چرا مردهای خوش قلب برای زنان جذاب نیستند؟

چرا زنان بیشتر جذب مردان نااهل می‌شوند؟

عشق love

دو نویسنده مسائل زناشویی Taylorو Sharkey، در مقاله زیر سعی می کنند به این پرسش پاسخ دهند که چرا زنان جذب مردان نااهل می‌شوند و تمایل کمتری به مردهای خوش قلب و دوست داشتنی نشان می دهند؟

این دو نویسنده معتقدند که مردان نااهل از شگردهایی استفاده می کنند که به طور غریزی زنان با آنها احساس آرامش و امنیت می کنند. این دو خانم که کارشان نصیحت‌های زناشویی است معتقدند مردان خوب باید این فرمول ها را رعایت کنند وگرنه…


اعتماد به نفس

برای زنها مهم نیست با چه کلکی تمرین اعتماد به نفس کنید: جلو آینه بایستید و حرف ها و حرکات خود را تمرین کنید، زنان روبروی خود را با دماغ های بسیار زشت تصور کنید یا.. به هر حال باید حرکات شما سرشار از اعتماد به نفس باشد.


منم منم، من، من

قهرمان هر داستانی نباشید و پشت سر هم از خودتان و خاصیت های خودتان حرف نزنید که ما ظرف ۶۰ ثانیه متوجه می شویم پشت چه شخصیت ضعیفی پنهان شدید.


غُرغُرو نباشید

قبل از هر چیز خوب است بدانید که غُر زدن و آه و ناله اصلا خوب نیست. تازه فکرش را بکنید که با هم رفتیم به رستوران و شما مرتب از گارسن شکایت می کنید. یا یک ریز از مشکلات محل کار حرف می زنید. یا از غم و بدبختی های واقعی دنیا گله می کنید. ای بابا چه خبره؟ ناسلامتی آمدیم بیرون لحظات شاد داشته باشیم. سعی کنید به اتفاقات ناخواسته و ناگوار در حین ملاقات بخندید.


احترام زیادی

خوش قلبی زیاد هم توی ذوق می زند. اینطوری که بعد از هر جمله بگویید ببخشید یا شوخی می کنم و جدی نگیر خیلی کلافه کننده است. عین این صورتک های خنده و شادی و غم و ترس که توی ایمیل از آن استفاده می کنند نباشید که با هر حرکت ما واکنشی نشان دهید. یا به هر جوک ما مثلا بخندید و هر چه گفتیم احساس تعجب کنید و … نه… این کارها احساس خوشایندی که شما انتظار دارید را در ما ایجاد نمی کند.

همچنین بخوانید: نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد

تعریف کنید اما!

ما هر بار شنیدیم که مثلا می گویید چه پوست لطیفی دارید و یا چشمانتان چقدر قشنگ است و … نه. این کافی نیست. ما دوست داریم شما با صمیمیت تمام دقت کنید و یک خصلت و خصوصیت ویژه ما را که بیشتر یک نوع احساس و حالت است تا تعریف از اجزای بدن، را جلوه گر سازید… این نشان می دهد که برای ما ارزش قائلید. دقت به خرج دهید.

مهم نیست چه خصوصیتی است. همینطوری بی هوا بگویید. هر چه به ذهن تان می رسد بگویید. ما همیشه شنیدیم که چه قدر این لباسی که پوشیدیم ما را جذاب تر کرده است ولی به جای آن اگر بشنویم که بگویید چقدر خوش سلیقه هستیم خیلی جالب تر خواهد بود.


4 دیدگاه

 1. ا

  باید به اون دو نویسنده ی محترم عرض کنم که به درک که از رفتار ما خوشتون نمیاد!
  مگه ما مردا بیکاریم بشینیم دوساعت اوسکول بازی هایی که شما میپسندین اجرا کنیم؟
  در ضمن این مردایی که رفتار جذاب دارن و شمارو به سمت خودشون جذب میکنن بعدا توی زندگی شماهارا پوست میکنن
  دونقطه دی
  میخواین بخواین نمیخواین برین ترشی بندازین
  والسلام…
  به امید روزی که این زنای الکی خوش دیگه اظهار نظر نکنن

 2. حوا

  مرداکلاجذاب نیستن

 3. حوا

  باشه اماخودتم برامردابکش میگن کمه دخترادیگ بهترن حتی اگ اونا زشت وبداخلاق باشن درنظرمردا ماهن

  • ادم

   بله بله کاملن درست میفرمایید هق با شماثت هوا جان . . خوب هالا شما شمارطون رو بدین من خودم طماص میگیرم و مفسل در این رابته سهبط میکنیم واین مسعله محمی حسطش نیاز به رسیدگی داره

نظر خود را بیان کنید