شهر برلین، پایتخت کشور آلمان مهم ترین شهر اقتصادی این کشور صنعتی بزرگ محسوب می شود. اگر قصد خرید بلیط هواپیما برلین و سفر به این شهر را دارید با ما همراه باشید. برلین برخلاف تصور اکثر افراد شهری خشک و کاملا صنعتی نمی باشد و بلکه با  دارا بودن جاذبه های تاریخی همچون دروازه براندنبورگ، یادبود دیوار برلین، کاخ شارلوتنبورگ، و جاذبه های تفریحی بسیاری نیز همچون جنگل گرون والد، باغ های جانور شناسی و … شهری محبوب برای گردشگران شمرده می شود.

برلین

برلین دارای تاریخ غم انگیز و پر فراز و نشیبی می باشد، اما حال حاضر با آینده ای روشن و پر نور به عنوان ضربان قلب فرهنگی آلمان رو به جلو در حرکت است. امروزه این شهر با بازسازی و احیای موزه های بزرگ، تئاتر های فوق العاده، رستوران ها و کافی شاپ های مدرن و بوتیک های شیک مسافران سفر به آلمان در پروازهای برلین را جذب خود خواهد کرد. به طوری که سالانه بیش از 6 میلیون مسافر معمولا به صورت هوایی و با هواپیما خود را به این شهر محبوب می رسانند.

برلین

آب و هوای برلین

شهر برلین به طور کلی دارای آب و هوایی اقیانوسی و معتدل با میانگین دمایی 22 تا 35 درجه سانتی گراد در بیشترین دما و میانگین دمایی 12 تا 14 درجه در کمترین دما می باشد. میانگین درجه هوا برلین در فصل زمستان  در بین 4 و 2- درجه سانتی گراد می باشد. فصل های پاییز و بهار این شهر به ویژه در ماه های سپتامبر و اکتبر ، دارای هوایی معتدل و مطلوب می باشد . در این دو فصل برلین شاهد بیشترین فروش بلیط هواپیما و پرواز های ورودی و خروجی می باشد.

برلین

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما و سفر به برلین

های سیزن برلین:

برلین شهری جذاب و دیدنی است که در هر موقع از سال گردشگران و مسافران زیادی برای بازدید یا شرکت در نمایشگاه ها، جشنواره ها و کنفرانس ها وارد این شهر می شوند. تنها با کمی برنامه ریزی و جستجو می توانید به راحتی پرواز های ارزان برلین را پیدا کنید.البته در یک سری از تاریخ ها که در برلین بسیار مهم می باشد همچون عید پاک، کریسمس، سال نو، هفته سبز (ژانویه)، نمایشگاه رادیو و تلویزیون (آگوست و سپتامبر سال های عجیب و غریب) و مسابقه عشق (جولای) ، قیمت بلیط هواپیما برلین به حداقل خود می رسد.

برلین

و به صورتی می توان گفت این تاریخ ها، زمان مناسبی برای تهیه بلیط برلین نمی باشد. برلین در طول سال میزبان نمایشگاه های تجاری بسیاری است که امکان رزرو هتل و خرید بلیط با قیمت مناسب در نزدیکی این نمایشگاه های کمی سخت می باشد. پس اگر عجله ای در این سفر ندارید و می توانید سفرتان را به تعویق بیاندازید. پیشنهاد ما این است که پس از پایان نمایشگاه ها که شهر خلوت شده و تعداد گردشگران کم می باشد به خرید بلیط هواپیما برلین اقدام کنید.

اوت سیزن برلین:

از ماه مارس تا مه و اکتبر تا نوامبر، آب و هوای شهر دلپذیر و تعداد گردشگران شهر بسیار کم می باشد.البته خلوت ترین زمان از ماه نوامبر تا مارس می باشد. در این زمان ها صف های خرید بلیط مکان های تاریخی و دیدنی بسیار کوتاه بوده و بهترین زمان برای تمرکز بر رویداد های فرهنگی این شهر می باشد.

برلین

پروازهای مستقیم از ایران به برلین از ایرلاین های زیر به صورت مستقیم انجام می شود. آذربایجان ایرلاینز، لوفتهانزا، هواپیمایی اتریشی، پگاسوس ایرلاینز، قطر ایرویز، ایرفلوت، ترکیش ایرلاینز، سان اکسپرس و دیگر ایرلاین های مهمی که از سراسر جهان به صورت مستقیم به برلین می روند آمریکن ایرلاینز، هواپیمایی دلتا، کی ال ام، ایرفرانس، ایرکانادا، بریتیش ایرویز، سکندینوین ایرلاینز، فین ایر و وولینگ ایرلاینز اشاره کرد.