تعبیر خواب جادوگر

دیدن جادوگر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جادوگر در خواب چیست؟

جادو magic

چنان چه در خواب جادو و جادوگر ببینید با توجه به باور و ناباوری خودتان می توانید تعبیر آن را بیابید.

از حضرت امام صادق _ ع _ نیز روایت شده که جادو در خواب فتنه و دروغ است.

ما به طور کلی برای جادو گران قیافه ای زشت و کریه قائلیم.

این جماعت چون فعل باطل دارند نمی توانند چهره ای روحانی و آسمانی و فرشته سان داشته باشند پس دیدن جادوگران در خواب میمون نیست و بیننده خواب در فردای بیداری بهتر است صدقه بدهد.


دیدن جادوگر در خواب، نشانه طینت بد و ذات زشت کسی است که در بیداری برای شما نقشه های شومی در نظر دارد و بیننده این نوع خواب، بهتر است در بیداری صدقه بدهد.

محمد ابن سیرین می گوید: جادوگری کردن در خواب، انجام کار باطل در بیداری است.

بعضی از معبران گفته اند: جادوگری کردن، کشیدن نقشه برای ایجاد فتنه است.

جابر مغربی می گوید: جادوگری کردن در خواب، دروغگویی در بیداری است.


امام صادق (ع) می فرماید: جادوگری کردن در خواب بر شش وجه است:

 1. فتنه،
 2. فریب،
 3. مکر،
 4. سگالش بد،
 5. باطل و دروغ،
 6. کاری که در آن اصلی نیست.

☺ تعبیر خواب «جادوگر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جادوگر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


17 دیدگاه

 1. نسترن سرخانیان

  سلام من خواب دیدم یه زن جادوگرکه زشت بودو کلا سیاه بودلباساش ازآسمون اومد از پشت بغلم کردم ومن سعی کردم ازخودم دورش کنم و عصبانی شدم دیدمش و انگاردنبالم میکرد ولی من درحال فرارنبودمکه بیدارشدم
  تعبیرش لطفا؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است بر این تعبیر باشد که کسی برای شما کاری کرده باشد که سبب مشکلی در زندگیتان شده است و باید ان را جدی بگیرید تا به کلی ان را از زندگی خود دور کنید. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سیما

  سلام من خواب دیدم جادوگر دوستان من را تسخیری می‌کند اما من آن جادوگر را گرفتم و بقیه را نجات دادم ایا تعبیر خوبی دارد؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   درباره ی خواب شما می توان به این صورت تعبیر کرد که نشان از ان است که شما باید مسیری در سر راه دوستانتان بگذارید که بر خیر است و از این رو سعی کنید که بسیار در انتخاب هایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. یوسف

  جادوگری دیدم نه زشت ونه خیلی زیبا دوجوان مبحوث کرده بود ودنبال یکی دیگر از اقوام من بود وبا من رفتار بدی نداشت

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب جادوگر می تواند نشان از ان باشد که کسی برای شمانیت بدی دارد و ربطی به شخصی در خواب ندارد و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. بروس

  من در خواب دیدم دارم یک متن جادویی رو بلند میخوانم و هر کس صدای من رو میشنوه بشدت حالش بد میشه و تشنج میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به معنی این است که از شما به اطرافیانتان ناراحتی خواهید رساند. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. زهرا

  سلام.من خواب دیدم که توی یک عالم دیگه و جادویی بودم به همراه یک معلم و دوست های غریبه.یک جادوگر با چشم ولباس بنفش درخشان به ما نگاه کرد و بعد با جادوهاش به ما حمله و هربار یک نفر رو میکشت(البته پرواز میکرد).

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما اینگونه بیان شده است که نشان بر خوبی ندارد و اما صادق میفرماید که جادوگر در خواب نشان بر رویارویی با فردی است که برای شما دسیسه چینی خواهد کرد و فردای خوبتان باید حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. Hussain moradi

  سلام.
  میشه لطف کنین و کمی روشنی بندازید درباره خواب من؟
  خواب دیدم توی دستم یدونه کاغذ هست و یدونه پرنده کوچیک که هر دفعه این کاغذ رو به شکل لوله یی درست میکنم و یک سکه داخل این کاغذ میندازم و این پرنده رو هم توش میندازم و ی تکونی میدم و هر چی ازین پرنده بپرسی به شکل کامل برات میگه . و همزمان با انجام این کار دوتا خواهرامو در حال پیچوندن یک کاغذی میبینم که آتیشش میزنن و دودش رو سمت خودشون میکشن . ممنون میشم کمی روشنی بندازین برام .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ‌شما خیر است و نشان از تغییر و تحول در روابط عاطفی دارد و رابطه خوپ و پر از مهر را خواهید دید. و دود به طرف خود کردن نشان بر خوبی نیست باید بیشتر مراقب سلامتی خود باشند.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. ایران

  خواب دیدم جادوگر پیری که کلاه جادوگری برسرداشته وناخن های کثیف بسیار بزرگی داشت گردن من ودختری رو که بهش علاقه دارم رو گرفته ولی من باخوندن آیه هایی از قرآن از خواب پریدم گرچه اون عجوزه پیر میخواست من رو از رحمت خدا دور کنه ولی موفق شدم واز خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   چنان چه در خواب جادو و جادوگر ببينيد با توجه به باور و ناباوري خودتان مي توانيد تعبير آن را بيابيد. از حضرت امام صادق _ ع _ نيز روايت شده که
   جادو در خواب فتنه و دروغ است. ما به طور کلي براي جادو گران قيافه اي زشت و کريه قائليم. اين جماعت چون فعل باطل دارند نمي توانند چهره اي روحاني و آسماني و فرشته سان داشته باشند پس ديدن جادوگران در خواب ميمون نيست و بيننده خواب در فرداي بيداري بهتر است صدقه بدهد.
   سربلند و پیروز باشید .

 8. prancess

  آیا کسی دعانویس سراغ داره؟خواهش می کنم کسی را سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خواهم که از طرف دشمنان فامیلی ایجاد شده است. اگر بتواند کارم را حل کند ۵۰۰ شیرینی می دهم . فرنیا هستم.

 9. محیا

  درضمن جادوگر بسیار زشت و با چشمان غیر طبیعی به نظر می امد کور هست.

 10. محیا

  سلام دوست عزیز من خواب یه جادوگر رودیدم که به همراه خدمتکارانش مشغول درست کردن ماده ای برای جادو وسحر بود که فوق العاده چندش آور بود ویک بت که طلایی رنگ بود درکنارش بود بعد از درست کردن ان راروی سر مامانم ریخت بعدنوبت به من رسید من بت رو شکستم ونذاشتم روسرن اون ماده رو بریزه وبا مامانم از اونجا فرارکردیم درحین فرار ازاون خونه که شبیه خانه مامان بزرگم بود ولی پله داشت که درحالت طبیعی اینگونه نیست من لباس ها و وسایلم راجمع کردم و متوجه شوهرخاله ام شدم که البته ظاهری متفاوت نسبت به حالت عادی داشت و سه نفری از اونجا فرار کردیم.
  ممنونم ازتون

نظر خود را بیان کنید