مجله آلامتو

تعبیر خواب گدا

دیدن گدا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گدا در خواب چیست؟

تعبیر خواب گدا

گدا در خواب های ما انسانی است بزرگ منش و خیر و نیکوکار که بدون آشنائی قبلی به ما محبت می کند و خیر و خوبی می رساند.

اگر ببینید خودتان گدا شده اید خوب است و خواب شما می گوید نیکی می کنید.

اگر در خواب ببینید که گدا شده اید و از مردم کمک می خواهید خواب شما می گوید به دیگران محبت و کمک می کنید و کسی از این نیکی و خوبی آگاه نمی شود.

اگر دیدید به صدای بلند گدایی می کنید و کمک می خواهید از این ناراحت هستید که چرا دیگران به خوبی و صداقت شما توجه ندارند و قدر آن را نمی دانند و سپاسگزاری نمی کنند.

تعبیر خواب «گدا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گدا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. پاشازاده در

  من سه ماه بعد کنکور میدم به همین خاطر خیلی استرس دارم و خیلی فشار رومه. چند شب پیش خواب دیدم که سر کوچه وایستادم و به مردم نگاه میکنم که اتفقا چشمم به یه گدای ترسناک میوفته که از دور داره سمت من میاد من میترسم به کوچه میرم که به خونمون برم .

  میبینم که اونم پشت سرم به کوچه وارد میشه ، در خونمونو زدم ولی بابام خونه نبود و مامانم هم داشت ظرف میشست و صدای در رو نمیشنید خیلی ترسیده بودم با خودم از ته دل گفتم خدایا کمکم کن که ناگه میبینم در رو یه کسی برام باز میکنه فکر میکنم مادرمه ولی وقتی وارد خونه میشم هیچ کسی پشت خونه نبود. تعبیر این خواب چی میتونه باشه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب فاقد تعبیر است و چون در تمام خواب شما ترس به همراه شما بوده است تعبیری ندارد و بیشتر نشان از تشویش های ذهنی شماست که انشالله باید با ان ها مقابله کنید و بتوانید بر ان ها فایق ایید که دیگر تکرار نشوند.
   سربلند و موفق باشید

 2. عارفه در

  سلام. خواب دیدم پدرشوهرم که فوت کرده داره گدایی میکنه وپدرم که فوت کرده باشاسی بلند میگذره بهش پول میده وپدرشوهرم میگه چراخورده از درشتاش بده این یعنی چه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تا حدود زیادی واضح است و ممکن است به این شکل تعبیر گردد که ان شخص که در خواب گدا بوده اند در حالی ناراحت به سر می برند و پدر شما بسیار عاقبت خوبی برای خود ساخته اند و ایشان احتمالا شفاعت ان مرحوم را نیز میکنند اما شما نیز بایدبرای ایشان خیرات دهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید