مجله آلامتو

تعبیر خواب ارواح

(10 رای, امتیاز میانگین: 2٫80 از 5)

تعبیر دیدن ارواح در خواب چیست؟

روح ghosts

تعبیر خواب روح با جن متفاوت است و باید بدانید که کدامیک را در خواب دیده اید.

کتاب فرهنگ تفسیر رویا شبح و روح را نمادی از خاطرات، احساسات و یا احساس گناهی که ما را تسخیر کرده‌اند می‌داند. بخش‌هایی از هشیاری وسیع‌تر ناخودآگاه که در تلاش تعامل با ماست، سایه‌ ضربه‌های روحی گذشته و رویدادهایی که اکنون توان آسیب و تاثیر واقعی بر ما ندارند اما هنوز در الگوهای رفتاری ما نفوذ دارند همگی می‌توانند به صورت اشباح یا ارواح در خواب‌های ما مشاهده گردند.

تعبیر خواب روح

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن روح در خواب، نشانه آن است که با مشکلی غیره منتظره مواجه خواهید شد.

تعبیر خواب روح با لباس:

بیتون گوید:

 • اگر خواب ببینید روحی با لباس سفید در مقابل شما هویدا می‌شود، نشانه‌آن است که سلامت یکی از بهترین دوستانتان در معرض خطر است.
 • اگر خواب ببینید روحی با لباس سیاه در برابرتان ظاهر می‌شود، نشانه‌آن است که با نیرنگ و بی وفایی دیگران روبرو خواهید شد.

تعبیر خواب حرف زدن با روح

بیتون گوید:

 • اگر با روحی در خواب صحبت کنید، نشانه‌ آن است که اگر از منطق و عقل سلیم خود پیروی کنید و از مصیبت و شری که در زندگی شماست، جان سالم به در خواهید برد.
 • اگر خواب ببینید روحی با شما صحبت می‌کند، علامت آن است که به دست دشمنان می افتید. اگر زنی چنین خوابی ببیند، نشانه آن است که در اثر فریب بیوه خواهد شد.
 • اگر خواب ببینید ارواحی به در و خانه شما ضربه می‌زنند، نشانه آن است که دردسری ناگهانی گریبانتان را خواهد گرفت.
 • اگر خواب ببینید روحی در پشت پارچه ای حرکت می‌کند، نشانه آن است که اگر می‌خواهید مرتکب اشتباه نشوید باید احساسات خود را کنترل کنید.

بیتون:

 • اگر در خواب احساس کنید روح یکی از دوستانتان در اتاق شما سرگردان است، نشانه آن است که احساس ناامنی و نومیدی خواهید کرد.
 • اگر در خواب روح دوست یا نزدیکانی که هنوز در قید حیات‌اند مشاهده کنید، نشانه آن است که از جانب دوست بد ذاتی زندگی شما در خطر است. باید در انجام کارهای خود بیشتر دقت کنید. اگر چنین روحی در خواب با حالت زار و نحیفی ظاهر شود، علامت آن است که دوست شما به زودی خواهد مرد.

تعبیر جدا شدن روح از بدن در هنگام خواب

آنلی بیتون می‌گوید:

 • اگر خواب ببینید روح از جسم شما می‌شود، علامت آن است که برای افکاری بیهوده، احتمال دارد زندگی خود را به خطر بیاندازید.
 • اگر در خواب احساس کنید روح دیگری در تن شما حلول کرده است، علامت آن است که وجود بیگانه ای که وارد زندگی شما خواهد شد، آرامش و منفعت به دست خواهید آورد.

دیدن روح پدر و مادر در خواب

بیتون: اگر در خواب روح پدر و مادر خود را ببینید، نشانه آن است که در معرض خطر قرار گرفته‌اید. باید به هنگام شراکت با افراد بیگانه دقت کنید.

دیدن روح خود در خواب

آنلی بیتون گوید: اگر در خواب روح خود را ببینید، نشانه آن است که با کسی همسفر می‌شوید و با او به سفری طولانی می‌روید و در طول همه راه از نومیدی رنج می‌کشید.

معنی روح سرگردان در خواب

بیتون می‌گوید:

 • اگر در خواب روحی را میان آسمان ببینید، نشانه آن است که در اثر از دست دادن یکی از نزدیکان احساس بدبختی خواهید کرد.
 • اگر خواب ببینید روح فرد مطهری با طنابی در آسمان به آرامی تکان می‌خورد، علامت آن است که در مطالعه آثار علمی پیشرفت می‌کنید و به شکل سحرآمیزی ثروتمند می‌شوید. اما اندوه قابل توجهی همیشه در زندگی با شما همراه خواهد بود.

تعبیر خواب «ارواح» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ارواح» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

8 دیدگاه

 1. با سلام من دیشب خواب دیدم که خودم تو خونه ای که قبلا زندگی میکردیمم و از پنجره یه روح بیرون از خونه دیدم که داشت سرگردون میچرخید و انگار وقتی فهمید دارم نگاهش میکنم به سمتم اومد و بیرون پنجره رو به روم وایستاد . ممنون میشم اگه تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در بسیاری از کتب روانشناسی امده است که تعبیر روح در خواب به میتواند نمادی از خاطرات، احساسات و یا احساس گناهی که ما را تسخیر کرده‌اند می‌داند. بخش‌هایی از هشیاری وسیع‌تر ناخودآگاه که در تلاش تعامل با ماست، سایه‌ ضربه‌های روحی گذشته و رویدادهایی که اکنون توان آسیب و تاثیر واقعی بر ما ندارند اما هنوز در الگوهای رفتاری ما نفوذ دارند همگی می‌توانند به صورت اشباح یا ارواح در خواب‌های ما مشاهده گردند.
   و این در خواب شما هم صادق است و ممکن است بدین شکل باشد.
   معبران غربی روح را خیر ندیده اند ولی به نظر بنده در اینجا همان اشاره ای است که به ناخوداگاه شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. باسلام بنده خواب دیدم که من در یک قبرستان که روستای مادرم انجاست من و خانواده ام رفتیم بعد میبینم در یک زیر زمین مانند یک خانه یا قصر مدفون شده ولی از داخل دست نخورده تمیز هست من اول وارد شدم بعد مییینم یک روح یا یک جن اونجاست من هرچه سوره بقره میخواندم از من نمیترسید نزدیکم میشد ولی سوره قریش میخوانم اوهراسان تر بعد میبینم از بین رفت امدیم بیرون میبینم باز تعدادشان زیاد تر شد دوباره رفتم داخل باز شروع کردم به قران خواندن بعد روح چندین دختر یا زن باضاهری زیبا هم صحبت شدم بهشون گفتم می‌خواهم برم قم اونا دوست داشتند با من همرا بشن وداشتم میرفتم ک از خواب پریدم لطفا تعبیر رو بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در خواب به معنایی تقریبا همیشه به معنای دشمن بوده است اما در این خواب شما تفاسیر کمی شاخ و برگ بیشتری دارند به این شکل که شما در این خواب میتوانید بدانید که احتمالا به شما در اینده ای نزدیک چیزی از طرف مادربزرگتان خواهد رسید اما کسب آن به منزله ی راحتی و اراماش شما نیست ،چه بسا که کسانی در طمع آن هستند که ان را از شما بگیرند و این اشخاص دشمنانی بسیار کینه توز و خدانترسند و فقط احتمالا تنها راه مقابله با ان ها روش خودشان باشد که در خواب شما به این شکل نیز مشخص شده است.بدانید که تعبیر خواب پدیده ای قطعی نیست اما باید اگاه باشید که ممکن است حتی برای کشاندن شما به سمتی ناصواب از برانکیختن میل غریضی شما هم استفاده کنند پس بسیار اگاه باشید و همیشه خداوند را ملاک کارهایتان قرار دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. در خواب دیدم در خانه ارواح گم شدم بعد از نیم ساعت ی فردی کاملا او را میشناسم مرا از خانه ارواح بیرون برد و گفت ب هیچ عنوان وارد این خانه نشو ب محض از اینکه از خانه بیرون امدم همسایه ها این خانه تایید کردند ک این خانه ارواحست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   شما در ناخودآگاهتان همه چیز را به صورت شفاف دارید ،اما خواب راهی است برای دستیابی به آن شفافیت.
   خانه ی ارواح نشان از وضعیت و حالت و مکان و موضوعی است که یا در آن هستید یا میخواهید به آن دست بیازید.که قطعا کار خیری برای شما نیست.
   و آن فرد آشنا که شما را نجات میدهد قطعا فردی است که یا قبلا این موضوع را به شما گوشزد کرده است و یا در آینده ای نزدیک این کار را خواهد کرد.
   پس بسیار آگاه باشید و به نصیحت نزدیکانتان و یا افراد مورد اطمینانتان گوش دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام من خواب دیدم با دوستام نشستیم اتاق روبرو کیف آویزون به دستگیره اتاق حرکت میکنه و حتی وقتی من به بچه ها گفتم بازم حرکت میکرد و نمیدونم چی شد رفتیم اتاق و من زانو زدم چشمامو بستم و تکرار میکردم با من حرف بزن . ممنون میشم تو تعبیر خوابم کمکم کنید

 5. سلام من دیشب یک خواب بسیار عجیبی دیدم خلاصشو میگم اینکه مرده بودم و فقط روح بودم جسمم تیکه تیکه شده بود بعد فقط یکی از دوستام میتونست منو بیبنه بعدش رفتم پیش یک دعا نویس منو خوب کرد میخواستم اگر بشه تعبیرشو بگین ممنون❤

نظر خود را بیان کنید