تعبیر خواب گدا

دیدن گدا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گدا در خواب چیست؟

تعبیر خواب گدا

گدا در خواب های ما انسانی است بزرگ منش و خیر و نیکوکار که بدون آشنائی قبلی به ما محبت می کند و خیر و خوبی می رساند.

اگر ببینید خودتان گدا شده اید خوب است و خواب شما می گوید نیکی می کنید.

اگر در خواب ببینید که گدا شده اید و از مردم کمک می خواهید خواب شما می گوید به دیگران محبت و کمک می کنید و کسی از این نیکی و خوبی آگاه نمی شود.

اگر دیدید به صدای بلند گدایی می کنید و کمک می خواهید از این ناراحت هستید که چرا دیگران به خوبی و صداقت شما توجه ندارند و قدر آن را نمی دانند و سپاسگزاری نمی کنند.

☺ تعبیر خواب «گدا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گدا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

22 دیدگاه

 1. علی کریمی

  با سلام
  خخواب دیدم یک گدایی میاد خونه همه اثاث منزل رو میشکنه میگه من همه پولتان را تا اخرش از شما خواهم گرفت و همه چیزو میشکنه بعد که میرم اتاق زیر لحاف لحاف بالا میره بازم همون حرفارو تکرار میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن گدا در خواب خیر است ونشان از فردی نیکوکار دارد و دیدن دعوا هم در خواب خیر است و نشان از ان دارد که کسی در حق شما محبتی خواهد کرد و از این رو این خواب برای شما بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. احمد حسین احمدی

  سلام خواب دبدم با سرویس از سرکار اومدم و از اتفاق به جای اینکه سرویس دم خیابون من را پیاده کند اومد و دم در خونمون پیاده ام کرد بعددیدم دم در دوتا بچه گدا نشستند و غذایی را که مادربزرگم بهشون دادند میخورند بعد از چنددقیقه که من را دیدند اصرار بر این داشتند بیاند داخل خونه و از مادربزرگم چیززیادتری بگیرند ولی من اونها را گرفتم وازخونه پرت کردم بیرون
  لطفا تعبیرخواب را بفرمایید
  تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر یابد که شما در اینده از جانب کسی خیری خواهید دید و باید بسیار در پاسخ دادن به ان دقیق باشید که خدای ناکرده سبب رنجش ایشان نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. میلاد

  خواب دیدم به گدایی برخورد میکنم وقتی نشسته زمین ناراحت میشه دنبال میکنه منو بزنه منم فرار میکنم بعد گداها زن چندتا میشن هی دنبالم میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعابیر بالا هم خوانده اید این خواب بر خلاف حالتی که برای ببیننده دارد بر اساس تعابیر خواب برای شما خیر است و نشان از ان می تواند باشد که کسی در حق شما خیر خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. صبا

  سلام
  خواب دیدم پیرزنی گدا وارد حیاط جایی شد که خانه ما نبود اما من از آنجا مراقبت میکردم، داشت درون آشغال ها دنبال غذا میگشت من و همراهانم دلمان سوخت و به او پول دادیم، پیرزن حتی به من فرصت نمیداد خودم به او پول بدهم با عجله دست توی کیفم کرد و مقداری پول که من از وجودشان خبر نداشتم برداشت ، البته من هم راضی بودم، بعد وارد خانه شد و همه جا را میگشت که من فهمیدم دزد است و بیرونش کردیم اما در دلم همچنان ترس بود که باز برنگردد، چند گربه هم آن بین بودن که من از گربه در بیداری هم میترسم و بیرونشان کردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند نشانه ی ان باشد که شما از جانب کسی که دوست شما است ومدتی است او را ندیده اید خیری خواهید دید و باید بسیار اگاه باشید که دیگران رابطه ی شما با ایشان را مخدوش نکنند.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. F

  سلام من خواب دیدم که زن گدایی وارد حیاط ما میشود و من به او کمک نمیکنم و هرکاری میکنم او از خانه ما بیرون نمیرود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان است که شما نسبت به کسی که می تواند برای شما خیری رساند بد برخورد خواهید کرد که سبب از دست دادن ان خیر و رزق می شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. عفت درخشنده

  سلام خانم 42ساله هستم خواب دیدم درخیابان پیرزن گدایی دنبالم است وهرچه سعی کردم ازش دورشم آخرنشدوبهم رسیدوطلب پول کرد من هم گفتم ندارم چون ترسیده بودم میخواستم زودتر دور شم وگرنه مقداری پول داشتم که بدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بیانگر ان است که شما به خیری که برای شما خواهد رسید دست رد خواهید زد که این موضوع از ترس شما در برقراری روابط است وباید بیشتر به این موضوع دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. فاطمه

  سلام.من دوشبه ک با فاصله بینشون خواب یکی از پیرزن های فامیل شوهرمو میبینم ک خیلی خانم خوب و مهربونیه ناگفته نمونه سید هم هست.اما ت خواب من کور و بد و ترسناک میشه و از منو شوهرم گدایی میکنه و بینمون یه در شیشه ایی هست ک قفلش میکنیم تا نتونه بیاد و ب ما آسیب برسونه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس ان جه که در تعابیر خواب امده است این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده از جانب ایشان خیری خواهید دید انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. نازنین صادقی

  باسلام
  من دختری هستم ۲۰ ساله
  دیشب خواب دیدم که ۳ نفرکه هم گدا بودن و هم انگار برای خورد و خوراکشون دذدی میکردن
  این ۳ نفر اومدن تو راه پله ما منم همراشون بودم و باهاشون مهربون بودم انگار دلم میسوخت براشون
  بعدم اومدن وارد خونمون شدن و من بهشون کمک کردم و غذا دادم
  تعبیر خوابم چیه؟
  ممنون ازشما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گدا آمده است که نشان از ان می تواند داشته باشد که شما با کسانی اشنا خواهید شد که انسان های خیر و نیکویی هستند و برای شما خیر و محبت به همراه خواهند داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مریم شناورفر

  سلام من خواب دیدم مه از در خونه امدم بیرون چند تا بچه رو تو کوچه دیدم که همشون گدایی میکردن یکیشون امد جلو من و از من کمک خواست ولی من بهش گفتم چیزی ندارم این چه تعبیری میتونه داشته باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر امده است که نشان از فردی بسیار با محبت و دست و دلباز دارد و باید بدانید که تعبیر این خواب به این صورت خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور موقعیتی خواهید داشت که با فردی اشنا شوید که برای شما خیر و محبت دارد و نباید این موقعیت را از دست دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. پاشازاده

  من سه ماه بعد کنکور میدم به همین خاطر خیلی استرس دارم و خیلی فشار رومه. چند شب پیش خواب دیدم که سر کوچه وایستادم و به مردم نگاه میکنم که اتفقا چشمم به یه گدای ترسناک میوفته که از دور داره سمت من میاد من میترسم به کوچه میرم که به خونمون برم .

  میبینم که اونم پشت سرم به کوچه وارد میشه ، در خونمونو زدم ولی بابام خونه نبود و مامانم هم داشت ظرف میشست و صدای در رو نمیشنید خیلی ترسیده بودم با خودم از ته دل گفتم خدایا کمکم کن که ناگه میبینم در رو یه کسی برام باز میکنه فکر میکنم مادرمه ولی وقتی وارد خونه میشم هیچ کسی پشت خونه نبود. تعبیر این خواب چی میتونه باشه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب فاقد تعبیر است و چون در تمام خواب شما ترس به همراه شما بوده است تعبیری ندارد و بیشتر نشان از تشویش های ذهنی شماست که انشالله باید با ان ها مقابله کنید و بتوانید بر ان ها فایق ایید که دیگر تکرار نشوند.
   سربلند و موفق باشید

 11. عارفه

  سلام. خواب دیدم پدرشوهرم که فوت کرده داره گدایی میکنه وپدرم که فوت کرده باشاسی بلند میگذره بهش پول میده وپدرشوهرم میگه چراخورده از درشتاش بده این یعنی چه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تا حدود زیادی واضح است و ممکن است به این شکل تعبیر گردد که ان شخص که در خواب گدا بوده اند در حالی ناراحت به سر می برند و پدر شما بسیار عاقبت خوبی برای خود ساخته اند و ایشان احتمالا شفاعت ان مرحوم را نیز میکنند اما شما نیز بایدبرای ایشان خیرات دهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید