تعبیر خواب شمع

دیدن شمع در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شمع در خواب چیست؟

تعبیر خواب دیدن شمع

شمع هم فرزند خوب و صالح است و هم عزت و جلال و هم علم و دانش. اگر زنی در خواب ببیند که شمعی روشن در دست یا در خانه دارد صاحب دختری برگزیده و ممتاز می شود. اگر بیماری ببیند شفا حاصل می کند و…

تعبیر خواب شمع

اگر وامداری ببیند ادای دین خواهد کرد. اگر کسی شمع روشن به شما بدهد بسیار خوب است و خواب شما می گوید که شما را به عزت و نعمت می رساند . برای دختران و پسران جوان شمع روشن جفت است.

دیدن شمع در خواب

دیدن شمع در خواب | فال شمع

اگر شمعی روشن داشتید و خودتان فوت کردید خوب نیست. معبران نوشته اند بیننده خواب اگر زن داشته باشد همسرش را از دست می دهد. اگر همسر نداشته باشد وضع او بد می شود.

اگر شمع افروخته ای داشته باشید و دیگری آن را خاموش کند نشان آن است که کسی بر شما رشک می برد و نفاق می کند و بر شما چیره می گردد.

شمع روشن نشده بد نیست بل که بد آن است که در خواب شمع افروخته و روشنی را چه خودتان چه دیگری خاموش کند.

☺ تعبیر خواب «شمع» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شمع» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


20 دیدگاه

 1. پاشا شجاعى

  شمع روشن بود پدرم كه فوت شده نشسته بود من جلوى شمع نشسته بودم معنيش چى ميشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شمع روشن به خیر امده است اما در غیر این صورت به این شکل نیست پس نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. دلبر

  من یه پسر ۱ سال و ۴ ماه دارم چند ماه پیش خواب دیدم پسرم خوابه و کنارش چند تا شمع سفید روشنه اما یکی از شمع ها افتاده خاموش شده ترسیدم سوخته باشه دیدم خوابه و شمع روی سرش چسبیده و جدا نمیشه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن شمع روشن خیر است و این خواب برای ایشان با توجه به بودن شمع های دیگر نمی تواند بد باشد و از این رو نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Omid

  خواب دیدم ك شمعی سفید شناور در هوا موازی با صورت من از فاصله ی تقریبا یک متری به من نزدیک شد و روشن شد..
  سپس من دست در شعله ی در حال افروخته شدن شمع بردم اما نسوختم و پس از چند لحظه ك دستم را بیرون کشیدم شعله خودش خاموش شد..
  بعد ك از خود شمع سوالی کردم پاسخ داد من با تو دست دادم..
  من با دست چپ با شمع دست داده بودم…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خاموش کردن شمع در خواب خیر نیست اما اینکه شمع خاموشی به شما نزدیک شده است و خودش روشن شده است برای شما نمی تواند آنقدر بد باشد و از این رو از جانب دیدن این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سحر

  سلام خواب دیدم یک جایی بود خانه خودمان بود یک میز بود که فکر کنم ۳ تا شمع روشن داشت یکیش طلایی بود شمع مثل لیوان داخلش آب شده بود اما ظارهش مثل لیوان سالم بود اون ۲ تای دیگه هم روشن بون یکشون سفید بود ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن شمع روشن در خواب همیشه خیر است واز جانب آن نگران نباشید و بدانید که انشالله برای شما می تواند به معنای رسیدن به ارزویی باشد که داشته اید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. شیما

  سلام من خوادیدم ک یک شمع سفید برای مادرم ک فوت کرده داشتم فاتحش میدادم برای مادرم و مادرمم پیشم نشسته بود وتا لحظه آخر شمع درحال سوختن بود تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب برای این خواب امده است که می تواند به این معنا باشد که این شمع خود ایشان باشد و احتمالا کار خیری که شما باید در حق ایشان انجانم دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. الهی العفو

  سلام ، دوستم خواب دیده توی یه جمعی بوده که شمع نذری دادن، دوتا از اون شمع هارو که روشن هم بوده به من داده توی خوابش، تعبیرش چی میشه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانطور که در متن بالا خوانده اید تعبیر خواب شمع روشن بسیار نیکو است و برمعنی رسیدن به مراد است . اگر شما قرض بار باشید قرضتان ادا شود و اگر جفتی نداشته باشید به معنی جفت میباشد خواب شما نیکو است و انشالله سعادت نصیبتان باشد .
   سربلند و پیروز باشید

 7. تورینا

  سلام.من دو روز پیش یه امام زاده رفتم و 14 تا شمع سفید روشن کردم.دیشب خواب دیدم که همه ی شمع ها روشن هستن و کوچیک شدن و وقتی جلوتر رفتم دیدم همه خاموش شدن و دیگ روشن نمیشن.دلیلش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار خیر است و بدین معناست که عمل صالح و نیکوی شما اثر گذار بوده است و خداوند تاییدی بر اعمال شما دارد انشالله.اما اینکه دوباره خاموش شده اند اشاره به این دارد که باید در راهی که قدم گذاشته اید ادامه دهید و هر عمل صالح همچون برگی در کارنامه ی شما ثبت خواهد شد ولی باید تبادر به انجام بیشتر کارهای خداپسندانه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. زری

  چنانچه در خواب ببینیم که شمعی در آب افتاده اما همچنان روشن است تعبیر آن چیست ؟

 9. مرمر

  سلام
  حدود یک ماه پیش یک خانمی تو امامزاده صالح به من شمع فروخت و گفت هر وقت نذرت برآورده شد روشن کن هفته گذشته خواب دیدم همه شمعها رو میز اتاقم کنار هم روشن شدند و و شعله اشون به هم چسبیده و بزرگ و یک کتاب قرانم اونجاست شعله شمع دور کتاب قرانم گرفته و من رفتم قران بردارم دیدم که قران نمیسوزه و فقط دورش شعله شمع هست

 10. فرزانه

  اگر دختری درخواب ببیند که پدر فوت شده اش همراه با سایر مردگان با شمع سفید و روشن دنبال قبر خود میگردند تعلیرش چیست ممنون

 11. sara

  سلام
  اگر دختری خواب ببیند در خانه اش 3 و 4 تا شمع روشن است و متعلق به کس دیگریست چی میشه معنیش؟؟؟

 12. منوچهر امیرآبادی

  اگر ببیند که شمع دست شماست ولی متعلق به شخص دیگر است
  خاموش شد .من شعله اش را نگه داشتم و دوباره روشن کردم

 13. arman

  چنانچه كسي ببيند شمعي سروته از سقف چسبيده وروشن است يعني شعله آن به سمت پايين باشد

نظر خود را بیان کنید