تعبیر خواب پوتین

دیدن پوتین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پوتین در خواب چیست؟

دیدن پوتین در خواب

پوتین پای افزاری است مستحکم که در راه پیمائی های سخت و طولانی به پا می کنیم.

معبران کهن در مورد انواع پای افزارها مثل کفش، پوتین، چکمه، گیوه، و چیزهای دیگر مطالبی نوشته اند که با زندگی ماشینی امروز که بسیاری از مسائل تغییر جا یا تغییر شکل داده اند تطبیق نمی کند و درست به نظر نمی رسد.

مثلا نوشته اند اگر کسی ببیند که پوتین یا کفش نو به پا دارد کنیزک تازه ای از بازار می خرد که امروز نه کنیزک هست و نه بازار برده فروشان.


با توجه به تعریف هائی که از خواب داریم که بیشتر یا همه آن ها از نظر علمی ثابت شده پوتین قدرت و توان جسمی و روحی مرد است که با آن می تواند به جنگ مشکلات زندگی برود و راه های دشوار را در نوردد.

اگر در خواب دیدید که پوتین می پوشید و بند های آن را گره می زنید و محکم می کنید به سفری پر تلاش و تقلا می روید یا تحولی در زندگی عادی شما پیدا می شود که باز مستلزم فعالیت و پیگیری است و شما را به کاری بیشتر از گذشته وا می دارد.


اگر پوتین کهنه به پا داشتید خواب شما می گوید در انجام کاری که می کنید موفق نخواهید بود یا اندوه و ملالی پیش می آید. همین حالت شدید تر است وقتی در خواب ببینید که لباس نو و تمیز پوشیده اید اما پوتین یا کفش کهنه و مندرس به پا دارید.

پوتین لنگه به لنگه و نا همرنگ اشتباه در انتخاب راه است(نه هدف) و یا این است که کسی به شما خیانت میکند که باز هم نتیجه هر دو نا بسامانی است و خواب شما می گوید فعلا از راهی که در پیش دارید باز گردید و فکر کنید و مدتی منتظر بمانید تا راه بهتری بیابد. هدف خوب است راه مناسب نیست.


پوتین از کسی گرفتن قبول تقویت و حمایت از جانب دیگران است و پوتین به کسی دادن کمک و یاری به دیگران است.

پوتین خریدن نیازی را خبر میدهد که به تقویت و حمایت و کمک دیگران دارید.

اگر در خواب ببینید که پوتین شما به پای دیگران است فریب می خورید و محصولی را از دست می دهید.

مالی که حاصل تلاش و کار شما بود. چنانچه خود شما پوتین متعلق به دیگری را پوشیده باشید تعبیر عکس این است.


تعبیر خواب «پوتین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پوتین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

4 دیدگاه

 1. سلام
  من خواب ديدم با همسرم وارد كفش فروشى شديم، من دمپايى مشكى پاره پام بود،از دست همسرم عصبانى بودم هرچى گفت من كفش نخريدم، ولى اون يه بوت مردانه خريد كه به ساق پاش گشاد بود
  وقتى از مغازه بيرون اومديم از شير آب كنار جوب با دست آب خوردم و يه جفت صندل قرمز( كه تو واقعيت هم اونو دارم) از كيفم در آوردم و پوشيدم و دمپايى كهنه رو دور انداختم
  ميخواستم تعبيرش رو بدونم
  ممنونم

 2. ماندانا عصری در

  سلام تعبیر گم کردن و بعد پیدا کردن نیم چکمه پاشنه بلند و تقریبا یشمی رنگ چیست ممنون میشم پاسخ بدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما پوتين قدرت و توان جسمي و روحي است که با آن مي تواند به جنگ مشکلات زندگي برود و راه هاي دشوار را در نوردد. و اینکه گم کردن انها نشان بر این دارد که شما مسیر اصلی رسیدن به هدفتان را گم کرده اید . و باید با تصمیم درست ان رابیابید .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. سلام من خواب دیدم چندین نفر از پاشون پوتین رو درمیارم من پوتین ب پانداشتم یه مهمانی بود که فقط پاهاشون رو میدیدم همه پوتین ب پاداشتن تعبیرش چیه

نظر خود را بیان کنید