تعبیر خواب کرگدن

دیدن کرگدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کرگدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب کرگدن rhino

گاهی اوقات در خواب هایمان حیواناتی را میبینیم که ممکن است هیچگاه آنها را از نزدیک ندیده باشیم که در این صورت تعبیر خواب بسیار سخت خواهد بود.

یکی از این حیوانات کرگدن است که تعابیر زیر برای این خواب موجود است.

 • دیدن کرگدن در خواب ، علامت آن است که با ضرر عظیمی روبرو خواهید شد و مشکلات نهانی بسیاری خواهید داشت .
 • کشتن کرگدن در خواب، نشانة آن است که شجاعانه بر موانعی که بر سر راه شما قرار خواهد گرفت ، غلبه خواهید کرد.
همچنین بخوانید: بهترین جاها برای دیدن کرگدن

☺ تعبیر خواب «کرگدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کرگدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


11 دیدگاه

 1. محمد حسین قربانی

  سلام من خواب دیدم که یه کرگدن با بچه اش در یک محدوده ای گیر کردن که دورش پر ازش آدم در حال تماشا کردن آنها و آنها دارن تلاش میکنند که آن در بیارن ولی من که کنار دیوار آنجا بودم ناگهان کرگدن دوتا ساق پا من و گاز میگیره و زخمی میشم بعد از مدتی فردی رو میارن که اون و با تیر بزنه ولی بقیه خواب و ندیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب اصلا خیر نیست و ممکن است به این صورت باشد که شما در اینده ضرری خدای ناکرده بکنید که برای شما خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مهسا

  سلام من خواب دیدم پدرم پرحال سر بریدن کرگدنی هست که ناگهان کرگدن به او با شاخ حمله میکنه و زخمی میشه و من کرگدن را گرفتم و شاخ هایش را سوهان کشی کردم به من حمله نمیکرد ولی کردن مجدد به پدرم حمله کرد… تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این شکل بااشد که ایشان برای غلبه بر مشکلی که ممکن است ضرری مالی باشد به کمک شما نیاز خواهند داشت و در غیر این صورت برای ایشان بسیار سخت خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 3. shd

  دیدن کرگدن کاملا سفید در خواب نشانه چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب دیدن کرگدن در خواب های ما نشانه ی آن می تواند باشد که در آینده به شما ضرری مالی خواهد رسید و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. محمد مکاریان

  سلام ،من در خواب دیدم تعداد زیادی حیوانات وحشی بطور مشخص کرگدن در جلوی همه به سمت ماشین من که داخلش بودم حمله کردند و من فرار کردم و آسیبی به من نزدند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   انگونه که در تعابیر خواب برای این خواب آمده است می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است ضرری مالی بکنید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. هستی

  سلام من خواب دیدم کرگدن دنبالم کرده ولی گاه گاهی من بهش نزدیک میشدم نوازشش میکردم اما وقتی میخواستم ببرمش دنبالم میکرد

 6. سید محمد حسین حسینی

  سلام من خواب دیدم که یک کرگدن جلوی من به یک خرس قهوه ای حمله کرد و با ضربات متعدد خرس رو کشت و داخل دره انداخت.لطفادر صورت امکان تعبیر را پیامک نمایید.متشکرم

  • سید محمد حسین حسینی

   سلام من منتظر تعبیر خوابی هستم که برایتان ارسال کردم.

نظر خود را بیان کنید