چشم‌ها از مهم‌ترین اجزای صورت هستند که تاثیر زیادی بر روی زیبایی صورت شما دارد. داشتن چشمانی نافذ و گیرا خواسته‌ی هر خانمی است. یکی از لوازم های آرایشی مورد استفاده برای زیباسازی بیشتر چشم‌ها، پالت‌های سایه می‌باشند. که در این مطلب قصد داریم شما را با سایه‌های چشم هدی بیوتی و ویژگی‌های منحصر به فردشان بیشتر ‌آشنا کنیم.

 انواع پالت سایه چشم هدی بیوتی

پالت‌های سایه چشم هدی بیوتی دارای تنوع مدل و رنگ بسیاری هستند، که زیبایی خاصی را برای چشمان شما به ارمغان می‌آورند. تمامی پالت‌ها‌ی سایه‌ی چشم هدی بیوتی دارای رنگ‌های زیبا با پیگمنت بالا هستند که آن‌ها را از سایر برند‌ها متمایز می‌کنند. رنگ‌های درون هر پالت سایه چشم هدی بیوتی  به نحوی انتخاب شده‌اند که روی هر رنگ پوستی از تمامی نژادها زیبایی متفاوت و شگفت انگیزی ایجاد کنند. با دقت در سایه‌های چشم هدی بیوتی، این نتیجه به دست می‌آید که سلیقه‌ی شرقی هدی، در اکثر پالت‌های سایه چشم اش نمایان هستند.

  • پالت سایه چشم پاستلی
  • پالت سایه چشم نود
  • پالت سایه چشم مرکوری
  • پالت سایه چشم اسموکی
  • پالت سایه چشم الماسی
  • پالت سایه چشم نئونی

پالت سایه چشم

پالت سایه چشم پاستلی هدی بیوتی Huda Beauty

پالت سایه پاستلی هدی بیوتی، جدیدترین پالت سایه از برند هدی بیوتی بوده که دارای رنگ‌های زیبای پاستلی و فانتزی است. رنگ‌های پاستلی، رنگ‌های خنک و فانتزی کم‌رنگی هستند که از ترکیب رنگ سفید با رنگ‌های پررنگ‌تر ایجاد می‌شوند. پالت سایه پاستلی هدی بیوتی دارای 3 مدل مینتMint، لیلاکLilac  و رز Rose می‌باشد هر پالت سایه پاستلی هدی بیوتی دارای 9 رنگ زیبا و منحصر به فرد است. مدل مینت دارای رنگ‌های تناژ سبز و آبی فانتزی، مدل لیلاک دارای تناژ بنفش و یاسی و مدل رز دارای تناژ صورتی و گلبهی می‌باشد. شما می‌توانید از سایه چشم پاستلی هدی بیوتی برای آرایش‌های خنک و فانتزی در فصل‌های گرم استفاده کنید.

پالت سایه چشم

پالت سایه نود Nude هدی بیوتی Huda Beauty

پالت سایه نود هدی بیوتی دارای رنگ‌های نود و تناژ پوست می‌باشد که بسیار پرطرفدار و جذاب هستند. پالت سایه نود هدی بیوتی دارای 18 رنگ متفاوت و بی نظیر بوده که با استفاده از آن‌ها می‌توانید جلوه ای زیبا و فوق العاده به چشمان خود ببخشید. هر پالت سایه چشم نود هدی بیوتی دارای رنگ‌های مات و شاین می‌باشد که شما می‌توانید با ترکیب درست این رنگ‌ها با یکدیگر بر پشت پلک‌های خود، سایه چشمی خیره‌کننده خلق کنید. سایه چشم نود هدی بیوتی Huda Beauty علاوه بر رنگ‌های گرم و متعادلی که دارد، حاوی آلوئه ورا و روغن نارگیل بوده که باعث می‌شوند شما پس از استفاده  کوچکترین سنگینی روی پوست پلک خود احساس نکنید.

پالت سایه چشم

پالت سایه مرکوری رتروگرید هدی بیوتی Huda Beauty

پالت سایه مرکوری هدی بیوتی، ترکیبی از رنگ‌های گرم و سرد می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا هر دو تناژ یک رنگ را در یک پالت سایه داشته باشید. پالت سایه چشم مرکوری دارای 18 رنگ جذاب و زیبای خاص می‌‌‌باشد. با قرار گیری رنگ‌های مات و شاین در پالت سایه چشم مرکوری این امکان به شما داده شده است تا آرایش‌های شاین و مات را با استفاده از یک پالت انجام دهید.

پالت سایه چشم

پالت سایه چشم اسموکی هدی بیوتی Huda Beauty

همانطور که از اسم پالت سایه چشم اسموکی هدی بیوتی مشخص است، این محصول دارای رنگ‌های تیره و دودی می‌باشد . البته تمامی رنگ‌های سایه اسموکی ‌Huda Beauty دودی و تیره نیستند و رنگ‌های تناژ متعادل و حتی سرد نیز درون پالت‌های سایه چشم اسموکی موجود هستند اما این‌ پالت برای ایجاد سایه های چشم تیره مناسب‌تر است. پالت سایه چشم Smoky  دارای 4 سری رنگ‌بندی متفاوت می‌باشد که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید.

خرید اینترنتی لوازم آرایشی

یکی از راه‌ های خرید لوازم آرایشی، سفارش آنلاین از سایت های فروش لوازم آرایش می‌باشد. خرید اینترنتی لوازم آرایشی مستلزم آشنایی با یک فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی خوب و قابل اعتماد است. فروشگاه اینترنتی پیراکده با پتانسیل بالا در تأمین لوازم آرایشی و بهداشتی با‌کیفیت و باقیمت مناسب، در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد.