تعبیر خواب شمعدان

دیدن شمعدان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شمعدان در خواب چیست؟

شمعدان

شمعدان خانه و خانواده ما است که روشنایی های ما زا آن جا مایه می گیرد. مادر ما آن جاست همسر ما آن جا است و فرزند ما آن جا است و بالاخره در آن جا است که آرامش می یابیم و …

آسایش می کنیم و تامین داریم. خانه و خانواده همه این ها را می تواند به ما ببخشد و در خود جمع داشته باشد و شمعدان در رویا های ما اشاره ای است و به خانه و خانواده اگر شمعدان مجلل و با شکوه باشد خانه و خانواده ای خوب و دل خواه خواهیم داشت و نشان آن است که وضع مالی ما بهبود می یابد و از جهت همسر و فرزند نیز خیالی آسوده خواهیم داشت و چنان چه شمعدان خرد و حقیر باشد تعبیر خلاف آن است.

تعبیر خواب دیدن شمع

فال شمع سریع و تعبیر شمعدان در خواب

برخی از معبران نوشته اند شمعدان زن است که اگر نقره ای با شد خوب است.

اگر طلائی باشد آن زن از خانواده ای بزرگ بیرون آمده است. اگر گلی باشد روستائی یا فقیر است چرا که ممکن است روستائی فقیر نباشد و فقیر هم روستا نشین نشود.

آن قدر که درباره شمع گفته و نوشته شده معبران درباره شمعدان چیزی مهمی ذکر نکرده اند ولی به تجربه ثابت شده که شمعدان جز خانه و خانواده اشاره به چیز دیگری نمی تواند باشد.

☺ تعبیر خواب «شمعدان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شمعدان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


1 دیدگاه

  1. Zs

    سلام.خواب دیدم که در محل کسب خودم (که مدت یک سال است بسته میباشد)در طبقه بالا که اصلا وجود ندارد بودم شمعی در شمعدان روشن روی اجناس مغازه بود شمعدان در دست گرفته واز بالا به پایین نگاه میکردم که چندتا بچه کوچیک نگاهم کردن و گفتن شمع داره میچکه. ممنون میشم تعبیر را زود برایم ارسال کنین خیلی مهم و حیاتی است

نظر خود را بیان کنید