تعبیر خواب پیر

دیدن پیر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پیر در خواب چیست؟

پیری old-couple

اگر به خواب ديديد که پير شده ايد ارزش اجتماعي و احترام و عزت شما افزوده ميشود. چنانچه در خواب پير مردي ناشناس را ببينيد که با او حرف مي زنيد از دوستي به شما محبت مي شود و…

از جانب کسي بزرگواري و جوانمردي مي بينيد که انتظارش را نداريد و اين بهتر است اگر پيرمرد ناشناسي که مي بينيد سالم و خوشحال باشيد اما اگر پيرمرد ناشناسي را ملاقات کرديد که رنجور و نالان و گرفته بود از جانب کسي به شما غم و اندوه مي رسد که انتظارش را نداريد. اگر کسي که پير است در خواب ببيند که جوان شده به احترام و ارزش اجتماعي او لطمه وارد مي آيد و بي حرمت مي شود. اگر جواني ببيند که پير شده و موهايش سفيد گرديده نيکو است چون محترم مي شود. ديدن پيرزن ناشناس در خواب براي مردان خواب خوبي نيست و براي زنان بي تفاوت است.

☺ تعبیر خواب «پیر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پیر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. شیما مهر ارا در 1399/09/26در10:44 ب.ظ

  سلام‌خسته نباشید
  راستش چند شب پیش خوابی میدیدم‌که داخل یک مدرسه هستم و دارم اونجا رو نگاه میکنم در بین خواب ناگهان خودم رو در یک بیابان کنار جاده میدیدم که کنار یک پیر زن درحال راه رفتن هستم و هرچی از پیرزنه سوال میکرد م جواب نمیداد و دوباره به همون مد رسه بر میگشتم چند بار این اتفاق افتاد تا اینکه یهو اینبار که رفتم یه‌پیر مردهم اونطرف تر داشت حرکت میکرد ولی سرش رو‌پاین انداخته بود نه پیر زن و نه پیر مرد رو هیچ کدوم رو نمیشناختم تا اینکه اخرین بار پیرزنه که چهرشو از اول ندیده بودم و سرش پاین بود وقتی ازش سوال کردم برگشت و نگاهم کرد و من از چهرش ترسیدم‌چشم هایه سبز داشت پوست گندمی و موهایه سفید داشت

  • یاسین صداقت در 1399/10/02در7:22 ب.ظ

   با سلام
   بر اساس تعابیر این خواب برای شما به این تعبیر می تواند باشد که در اینده ممکن است با چیزی روبرو شوید که برای شما خیر نباشد و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. هدیه در 1399/06/03در10:01 ق.ظ

  خواب دیدم پیرمردی باقیافه عجیب وچشمانی درشت و گرد جلومو گرفت با دست بهم اشاره کرد وبهم گفت ای دختر امسال سال آخرته برو استغفار کن.بعدش من با گریه وناراحتی رفتم پیش خواهرم و دخترخالم و خالم و براشون با گریه تعریف کردم.

  • یاسین صداقت در 1399/10/02در7:25 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر خواب آمده است که ممکن است به این معنا باشد که شما به واسطه ی اینکه از کاری دست بکشید به خیری و خبر و محبتی برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. m… در 1398/03/06در10:01 ب.ظ

  من خواب ديدم كه فرودگاه بودم بعد صداي گريه ي مردي و شنيدم حس كردم كه داداشم كاري با اون كرده بعد رفتم پيشش ديدم داداشم واقعا يه پيرمردي و زده پير مرده هم گريه ميكرد داداشم رفت من نشستم پيشش بم گفت ناراحته منم خيلي ناراحت شدم اشكاش و پاك كردم و بش گفتم ببخشيد بخاطر كار داداشم بعد دستش و بوسيدم فك كنم منم باش گريه كردم نميدونم چرا تو خواب حس ميكردم دوسش دارم پيرمرده لباسش اخوندي بود تعبيرش چيه؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/29در11:45 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما فردی عاطفی هستید و بسیار به اطرافتان اهمیت میدهید و اینکه خودتان را مسئول رفتار دیگران میدانید و این تا حدی که به شما ضربه وارد نکند خوب است و شما به خاطر رفتار نیکتان پاداشت های خوبی خواهید گرفت و شادی خواهید دید .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. Zeynab در 1397/11/16در0:24 ق.ظ

  خواب پیرمرد زیبارو باریش بلند سفید و لباس سفید و نور سبز دیدم ک دستش را ب سرم گذاشت و بهم گف ک روی اب تمیز سوره های فلق کافرون و حمد وتوحید و ایه الکرسی را بخوان و تو همسرت از ان اب بخورید

  • یاسین صداقت در 1399/02/29در11:41 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما همامگونه که به خودتان اشکار است نشان از نیک دارد و انکه به انچه گدر خوابتان به شما الهام شده است انجام دهید قطعا خی است برای شما و همسرتان .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. محمد مهدی در 1397/03/16در9:24 ق.ظ

  سلام. من ی خواهر دو ساله دارم. خواب دیدم مادرم برای کاری از خونه رفت بیرون و بچه رو به من سپرد. من دیدم که هی در خونه رو باز میکنه و میره بیرون تو راهرو ساختمون. کلید رو برداشتم در رو قفل کردم. همین خونه خودمون بود ولی با دوتا در ورودی. یکی سر جایی که الان هست یکی هم تو اتاق من. دوتا در رو قفل کردم. داشتم برمیگشتم به اتاقم با خودم گفتم حتما باز رفته ی جا داره خرابکاری میکنه… یهو دیدم چهرش پیر پیر پیر شده و داره چهاردست و پا از اتاقم میاد بیرون. من وحشت کردم تو خواب کلی جیغ و داد زدم. بعد ازش پرسیدم چی شده… گفت ی مواد آرایشی تو اتاقت بود از اون زدم تقریبا یک کیلو زدم. (من پسرم اصلا مواد آرایشی ندارم) . بدو بدو رتم سراغ ی همسایمون که آرایشگره که کمک بیارم فقط یادمه صدای پاش تا پشت در اومد بعدش بیدار شدم.

 6. سعید در 1396/01/15در8:01 ب.ظ

  خواب دیدن مرده ای جوان که مرد باشد
  وبه کنار زن خود بیاید بعد از چسبیدن به وی به اوخبر مردن شخص زنده ای رادهد با لباس خوب تمیز ولی موهای سفید کاملا سفید چیست

 7. zahra در 1395/10/11در5:34 ب.ظ

  سلام .خواب دیدم هم دانشگاهیم عاشقم شده و منم می خواستمش ولی مادرش اصرار داشت که با یه دختر ثروتمند ازدواج کنه اما اون میگفت نه من ثروتمند نمی خوام .زهرا خوشکله و شاعر و مهربون ولی مادرش میگفت من قبول دارم دختر خوبیه ولی اقتصادشون خوب نیست .هر دو مون رفتیم پیش یه پیرزن که سنش خیلی زیاد بود ولی مشکلات مردم رو حل می کرد و دانا بود . پیر زنه بهم گفت خواهرم رو چند سال پیش دادیم ژاپن و این تقدیر و خواست خدا بود و ما هم در خواست خدا دخالتی نداریم الان هم اون خوشبخته.. که یک دفعه پدرم به همراه خانواده ی همکلاسیم اومدن دنبالمون که با هم صحبت کنن که بعدش بیدار شدم.

  من یه خواستگار از هند دارم که عید امسال رسما با مترجم اومدن خونمون ولی پدرم مخالفت کردن ممکنه مربوط به اون هم بشه ؟
  ممنون میشم اگر خوابمو تفسیر کنید چون ویژگی های پسری که در خواب دیدم با واقعیت یکی بود همین طور ویژگی های خودم که گفته بود شاعر و … از طرفی اون پیرزن که برام ناشناس بود درمورد کشور دیگه می گفت برام عجیبه .همین طور اون پسره از لحاظ اقتصادی که گفته بود سطح بالاتری نسبت به من داره درست بود .
  چون نصف بیشتر خوابم با واقعیت یکسانه برام عجیبه ممنون میشم برام تفسیرش کنید .

نظر خود را بیان کنید