فیلم سیلی زدن ویل اسمیت به مجری اسکار

قبل از ارائه جایزه اسکار برای فیلم مستند، کریس راک چند شوخی کرد، از جمله شوخی هایی که به نظر می رسید ویل اسمیت را در مورد همسرش، جادا پینکت اسمیت، و بازی در جی آی جین غیرتی می کند. سپس ویل اسمیت به سمت صحنه رفت و به نظر می رسید که مشتی به راک می زند.سپس صدا قطع شد، اگرچه بدون سانسور در استرالیا و ژاپن پخش شد. راک گفت: این یک شوخی جی آی جین بود. اسمیت خودش را تکرار کرد. راک پس از آن گفت:آن بهترین شب در تاریخ تلویزیون بود. هنگامی که ستاره شاه ریچارد نشسته بود شنیده می شد که فریاد می زد: “نام همسرم را از دهان لعنتی خود دور نگه دار”. به نوبه خود، راک واقعاً واکنشی نشان نداد و شوخی کرد که “بزرگترین شب در تاریخ تلویزیون” بود. درادامه به خبر سیلی زدن ویل اسمیت به مجری برنامه اسکار خواهیم پرداخت.

دلیل سیلی زدن ویل اسمیت به مجری اسکار

فرض بر این است که شوخی راک در مورد سر تراشیده شده جادا پینکت است. این بازیگر قبلاً در مورد مقابله با بیماری ریزش موی ژنتیکی به نام آلوپسی صحبت کرده بود و اولین بار تشخیص خود را در سال 2018 فاش کرد.اسمیت در حال صحبت با دنزل واشنگتن پس از نزاع آشکار او روی صحنه با راک دیده شد. اسمیت در جریان سخنرانی برنده بهترین بازیگر مرد برای شاه ریچارد، آنچه را که واشنگتن پس از این حادثه به او گفته بود، فاش کرد.پس از این درگیری، شوخی راک در مورد پینکت اسمیت در اسکار 2016 دوباره در فضای مجازی ظاهر شد.پیش از این در مراسم، رجینا هال که در کنار امی شومر و واندا سایکس میزبان مراسم بود  ازدواج اسمیت و پینکت اسمیت را مسخره کرد.بنابراین گفته می شود که سیلی ویل اسمیت به مجری برنامه اسکار به دلیل واکنش وی به تمسخر همسرش توسط این فرد بوده است.

سیلی اسمیت به کریس راک

آنهایی که در خانه تماشا می‌کردند، ابتدا فکر می‌کردند که این سیلی بخشی از شوخی برای اسکار است، اما مشخص شد که وقتی پخش زنده مراسم قطع شد، اینطور نبود. از آن زمان فیلمی منتشر شد که به نظر می رسد دنزل واشنگتن و تایلر پری را نشان می دهد که سعی دارند اسمیت را پس از رویارویی با راک آرام کنند.

واکنش اسمیت به تمسخر همسرش توسط مجری اسکار

اسمیت که برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد، سپس فریاد می زند: «نام همسرم را از دهانت بیرون نگذار» که راک پاسخ داد: «وای… رفیق. این یک شوخی جی آی جین بود.»کاربران شبکه‌های اجتماعی و افراد مشهور، از جمله جاد آپاتو و کتی گریفین، اقدامات اسمیت را محکوم کرده‌اند و بسیاری از مردم تعجب می‌کنند که چگونه به بازیگر کینگ ریچارد اجازه داده شد تا به کمدین روی صحنه بدون هیچ گونه مجوز آشکاری از سوی آکادمی «تجاوز» کند.

فیلم سیلی زدن وسل اسمیت به مجری اسکار را در زیر مشاهده نمایید:


نظر خود را بیان کنید