تنها چند دهه پیش، ویتنام یک کشور جهان سوم جنگ زده بود. اما امروزه یکی از مقاصد توریستی و مسافرتی بسیار جذاب محسوب می‌شود. چه بخواهید در هتل آبگرم مجلل اقامت داشته باشید یا در میان کوه‌های آن قدم بزنید و از روستاهای زیبای آن دیدن کنید، هتل‌های شگفت انگیز و منحصر به فردی در ویتنام پیدا خواهید کرد که می‌تواند شما را برای سفر به این کشور تشویق نماید.

  1. InterContinental Danang Sun Peninsula Resort:

1-danang_sun_peninsula_resort

این مکان تنها یک باغ هتل 5 ستاره نیست. در سال 2014 و 2015 توسط کنسرسیوم مسافرت حرفه ای و شرکت‌های توریستی به عنوان یکی از اقامت‌گاه‌های مجلل نامگذاری شد. این مجلل بودن باعث شده است که رهبران و مدیران جهان در این هتل اقامت داشته باشند و بر روی دامنه کوه مشرف به خلیج خصوصی بنشینند. در روز می‌توان فعالیت‌های متعددی همچون شرکت در کلاس‌های آشپزی و ساخت کلاه ، بازی در ساحل خصوصی و تماشای بازی میمون‌ها را انجام داد.

  1. Whale Island Resort:

2-whale_island_resort

این مکان تنها توسعه انجام شده در جزایر گرمسیری است و دوساعت از Nha Trang فاصله دارد. تماشای زندگی دریایی در حال غواصی در آب‌های شفاف خلیج در جزیره توچال نهنگ‌ها ممکن است. اما به خاطر داشته باشید که ماهیگیری در این منطقه ممنوع است. این جزیره به اندازه کافی کوچک است و با چند ساعت پیاده روی می‌توان تمامی قسمت‌های آن را کاوش کرد. مسافران معتقدند این جزیره بهترین مکان برای آرامش از شلوغی شهرهای بزرگ ویتنام است. مسافران می‌توانند در بامبوهای سنتی یا خانه‌های ییلاقی اقامت داشته باشند که هر دوی آن‌ها سقف کاهگلی و حمام را دارند.

  1. InterContinental Hanoi Westlake:

3-intercontinental_hanoi_westlake

اگر به خاطر کسب وکار به این ناحیه سفر کرده باشید باید بدانید که جوایز سفر جهانی(World Travel Awards) این هتل را به عنوان یک هتل کسب وکار و تجاری نامگذاری کرده است. این هتل در کنار دریاچه هانوی قرار گرفته است که یکی از بزرگترین دریاچه‌ها محسوب می‌شود.اتاق‌های مجلل با بالکون‌های مشرف به دریاچه و پل‌هایی که ساختمان‌ها را به هم متصل می‌کند این مکان را به یک اقامت گاه عالی تبدیل کرده است. محله قدیمی تاریخی و بتکده 800 ساله گلدن لوتوس فاصله بسیار کمی از این مکان دارند. غذاهایی که در رستوران سرو می‌شود معمولا شامل غذاهای فرانسوی، ایتالیایی و ویتنامی است که می‌توان نمای زیبایی به آب های اطراف داشت و از خوردن غذا لذت برد.

  1. Vedana Lagoon:

4-vedana_lagoon_hue

این هتل بین شهرهای تاریخی هیو و هوی آن واقع شده است و در سواحل Tam Giang Lagoon قرار دارد. این مکان اولین ویلای آبی است که در ویتنام ساخته شده است. این هتل به عنوان تفریحگاه سلامتی و آبگرم شناخته شده و مفهوم هنر مدرن را با موارد مجلل ترکیب کرده است تا حس آرامش و صلح را به مسافران منتقل کند. این هتل دارای 29 ویلاست و هر کدام از آن‌ها نیز حمام آفتاب خصوصی و نمای زیبا به آب‌ها و باغ‌های اطراف دارند.

  1. Mai Chau Lodge:

5-mai_chau_lodge

اگر دوست دارید در مورد فرهنگ قبیله‌ای ویتنام اطلاعاتی داشته باشید این هتل یک مکان عالی برای شما خواهد بود. این هتل در حدود 90 مایلی هانوی واقع شده و میزبان قبیله‌های متعددی است. این مکان دارای خدمات گردشگری متعددی همچون اشنایی با فرهنگ قبیله‌هاست.این اتاق‌ها به صورت سنتی مبله هستند و دارای امکانات مدرن و نمای زیبا به کوه و دره‌های اطراف است.

  1. An Lam Saigon River، شهر هوشی مین:

6-an_lam_saigon_river

این هتل یک اقامت گاه کوچک با 15 اتاق است اما به نظر مجلل و آرام می‌رسد. با استفاده از قایق می‌توان در عرض بیست دقیقه از مرکز شهر هوشی مین به این هتل دسترسی پیدا کرد. سبک معماری آن به سبک کلاسیک ویتنامی است و به خوبی تزیین شده است.

  1. Mango Bay Resort:

7-mango_bay_resort_phu_quoc

سادگی روستایی و در عین حال زیبایی یکی از ویژگی‌های این اقامت گاه است. این جزیره دور سازگار با محیط زیست و طبیعی است و دارای حمام‌هایی است که از خورشید نیرو می‌گیرند. این اقامت‌گاه دارای تراس‌های خصوصی با نمای بسیار زیبایی به دریاچه‌ها و باغ‌های اطراف است. بازدید کنندگان معتقدند رستوران‌های تراسی بهترین مکان برای آرامش و تماشای غروب خورشید بر فراز اقیانوس است.

  1. Topas Eco Lodge:

8-topas_eco_lodge_sapa

آرام و زیبا یک توصیف عالی از این اقامت گاه است. این هتل در تپه‌های پارک ملی هوانگ لین واقع شده است. ماجراجویی شما از یک سواری در ساپا آغاز می‌شود. این سفر 45 دقیقه طول می‌کشد زیرا جاده‌ها خوب و عالی نیستند. البته این سفر ارزشش را دارد زیرا می‌توانید در بالکون‌های اتاق بایستید و نمای زیبایی به کوه‌های اطراف داشته باشید. فعالیت‌هایی همچون پیاده روی، دوچرخه سواری در کوهستان، آرامش و بازدید از شالیزارهای برنج و روستاها در این منطقه وجود دارد.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید