مجله آلامتو

تعبیر خواب پیر

(2 رای, امتیاز میانگین: 2٫50 از 5)

تعبیر دیدن پیر در خواب چیست؟

پیری old-couple

اگر به خواب ديديد که پير شده ايد ارزش اجتماعي و احترام و عزت شما افزوده ميشود. چنانچه در خواب پير مردي ناشناس را ببينيد که با او حرف مي زنيد از دوستي به شما محبت مي شود و…

از جانب کسي بزرگواري و جوانمردي مي بينيد که انتظارش را نداريد و اين بهتر است اگر پيرمرد ناشناسي که مي بينيد سالم و خوشحال باشيد اما اگر پيرمرد ناشناسي را ملاقات کرديد که رنجور و نالان و گرفته بود از جانب کسي به شما غم و اندوه مي رسد که انتظارش را نداريد. اگر کسي که پير است در خواب ببيند که جوان شده به احترام و ارزش اجتماعي او لطمه وارد مي آيد و بي حرمت مي شود. اگر جواني ببيند که پير شده و موهايش سفيد گرديده نيکو است چون محترم مي شود. ديدن پيرزن ناشناس در خواب براي مردان خواب خوبي نيست و براي زنان بي تفاوت است.

تعبیر خواب «پیر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پیر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. محمد مهدی در

  سلام. من ی خواهر دو ساله دارم. خواب دیدم مادرم برای کاری از خونه رفت بیرون و بچه رو به من سپرد. من دیدم که هی در خونه رو باز میکنه و میره بیرون تو راهرو ساختمون. کلید رو برداشتم در رو قفل کردم. همین خونه خودمون بود ولی با دوتا در ورودی. یکی سر جایی که الان هست یکی هم تو اتاق من. دوتا در رو قفل کردم. داشتم برمیگشتم به اتاقم با خودم گفتم حتما باز رفته ی جا داره خرابکاری میکنه… یهو دیدم چهرش پیر پیر پیر شده و داره چهاردست و پا از اتاقم میاد بیرون. من وحشت کردم تو خواب کلی جیغ و داد زدم. بعد ازش پرسیدم چی شده… گفت ی مواد آرایشی تو اتاقت بود از اون زدم تقریبا یک کیلو زدم. (من پسرم اصلا مواد آرایشی ندارم) . بدو بدو رتم سراغ ی همسایمون که آرایشگره که کمک بیارم فقط یادمه صدای پاش تا پشت در اومد بعدش بیدار شدم.

 2. خواب دیدن مرده ای جوان که مرد باشد
  وبه کنار زن خود بیاید بعد از چسبیدن به وی به اوخبر مردن شخص زنده ای رادهد با لباس خوب تمیز ولی موهای سفید کاملا سفید چیست

 3. سلام .خواب دیدم هم دانشگاهیم عاشقم شده و منم می خواستمش ولی مادرش اصرار داشت که با یه دختر ثروتمند ازدواج کنه اما اون میگفت نه من ثروتمند نمی خوام .زهرا خوشکله و شاعر و مهربون ولی مادرش میگفت من قبول دارم دختر خوبیه ولی اقتصادشون خوب نیست .هر دو مون رفتیم پیش یه پیرزن که سنش خیلی زیاد بود ولی مشکلات مردم رو حل می کرد و دانا بود . پیر زنه بهم گفت خواهرم رو چند سال پیش دادیم ژاپن و این تقدیر و خواست خدا بود و ما هم در خواست خدا دخالتی نداریم الان هم اون خوشبخته.. که یک دفعه پدرم به همراه خانواده ی همکلاسیم اومدن دنبالمون که با هم صحبت کنن که بعدش بیدار شدم.

  من یه خواستگار از هند دارم که عید امسال رسما با مترجم اومدن خونمون ولی پدرم مخالفت کردن ممکنه مربوط به اون هم بشه ؟
  ممنون میشم اگر خوابمو تفسیر کنید چون ویژگی های پسری که در خواب دیدم با واقعیت یکی بود همین طور ویژگی های خودم که گفته بود شاعر و … از طرفی اون پیرزن که برام ناشناس بود درمورد کشور دیگه می گفت برام عجیبه .همین طور اون پسره از لحاظ اقتصادی که گفته بود سطح بالاتری نسبت به من داره درست بود .
  چون نصف بیشتر خوابم با واقعیت یکسانه برام عجیبه ممنون میشم برام تفسیرش کنید .

نظر خود را بیان کنید