تعبیر خواب جگر

دیدن جگر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جگر در خواب چیست؟

تعبیر خوردن جگر خام در خواب چیست

از رسول خدا صلی الله الیه و آله و سلم روایت شده که فرموده اند (اولادنا کابکادنا) یعنی فرزندان ما مثل جگر ما هستند. به همین علت معبران اسلامی نوشته اند که جگر در خواب فرزند است و مشاهده آن به نحوی با فرزندان بیننده خواب ارتباط پیدا می کند.

جگر در خواب آن چیزی است که بیشتر دوست داریم و چون پول هم از آن جمله چیزهاست و در تحصیل و حفظ آن زیاد می کوشیم در خواب ما به صورت جگر متجلی می شود.

ابن سیرین نوشته جگر در خواب علم غیب است ولی بیشتر معبدان معتقد ند که جگر در خواب پولی است نهفته و پنهان که یا دیگری آن را ذخیره کرده و یا به دست خودمان انباشته و جمع شده است. ح

تی نوشته اند که اگر کسی در خواب ببیند که جگر گاو یا گوسفند بریان به مقدار زیاد پیش روی خود نهاده و می خورد گنج می یابد. به هر حال جگر همان پول است که حیات دسته ای از مردم به آن بستگی دارد.

اگر در خواب دیدید که جگر دارید و آن جگر گوسفند یا گاو متعلق به شما است به پول می رسید یا به چیزی دسترسی می یابید که چشم به راه آن هستید و زیاد دوستش دارید.

خوردن جگر نیز همین تعبیر را دارد. اگر به خواب دیدید که جگر به سگ می دهید مال خود را تلف می کنید یا در راهی بیهوده مصرف می نمائید.

اگر در خواب دیدید که جگر دارید و آن را قطعه قطعه به گربه می دهید زنی مال شما را به همان نحو ذره ذره از بین می برد.

اگر در خواب دیدید که گربه ای جگری از خانه شما دزدید و برد خواب شما می گوید زنی به تمهید و نیرنگ مال شما را می برد ولی اگر خودتان با میل و رغبت جگر را به گربه دادید زنی فریبتان می دهدو مال و پولتان را می برد یا خرج او می کنید.

جگر توزیع کردن نیز همین تعبیر را دارد و می گوید که مال خودتان را هدر می دهید و تلف می کنید.

جگر گوسفند در خواب نعمت است و جگر گاو فراخی روزی است.

به هر حال جگر در خواب دیدن بد نیست مگر این که احساس کنید جگر انسان است که لئامت دارد.

☺ تعبیر خواب «جگر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جگر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


56 دیدگاه

 1. گلاره

  سلام خسته نباشید
  خواب دیدم از بالای یه کمد یا کابینت یه نایلون که توش جگر خام بود پیدا کردم و به قطعه های بزرگ تقسیم شده بود تو خوابم احساس کردم جیگر گوسفنده و این خوابم داستانی داشت که یادم نمیاد تو یه قسمت دیگه همین خوابم سه تا تلفن عمومی رو دیدم که دو تاشون کنار هم بوداز همین تلفن عمومی های زردی که تو خیابون هست و یکی دیگش یه جای دیگه بود که این تلفن عمومی سفید بود و قیافش فرق داشت با تلفن عمومیای معمولی شبیه تلفنای کلاسیک بود و انگار میخواستم به کسی زنگ بزنم خیلی ممنون میشم تعبیر بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که شما چیزی را به دست خواهید اورد که می تواند نشان از رزق و روزی برای شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. میترا

  سلام من در خواب دیدم که یک تکه جگر خام داخل دهانم هست کاملا بافت جگر رو حس کردم خیلی حس بدی داشتم وچندشم شد بعد جگر رو از دهانم به بیرون تف کردم
  ممنون میشم پاسخ بدهید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در واقعیت از این موضوع اکراه دارید که دارای تعبیر نیست و فقط اشاره ای در خواب شما به این موضوع شده است و اگر نه می تواند نشانی از ان باشد که عجله ای در کاری انجام دهید که برای شما خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مریم

  سلام و وقت بخیر
  ببخشید من دیشب خواب دیدم یکی از همسایه هامون مقداری جگر و ماهی خریده و اومده در خونه ی بقیه ی همسایه ها میگه من اینا رو برای گربه ای که تو پارکینگه خریدم همتون باید سهمتونو بدین
  اینقدر در خواب ناراحت بودم از این کارش که میحواستم بزنمش
  لطفا هر موقع تعبیر کردین لطف کنید ایمیل کنید متشکرم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در واقعیت با ایشان مشکلی دارد که در خواب به این صورت نشان داده شده است، پس این خواب دارای تعبیر نیست و اگر نه می تواند نشانی از ان باشد که ایشان کاری عبث در اینده بکنند که برای هیچکس خیری ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. زهرا حیدری

  سلام من خواب دیدم پدر شوهرم که مرده را توبیمارستان بستری کردیم وحالش هم خوب نیست بعدش آودیمش خونه ازش مراقبت میکردیم یه روز دکترش اومد خونه داش معاینه می‌کرد دندونای پدر شوهرمو برداشته بود داشت فرار میکرد دیدیمش وبدو بدو دنبالش راه افتادیم باشوهرم دست به یقه شدن دعوا میکردن که یه دفعه دیدم از یه جیگر گاز زد وماهم ولش کردیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به تبعیر خواب جگر نشان از فرزندان است و همچنین دندان که نشان از عزیزان است، این خواب ممکن است نشان از تهدیدی برای فرزندان ایشان است که اگر شما هم دخالت کنید، برای فرزندان شما هم ممکن است مشکلی ایجاد کند. حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. قاصدک

  سلام چندی پیش زنی از اقوام با شوهرم ارتباط داشت ومن فهمیدم اینم بگم که ارتباط جنسی ندارن ..توخواب دیدم که هردو جگرسفید گوسفندنیم پزمیخورن توخواب زن با کراهت میخوردوخون جگرسفیداز دهانش میچکیداما انگارتوخواب می‌گفت چون فلانی یعنی شوهرم دوست داره منم میخورم وبه خوردن ادامه میداد..

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است تنفر شما از ایشان را در خواب نشان دهد که به این صورت دیده اید و می تواند به این صورت باشد که برای شما تعبیر خاصی ندارد و از این رو نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. N.k

  سلام میشه لطفا خواب منوتعبیرکنید
  خواب دیدم دارم یه تیکه جگرکه میدونم مال کلاغ بود خورد میکنم با چاقو. رنگ جگر هم مشکی بود قاچ زدم باچاقو. انداختم توبشقاب پسرم توخواب فکر میکردم پسرم میترسه میخواستم با این کار ترسشو بریزم ودیدم پسرم کوچولوعه میخواستم بندازم توبشقابش ولی افتاد زمین هرچی گشتم نبود ترسیده بودم از خواب بیدارشدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   همینکه در خواب خود ان را نخورده اید می تواند برای شما خیر باشد واز این رو بدانید که تعبیر این خواب برای شما خیر است و میتواند نشان از موفق شدن شما در شکست دادن کسی باشد که فقط یاوه گوید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. لیلا ملاولی

  سلام من در خواب میدیدم دست در دهانم میکنم و جگر خود را تکه تکه بیرون می آورم و میخورم ، تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر نیست و بر اساس تعابیر خواب جگر به انچه عزیز است اشاره شده است و میتواند نشان از ظلمی باشد که در حق ان کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. محمد رضا

  سلام من حواب دیدم یه جایی بودم متتظر تاکسی یا اتوبوس تا به مقصد برسم اما اینقدر شلوغ بود و هرج و‌مرج بود که نه تاکسی بود و نه اتوبوس .در اون بین یه درگیری شد و یهو خودمو در بین یک ماشین نظامی ضد گلوله و امن دیدم .بعد از درگیری یهو چند تا ماشین اومدند که بار همشون‌جگر اسب بود و همه با ولع تمام میرفتند جگر اسب میگرفتند و میخوردند.من‌اول رفتم کمی جگر گرفتم فقط یادمه رنگش سفید بود .اول کمی خوردم احساس کردم دوست ندارم و حالم داره بعد میشه اما بعد چند ثانیه ای از طعم اون جگر خوشم اومد.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خواب شما المان های زیادی دارد که می توانند تعبیر شوند اما باید بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که در مسیری که در اینده پیش رو دارید، امنیتی برای شما حاصل شود که در سایه آن فرزندی به شما رسد که ممکن است برای شما ان چنان که دوست دارید نباشد، اما خیر و صلاح ما به دست خالق است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. رضا

  خواب دیدم که با مادرم و عمه و یکی دیگر از اشنایان سر سفره بودیم که یک بشقاب بود و جگری در ان بود من تکه ای از ان را برداشتم خوردم وبه کسانی که انجا بودند تعارف کردم ولی همه گفتنتد نمیخوریم

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر خواب جگر خوردن آمده است که می تواند به معنای ان باشد که برای شما در اینده ممکن است خیری نهفته باشد که رسیدن به آن برای شما سبب رزق است و اینکه در خواب خود دیگران را مشتاق ندیده اید ممکن است به ان معنا باشدکه خیری رسد که فقط برای شما ممکن است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. علی تیموری

  سلام..
  من در خواب دیدم که دارم جگر گوسفند یا گاو را پرده نازک رویش راه جدا میکنم و خام خام میخورم .پرده نازک جدا میکردم پرت میدادم و جگر خام می‌خوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جگر خام خوردن ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده برای رسیدن به خیری بسیار عجله کنید که این برای بیننده ی خواب خیر نیست و باید اجازه دهید تمام کارها به وقت خود انجام شود.
   سربلند و پیروز باشید

 11. هادی عینی

  سلام
  خواب دیدم که یک زن آشنا به من یک نایلون پر از جگر سفید و سیاه که ظاهرا قوچ قربانی کرده بودند را میدهد و از من میخواهد که وقتی به سفر میروم آنرا به دو تا از بستگاتش در شهر مقصد برسانم
  تعبیر آن چیست؟ خیلی ممنون میشم بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جگر گرفتن از دیگران ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده چیزی از دیگری به شما رسد ک سهم بیننده ی خواب در آن نیست و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. نرگس

  سلام وقت بخیر
  من دختر مجرد هستم خواب دیدم که با یه پسر رفتم جگرکی و جگر خوردیم اما من نمیدونستم اون پسر کیه الانم فک میکنم تا به حال ندیده بودمش
  بعدش باهم پیاده رفتیم یه پارک مانند بود که اون رفت بازی تاتر داشتن اون رفت بازی کرد .و احساس میکردم اونو همه میشناسن جز من با اینکه پیشش احساس راحتی داشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جگر خوردن با دیگران ممکن است به این تعبیر برای شما باشد که شما در این خواب از ارزویی در ناخوداگاهتان پرده برداشته اید و این موضوع نم یتواند لزوما نشانه ای از وجود تعبیر باشد و باید بدانید که دیدن این نوع خواب ها همیشه دارای تعبیر نیستند و می توانند فقط ارزویی در ذهن شما باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 13. سارا

  سلام من دیشب خواب دیدم که یه گوشت خام مثل جگر رو گاز میزنم اما بعد تفش میکنم این چه به چه معنیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است خیری را از خود دور کنید و از همین جهت بسیار دقیق باشید در انتخابهایتان.
   سربلند و پیروز باشید

 14. هاله

  سلام من حدود نیمه شب خواب دیدم دارم جیگر میخورم فکر کنم جیگر گوساله بود چون کمی سفت با با نون لواش یه کوچولو پیاز .بعد سینی روجمع میکنم میگن این جیگر ها سهم یه اقایی هست انگار اون اقا تو خوابم به اقای هیکلی با سیبیل پرپشت .هست ..یه نون روی جیگرها میزارم بازم میرم یکی دیگه بر میدارم ..یکی بهم میگه نگران نباش سهم خودته بخور اون اقا گفته من میخرم این مال ایشونه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خوردن از غذای دیگران و همچنین تعبیر خواب جگر ممکن است این خواب به این صورت تعبیر شود که شما در اینده برای رسیدن به خیری از دیگری کمک بخواهید و باید این کار را انجام دهید و به غرور خود اتکا نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. امیرعلی

  سلام من خواب دیدم یک گاو که پوستش کندن و زنده هست و درحال در آوردن جیگرآن هستند همونطور زنده زنده تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که دیدن جگر حیوان زنده در خواب ممکن است به معنای عجله برای رسیدن به هدفی خیر باشد که برای بیننده ی خواب است و از این رو انشالله این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. نوید

  سلام . من به تعبیرای شما خیلی اعتقاد دارم . یه سری شما یه خواب منو تعبیر کردید که البته توی تمام سایتای دیگه چیز دیگه ای نوشته بود. در مورد سیگار کشیدن پدر فوت شده م بود.

  اما شما گفتید این یعنی دعوای خانوادگی و درست چند روز بعدش آتیشی افتاد تو خانواده که همه رو سوزوند و واقعا دعوای بدی شد و هنوزم درگیریم و دوتا طلاق باهم داره اتفاق میفته!
  به خاطر همین دوباره اومدم تعبیر یه خواب دیگمو ازتون بپرسم عرض کردم که پدرم فوت شدن توی خواب دیدم قلبشونو بیرون از بدنشون توی دست گرفتن و دارن بهم نشون میدن.قلبه روش خون نبود یه قلب سالم و تمیز و معمولی ولی بیرون از بدنشون و توی دستشون بود

  .خوابیده بودن و قلب رو با دست روی سینه شون گرفته بودن و بمن نشون میدادن خواستم ببینم تعبیرش چیه .توی مطالب سایتتون پیدا نکردم. واسه همین اینجا پیام گذاشتم. ممنونم از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این نوع خواب ها از علم انسان به دور است و اولیا الله می توانند تعبیر دقیق خواب را بگویند و انچه که شما می توانید در باره ی خواب های خود پیدا کنید فقط گفته ی آن بزرگان است.
   از این رو می توان از جهت دیدن این نوع خواب ها فقط گفت که برای ایشان خیراتی دهید که انشالله در منزلی خیر مسکن گزینند.
   سربلند و پیروز باشید

 17. N.z

  سلام من خواب دیدم که تو آشپزخونه پر جیگر خام و خون آلود بود و دو نفر که انگار اشنا بودن اما دقیق معلوم نبود کی هستن داشتن با ولع جیگر ها رو میخوردن و منم فقط با تعجب به اونا نگاه میکردم و البته یه کمم ترسیدم اگه میشه لطفا بگید تعبیر خوابم چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن جگر خوردن دیگران می تواند به معنای آن باشد که بیننده ی خواب رزق و روزی دیگران را بیند ولی به آن دسترسی نداشته باشد و از این رو این خواب برای شما می تواند نشانه ای از اگاهی برای تلاش باشند.
   سربلند و پیروز باشد

 18. معصومه قیطاسی

  سلام. من در خواب جگر سرخ شده که متوجه شدم مال گوسفند است را خوردم. فقط سوالی دارم. قبل از ظهر خواب تعبیر دارد یانه؟ البته چند بار دیدم در این زمانها و تعبیر شده.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به گفته ی بزرگان تعبیر خواب قبل از ظهر نمی تواند دقیق باشد و از این رو از بابت دیدن این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. Shima

  سلام
  من خواب دیدم بابام رفته جگر خام خریده و توی راه پله میرسه به عموم و عموم یه تیکه از جگر خام و با نان میخوره و مامانم میرسه به شوهرخواهرم و یه کمی میریزه توی نایلون که شوهرخواهرم ببره به خونه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان می تواند نشانه خیر باشد و به معنای رساندن خیری از ایشان به اشخاص درون خوابتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 20. فریبا جعفری

  سلام من خواب دیدم که از دهانم تیکه های جگر بیرون میاید ممنون میسم اگه بگین به چه معنی هستش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب بیرون زدن جگر از دهان می تواند به معنای آن باشد که کسی از شما دور شود که بسیار به ایشان وابسته اید و این البته حدس و گمان است و تعبیر دقیق خواب ها در حیطه ی علم انسان عادی نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 21. شیما

  سلام
  خواب دیدم که یکی از بستگان که فوت شدن جیگر خام میخوردن
  تعبیرش چی هست?

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب جگر خوردن مرده می تواند به معنای در خواستی از فرزندان خویش باشد زیرا در تعابیر خواب برای جگر آمده است که می تواند به معنای فررزندان هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 22. لیلا

  سلام من خواب دیدم که یه دست جگر خیلی خیلی بزرگ دارم با گوشت که خیلی بزرگ بود واون جگرو تو خواب با یه خانومی که میشناسمش نصف میکنم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام خواب شما نشان بر خوبی و خیر و برکت دارد و ابن که شما منفعت حلال خود را با شخصی که دوست دارید تقسیم خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. رویا

  سلام .من در خواب دیدم که دارم با یک چاقوی آشپزخانه قسمت های خرطومی که در ریه همسرم است را میبرم. البته باید بگویم همسرم در قید حیاط نیست. نه ماه است که فوت کرده. او عملا مقاومتی نمی کرد و من با ناراحتی و نارضایتی ناچار به این کار بودم. خیلی اذیت شدم و او هم مقاومتی نمیکرد و با صبوری به من نگاه میکرد. صحنه‌ پر از زجر بود و من از خواب پریدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب را نمی توان تعبیر کرد و فقط باید بر اساس انچه که دیده اید صدقه دهبد و برای ایشان خیراتی دهید که انشالله سبب خیر برای ایشان باشد.
   سربلند و پیرو زباشید

 24. هادی

  سلام من چند سال پیش یه گوسفند برا دخترم که بدنیا اومده بود قربانی کردم گوسفنده خیلی پیر و لاغر بود بعد که سرشو بریدیم جیگرش دونه های سفید داشت از کسی سوال کردم گفت از بی آبی این طور شده و خرابه حالا بعد از چند سال خواب دیدم همون گوسفندو سر بریدم و بعد که خواستم جگرشو بردار و خام بخورم وقتی تیکه کردم دیدم پر از کرمه داخلش و انگار تو خواب همینه گفتند که بی آبی کشیده و جگرش خرابه تعبیرش چیه ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   باید خدمت شما عرض کنم که برای قربانی باید بهترین و سالم ترین گوسفند را ذبح بفرماید و این یکی از احکام ذبح است و اینکه شما غیر این را انجام داده اید کار مناسبی را انجام نداده اید و اینکه خوابتان شاید بر دلیل درست نبودن عملتان باشد و اگر میتوانید و بر توانتان است در زمان و وقت مناسب عمل را درست به جا بیاورید.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. Mobina

  با سلام من درخواب دیدم شخصی داره جیگر گوسفند خورد میکنه ولی اون شخصو نمیشناختم اگ میشه تعبیرشو بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما امده است که از انجا که حلال گوشت بوده است و اینکه نشان به خیر دارد و اینکه احتمالا منفعتی به شما خواهد رسید که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. فارس کریمی

  سلام درخواب مادرم بهم گفت دلوجگربخر میخواستم بخرم گفت دوتابخرهرکدام نصفش ندرامام حسین ع است لطفاجواب بدهید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که به این معنا می تواند باشد که شما به آن چه که درانتظارش هستید خواهید رسید اما به شرطی که خیراتی از آن بدهید که به دیگران برسد.
   سربلندد و پیروز باشید

 27. ونوس نستار

  خواب دیدم ساق پای همسرم رو از زان به سمت مچ پا آرام آرام بدون درد یا خون مثل این کیسه های زبپی آروم آروم باز کردم پ داخلش یک دست دل و جگر کامل بود اما بزرگ، ولی نه اینکه خوردنی نباشه،، و من دولا شدم خوابیدم روی اونها و رطوبت و نمناکی و طراوتش و حس میکردم، بعد شوهرم گفت تو که داشتی میگفتی من چنین و چنان پس چی شد حالا،، گفتم اره خوب گفتم اما از این دل و جگر نمیشه که گذشت الیته منظورم خوردنش بود البته نه اینکه مال انسان باشه انگار مثلا مال حیوان بود، نمیدونم فقط چرا تو ساق پای همسرم بود.. ممنون میشم پاسخ بدید

 28. مسلم

  خواب دیدم که بابا بهم چندتا دل و قلوه یا همون جیگر داد تو پلاستیک . مثل اینکه مال گوسفندایی بودن که تو مراسم حسینی سر بریده بودن . من به بابام گفتم ک یه دونه شو بزار واسه خودت اون گفت نه و من بهش گفتم اوکی کباب میکنم و برات میارم

 29. Sh…

  در خواب دیدم شخصی مذکر که یکی از آشناهایمان بود در یک ظرف پلاستیکی مقداری جگر تقریبا سفید که قطعه قطعه شده بود بهم داد.تعبیرش چیست؟ممنون

 30. asma

  در خواب مشاهده کردن که جگر گاو در خانه یکی از بستگان است که منم حضور داشتم با اینکه هوس کردم از ازن بخورم ولی نخوردم
  تعبیری ان چیست؟

نظر خود را بیان کنید