برای سفیدی واژن چه پمادی استفاده کنیم

برای سفیدی واژن چه پمادی استفاده کنیم؟

تیرگی واژن یکی از دغدغه هایی است که زنان زیادی را در پی درمان و بهبود آن کشانده است چرا که تیرگی این ناحیه حساس در بدن زنان موجب کاهش اعتماد به نفس در برقراری رابطه جنسی می گردد. رنگ ناحیه تناسلی زنان ایرانی اغلب تیره تر از زنان اروپایی است. با اینکه تیرگی ناحیه اطراف واژن تاحدودی طبیعی بوده ولیکن تیرگی واژن یک مشکل متداول بین زنان ایرانی می باشد. سفید بودن واژن برای زنانی که نسبت به اندام خود و بهبود کیفیت روابط زناشویی خود حساس هستند دارای اهمیت بسیاری است. لذا برای افزایش میل جنسی مردان و برای حفظ شادابی و طراوت دستگاه تناسلی به دنبال راه حلی موثر برای سفید کردن واژن هستند.

امروزه راهکارهایی برای حل این مشکل عنوان شده است که روش‌ های خانگی و طب سنتی و همچنین رفع تیرگی واژن با لیزر، استعمال کرم سفیدکننده واژن و کربوکسی‌تراپی از جمله روش های رایج آن است که در ادامه به آن پرداخته و به دنبال پاسخ سوال برای سفیدی واژن چه پمادی استفاده کنیم خواهیم بود. در این مطلب از سایت آلامتو نیز با ما همراه باشید امیدواریم مفید و موثر واقع گردد.

همچنین بخوانید: بهترین پماد برای خارش واژن

بهترین کرم برای سفیدی واژن

یکی از راه های سفید کردن واژن استفاده از کرم های رفع تیرگی واژن است که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. ولیکن راههای دیگری از جمله استفاده از صابون های روشن کننده واژن، استفاده از مواد گیاهی و لیزر برای این منظور معرفی شده است.

کرم سفید کننده واژن ویاکسی

کرم سفید کننده ویاکسی Viaxi یک کرم موثر و قوی برای رفع تیرگی واژن و ناحیه تناسلی است که توسط شرکت ویاکسی تولید و در اختیار مشتریان قرار داده شده است. شرکت ویاکسی از موفقترین شرکت های ترکیه ای در حوزه محصولات بهداشتی است که تولیدات آن به کشورهای آمریکایی و اروپایی صادر می شوند. چنانچه استفاده منظم از این کرم را در دستورات بهداشتی خود فرار دهید در کمتر از 60 روز پوست ناحیه واژن سفید و روشن خواهد شد. آفتاب سوختگی، لک های پوستی، جای جوش و لک های ناشی از  اپیلاسیون نیز توسط کرم سفید کننده ویاکسی بهبود یافته و از بین خواهند رفت. همچنین عصاره های گیاهی موجود در کرم سفید کننده ناحیه تناسلی ویاکسی پس از رفع تیرگی واژن از تیرگی مجدد آن جلوگیری کرده و باعث سفیدی ماندن واژن برای همیشه خواهد شد.

همچنین بخوانید: از کجا بفهمم عفونت رحم دارم؟ جوشانده برای عفونت رحم و واژن

برای سفیدی واژن چه پمادی استفاده کنیم

کرم روشن کننده بدن درمالیفت مدل Melalift

کرم سفید کننده واژن درمالیفت مدل Melalift محصول یک کمپانی ایرانی به نام درمالیفت است که می توان از آن به عنوان یکی از موثرترین کرم های سفید کننده واژن نام برد. البته کرم درمافیت برای کل بدن قابل استفاده بوده و تنها برای رفع تیرگی واژن استفاده نمی شود.

کرم روشن کننده گاتیاو مدل R150

کرم روشن کننده واژن گاتیاو مدل R150 از موثرترین کرم‌ های رفع تیرگی ناحیه تناسلی است که حتی پس از چند روز اثرات آن قابل مشاهده بوده و تغییراتی اساسی در رنگ پوست واژن ایجاد خواهد نمود. از این کرم در قسمت های دیگر بدن نظیر گردن، شکم، کمر، کشاله ران و … که تیرگی داشته باشند می توان استفاده نمود.

سفید شدن واژن با زینک اکساید

سفید شدن واژن با زینک اکساید نیز میسر خواهد بود. یک گزارش از آکادمی پوست آمریکا که در سال 2021 منتشر شد؛ زینک اکساید را به عنوان یک گزینه موثر برای درمان لک های پوستی، درمان سوختگی های سطحی و رفع تیرگی واژن معرفی نمود. بنابراین بهتر است برای سفیدی واژن می توانید از کرم زینک اکساید استفاده نموده و استعمال منظم آن را در برنامه بهداشتی روزانه خود بگنجانید.

همچنین بخوانید: درمان خانگی خارش واژن با سرکه سفید، جوش شیرین و بتادین

برای سفیدی واژن چه پمادی استفاده کنیم

دلایل تیرگی واژن چیست؟

بهتر است ابتدا با دلایل تیرگی واژن آشنا شده و سپس برای انتخاب گزینه ای مناسب برای رفع آن اقدام نمایید. از مهم‌ترین دلایل تیرگی واژن می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • استفاده از تیغ‌ و ژیلت های کهنه و نامرغوب به طور مداوم
 • استعمال کرم‌های معطر یا دئودورانت در اطراف ناحیه تناسلی
 • پوشیدن لباس‌ هایی از جنس پلی‌ استری که با ناحیه واژن در تماس هستند.
  تعرق زیاد
 • پوشیدن مداوم لباس‌ های تنگ و ایجاد اصطکاک در این ناحیه
 • استفاده مکرر از کرم‌ های موبر
 • عفونت های قارچی پوست که اغلب مردان و زنان با آن روبرو هستند
 • بارداری وبیماری‌ های زنان
 • تغییر وزن مکرر و به صورت ناگهانی
 • اختلالات هورمونی نظیر کم‌کاری و پرکاری تیروئید
 • برخی از بیماری‌ های کبدی
 • رابطه جنسی زیاد

نظر خود را بیان کنید