بهترین سایت ساز ایرانی

با ۱۰ سایت ساز (فروشگاه ساز) آنلاین برتر ایرانی آشنا شوید

امروزه داشتن یک وب‌سایت، دیگر فقط برای کسب‌وکارهای بزرگ یا شرکت‌هایی که خدمات اینترنتی ارائه می‌دهند نیست. بلکه برای هر موجودیتی که فکرش را بکنید بهتر است، یا ضروری است که وب‌سایت داشته باشید!

مثلا جنبش‌ها، احزاب، شخصیت‌ها، مجله‌ها، سازمان‌های غیر انتفاعی یا مردم نهاد، خیریه‌ها، کسب‌وکارهای خانگی و کوچک، شرکت‌ها، کارخانه و خلاصه هرچه که فکرش را بکنید، با داشتن یک وب‌سایت، سرعت رسیدن به اهدافشان بسیار افزایش پیدا می‌کند. شما چطور؟ آیا شما هم صاحب یا خالق یک ایده، حرکت اجتماعی یا کسب و کاری هستید که داشتن یک وب‌سایت می‌تواند برایش مفید باشد؟

پس چرا برای خودتان یک وب‌سایت نداشته باشید؟


چگونه می‌توانید برای خودتان وب‌سایت راه بیندازید؟

برای اینکه بتوانید برای خودتان وب‌سایتی دست و پا کنید، ۳ راه بیشتر نمی‌توان متصور شد. اول اینکه خودتان بر این کار، یعنی فرایند طراحی و راه‌اندازی وب‌سایتتان مسلط باشید و این کار را انجام دهید. دوم اینکه طراحی وب‌سایت خود را به یک شرکتی که در همین زمینه تخصص دارد بسپارید. و سوم اینکه از سایت سازهای آنلاین استفاده کنید!

ما در این مطلب، قصد داریم تا ۱۰ سایت ساز آنلاین برتر ایرانی را به شما معرفی کنیم. چرا که اعتقاد داریم ساده‌ترین، دم دستی ترین، ارزان‌ترین و در نهایت سریع‌ترین راه برای اینکه بتوانید یک وب‌سایت راه بیندازید همین راه است.

از طرفی، اهمیت دارد سایت سازی که می‌خواهید انتخاب کنید، ایرانی باشد! چرا که خدمات پشتیبانی سایت سازی که از آن استفاده خواهید کرد هم بسیار اهمیت دارد. شما نباید پس از راه اندازی وب‌سایتتان تنها باشید!


معیارهای من برای انتخاب سایت سازهای برتر

از نظر من، اولین چیزی که برای انتخاب یک سایت ساز آنلاین اهمیت دارد، این است که وب سایت خود سایت ساز را بررسی کنید و ببینید که آیا آنرا می‌پسندید یا نه! مطمئن باشید اگر سایت خود آنها را نپسندید، در ابزاری که به شما ارائه خواهد شد چیزی بهتر از آن سایت عاید شما نخواهد شد.

سپس، بررسی کنید و ببینید سایت‌هایی که توسط آن سایت ساز خاص طراحی شده‌اند چه اوضاع و احوالی دارند. آیا واقعا بعنوان یک وب‌سایت می‌شود به آنها نگاه کرد یا اینکه صرفا چند صفحه ساده و بی آلایش هستند؟ همچنین این نکته هم گفتن ندارد که باید بررسی کنید و ببینید آن سایت ساز چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهد؟

سپس باید بررسی کنید که آیا شرکت ارائه دهنده سایت ساز، آیا در موارد دیگری به جز فروش سایت ساز، شما را همراهی خواهند کرد یا نه؟ مثلا اگر نیاز داشتید تا بخش‌هایی از سایتتان را به نیروهای آن شرکت بسپارید تا برایتان توسعه دهند یا طراحی کنند، یا اگر لازم بود تا در زمینه خدماتی مثل سئو کمک بگیرید، آیا آن شرکت در آن موارد هم همراه شماست؟

بعلاوه اینکه آن شرکت با چه کیفیتی خدمات پشتیبانی ارائه می‌کند؟ و اینکه خدمات پشتیبانی خودش را به چه شکلی ارائه می‌دهد؟ آیا صرفا باید از طریق بخش پشتیبانی سایت تیکت بگذارید؟ یا اینکه اگر تلفن را بردارید و با شرکت تماس بگیرید پاسخگوی شما خواهند بود؟

خب. این معیارهایی بود که بنظر من مهم‌اند. آماده‌اید تا به سراغ معرفی ۱۰ سایت ساز برتر ایرانی برویم؟


  1. سایت و فروشگاه ساز پرتال

سایت ساز ایرانی پورتال

شما می‌توانید از بین پکیج‌های مختلف سایت‌ساز یا فروشگاه‌ساز کوچک، استاندارد یا پیشرفته، پکیج مورد نیاز خودتان را انتخاب نمایید و با استفاده از امکانات متعددی مثل مدیریت صفحات، وبلاگ، کاربران، فایل‌ها، آمار بازدیدکنندگان و امکانات دیگری که در اختیار شما قرار خواهد گرفت سایت خودتان رو طراحی و پیاده‌سازی کنید.

مزایا: هاست رایگان، سادگی، امور مالی پیشرفته.

قیمت‌ها: پکیج‌های کوچک، استاندارد و پیشرفته به ترتیب 360/000، 740/000 و 1/800/000 تومان

برای مشاهده وب‌سایت پرتال و پکیج‌های طراحی سایت آن اینجا کلیک کنید.


  1. سایت ساز استارت

سایت ساز ایرانی استارت

استارت به تازگی به جمع سایت سازهای ایرانی پیوسته است اما مطمئنا از نظر امکانات چیزی کم از بقیه سایت سازها ندارد. استارت یکی از آن سایت سازهایی است که مدعی بهینه بودن ابزار خود از نظر سئو است. همچنین با قالب‌های متنوع و امکانات منعطفی که ارائه می‌کند رقیب سرسختی برای سایت‌سازهای قدیمی‌تر به حساب می‌آید.

فروشگاه ساز استارت یکی از نقاط قوت این سایت ساز ایرانی است که به شما امکانات کاملی برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی همه فن حریف را می دهد.

مزایا: امکانات کامل، فروشگاه ساز قدرتمند و قالب‌های متنوع، پشتیبانی 24  ساعته.

قیمت‌ها: پکیج‌های ۱، ۲، ۳ و ۴ به ترتیب 299/000، 399/000، 699/000 و 999/000 تومان.

برای مشاهده وب‌سایت استارت و پکیج‌های طراحی سایت آن اینجا کلیک کنید.


  1. سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین کاموا

سایت ساز حرفه ای کاموا

کاموا نیز جزو یکی از سایت سازهای برتر لیست ماست. سایت سازی که توسط هادی فرنود و مصطفی لامعی و وحید تقی‌زاده با همکاری هم راه اندازی کردند. با استفاده از کاموا می‌توانید هم فروشگاه و هم یک وب سایت معمولی راه بیندازید. همچنین بواسطه سرویس جدید ایمیل مارکتینگی که راه اندازی کرده اند هم می‌توانید کمپین‌های ایملی خود را به راحتی و بصورت کامل مدیریت کنید.

شما پس از دریافت ابزار سایت ساز از کاموا، می‌توانید خدمات دیگری مثل بسته طراحی را هم بصورت جداگانه خریداری کنید، و در طراحی سایت خودتان از تیم فنی این شرکت نیز کمک بگیرید.

مزایا: سادگی کار با ابزار، زیبایی قالب‌ها، پشتیبانی خوب.

قیمت‌ها: پکیج‌های ساده، حرفه‌ای و اختصاصی به ترتیب 390/000، 590/000 و 1/200/000 تومان.

برای مشاهده وب‌سایت کاموا و پکیج‌های طراحی سایت آن اینجا کلیک کنید.


  1. سایت ساز آنلاین ایران سرور

سایت ساز ایران سرور

کمتر کسی است که ایران سرور را نشناسد. یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه کننده خدمات هاست و دامنه، که پایگاه اصلی آنها نیز در مشهد است. این شرکت جدیدا سایت ساز را نیز به دایره محصولات خود اضافه کرده است.

مزایا: اعتبار شرکت، پشتیبانی، امکانات کامل، آموزشی.

قیمت‌ها: پکیج‌های شخصی، شرکتی، فروشگاهی و برندینگ به ترتیب 299/000، 399/000، 699/000 و 999/000 تومان.

برای مشاهده وب‌سایت سایت ساز ایران سرور و پکیج‌های طراحی سایت آن اینجا کلیک کنید.


  1. سایت ساز انلاین یوتاب

سایت ساز ایرانی یوتاب

یوتاب فعالیت خودش را از سال ۱۳۸۶ با طراحی سایت توسط cms های آماده شروع کرد. اما با نیازسنجی بازار به این نتیجه رسیدند که لازم است تا خود به طراحی یک سایت ساز بومی مشغول شوند. بدین ترتیب در سال ۱۳۹۰ اولین نسخه از سایت ساز یوتاب متولد شد. یک سیستم مدیریت محتوا که با زبان برنامه نویسی asp.net جان گرفته است.

مزایا: سایت ساز کاملا بومی، بهینه سازی شده برای سئو، امنیت بالا.

قیمت‌ها: سایت‌های معمولی و سایت‌های فروشگاهی، به ترتیب 198/000 و 380/000 تومان.

برای مشاهده وب‌سایت یوتاب و پکیج‌های طراحی سایت آن اینجا کلیک کنید.


  1. سایت ساز پوپش / فروشگاه ساز

سایت ساز پوپش

پوپش یکی دیگر از سایت سازهای ایرانی است که موفق شده تا امروز به بیش از ۱۰۰۰ مشتری خدمات ارائه کند. این سایت ساز که تیم آن در شهر مشهد مستقر هستند، امکانات خاصی نظیر اپلیکیشن فروشگاهی اندروید و سرویس بلاگ نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

مزایا: طراحی ساده به روش Drag & Drop، سرعت در راه‌اندازی.

قیمت‌ها: بسته ۱، ۲، ۳ و ۴ به ترتیب 60/000، 196/000، 312/000 و 500/000 تومان.

برای مشاهده وب‌سایت پوپش و پکیج‌های طراحی سایت آن اینجا کلیک کنید.


  1. سایت و فروشگاه ساز رایو

سایت ساز رایو

اولین نسخه سایت ساز رایو در سال ۱۳۸۵ با نام و اهدافی متفاوت طراحی و تولید شد. سپس در سال ۱۳۹۳، نسخه جدیدی که شامل تغییرات فراوان و دگرگونی‌های متعددی بود از آن نسخه اولیه خلق شد که سایت ساز رایو نام گرفت. و حالا رایو سایت سازی است که می‌توانید بدون نیاز به دانش برنامه‌ نویسی و با استفاده از ابزارهای ویرایشی ساده سایت خود را مدیریت کنید.

مزایا: امکان طراحی سایت ریسپانسیو، امکان ساخت سایت چند زبانه.

قیمت‌ها: بسته اقتصادی، یک ساله و پنج ساله به ترتیب 35/000 (ماهانه)، 200/000 و 1/000/000 تومان.

برای مشاهده وب‌سایت رایو و پکیج‌های طراحی سایت آن اینجا کلیک کنید.


  1. سایت ساز وب زی + فروشگاه‌ساز

سایت ساز وب زی

وبزی یک تکنولوژی جدید و پیشرفته برای طراحی وب سایت است که با استفاده از ابزارهای پیشرفته به شما امکان ساخت یک سایت منحصر به فرد و با سلیقه خودتان را بدون نیاز به دانش فنی را به شما می دهد. یکی از وجوه تمایز این سایت ساز با سایت سازهای دیگر، ویرایشگر آن است که از قدرت خیلی بالایی برخوردار می‌باشد.

مزایا: امکانات کامل نرم افزاری، ظاهر زیبا، پشتیبانی قوی.

قیمت‌ها: پکیج پایه، شرکتی، کسب و کار و برندینگ به ترتیب 23/000، 34/000، 82/000 و 175/000 تومان به ازای هر ماه

برای مشاهده وب‌سایت وب زی و پکیج‌های طراحی سایت آن اینجا کلیک کنید.


  1. سایت ساز آنلاین وب رمز

سایت ساز وب رمز

وب رمز شرکتی است که خدمات اصلی اش ارائه هاست و دامنه و طراحی سایت است. اما در کنار خدمات اصلی خود یک سایت ساز نیز طراحی کرده و می‌فروشند. این سایت ساز که نامش «هیرو» است، بر مبنای CMS محبوب وردپرس طراحی شده است.

مزایا: بر مبنای هسته وردپرس، پشتیبانی سازمانی.

قیمت‌ها: پلن‌های شرکتی سازمانی، شرکتی و فروشگاهی و پرتال فروشگاهی به ترتیب 399/000، 799/000 و 599/000 تومان.

برای مشاهده وب‌سایت وب رمز و پکیج‌های طراحی سایت آن اینجا کلیک کنید.


  1. سایت ساز سی فایو + فروشگاه ساز آنلاین

سایت ساز سی فایو

در نگاه اول، سایت ساز see5 یک سایت ساز با قابلیت طراحی‌های زیبا بنظر خواهد رسید. شما با خریداری این سایت ساز، به ۱۰۰ قالب، ۳ گیگابایت هاست و پنل پیامکی رایگان دسترسی خواهید داشت! تیم سی فایو در مشهد مستقر هستند.

مزایا: بیش از ۱۰۰ قالب رایگان، مرکز تماس برای پشتیبانی تلفنی.

قیمت‌ها: بسته اقتصادی و بسته ویژه به ترتیب 495/000 و 695/000 تومان.

برای مشاهده وب‌سایت سی فایو و پکیج‌های طراحی سایت آن اینجا کلیک کنید.


بسیار خب. معرفی ۱۰ سایت و فروشگاه ساز آنلاین برتر ایرانی از نظر من تمام شد. حالا نوبت شماست تا سایت سازهایی که فکر می‌کنید در این لیست جا افتادند را در بخش نظرات اضافه کنید.