هتل های ارزان و لوکس در مسکو

بهترین جاها برای اقامت در شهر مسکو

بعد از بازدید از جاهای دیدنی مسکو، استراحت در مکانی آرام، زیبا و با خدمات عالی باعث می‌شود تا لذت سفر و گردش به حداکثر خودش رسیده و فشارها و استرسهای روزانه کاملاً فروکش نماید.

انتخاب هتلی متناسب با بودجه و خواسته و نیازهایمان می‌تواند این آرامش را صدچندان کند. مسکو شهری مملو از هتلها با خدمات و هزینه‌های متفاوت است.

هتل Lotte مسکو

هتل Lotte مسکو

هتلهای لوکس و گرانقیمت مسکو:

Lotte: هتلی پنج ستاره شلوغی که منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ نیز بوده است و رتبه لوکس ترین و بهترین هتل را به خود اختصاص داده است. در این هتل انواع خدمات ورزشی، Spa، استخر سرپوشیده، استخر آب گرم، رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، نگهداری کودک، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع، پارکینگ و اینترنت رایگان و اتاق جلسات تجاری را با هزینه شبی 2 تا 3.5 میلیون تومان خواهید داشت.

Four Seasons: هتل پنج ستاره نسبتاً خلوت که منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ بوده و رتبه چهارمین هتل لوکس را به خود اختصاص داده است. در این هتل انواع خدمات ورزشی، Spa، استخر سرپوشیده، استخر آب گرم، رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، نگهداری کودک، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع، پارکینگ و اینترنت رایگان و اتاق جلسات تجاری را با هزینه شبی 2.5 تا 4.5 میلیون تومان خواهید داشت.

هتلهای با قیمت مناسب در مسکو:

هتل Mercure Arbat مسکو

هتل Mercure Arbat مسکو

Mercure Arbat: هتل چهار ستاره منتخب گردشگران در سال ۲۰۱۷ بخاطر قیمت متناسب با خدمات ارائه شده که در این هتل شما از سرویسهای Spa، رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، تهویه مطبوع، مرکز ورزشی، اتاق جلسات و کارمندان چند زبانه با هزینه شبی 700 تا 900 هزارتومان بهره خواهید برد.

Crown Plaza: هتلی پنج ستاره که شما از خدمات خشکشویی، رستوران، اتاق جلسات تجاری، مرکز ورزش، Spa، کارمندان چندزبانه، پارکینگ و اینترنت رایگان و حمل و نقل فرودگاهی و تهویه مطبوع با قیمت شبی 480 تا 950 هزار تومان بهره مند می‌شوید.

Radisson Royal: هتل پنج ستاره نسبتاً پر رفت و آمد که منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ نیز بوده است. در این هتل انواع خدمات ورزشی، Spa، استخر سرپوشیده، استخر آب گرم، رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، نگهداری کودک، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع، پارکینگ و اینترنت رایگان و اتاق جلسات تجاری را با هزینه شبی یک تا یک و نیم میلیون تومان خواهید داشت.

هتل Zolotoy Kolos مسکو

هتل Zolotoy Kolos مسکو

هتلهای ارزان مسکو:

Aviator Hotel Sheremetyevo: هتل سه ستاره که منتخب گردشگران در سال ۲۰۱۷ نیز بوده با خدمات رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، پارکینگ و اینترنت رایگان، استخر و به همراه صبحانه با هزینه هر شب 260 تا 600 هزارتومان می‌باشد.

Zolotoy Kolos: هتل سه ستاره با خدمات رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خدمات کودکان و پارکینگ و اینترنت رایگان به همراه صبحانه که هزینه هرشب اقامت آن 250 تا 350 هزارتومان می‌باشد.

Derzhavnaya: هتل سه ستاره کوچک و جمع و جور با خدمات اینترنت رایگان و بدون سرویس اتاق که هزینه شبانه آن 250 تا 400 هزار تومان است

Maxima Slavia: هتل سه ستاره نسبتاً کوچک با خدمات رستوران، خشکشویی، اینترنت و پارکینگ رایگان و مرکز ورزش به همراه صبحانه با هزینه اقامت شبی 200 تا 400 هزار تومان می‌باشد.

Ostankino: هتل دو ستاره با خدمات استخر، رستوران، اتاق جلسه، اینترنت رایگان به همراه صبحانه که هزینه اقامت آن از 150 تا 300 هزار تومان می‌باشد.


نظر خود را بیان کنید