ویژگی های یک شریک زندگی خوب

11 نشانه شگفت انگیز که نشان می دهد پارتنر شما یک پشتیبان واقعی است!

ویژگی های یک شریک زندگی عالی

بودن با کسی که به شما اهمیت می دهد حس واقعی لذت بردن از زندگی را القا خواهد کرد اما اهمیت دادن در رابطه به چه صورت است؟ آیا صرفاً خرید کادو یا ابراز علاقه کافی است؟

در این مقاله از آلامتو قصد داریم 11 مورد از خصوصیات یک پارتنر ایده آل را بررسی کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.


 1. رفتار متناقضی ندارد

Feuerman می گوید: “به رفتارها و روحیه متناقض او توجه کنید. اگر او در حضور دیگران با شما بسیار خوب رفتار می کند اما در خلوت رفتارهای متناقضی نشان می دهد، این می تواند یک نشانه منفی باشد و نشان دهد که این آدم، فرد قابل اعتمادی نیست. “

اما در صورتی که پارتنرتان چه در حضور دیگران و چه در خلوت، رفتار یکسانی دارد، این را می توانید به عنوان یک نشانه و خصوصیت خوب تلقی کنید.


 1. او اعتبار خوبی دارد

رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره فدرال رزرو دریافت که زوجینی که دارای بالاترین رتبه اعتباری هستند، به احتمال زیاد قادر خواهند بود در طولانی مدت در کنار هم بمانند. محققان معتقدند که کسی که در پرداخت قبوض خوب عمل می کند، شریکی قابل اعتماد خواهد بود.

به زندگی اش نگاه کنید، آیا روی میزش پر است از صورت حساب های پرداخت نشده؟ آیا قسط های معوقه دارد؟ به گفته محققان این ها می توانند نشانه های اخطار دهنده باشند.

همچنین بخوانید: ویژگی شوهر خوب

 1. با شما در مورد رابطه جنسی ایمن صحبت می کند

اگر او در مورد رابطه جنسی و راه های مقاربت ایمن به طور صریح و صادقانه صحبت می کند، به این معنی است که او درباره سلامت خودش و شما، خود را مسئول می داند. با این شخص می توانید هر موضوعی را مطرح کنید. حتی اگر این رابطه گه گاهی برایتان دردناک است یا گاهی احساسی ناخوشایند دارید، باز هم می توانید آن را با او در میان بگذارید.

نیلی استینبرگ می گوید: “برقراری ارتباط خوب، پایه همه روابط است. بنابراین اگر او مایل است که در مورد موضوعاتی صحبت کند که برخی از افراد از صحبت در مورد آن امتناع می کنند یا آن را برای صحبت ناخوشایند تلقی می کنند، این یک نشانه خوب است و نشان می دهد که او به شما بها می دهد و می خواهد این رابطه برای شما هم خوشایند باشد.”

صحبت در مورد رابطه قبل از شروع آن، یک امر ضروری است، از شما هم خواهش می کنم در مقابل آن گارد نگیرید و یا از عنوان کردن برخی موضوعات مرتبط با آن خجالت نکشید.


 1. او صاحب یک حیوان خانگی است

خصوصیات یک شریک زندگی خوب

مردی که عاشق یک حیوان پشمالو است، احتمالا روحیه ای حساس، پرورش دهنده و ملایم دارد

. Stacey Laura Lloyd نویسنده در زمینه روابط و سلامتی، می گوید: “اینکه مردی مالکیت یک حیوان خانگی را به عهده گرفته، به این معنی است که او شخصیتی مراقب و مسئول دارد و قادر به تعهد بلند مدت است. او اهمیت زیادی برای هم نشینش قائل می شود، که این می تواند نشانه خوبی برای سایر همراهان زندگی وی از جمله شما باشد.”

مراقبت از حیوان خانگی می تواند به اندازه داشتن یک بچه مسئولیت و کار به همراه داشته باشد.

Cherie Burbach می گوید: “صاحب حیوان خانگی بودن به شما نشان می دهد که چگونه از پس مسئولیتش بر می آید و چگونه با او رفتار می کند. آیا او وظایف نه چندان سرگرم کننده مربوط به حیوان خانگی اش را با بردباری و صبر انجام می دهد؟ آیا محبت و عشقش را به خوبی ابراز می کند؟ این ها همه نشانه های خوبی هستند.”

همچنین بخوانید: جنتلمن کیست؟

 1. او مشتاق ملاقات با والدین شماست

برخی از مردها از اینکه به والدین شما معرفی شوند واقعا می ترسند، اما حقیقت این است که اگر او شما را جزئی از آینده خود بداند، قطعا مشتاق خواهد بود که زودتر با خانواده شما ملاقات کرده و اوقاتی را با آن ها سپری کند.

استینبرگ می گوید: ” کسی که یک پشتیبان واقعی باشد، دوست دارد با افرادی که در زندگی شما مهم هستند آشنا شود.”

در ادامه لوید نیز می گوید: “خواسته وی برای دیدار با والدین شما به این معنی است که او به فکر برقراری ارتباط پایدار با شما است و علاقمند است تا پیوندش با شما را محکم تر کند.”


 1. او خواهان ارتباط با دوستان شماست

ویژگی های یک پارتنر خوب

او با دوستان شما (به ویژه کسانی که هم جنس شما هستند) به خوبی رفتار می کند و به عنوان افرادی که پر از افکار جالب هستند به آن ها احترام می گذارد. او می داند که این افراد بخش مهمی از زندگی شما هستند و می خواهد آنها را بهتر بشناسد.

ارتباط با دوستان شما به این معنی است که او می خواهد خودش را با جنبه های مختلف زندگی شما آشنا کند.

هاوس می گوید: “او از کشف همه چیز در مورد شما از جمله دوستانی که خودتان را با آنها احاطه کرده اید، هیجان زده می شود. در رابطه با دوستان شما تلاش می کند تا گفتگو کند، چیزهای مشترکی را پیدا کند و آنها را بیشتر بشناسد.”

همچنین بخوانید: خصوصیات یک مرد واقعی

 1. او در کابوس های شما نیست

به خواب هایی که می بینید توجه کنید. ذهن ناخوداگاه می تواند درباره آنچه که در زندگی شما در حال اتفاق افتادن است، تعابیری واقعی و جالب داشته باشد.

Feuerman می گوید: “اگر نامزدتان را در خواب دیده اید، به جزئیات آن خواب بیشتر توجه کنید و ببینید که احساستان به او در خواب مثبت بود یا منفی؟ این خواب های به ظاهر بی اهمیت می توانند بازتابی دقیق از رابطه شما باشند.”

زمانی که در رابطه ای مثبت و با فردی مناسب قرار داشته باشید، قطعا این فرد جایی در کابوس هایتان نخواهد داشت.


 1. بازه های حساسی که در طول ماه تجربه می کنید را درک می کند

قطعا ما خانم ها در روزهایی از ماه به لحاظ جسمی و روحی، احساسات ناخوشایندی را تجربه می کنیم.

دوران پی ام اس که از آن تحت عنوان سندرم پیش از قاعدگی یاد می شود، دورانی است که معمولا یک خانم احساساتی نظیر کج خلقی، اضطراب، افسردگی و یا هرچیزی از این دست را تجربه می کند. دوران حساس دیگر، دوران قاعدگی یا پریود است، این دوره هم، دوره ای است که اغلب فرد درد زیادی را تحمل می کند و از لحاظ روحی نیز به هم می ریزد.

اگر کسی که با او در ارتباط هستید این شرایط را درک نکند قطعا به مشکل خواهید خورد. در مقابل گاهی ممکن است مردی که با او در ارتباط هستید در این شرایط همانند یک پشتیبان قدرتمند، مراقبت تان باشد و به خوبی درک تان کند. این نشانه نشان می دهد که در آینده و در فراز و نشیب های زندگی هم همیشه پشتیبان شما خواهد بود.


 1. او با گارسون رستوران و مسئولین پارکینگ با مهربانی رفتار می کند

خصوصیات و ویژگی های یک پارتنر ایده آل

Andrea Syrtash نویسنده، می گوید: “یک عبارت قدیمی وجود دارد که می گوید: تست واقعی شخصیت شخص این است که ببینید با کسی که می تواند کاری برای او انجام ندهد، چگونه رفتار می کند.”

Marni Feuerman می گوید: “اگر دوست پسر یا نامزد شما با دیگران، به ویژه کسانی که در حیطه خدمات کار می کنند، خوب رفتار می کند، این نشان می دهد که او یک شخص محترم است.”

رفتار او در قبال این افراد نشان می دهد که در چه درجه ای از انسانیت قرار دارد. اگر مدت زمان طولانی از رابطه تان می گذرد و در این مدت شاهد رفتار مهربانانه او با دیگران بوده اید، این یک نشانه عالی است که نشان می دهد او یک پشتیبان محکم است.


 1. او شما را محدود نمی کند

11 نشانه شگفت انگیز که نشان می دهد پارتنر شما یک پشتیبان واقعی است!یک رابطه خوب به معنی همیشه کنار هم بودن یا 24 ساعت در حال حرف زدن نیست.

یک رابطه سالم رابطه ای است که بپذیرید دو آدم بالغ هستید و هر کدام از شما، زندگی شخصی و کاری خودش را دارد.

در یک رابطه سالم ما باید بتوانیم به هم فرصت رشد بدهیم و از موفقیت های یکدیگر لذت ببریم.

اینکه شما بخواهید او 24 ساعت در دسترس شما باشد و یا هر لحظه با پیغام با شما در تماس باشد، یا اینکه او بخواهد شما کاری جز رسیدگی به رابطه تان نداشته باشید، چیزی دور از ذهن است.

اگر شخصی که با او در ارتباط هستید، فردی مثبت، محترم و قابل اعتماد است و فرصت رشد را به شما می دهد و از شما می خواهد که برای پیشرفت بیشتر، بیشتر تلاش کنید، این یک نشانه فوق العاده است.

Spira می گوید: “اگر این مرد، کسی است که 24 ساعته در حال پیام دادن به شما نیست، اما خواهان رشد و پیشرفت شماست، این نشان می دهد که شادی و موفقیت شما برایش واقعا مهم است.”


 1. در مورد آینده برنامه ریزی می کنید

آیا تعطیلات آینده را با هم برنامه ریزی کرده اید؟ آیا در برنامه های طولانی مدت او خودتان را می بینید، بسیار خوب، این یک نشانه مثبت است که نشان می دهد هدف او از ارتباط با شما، یک رابطه طولانی مدت است.

Mike Goldstein می گوید: “اگر او شما را به جشن تولد خواهرزاده اش در سه ماه آینده یا یک جشن عروسی در شش ماه آینده دعوت می کند، این بدان معنی است که وی قصد دارد تا زمان وقوع این رویدادها با شما باشد.”نظر خود را بیان کنید