تعبیر خواب تولد

دیدن تولد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تولد در خواب چیست؟

کیک جشن تولد

خواب دیدن در مورد جشن تولد بیانگر قبول کردن خود است. شما از خودتان تشکر می کنید (از اینکه این هستید خوشحالید و خودتان را دوست دارید) و با کسی که هستید، به عنوان یک فرد و یک شخصیت، کنار می آیید.

شاید این رویا به این معنی باشد که شما از پیر شدن می ترسید.

خواب دیدن اینکه تولدتان فراموش شده است بیانگر این است که شما حس تنهایی می کنید، حس می کنید که تحت الشعاع قرار گرفته اید و از شما قدردانی نشده است.

خواب دیدن اینکه یک تولد بد یا وحشتناک دارید، بیانگر نوعی پشیمانی و تاسف است.

جشن تولد

لوک اویتنهاو می‌گوید: جشن تولد: شما عمر طولانی خواهید داشت

آنلی بیتون می‌گوید:

 • خواب جشن تولد برای جوانان، نشانه فقر و تنگدستی است و برای پیرمردان نشانه غم تنهایی است.
 • دیدن جشن تولد درخواب چه تولد شما باشد و چه شخص دیگری نشانه خوبی است همچنین بیانگر سلامتی و صلح برای بیننده خواب خواهد بود.

هدیه گرفتن در جشن تولد

آنلی بیتون می‌گوید:

 • دریافت هدایای مربوط به جشن تولد در خواب، نشانه استعدادهای هنری است.
 • دادن هدیه تولد در خواب به دیگران، نشانه برخورداری از احترامات ناچیز است.

کیک جشن تولد

 • اگر در خواب خود کیک تولد مشاهده کردید به این معنی است که در آینده بهترین آرزوهای شما تحقق خواهند یافت. همچنین نشان می‌دهد که شما تمایل به سهیم شدن دیگران در زندگیتان دارید.
 • دیدن شمع کیک تولد در خواب می‌تواند نشانه علامت گذاری از گذشته تا به حال باشد و روشن کردن این شمع‌ها نشانه استفاده از صبر و شجاعت برای بدست آوردن چیزهایی است که در زندگی لازم دارید.

به نقل از ستاره.

تعبیر خواب «تولد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تولد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

7 دیدگاه

 1. نیلوفر در

  خواب دیدم یکی از اقوام که فوت شده تولدشه و برای خودش کیک درست کرده من خواستم از کیک بخورم اما گفت این کیک برای خانوادشه تعبیرش چیه؟کیک اصلا خامه نداشت و رنگی بود

 2. سلام
  من خواب دیدم کسیکه قبلا دوسش داشتم الان همسرمه و مادرش میخواد برام تولد بگیره.گرچه که میدونن تولد واقعیم پنج ماه پیشش بوده و تو یه نامه بهم گفته که میخواد برام با تاخیر تولد بگیره.پسرشم که مثلا همسرم بود سعی داشت من متوجه نشم تا سورپرایزم کنن.
  من در حال حاضر با شخص دیگه ای در واقعیت ازدواج کردم و اون آقایی هم که تو خواب دیدم، الان واقعا متاهله.

 3. پریناز در

  خواب دیدم تولد خواهرمه و اون کارایی میکنه که من تو خواب حس خوبی بش ندارم

 4. سلام…من خواب دیدم تو جشن تولد پسربچه ای ک فامیل شوهرمه شرکت کردم ولی‌ شوهرم نبود بجاش عشق قدیمیم ک مادرم نذاشت بهم برسیم هم کنار پدر و برادرم نشسته بود…لازم ب ذکر ک تو واقعیت ایشون تو دوران عقدشون طلاق گرفتن..تعبیر خواب من چیه؟؟؟؟ راستی تو خواب همش بهم نگاه میکردیم…

نظر خود را بیان کنید