هالک ایرانی

هالک ایرانی کیست

سجاد غریبی بدنساز و وزنه بردار ایرانی است. او به خاطر هیکل عظیمش معروف است. طرفدارانش او را هالک ایرانی یا هرکول ایرانی می نامند. سجاد غریبی در 28 آذر 1370 (سن: 30 سال) در اهواز به دنیا آمد. دوره ابتدایی را در اهواز گذراند. برای تحصیلات عالی در دانشگاه آزاد بوشهر ثبت نام کرد و مدرک کارشناسی بازرگانی گرفت. غریبی از کودکی دوست داشت بدنساز شود. او برای تحقق رویای خود از سنین پایین شروع به پیروی از یک روال دشوار کرد. او همچنین روی وزنه برداری و هنرهای رزمی ترکیبی تمرکز دارد. او به دلیل جثه ابهت‌ انگیزش توجه مردم را به خود جلب کرد و توسط برایان اورتگا، ستاره UFC (مبارزه نهایی قهرمانی) به چالش کشیده شد. برایان گفت: من هالک ایرانی را شکست می دادم. غریبی با شنیدن این نظر چالش را پذیرفت و قول داد که به زودی در رشته MMA (هنرهای رزمی ترکیبی) قرار بگیرد.

مبارزه هالک ایرانی

در همان زمان، غریبی چالشی را که مارتین فورد بریتانیایی راه اندازی کرده بود نیز پذیرفت، اما این معامله لغو شد. بعداً برای اولین مبارزه حرفه ای خود با هالک برزیلی روماریو دوس سانتوس آلوز آماده شد. وی همچنین در شبکه های اجتماعی به این مبارزه اشاره کرد و گفت: بالاخره اولین مبارزه حرفه ای خود را با یک مبارز برزیلی پذیرفتم.

هالک ایرانی و مارتین فورد

مارتین فورد و هالک ایران قرار است در مبارزه ای با یکدگیر رو به رو شوند. اما این دو مبارز در دوبی با یکدیگر رو به رو شده اند و برای بار اول سجاد غریبی توانست مارتین فورد را به زمین بزند. اما بار دیگر این مارتین فورد بود که غریبی را بر زمین زد. مسئله مهم و اساسی غریبی در مبارزه با مارتین فورد اختلاف قدی آن ها است. زیرا ماتین فورد قامت بلندتری نسبت به غریبی دارد. بنابراین این مسئله می تواند سبب شکست و زمین خوردن سجاد غریبی شود.

هالک ایرانی و مارتین فورد 

اولین ویدیو رسمی از تمرینات هالک و مارتین

حقایقی درباره هالک ایرانی

غریبی همچنان در شبکه های اجتماعی بسیار فعال است. او حدود نیم میلیون دنبال کننده در اینستاگرام خود دارد. غریبی اغلب برای کمک مالی به بیمارستان های کودکان می رود. همچنین به آنهاحس شجاعت می دهد.او در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد که می‌خواهد در مبارزه با داعش شرکت کند. وی همچنین گفت: من ابتدا مدافع کشورم هستم. من می خواهم از سردار سلیمانی و همه سربازانی که در سوریه جان خود را از دست دادند تشکر کنم. آنها قهرمانان من هستند.سرگرمی های او شامل ورزش، رانندگی، مسافرت، بازی های ویدئویی و غیره است.گفته می شود تصاویری که از سجاد غریبی منتشر شده است واقعیت ندارد و با استفاده فوتوشاپ اندامی عظیم برای خودش ساخته است.

کل کل جدید مارتین با سجاد


نظر خود را بیان کنید