شبکه آلیس رمان عاشقانه

کیت کوئین در این کتاب، داستانی جذاب را بیان می کند که پراست از روایات نفس گیر و هیجان انگیز وخواننده هر لحظه احساس می کند پشت اتومبیل کروکی نشسته و همراه با سرسختی های ایو و شجاعت های شارلی سفری پنهان را به دنبال ان ها اغاز می کند. شبکه ی الیس داستانی جذاب و در عین حال مبهم است که خواننده را تا لحظه ی اخر با خود همراه می کند.
تقریظ هیثر وب، نویسنده ی کتاب” معشوقه رودین”


قسمتی از رمان جذاب شبکه آلیس

حالا سه زن روی آن تپه ی پوشیده از علف که بلندتر از مراتع دیگر بود در انتظار رسیدن قطار نشسته بودند. همان تپه ای که ایو و لی لی وضعیتش را برای دیده بانی بررسی کرده بودند. ویولت در سکوت آن جا مشغول جویدن یک رشته علف شده بود، ایو هم انگشتانش را در هم فرو می برد و آن ها را پیچ و تاب می داد و لی لی هم که انگار به مهمانی آمده بود، زیرلب چیزهایی در مورد آخرین خریدی که از مغازه کرده بود، تکرار می کرد.

  • در آخرین سفرم به تورنه۱ عجیب ترین مدل کلاه رو برای خودم خریدم که گل های رز براق و تورهای خال خالی داشت. توی قطار جاموند، فکر می کنم که هنوز اونجاست. هیچ خیابان گردی هم جرئت دزدینش رو نداره.

ایو گفت:

  • لی لی کافیه، ساکت شو دیگه! چقدر حرف می زنی؟!

و ویولت که تمام این دو ساعت را سکوت کرده بود، با همان جدیت همیشگی خطاب به ایو گفت:

  • متشکرم!

آن ها به مسیر قطار خیره شده بودند. گویی تمرکزشان به تنهایی می توانست آن قطار را منفجر کند.

حالا آفتاب بالا آمده بود و هوا هم گرم تر شده بود. لی لی با چشمان تیزبینش گفت:

  • اون، همون قطاره ست؟

لکه ی ریز از سیاهی در هوا، آن دود قطار بود.

صدای چوچوی لوکوموتیو آرام آرام به گوش می رسید، ولی خیلی دورتر از آن بود تا صدای تق تق چرخ هایش روی ریل و یا حتی صدای غرش پرتاب کردن بخار به آسمان را بشود شنید. خیلی دورتر از این که بشود جزئیاتش را تشخیص داد، اما طبق اطلاعات ایو، این همان قطار بود!

برای خرید این کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید کتاب شبکه آلیس اثر کیت کوئین انتشارات آترینا