نظافت منزل

اگر شما و همسرتان عاشق خانه تمیز و پاکیزه هستید، به نظافت منزل خود اهمیت می دهید و برای آن برنامه ریزی مدون دارید، از لحظات و زمان هایی که مشغول نظافت منزل خود هستید، لذت می برید به آنها عشق می ورزید، باید به شما تبریک بگوییم. امروزه کمتر خانواده ای را می توان پیدا کرد که عاشق نظافت منزل هستند.

البته بله شاید همه ما خانه تمیز و پاکیزه که همه چیز در آن سر جای خودش است را دوست داریم، اما صحبت درباره نظافت کردن است، درباره زمان گذاشتن و کالری سوزاندن. نزدیک عید که می شود و بحث داغ خانه تکانی، صفحه های مجازی پر می شود از کمپین های نه به خانه تکانی. اما ما در این یادداشت می خواهیم شما را عاشق کنیم. عاشق نظافت منزل تا لذت یک خانه مرتب و تمیز، آنهم برای همه سال را داشته باشید.

عاشق خانه خود باشید.

نظافت منزل

می خواهیم درباره لحظاتی در منزل شما صحبت کنیم که شاید کمتر به آنها توجه داشته باشید و تاثیر آنها را در روابط خانواده خود نادیده گرفته باشید. احتمالا برایتان پیش آمده است که وقتی دنبال وسیله ای در خانه باشید و در اولین کشو را که باز می نمایید، سر جایش است. یا برای تمدید بیمه ماشین، در اولین قفسه مدارک خود را که باز کنید، جلد بیمه نامه لبخندی ظریف روی لبانتان بنشاند.

یا در آشپزخانه در حال آشپزی باشید، کاسه ها و بشقاب ها دقیقا جایی هستند که فکر می کنید. ادویه ها همگی مرتب در ادویه دان قرار دارند و شما فقط باید از آشپزی خود لذت ببرید.

درباره احساسی که در آن موقع دارید، چه فکری می کنید؟ شبیه یک حس عاشقانه رنگارنگ به خانه خودتان است. یک احساس رضایت نسبت به اطرافیان و گوشه کنار منزل خود خواهید داشت. شبیه  یک لبخند شیرین بعد از برد تیم محبوبتان. شما عاشق منزل خود هستید. این یک معجزه است. معجزه ای که با یک نظافت منزل به آن رسیده اید. ردپای شرکت نظافتی خود را در لحظات شیرین منزل خود احساس می کنید.

برنامه ریزی برای نظافت منزل

نظافت منزل

این با بقیه فرق دارد. شاید بارها و بارها برای درس خواندن، برای مسافرت، برای کنکور، برای شغل خود و برای پول در آوردن برنامه ریزی کرده باشید. اما اگر همین الان کاغذ و قلم بردارید و برای نظافت منزل خود قصد برنامه ریزی داشته باشید، چند خط به ذهنتان می رسد.

اولین گام برای داشتن یک برنامه ریزی مدون برای نظافت منزل خودتان، مشورت با یک کاربلد است. بهترین آن را می توانید در www.tamizyar.ir پیدا کنید. ما در کنار شما برای نظافت منزل شما برنامه ریزی می کنیم.

گام دوم برای برنامه ریزی مدون برای نظافت منزل، نوشتن است. جای درست و دقیق وسایل خانه خود را روی کاغذ بنویسید. مدارک شخصی و شناسایی خود باید کشو مخصوص داشته باشد. جای آنها را مشخص کنید. هر وسیله ای که جایی برای آن ندارید، احتمالا اضافه است. شما در هر لحظه باید بدانید که جای هر وسیله کجاست و کجا باید باشد و از همه مهم تر این جایگذاری را به رویت تک تک اعضای خانواده برسانید. جای هیچ عذر و بهانه ای وجود ندارد. اگر به وسیله ای برخوردید که جای مخصوص ندارد، جایی برای آن دست و پا کنید.

در گام سوم خوراکی ها و وسایل بهداشتی را در بسته بندی مناسب در جای مخصوص خود قرار دهید. برای مثال شامپوها و لوازم شوینده می توانند در یک بسته پلاستیکی، به دور از رطوبت و آب نگهداری شوند. پلاستیک های اضافه را می توان با یک ابتکار ساده، بسته بندی کرد. محل مشخص خوراکی ها در یخچال را رعایت نمایید.

گام چهارم تعیین زمان هایی در طول هفته برای نظافت جزئی و کلی منزل است. برای این گام نیاز به مشورت با یک متخصص دارید. بهترین متخصص ویژگی هایی دارد که قبلا آنها را با هم مرور کرده ایم. در www.tamizyar.ir بهترین متخصص با پشتیبانی کامل، در اختیار شماست.

برای نظافت از چه موادی باید استفاده کنید، لکه های خاص را چگونه از بین ببرید، نظافت از کجا باید شروع شود و به کجا ختم گردد؟ توالت ها و حمام هر چند وقت به چند وقت نیاز به نظافت دارند؟ مایع های تمیز کننده شیمیایی چه خطراتی دارند و برای به دور ماندن از این خطرات چه راهکاری وجود دارد. همه و همه را می توانید از www.tamizyar.ir جویا شوید.

برای به تحقق بستن یک عشق همیشگی و یک حس مثبت در خانه خود، نظافت منزل خود را جدی بگیرید. یک شرکت خدماتی نظافتی، یا در واقع بهترین شرکت خدماتی نظافتی می تواند با یک برنامه ریزی دقیق، عشق و محبت را  در گوشه گوشه خانه شما بکارد. با ما در www.tamizyar.ir از گوشه کنار منزل خود صمیمیت و دوستی را درو کنید.