تعبیر خواب پوتین

دیدن پوتین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پوتین در خواب چیست؟

دیدن پوتین در خواب

پوتین پای افزاری است مستحکم که در راه پیمائی های سخت و طولانی به پا می کنیم.

معبران کهن در مورد انواع پای افزارها مثل کفش، پوتین، چکمه، گیوه، و چیزهای دیگر مطالبی نوشته اند که با زندگی ماشینی امروز که بسیاری از مسائل تغییر جا یا تغییر شکل داده اند تطبیق نمی کند و درست به نظر نمی رسد.

مثلا نوشته اند اگر کسی ببیند که پوتین یا کفش نو به پا دارد کنیزک تازه ای از بازار می خرد که امروز نه کنیزک هست و نه بازار برده فروشان.


با توجه به تعریف هائی که از خواب داریم که بیشتر یا همه آن ها از نظر علمی ثابت شده پوتین قدرت و توان جسمی و روحی مرد است که با آن می تواند به جنگ مشکلات زندگی برود و راه های دشوار را در نوردد.

اگر در خواب دیدید که پوتین می پوشید و بند های آن را گره می زنید و محکم می کنید به سفری پر تلاش و تقلا می روید یا تحولی در زندگی عادی شما پیدا می شود که باز مستلزم فعالیت و پیگیری است و شما را به کاری بیشتر از گذشته وا می دارد.


اگر پوتین کهنه به پا داشتید خواب شما می گوید در انجام کاری که می کنید موفق نخواهید بود یا اندوه و ملالی پیش می آید. همین حالت شدید تر است وقتی در خواب ببینید که لباس نو و تمیز پوشیده اید اما پوتین یا کفش کهنه و مندرس به پا دارید.

پوتین لنگه به لنگه و نا همرنگ اشتباه در انتخاب راه است(نه هدف) و یا این است که کسی به شما خیانت میکند که باز هم نتیجه هر دو نا بسامانی است و خواب شما می گوید فعلا از راهی که در پیش دارید باز گردید و فکر کنید و مدتی منتظر بمانید تا راه بهتری بیابد. هدف خوب است راه مناسب نیست.


پوتین از کسی گرفتن قبول تقویت و حمایت از جانب دیگران است و پوتین به کسی دادن کمک و یاری به دیگران است.

پوتین خریدن نیازی را خبر میدهد که به تقویت و حمایت و کمک دیگران دارید.

اگر در خواب ببینید که پوتین شما به پای دیگران است فریب می خورید و محصولی را از دست می دهید.

مالی که حاصل تلاش و کار شما بود. چنانچه خود شما پوتین متعلق به دیگری را پوشیده باشید تعبیر عکس این است.


☺ تعبیر خواب «پوتین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پوتین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

12 دیدگاه

 1. Azin در 1399/09/11در9:33 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم پوتینی که ۷یا۸سال پیش خریده بودم رو پوشیدم رنگش قرمز بود
  اولش میخواستم تیم بوتی که رنگش مشکیه و۴سال پیش خریدم رو بپوشم ولی پدرم نذاشت وگفت قرمزرو بپوش
  یه پالتوی قرمز هم تنم بود

  • یاسین صداقت در 1399/09/23در5:26 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که در اینده برای شما موقعیتی پیش میاید که باید برای حل آن به شکلی رفتار کنید که در گذشته کرده اید تا به نتیجه برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مریم در 1399/09/08در10:16 ق.ظ

  سلام
  خواب دیدم با کشتی با همسرم به آمریکا مهاجرت کردم ولی یک روز بعد پشیمون شدم و قصد برگشت لوازم رو جمع کرد که بر گردم یک‌پلاستیک پر از چکمه و بوت و نیم بوت سیاه رنگ با خودم از ایران برده بودم همه رو دوباره داخل پلاستیک ریختم و با خودم حمل می کردم قبل از سوار شدن کشتی دیدم پلاستیک نیست کل مسیر رو که ساحل دریا بود و پله های مختلف بالا و پایین رفتم ولی چکمه ها رو پیدا نکردم
  و نگران بودم‌کشتی نره من‌جا بمونم
  همسرم داخل کشتی منتظرم بود
  در راه برگشت وارد حمام عمومی در یک زیرزمین شدم که چند تا جسد آویزون بود سریع برگشتم از پله ها بالا

  • یاسین صداقت در 1399/09/08در8:07 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که شما در تغییر مسیرتان قرار خواهید گرفت که احتمالا در ان مسیر نیروی جسمی و روحی بسیاری صرف خواهید کرد و اما به نتیجه مطلوب از لحاظ کاری خواهید رسید و حکم اداری که به خیرتان است از طرف نهاد دولتی دریافت خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Elham در 1399/08/07در10:21 ق.ظ

  سلام خواب دیدم پوتین قهوای دارم اما یکیش گم شد منم یه کفش سفید پوشیدم و پام هم پوتین و با گریه سوار ماشین شدم رفتم

  • یاسین صداقت در 1399/09/06در6:59 ب.ظ

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند باشد که شما در اینده ممکن است حمایت و پشتیبانی شخصی را از دست دهید.
   از این رو بسیار در رفتار خود دقیق باشید که خدای ناکرده این موضوع برای شما آزاردهنده نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 4. لیلی در 1399/08/04در2:13 ق.ظ

  سلام
  من یک‌خانم هستم
  منزل دوستی عزیز (دوست شوهرم و دوست خانوادگی که مثل برادر برای من هست بودیم)حیاط بزرگ‌و فرش و صندلی زده بودنددرختان ،گل و گیاه و باغچه بزرگ و سرسبزافراد دیگری هم میهمان بودند در حالیکه روی فرش نشسته بودم به نیت جابجایی از روی زمین به صندلی ،هر چه گشتم متوجه شدم کفشم نیست میزبان گفتند که مشکل را من حل میکنم،بلافاصله با ماشین رفت و برایم دوجفت پوتین که یکی مشکی و دبگری قهوه ای بود خرید و آورد و به من هدیه داد،هر دو را پوشیده و امتحان کردم،از قهوه بیشتر خوشم آمد،در ضمن اصرار داشتند که پیششان بمانیم،در حال خداحافظی متوجه شدم که کفشها جز یک لنگه از قهوه ای بیشتر نیست گویا کس یا کسانی آنها را پنهان کرده تا ما ،پیششان بمانیم،بعد از خواب بیدار شدم.
  لطفا نظرتان را در مورد این خواب بفرمائید.
  باتشکر

  • یاسین صداقت در 1399/09/06در6:58 ب.ظ

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که نشان از ان دارد که شما از کسی حمایت می گیرید و برای شما خیر است و باید بدانید که پاسخ آن حمایت را هم باید در نظر بگیرید که خدای ناکرده به شکلی نباشد که از شما درخواستی غیر واقعی گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. لادن در 1397/10/06در8:04 ق.ظ

  سلام
  من خواب ديدم با همسرم وارد كفش فروشى شديم، من دمپايى مشكى پاره پام بود،از دست همسرم عصبانى بودم هرچى گفت من كفش نخريدم، ولى اون يه بوت مردانه خريد كه به ساق پاش گشاد بود
  وقتى از مغازه بيرون اومديم از شير آب كنار جوب با دست آب خوردم و يه جفت صندل قرمز( كه تو واقعيت هم اونو دارم) از كيفم در آوردم و پوشيدم و دمپايى كهنه رو دور انداختم
  ميخواستم تعبيرش رو بدونم
  ممنونم

 6. ماندانا عصری در 1397/06/19در11:56 ق.ظ

  سلام تعبیر گم کردن و بعد پیدا کردن نیم چکمه پاشنه بلند و تقریبا یشمی رنگ چیست ممنون میشم پاسخ بدید

  • یاسین صداقت در 1399/02/29در12:55 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما پوتين قدرت و توان جسمي و روحي است که با آن مي تواند به جنگ مشکلات زندگي برود و راه هاي دشوار را در نوردد. و اینکه گم کردن انها نشان بر این دارد که شما مسیر اصلی رسیدن به هدفتان را گم کرده اید . و باید با تصمیم درست ان رابیابید .
   سربلند و پیروز باشید .

 7. سعید در 1397/01/30در1:43 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم چندین نفر از پاشون پوتین رو درمیارم من پوتین ب پانداشتم یه مهمانی بود که فقط پاهاشون رو میدیدم همه پوتین ب پاداشتن تعبیرش چیه

نظر خود را بیان کنید