آب غنی هیدروژن arian-motor
dsautomobiles تبلیغات
شما اینجایید : خانه » سبک زندگی » عشق خودشيفته‌ها چگونه است؟

کارینا پرواز
آیا افراد خودشیفته هم عاشق می‌شوند؟

عشق خودشيفته‌ها چگونه است؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

افراد خودشيفته جذابيت‌هاي زيادي دارند. آنها خوب مي‌دانند چگونه انسان‌ها را به خود جذب کنند و آنها را بازي بدهند. برخورد و رفتارشان به گونه‌اي است که ديگران از همنشيني‌شان لذت مي‌برند و همه در حسرت برقراري رابطه با آنها به سر مي‌برند. داستان‌هاي زيادي براي تعريف کردن دارند هرچند بسياري از اين داستان‌ها آميخته با افسانه‌بافي و دروغگويي است. افراد خودشيفته همه چيز را حول محور خودشان مي‌بينند، فرصت‌طلب هستند و نگاهشان به انسان‌ها يک نگاه ابزاري و سياستمدارانه است. عشق نياز به سرمايه‌گذاري رواني روي انساني ديگر دارد در حالي که افراد خودشيفته نمي‌توانند به جز خودشان ديگري را ببينند و احساس‌هاي او را آن طور که هست، درک کنند. اين افراد فقط بازيگران خوبي هستند که بازي عشق را خوب بلدند. عشق صادقانه‌ترين و صميمانه‌ترين احساسي است که دو انسان به يکديگر دارند.

عشق

عشق‌ورزيدن آداب و ترتيبي ندارد. مهم اين است که خودتان باشيد و معشوق برايتان مهم باشد، اما افراد خودشيفته بسيار حساب‌شده و سنجيده رفتار مي‌کنند. ممکن است مدت‌ها فکر کنند با چه هديه‌اي مي‌توانند شما را هيجان‌زده کنند يا از کدام نامه‌ها و کلمه‌هاي عاشقانه استفاده کنند که احساس عشق را در شما القا کنند، اما واقعيت غم‌انگيز اين است که همه اينها مي‌تواند فقط يک سراب باشد؛ رفتارهايي ساختگي و دروغين که از دل برنيامده‌اند. اين افراد در رابطه‌هاي کوتاه‌مدت موفق هستند و خيلي زود از رابطه براي دستيابي به اهداف خود استفاده مي‌کنند و زماني که به اندازه کافي متمتع شدند و کارشان با شما تمام شد، رابطه را به سادگي ترک مي‌کنند. مردهاي خودشيفته بيشتر به فکر بهره‌وري جنسي و زن‌هاي خودشيفته بيشتر به فکر بهره‌وري‌هاي مالي يا موقعيتي هستند. يکي از مراجعان من که خانمي بود و همسرش اختلال شخصيت خودشيفته داشت، ناراحتي‌اش از اين بود که از شوهرش پيش هيچ‌کس حتي پدر و مادر خودش نمي‌توانست شکايت کند. همه او را متهم مي‌کردند و مي‌گفتند شوهر خيلي خوبي داري. اين تفاوت چهره در زندگي خانوادگي و زندگي اجتماعي از ويژگي‌هاي افراد خودشيفته است. افراد خودشيفته در جامعه مانند خورشيد سوزان اما در رابطه نزديک و عاشقانه مانند کوه يخي سردند. دو روي سکه دارند و براي کساني که با اين شخصيت‌ها آشنا نباشند، بسيار گيج‌کننده هستند. با اين افراد خيلي خوب مي‌شود فخرفروشي کرد و به ديگران نشان داد که چه رابطه خوب و موفقي داريم اما در زندگي خصوصي داستان ديگري در جريان است. عشق راهي براي سودجويي، چشم و هم‌چشمي يا فخرفروشي نيست. عشق يک احساس پاک و راستين است که به انساني ديگر داريم. فريب افراد خودشيفته را نخوريد و براي عشق‌ورزيدن فقط خودتان باشيد و اجازه بدهيد ديگري هم خودش باشد. همديگر را آن‌طور که هستيد و هستند، بپذيريد. عشق راستين به هيچ آداب و ترتيبي نياز ندارد.

مطالب مشابه:

سفر ارزان به آنتالیا :تور لحظه آخری آنتالیا نوروز 97
مبلمان اداری فضاگویا مبلمان اداری
انجام تشریفات مجالس تشریفات مجالس
خرید بلیط هواپیما با الی گشت بلیط هواپیما
خرید آنلاین تشک رویا قیمت تشک رویا
لاغری آسان در مدرسه بدن رژیم لاغری
بلیط چارتر با قاصدک 24 بلیط هواپیما
دکتر امید ابراهیمی: عمل بینی
کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای آلامتو محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است. نقشه سایت
بستن تبلیغ