تعبیر خواب پیرمرد (پیرزن)

دیدن پیرمرد (پیرزن) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پیرمرد (پیرزن) در خواب چیست؟

تعبیر خواب دیدن پیرزن و پیرمرد

اگر به خواب دیدید که پیر شده اید ارزش اجتماعی و احترام و عزت شما افزوده میشود.

چنانچه در خواب پیر مردی ناشناس را ببینید که با او حرف می زنید از دوستی به شما محبت می شود و از جانب کسی بزرگواری و جوانمردی می بینید که انتظارش را ندارید و این بهتر است اگر پیرمرد ناشناسی که می بینید سالم و خوشحال باشید اما اگر پیرمرد ناشناسی را ملاقات کردید که رنجور و نالان و گرفته بود از جانب کسی به شما غم و اندوه می رسد که انتظارش را ندارید.

اگر کسی که پیر است در خواب ببیند که جوان شده به احترام و ارزش اجتماعی او لطمه وارد می آید و بی حرمت می شود. اگر جوانی ببیند که پیر شده و موهایش سفید گردیده نیکو است چون محترم می شود.

دیدن پیرزن ناشناس در خواب برای مردان خواب خوبی نیست و برای زنان بی تفاوت است.

☺ تعبیر خواب «پیرمرد (پیرزن)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پیرمرد (پیرزن)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

19 دیدگاه

 1. Fateme

  سلام من در خواب یک پیرزن را دیدم البته چهره اش را ندیدم ولی از دست هایش فهمیدم که پیرزن است اون پیرزن به من گفت کسایی که الان به عنوان پدر و مادرت می‌شناسی پدر و مادر واقعی ات نیستند
  تعبیرش چیه ؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب پیرزن آمده است که برای زنان بی معنا می تواند باشد و باید بدانید که دیدن این نوع خواب ها برای شما دارای تعبیر نیست و به ناخوداگاه شما احتمالا اشاره دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. شیرین طاهری

  سلام ، در خواب دیدم پدر شوهرم که ماهها قبل فوت شده آمده و میخواهد لباس نو برتن بپوشد من هم به او کمک میکردم تا لباسی که دوست دارد را بپوشد بامن حرف میزد که چرا ناخن های من را نگرفته اید مگر نمی دانید که ناخن مرده را باید کوتاه کنید واز اینکه ناخن هایش را کوتاه نکرده اند ناراحت بود کت و شلوار و پیراهنی تمیز پوشید و داشت آماده رفتن میشد خانمی با لباسهای سفید آمد که او را ببرد، من در خواب میدانستم که پدر شوهرم مرده است وقتی آنها رفتند من داشتم ناخنهای پاهایم را که خیلی کثیف بود کوتاه میکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب باید بدانید که بر اساس تعابیر خواب دین پیرمرد در خواب ها می تواند اشاره ای به خود آن شخص باشد که برای شما معرف است و باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که ایشان به کمکی و یا خیراتی از جانب شما نیاز داشته باشند و از این رو هر چه سریعتر در این جهت اقدام نمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. پیمان

  سلام من زنم الان نزدیک به دو سال هست که رفته قهر از زمانی که پدرش فوت کرده علت فوت پدرش رو ی جورایی از چشم بنده میبنه گفته هر وقت زنده شد منم برمیگردم. با وجود اینکه ی پسر 9 ساله داریم .. در کل خواب دیدم که تو خواب پیر و شکسته شده خواستم ببینم تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند با توجه به آن که شما در ناخوداگاه خود به این موضوع فکر می کنید به ایشان مربوط نباشد و به موضوعات موجود در ناخوداگاه شما ربط داشته باشد و از این رو به آن بها ندهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سادات

  سلام من خواب دیدم
  پدر بزرگم تو عالم خواب تو یه رستوران با خانمی جوان داره صحبت میکنه و باهم میگن و میخندن
  تو خواب پدربزرگم سرحال بود
  من و مادرم که تو خواب ایشونو دیدیم
  ناراحت شدیم ازینکه به مادربزرگم خیانت شده و اونجا رو ترک کردیم

  خیلی مشتاقم بدونم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان می تواند خیر باشد و دیدن خواب خیانت بر اساس تعابیر خواب بد نیست و در کل این خواب ممکن است به این معنا باشد که ایشان ارج و قربی دریافت کنند.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. شیما مهر ارا

  سلام‌خسته نباشید
  راستش چند شب پیش خوابی میدیدم‌که داخل یک مدرسه هستم و دارم اونجا رو نگاه میکنم در بین خواب ناگهان خودم رو در یک بیابان کنار جاده میدیدم که کنار یک پیر زن درحال راه رفتن هستم و هرچی از پیرزنه سوال میکرد م جواب نمیداد و دوباره به همون مد رسه بر میگشتم چند بار این اتفاق افتاد تا اینکه یهو اینبار که رفتم یه‌پیر مردهم اونطرف تر داشت حرکت میکرد ولی سرش رو‌پاین انداخته بود نه پیر زن و نه پیر مرد رو هیچ کدوم رو نمیشناختم تا اینکه اخرین بار پیرزنه که چهرشو از اول ندیده بودم و سرش پاین بود وقتی ازش سوال کردم برگشت و نگاهم کرد و من از چهرش ترسیدم‌چشم هایه سبز داشت پوست گندمی و موهایه سفید داشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر این خواب برای شما به این تعبیر می تواند باشد که در اینده ممکن است با چیزی روبرو شوید که برای شما خیر نباشد و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. هدیه

  خواب دیدم پیرمردی باقیافه عجیب وچشمانی درشت و گرد جلومو گرفت با دست بهم اشاره کرد وبهم گفت ای دختر امسال سال آخرته برو استغفار کن.بعدش من با گریه وناراحتی رفتم پیش خواهرم و دخترخالم و خالم و براشون با گریه تعریف کردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر خواب آمده است که ممکن است به این معنا باشد که شما به واسطه ی اینکه از کاری دست بکشید به خیری و خبر و محبتی برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. m…

  من خواب ديدم كه فرودگاه بودم بعد صداي گريه ي مردي و شنيدم حس كردم كه داداشم كاري با اون كرده بعد رفتم پيشش ديدم داداشم واقعا يه پيرمردي و زده پير مرده هم گريه ميكرد داداشم رفت من نشستم پيشش بم گفت ناراحته منم خيلي ناراحت شدم اشكاش و پاك كردم و بش گفتم ببخشيد بخاطر كار داداشم بعد دستش و بوسيدم فك كنم منم باش گريه كردم نميدونم چرا تو خواب حس ميكردم دوسش دارم پيرمرده لباسش اخوندي بود تعبيرش چيه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما فردی عاطفی هستید و بسیار به اطرافتان اهمیت میدهید و اینکه خودتان را مسئول رفتار دیگران میدانید و این تا حدی که به شما ضربه وارد نکند خوب است و شما به خاطر رفتار نیکتان پاداشت های خوبی خواهید گرفت و شادی خواهید دید .
   سربلند و پیروز باشید .

 8. Zeynab

  خواب پیرمرد زیبارو باریش بلند سفید و لباس سفید و نور سبز دیدم ک دستش را ب سرم گذاشت و بهم گف ک روی اب تمیز سوره های فلق کافرون و حمد وتوحید و ایه الکرسی را بخوان و تو همسرت از ان اب بخورید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما همامگونه که به خودتان اشکار است نشان از نیک دارد و انکه به انچه گدر خوابتان به شما الهام شده است انجام دهید قطعا خی است برای شما و همسرتان .
   سربلند و پیروز باشید .

 9. محمد مهدی

  سلام. من ی خواهر دو ساله دارم. خواب دیدم مادرم برای کاری از خونه رفت بیرون و بچه رو به من سپرد. من دیدم که هی در خونه رو باز میکنه و میره بیرون تو راهرو ساختمون. کلید رو برداشتم در رو قفل کردم. همین خونه خودمون بود ولی با دوتا در ورودی. یکی سر جایی که الان هست یکی هم تو اتاق من. دوتا در رو قفل کردم. داشتم برمیگشتم به اتاقم با خودم گفتم حتما باز رفته ی جا داره خرابکاری میکنه… یهو دیدم چهرش پیر پیر پیر شده و داره چهاردست و پا از اتاقم میاد بیرون. من وحشت کردم تو خواب کلی جیغ و داد زدم. بعد ازش پرسیدم چی شده… گفت ی مواد آرایشی تو اتاقت بود از اون زدم تقریبا یک کیلو زدم. (من پسرم اصلا مواد آرایشی ندارم) . بدو بدو رتم سراغ ی همسایمون که آرایشگره که کمک بیارم فقط یادمه صدای پاش تا پشت در اومد بعدش بیدار شدم.

 10. سعید

  خواب دیدن مرده ای جوان که مرد باشد
  وبه کنار زن خود بیاید بعد از چسبیدن به وی به اوخبر مردن شخص زنده ای رادهد با لباس خوب تمیز ولی موهای سفید کاملا سفید چیست

 11. zahra

  سلام .خواب دیدم هم دانشگاهیم عاشقم شده و منم می خواستمش ولی مادرش اصرار داشت که با یه دختر ثروتمند ازدواج کنه اما اون میگفت نه من ثروتمند نمی خوام .زهرا خوشکله و شاعر و مهربون ولی مادرش میگفت من قبول دارم دختر خوبیه ولی اقتصادشون خوب نیست .هر دو مون رفتیم پیش یه پیرزن که سنش خیلی زیاد بود ولی مشکلات مردم رو حل می کرد و دانا بود . پیر زنه بهم گفت خواهرم رو چند سال پیش دادیم ژاپن و این تقدیر و خواست خدا بود و ما هم در خواست خدا دخالتی نداریم الان هم اون خوشبخته.. که یک دفعه پدرم به همراه خانواده ی همکلاسیم اومدن دنبالمون که با هم صحبت کنن که بعدش بیدار شدم.

  من یه خواستگار از هند دارم که عید امسال رسما با مترجم اومدن خونمون ولی پدرم مخالفت کردن ممکنه مربوط به اون هم بشه ؟
  ممنون میشم اگر خوابمو تفسیر کنید چون ویژگی های پسری که در خواب دیدم با واقعیت یکی بود همین طور ویژگی های خودم که گفته بود شاعر و … از طرفی اون پیرزن که برام ناشناس بود درمورد کشور دیگه می گفت برام عجیبه .همین طور اون پسره از لحاظ اقتصادی که گفته بود سطح بالاتری نسبت به من داره درست بود .
  چون نصف بیشتر خوابم با واقعیت یکسانه برام عجیبه ممنون میشم برام تفسیرش کنید .

نظر خود را بیان کنید