تعبیر خواب دست دادن

دیدن دست دادن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دست دادن در خواب چیست؟

تعبیر خواب دست دادن

در این پست از آلامتو به تعبیر خواب دست دادن با نامحرم، تعبیر خواب دست دادن با پدر و مادر فوت شده و … می‌پردازیم.


تعبیر خواب دست دادن

در مورد تعبیر خواب دست دادن اکثر مفسران رویاها به اتفاق اتفاق نظر دارند که دست دادن در خواب بیانگر عشق و قدردانی متقابل بین بیننده و کسانی است که دست داده اند. دست دادن بین بیننده و طرف مقابل نمادی از ادامه رابطه و دوستی متقابل بین آنهاست. به طور کلی دست دادن در خواب مثبت تلقی می‌شود زیرا نشانه ای از ایجاد رابطه دوستی بین افراد است. در تعبیر خواب دست دادن با شخصی بیانگر آن است که به دنبال گرفتن تصمیمی هستید که برای شما و اطرافیانتان مفید است. همچنین می‌تواند نشانه ای از شروع یک کار و هدف جدید باشد که در آرزوی آن بوده اید.

اگر کسی در خواب ببیند فردی با دست چپ دست با او دست می‌دهد، آن فرد او را فریب می دهد و هر کس در خواب با دست چپ با دیگری دست می‌دهد، دیگران را فریب داده و ریا می کند.

تعبیر خواب دست دادن با کسی که دستش کثیف باشد، در گناه و تجاوز همدست است.


تعبیر خواب دست دادن با نامحرم

تعبیر خواب دست دادن با نامحرم بیانگر وارد شدن به رابطه عاشقانه است. اگر زنی در خواب ببیند که با مرد نامحرم و سالمندی دست می‌دهد، از طرف فردی مورد مزاحمت قرار می‌گیرد. در تعبیر خواب دست دادن با نامحرم اگر فرد احساس درد کرد، یعنی ارتباط بین آنها قطع می‌شود. چنانچه در خواب دیدید دست نامحرمی را فشار می‌دهید نشان دهنده افزایش میزان علاقه و وفاداری به وی خواهد بود.


تعبیر خواب دست دادن با فامیل و آشنا

تعبیر خواب دست دادن با فامیل و آشنا نشان دهنده نیاز به برقراری ارتباط با آنها و بیانگر نوع رابطه شما با آنها، شخصیت و ارزش‌های خانوادگیتان است. حتی می‌تواند به جنبه هایی از زندگی اشاره کند که از آن راضی نیستید و به دنبال بهبود آن هستید.

تعبیر خواب دست دادن با مادر نشان می‌دهد که، انشاءالله خیر بزرگی نصیبش می شود.

تعبیر خواب دست دادن یک زن با فرزندانش رویای خوبی است که بیانگر موفقیت او در زندگی و احساس امنیت او در کنار خانواده است.

تعبیر خواب دست دادن با برادر متاهل در خواب یکی از رویاهایی است که از نزدیک شدن به بارداری او در دوره آینده خبر می دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب قرض دادن یا قرض گرفتن طلا، لباس و یا کفش چیست؟

تعبیر خواب دست دادن با نامحرم


تعبیر خواب دست دادن با پدر یا مادر فوت شده

تعبیر خواب دست دادن با پدر یا مادر فوت شده از چیزهای بزرگ و آرامش بخش است، به ویژه اگر لبخندی بزند و از صاحب خواب راضی به نظر برسد، علاوه بر آسایش و سعادت که نزد خداوند در او وجود دارد.

اما اگر فرد متوجه شد که قصد دارد با پدر مرحومش دست بدهد، اما پدر از این کار امتناع ورزید و از او روی برگرداند، علاوه بر ضرورت، بر کاری که انجام می دهد تمرکز کند و از گناهان و مفاسد دوری کند. برای او دعا کنید، زیرا به احتمال زیاد او در حق او کوتاهی می کند.


تعبیر خواب دست دادن با مرده

تعبیر خواب دست دادن با مرده در خواب این رؤیا یکی از خواب هایی است که بیننده بیشتر به تعبیر آن علاقه مند است و بداند چه چیزی برای او به همراه دارد و چه معنایی دارد، زیرا بسیاری از مردم تصور می کنند که تعبیر خواب دست دادن با مرده بیانگر مرگ یا وقوع چیزی که برای آنها خوب نیست و این یکی از باورهای غلط است زیرا نماد خیر است و برخی از رؤیاهایی که مرده در آن ظاهر می شود حاکی از تمایل او به وفاداری به او یا دعا کردن است.

تعبیر خواب دست دادن با مرده، بیانگر حال خوب میت از جانب خداوند متعال است و حکایت از عظمت و ثواب او نزد خداوند متعال و با خیر و برکت دارد.

محقق ابن سیرین تصدیق می کند که دست دادن و بوسیدن میت در خواب از نشانه های واجب بودن دعا برای او و انجام کارهای خیر بسیار است.


تعبیر خواب دست دادن امام صادق

تعبیر خواب دست دادن امام صادق بر چهار جنبه تعبیر شده است: ایمنی، شادی، اقبال و منفعت در مال.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب جدا شدن روح از بدن، پرواز روح و یا دیدن روح چیست؟

تعبیر خواب دست دادن ابن سیرین


تعبیر خواب دست دادن ابن سیرین

تعبیر خواب دست دادن ابن سیرین، بیانگر رابطه دوستانه و عشقی است که آنها را به هم پیوند می دهد.

هر کس در خواب از دست دادن با کسی امتناع کند، به زودی به جایی سفر می کند.

در تعبیر خواب دست دادن ابن سیرین وقتی شخصی در خواب از دست دادن با او امتناع می کند، این خواب نشانه آن است که او دچار بحران و پریشانی است و در افسردگی به سر می برد.

تعبیر خواب دست دادن ابن سیرین در دست دادن با شریک زندگی خود، این خواب نشانه استحکام رابطه و وابستگی متقابل بین آنها در واقعیت است.

در تعبیر خواب دست دادن ابن سیرین معنای آن بر حسب دست فرق می کند، وقتی از دست راست برای دست دادن استفاده می شود خواب علامت خیر و برکت و موفقیت است و وقتی در دست دادن از دست چپ استفاده شود این خواب یکی است. از رویاهایی که بیانگر شکست و شکست شخص در چیزی است که می خواهد.


سخن آخر

همانطور که در این پست مطالعه کردیم تعبیر خواب دست دادن در اغلب موارد به خوبی تفسیر می‌شود. با این حال تعبیر خواب دست دادن با نامحرم، تعبیر خواب دست دادن با مرده و … می‌تواند تفاسیر متفاوتی داشته باشد. اگر این مطلب را مفید می‌دانید می‌توانید آن را در سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

☺ تعبیر خواب «دست دادن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دست دادن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. Marya

  سلام من تو خوابم دیدم که تو یه جمعی هستیم و فامیل های نامزدم اونجا هستن مادر بزرگش و زنموش و ..و چون زنموش از من بدش میاد و اینکه هی میگفت بهم سلام نمیدی من تو جمع بهش دست میخواستم بدم دستمو رد کرد و صحبت کرد که حرفاش یادم رفته و من رفتم با مادر بزرگ نامزدم دست دادم و میخواستم رو بوسی کنم که نکردم تعبیر این خواب چیه ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب تا حدودی بیانگر ترسی در درون شما است که نمی دانید چگونه باید رابطه ای را که در ان مستاصل هستید به نتیجه برسانید و از این رو در خواب خود به این شکل دیده اید و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید