فال نوستراداموس 1402 متولدین هر ماه

اگر به پیشگویی سرنوشت نوستراداموس اعتقاد دارید و می‌خواهید فال نوستراداموس 1403 متولدین هر ماه را بدانید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

فال نوستراداموس

در طول تاریخ بسیاری از فال پیشگویی سرنوشت نوستراداموس، ستاره‌شناس فرانسوی از بیش از 500 سال پیش، به طرز عجیبی دقیق بوده است، و طبق این پیش‌بینی‌ها، آینده سال 2024 بسیار تاریک به نظر می‌رسد. او یک ستاره شناس فرانسوی بود که پیش بینی های مرموزانه ای انجام داد که هنوز مورد بحث است. در سال 1555، نوستراداموس کتاب خود را به نام Les Prophéties منتشر کرد. این کتاب شامل 942 پیشگویی است که به نظر می‌رسد حوادث وحشتناک خاصی را پیش بینی می‌کند. نوستراداموس در سال 1566 از دنیا رفت و طبق گفته طرفداران او تقریباً 70% از پیش‌بینی‌هایش به حقیقت پیوسته است. فال نوستراداموش 1403 متولدین هر ماه را در این پست می خوانید.

فال سرنوشت واقعی

فال نوستراداموس 1403 متولدین هر ماه

فال نوستراداموس متولدین فروردین ماه

کارها به سرعت زیاد می شوند. به زودی، در این سال شوق و شور به روابط راکد تزریق می‌شود، و این کمک می کند تا ماجرای عاشقانه جریان داشته باشد. سال جدید شاهد این است که شما در مورد نیازهای خود در عشق و سایر زمینه های زندگی صادق و قاطع باشید. دوستان شما پایه و اساس مهمی را فراهم می کنند که به شما در عشق کمک می کند و شما را در حرفه خود ثابت می کند. زمانی که پلوتون به سمت عقب می رود، فقط برای رها کردن یک عادت بد (یا رابطه بد) آماده شوید.

فال نوستراداموس متولدین اردیبهشت ماه

در این سال نه تنها باید از ایجاد تغییرات قابل توجه در ظاهر خود اجتناب کنید، بلکه زندگی عشقی و حرفه‌ای شما نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرد. در مورد عشق، سعی کنید تا حد امکان صادق و معتبر باشید. این امر نه تنها از ارتباط نادرست جلوگیری می کند و چندین چرخش عطارد را که امسال پایین می آیند آرام تر می‌کند، بلکه شما را تحت کنترل نگه می‌دارد.

فال نوستراداموس متولدین خرداد ماه

در این سال به جای نگرانی در مورد این مواقع، که افراد سابق را برمی‌گرداند و باعث ایجاد ارتباط نادرست می‌شود، یاد بگیرید که چگونه بدون استرس در آنها گذر کنید. در مورد مسائل عشقی، امسال به شما یادآوری می‌کند که صمیمیت و رابطه جنسی داغ حتی در مجموعه‌های غیررسمی هم می‌توانند وجود داشته باشند و اهمیت ارتباط انسانی را فراموش نکنید. این سال شاهد ایجاد یک سیستم پشتیبانی از طریق دوستی است. اما برای حفظ آن‌ها می‌خواهید نحوه گذر از خورشید گرفتگی آشفته‌ای که در برج حمل و یازدهمین خانه دوستی شما رخ می‌دهد را بخوانید. به علاوه، دلیلی برای جشن گرفتن شغل خود در اوایل سال جدید وجود دارد.

فال نوستراداموس متولدین تیر ماه

این سال تغییرات عمده ای را در زندگی جنسی و عشقی شما ایجاد می‌کند. اما نگران نباشید، ستاره‌ها بهترین چیز را برای شما می‌خواهند و نه فقط در روابط عاشقانه. در سال جدید نه تنها حلقه اجتماعی خود را گسترش می دهید، بلکه متوجه می شوید که دوستان جدید شما دوستان قدیمی شما را دوست دارند.

فال نوستراداموس متولدین مرداد ماه

سال جدید این پتانسیل را دارد که شور و شوق زیادی را به زندگی عشقی شما وارد کند، در این سال زیاد درگیر ماراتن های جنسی نشوید که فراموش کنید دوستی های خود را تقویت کنید. اشکالی ندارد که یک کمک کوچک را بپذیرید حتی اگر یک شیر مغرور باشید. فقط فراموش نکنید که برای کارها برنامه ریزی کنید، زیرا این سال شلوغ نیاز به استراحت زیادی دارد.

فال نوستراداموس متولدین شهریور ماه

در حالی که اقتصاد کشور به قدری آشفته است که یک ستاره شناس نمی تواند وعده پول نقد بدهد، هنوز روزهایی وجود دارد که ستاره ها نشان می دهند برای شغل و فراوانی شما مفید هستند. پس از یک تابستان موفق، در پاییز، به ویژه در فصل خود را مشاهده می کنید. اما شغل شما تنها چیزی نیست که در ذهن شماست. امسال سالی برای رکوردهای عشق است.

فال نوستراداموس متولدین مهر ماه

هر زمان دیگری برای تغییر دادن موهایتان یا کل ظاهرتان عالی است. روال سلامتی شما یکی از بسیاری از زمینه های زندگی شما است که در این سال دستخوش تغییراتی می شود. امسال شاهد حرکت در حلقه اجتماعی شما هستیم. شما در حال پیدا کردن دوستان جدید هستید، اما نگران نباشید، از اینکه می بینید که آنها به طرز شگفت انگیزی با دوستان قدیمی شما کنار می آیند خوشحال هستید.

همچنین بخوانید: فال حافظ آنلاین اصلی

فال نوستراداموس متولدین آبان ماه

امسال لازم است از اشتیاق با هرج و مرج دست بردارید و یاد بگیرید که در روابط آرام و پایدار، چه عاشقانه، افلاطونی یا حرفه ای، شادی را پیدا کنید. در این سال نزدیک شدن شما با دوستان جدید و رشد و پرورش سیستم پشتیبانی خود است. در نتیجه، امسال باید کمتر از حد معمول از نیش بدنام خود استفاده کنید تا زمانی که خونسردی خود را در طول ماه گرفتگی که در فال شما می افتد حفظ کنید.

فال نوستراداموس متولدین آذر ماه

سال جدید همکاری را به زندگی عاشقانه شما می آورد. در نتیجه، شما و یک شریک ممکن است با هم وارد تجارت شوید، یک گروه موسیقی راه اندازی کنید، یا برای لذت بردن از سناریوی نقش آفرینی رویاهای خود به نیروها بپیوندید. با این حال، مهم نیست که چقدر عاشقانه های شما داغ می شود، از دوستی های خود غافل نشوید. این سال فراز و نشیب هایی را به همراه دارد و خانواده شما پایه و اساس شما هستند. با کمک یک سیستم پشتیبانی سالم، می توانید از روزهایی که برای فراوانی سودمند هستند، استفاده کنید. و در حالی که هیچ ستاره‌شناسی نمی‌تواند در این اقتصاد قول پول بدهد، تاریخ‌های مفید زیادی وجود دارد که باید از آنها آگاه بود.

فال نوستراداموس متولدین دی ماه

در این سال اگر یک عادت بد را ترک نکنید، سیارات آن را برای شما انجام می‌دهند. در این سال علیرغم وضعیت اقتصادی ما، چندین تاریخ در تقویم شما وجود دارد که برای زندگی حرفه ای و درآمدزایی شما مفید است. تعداد افراد کمی از افراد به اندازه شما جاه طلب هستند.

فال نوستراداموس متولدین بهمن ماه

سال جدید به شما می آموزد که می توانید با تقویت مثبت دیگران را تشویق کنید تا بهترین خود باشند. شما به دلیل غفلت از زندگی شخصی خود در حالی که مشغول نجات دنیا هستید شهرت دارید. یکی از درس های شما در این سال این است که تغییر اغلب در سطح شخصی شروع می شود. فال‌ها نشان می‌دهند که امسال در تقویت روابط خود موفق بوده‌اید و در نتیجه شاهد رشد در حلقه اجتماعی، زندگی عاشقانه و شغل خود هستید.

فال نوستراداموس متولدین اسفند ماه

اغلب شما را داناترین افراد می نامند. بنابراین، تا به حال باید بدانید که گفتگوهای تعریف رابطه هر چه بیشتر به تعویق بیفتید استرس زاتر می شوند. در رابطه با دوستی هایتان، امسال آنقدر درگیر کارهای زندگی عاشقانه خود نشوید که از آنها غافل شوید. امسال همچنین شما را تشویق می‌کند که تمجیدهای حرفه‌ای را بپذیرید (چون ممکن است برخی از آنها سر راهتان قرار بگیرند) و بپذیرید که از شهرت و شناخت لذت می‌برید، حتی اگر آخرین و عاقل‌ترین فرد بین دیگران باشید.

همچنین بخوانید: فال انبیا

پیشگویی سرنوشت نوستراداموس سال 2023

پیشگویی سرنوشت نوستراداموس سال 2024

متأسفانه، برای کسانی که پیش‌بینی‌های نویسنده فرانسوی را باور دارند، تصویر سال 2024 تلخ است. برخی از پیشگویی‌های سرنوشت نوستراداموس برای امسال عبارتند از:

  • آتش آسمانی روی عمارت سلطنتی،
  • وقتی نور مریخ خاموش می‌شود،
  • هفت ماه جنگ بزرگ، مردم از طریق شر می‌میرند
  • روئن، اوروکس پادشاه شکست نخواهد خورد.

جنگ جهانی سوم

برخی جمله «هفت ماه جنگ بزرگ، مردم در اثر شر مرده‌اند» را به عنوان اشاره احتمالی به تشدید درگیری بین روسیه و اوکراین تفسیر کرده‌اند. برخی نیز جنگ جهانی سومی را پیش‌بینی کرده‌اند که هفت ماه طول می‌کشد، که بدون شک منجر به تلفات عظیم خواهد شد.

شکست ماموریت به مریخ

اگرچه ناسا تنها انتظار دارد تا اواخر سال 2030 یا اوایل سال 2040 به سیاره سرخ برسد، گروه های دیگر قبلاً برنامه های خود را برای پرتاب ماموریت های سرنشین دار به سمت همسایه زمین اعلام کرده اند.

آتش سوزی کاخ باکینگهام

به بیان تصویری، می توان استدلال کرد که خانواده سلطنتی بریتانیا اخیراً زیر آتش دائمی قرار داشته است. از استقبال پر سر و صدا از معرفی مگان مارکل به خانواده از طریق ازدواج، تا مرگ ملکه الیزابت دوم، تا خاطرات انفجاری نوشته شده توسط شاهزاده هری، خانواده سلطنتی در سال‌های اخیر با توجه ناخواسته‌ای مواجه شده‌اند. اگر پیش‌بینی‌های نوستراداموس باور شود، آتش بیشتری – این بار، آسمانی – ممکن است در راه باشد. علاقه مندان پیشنهاد کرده اند که این پیشگویی همه چیز را از سقوط یک شهاب سنگ در کاخ باکینگهام تا آتش سوزی در املاک سلطنتی نشان می دهد.

با توجه به اینکه این شهر مستقیماً در رباعیات نوستراداموس ذکر شده است، ساکنان شهر روئن فرانسه نیز ممکن است در حاشیه باشند. با این حال، معنای احتمالی خط “پادشاه شکست نخواهد خورد” باید دیده شود.

همچنین بخوانید: فال عطسه

سخن آخر

در این مطلب از آلامتو فال نوستراداموس 1403 متولدین هر ماه و فال پیشگویی سرنوشت نوستراداموس برای امسال را برای شما همراهان گردآوری کردیم که امیدواریم مورد پسند شما واقع شده باشد.