درگذشت زهره فکور

زهره فکور صبور متولد 1 فروردین سال 1357 در تهران است. او بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر بوده و فعالیت خود را از سال 1375 و در سن 18 سالگی از تئاتر آغاز کرد. زهره فکور صبور فرزند آخر یک خانواده 7 نفری بود که سه خواهر و یک برادر بزرگتر از خودش داشت. او از پدری کرمانشاهی و مادری سمنانی متولد شده است.

از مهمترین کارهای او می‌توان به سریال روزگار جوانی، ریحانه، نرگس، کارآگاهان، سریال مسافری از هند و دلنوازان اشاره کرد. این خانم بازیگر از سال 1396 نیز وارد عرصه مدلینگ و برای برندهای مختلف اقدام به تبلیغات نیز شده است.

زهره فکور صبور در ساعت 8 شب سه شنبه 10 اسفند در حالیکه بی‌هوش بود در منزل خود پیدا شد. او به بیمارستان منتقل شد اما تلاش اورژانس برای احیا موفقیت آمیز نبود و مرگ تایید شد. علت دقیق مرگ این بازیگر 43 ساله هنوز مشخص نیست، اما شایعات خبر از خودکشی او با 100 قرص آرام بخش می‌دهد. با وجود اینکه در اخبار رسمی زهره فکور صبور مجرد معرفی می‌شود، فردی که خودش را همسر وی معرفی کرده است در تحقیقات به ماموران انتظامی گفت: همسرم جواب تلفن من را نمی‌داد و در خانه را هم به روی سرایدار باز نکرد من نگران به منزل برگشتم و با بدن بی‌جان او در پذیرایی منزل روبرو شدم. هنوز نام و تصویری از همسر زهره فکور صبور منتشر نشده است!

اخبار نشان دهنده فشار روحی وارد بر این بازیگر در اثر حواشی سینما است. پیام‌هایی که سایر بازیگران از جمله نعیمه نظام دوست و فلور نظری ساعاتی بعد خبر مرگ او منتشر کردند، می‌تواند این موضوع را تایید کند. نعیمه نظام دوست در واکنش به مرگ زهره فکور صبور در پیامی احساسی نوشت: آروم بخواب رفیق، فرشته من، بخواب که از این دنیا و قضاوت‎هاش چیزی نبینی، دیگه راحت شدی و دور از این دنیا و آدمهاش آروم بخواب.

برخی از مصاحبه‌های این بازیگر از عدم علاقه‌اش به حضور در فضای مسموم حرفه بازیگری و سینما خبر می‌دهد. این بازیگر در یکی از پست‌های صفحه اینستاگرامش در جواب به سوال مجری درباره نحوه انتخاب بازیگران برای حضور در کارهای سینمایی و تلویزیونی انتقاد کرد و آن را مورد تایید خودش ندانست. در مصاحبه‌ای دیگری که زهره فکور صبور در آخرین ساعات زندگی خود در پیج شخصیش منتشر کرده، وقتی مجری از او پرسید که اگر به بیست سال قبل برگردی باز مسیر بازیگری را پیش می‌گیری یا نه جواب داد که از بازیگر شدن پشیمان است و در جمله‌ای گفت از بچگی به زندگی آرام علاقه داشتم و اگر در گذشته عقل الان را داشتم، ازدواج می‌کردم و بچه‌هایم را زن و شوهر می‌دادم. او در جای دیگری هم از علاقه به مادر شدن و حس خوب مادر و فرزندی صحبت کرده بود.

اخبار متفاوتی از مرگ زودهنگام این بازیگر به گوش می‌رسد. بعضی از پیج‌ها و سایت‌ها می‌گویند علت خودکشی زهره فکور صبور افشاگری‌های امین فردین یکی از پاپاراتزی‌های اینستاگرام است. امین فردین در یکی از پست‌های اینستاگرامش به فساد در سینمای ایران اشاره کرده بود و به رابطه بلند مدت مهران مهام (تهیه کننده) و زهره فکور صبور از سال 1385 پرداخت. مهران مهام متاهل است و دو فرزند دارد.

آخرین ویدیو منتشر شده از زهره فکور در اینستاگرامش

واکنش هنرمندان به درگذشت زهره فکور صبور

این پاپاراتزی مشهور در اینستاگرام، همچنین از علاقه و رابطه زهره فکور صبور به شهاب مظفری (خواننده) گفت و حضور دو نفره آنها در مراسم‌های مختلف با لباس ست و هماهنگ را نشان دهنده رابطه بین آنها می‌داند. طبق اطلاعات امین فردین زهره فکور صبور چندین ماه قبل در شب انتشار خبر ازدواج شهاب مظفری در یکی از خیابان‌های تهران درون اتومبیل خود دیده شد، در حالیکه که هوشیاری کاملی نداشت و با گریه به ترانه‌ای از شهاب مظفری گوش می‌کرد.

با این وجود صحت هیچکدام از این اخبار تایید نشده است و می‌تواند شایعات منتشر شده در فضای مجازی باشد. آخرین اخبار از علت مرگ یا خودکشی زهره فکور صبور و حواشی مربوط به آن را از همین سایت دنبال کنید.


نظر خود را بیان کنید