ببیننده دارد بر اساس تعابیر خواب برای شما خیر است و نشان از ان می تواند باشد که کسی در حق شما خیر خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. صبا

  سلام
  خواب دیدم پیرزنی گدا وارد حیاط جایی شد که خانه ما نبود اما من از آنجا مراقبت میکردم، داشت درون آشغال ها دنبال غذا میگشت من و همراهانم دلمان سوخت و به او پول دادیم، پیرزن حتی به من فرصت نمیداد خودم به او پول بدهم با عجله دست توی کیفم کرد و مقداری پول که من از وجودشان خبر نداشتم برداشت ، البته من هم راضی بودم، بعد وارد خانه شد و همه جا را میگشت که من فهمیدم دزد است و بیرونش کردیم اما در دلم همچنان ترس بود که باز برنگردد، چند گربه هم آن بین بودن که من از گربه در بیداری هم میترسم و بیرونشان کردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند نشانه ی ان باشد که شما از جانب کسی که دوست شما است ومدتی است او را ندیده اید خیری خواهید دید و باید بسیار اگاه باشید که دیگران رابطه ی شما با ایشان را مخدوش نکنند.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. F

  سلام من خواب دیدم که زن گدایی وارد حیاط ما میشود و من به او کمک نمیکنم و هرکاری میکنم او از خانه ما بیرون نمیرود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان است که شما نسبت به کسی که می تواند برای شما خیری رساند بد برخورد خواهید کرد که سبب از دست دادن ان خیر و رزق می شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. عفت درخشنده

  سلام خانم 42ساله هستم خواب دیدم درخیابان پیرزن گدایی دنبالم است وهرچه سعی کردم ازش دورشم آخرنشدوبهم رسیدوطلب پول کرد من هم گفتم ندارم چون ترسیده بودم میخواستم زودتر دور شم وگرنه مقداری پول داشتم که بدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بیانگر ان است که شما به خیری که برای شما خواهد رسید دست رد خواهید زد که این موضوع از ترس شما در برقراری روابط است وباید بیشتر به این موضوع دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. فاطمه

  سلام.من دوشبه ک با فاصله بینشون خواب یکی از پیرزن های فامیل شوهرمو میبینم ک خیلی خانم خوب و مهربونیه ناگفته نمونه سید هم هست.اما ت خواب من کور و بد و ترسناک میشه و از منو شوهرم گدایی میکنه و بینمون یه در شیشه ایی هست ک قفلش میکنیم تا نتونه بیاد و ب ما آسیب برسونه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس ان جه که در تعابیر خواب امده است این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده از جانب ایشان خیری خواهید دید انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. نازنین صادقی

  باسلام
  من دختری هستم ۲۰ ساله
  دیشب خواب دیدم که ۳ نفرکه هم گدا بودن و هم انگار برای خورد و خوراکشون دذدی میکردن
  این ۳ نفر اومدن تو راه پله ما منم همراشون بودم و باهاشون مهربون بودم انگار دلم میسوخت براشون
  بعدم اومدن وارد خونمون شدن و من بهشون کمک کردم و غذا دادم
  تعبیر خوابم چیه؟
  ممنون ازشما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گدا آمده است که نشان از ان می تواند داشته باشد که شما با کسانی اشنا خواهید شد که انسان های خیر و نیکویی هستند و برای شما خیر و محبت به همراه خواهند داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 23. مریم شناورفر

  سلام من خواب دیدم مه از در خونه امدم بیرون چند تا بچه رو تو کوچه دیدم که همشون گدایی میکردن یکیشون امد جلو من و از من کمک خواست ولی من بهش گفتم چیزی ندارم این چه تعبیری میتونه داشته باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر امده است که نشان از فردی بسیار با محبت و دست و دلباز دارد و باید بدانید که تعبیر این خواب به این صورت خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور موقعیتی خواهید داشت که با فردی اشنا شوید که برای شما خیر و محبت دارد و نباید این موقعیت را از دست دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. پاشازاده

  من سه ماه بعد کنکور میدم به همین خاطر خیلی استرس دارم و خیلی فشار رومه. چند شب پیش خواب دیدم که سر کوچه وایستادم و به مردم نگاه میکنم که اتفقا چشمم به یه گدای ترسناک میوفته که از دور داره سمت من میاد من میترسم به کوچه میرم که به خونمون برم .

  میبینم که اونم پشت سرم به کوچه وارد میشه ، در خونمونو زدم ولی بابام خونه نبود و مامانم هم داشت ظرف میشست و صدای در رو نمیشنید خیلی ترسیده بودم با خودم از ته دل گفتم خدایا کمکم کن که ناگه میبینم در رو یه کسی برام باز میکنه فکر میکنم مادرمه ولی وقتی وارد خونه میشم هیچ کسی پشت خونه نبود. تعبیر این خواب چی میتونه باشه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب فاقد تعبیر است و چون در تمام خواب شما ترس به همراه شما بوده است تعبیری ندارد و بیشتر نشان از تشویش های ذهنی شماست که انشالله باید با ان ها مقابله کنید و بتوانید بر ان ها فایق ایید که دیگر تکرار نشوند.
   سربلند و موفق باشید

 25. عارفه

  سلام. خواب دیدم پدرشوهرم که فوت کرده داره گدایی میکنه وپدرم که فوت کرده باشاسی بلند میگذره بهش پول میده وپدرشوهرم میگه چراخورده از درشتاش بده این یعنی چه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تا حدود زیادی واضح است و ممکن است به این شکل تعبیر گردد که ان شخص که در خواب گدا بوده اند در حالی ناراحت به سر می برند و پدر شما بسیار عاقبت خوبی برای خود ساخته اند و ایشان احتمالا شفاعت ان مرحوم را نیز میکنند اما شما نیز بایدبرای ایشان خیرات دهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید