با ورود انواع پوستر دیواری ساده و سه بعدی به دنیای دکوراسیون داخلی، فضای خانه ها حال و هوای دیگری پیدا کرده است. این پوسترهای خوش رنگ و لعاب را در هر مکانی می توان نصب کرد.از اتاق پذیرایی و دیوار پشت تلویزیون گرفته تا فضای خصوصی اتاق خواب و یا هر مکان دیگری را می توان با این ترفند، متفاوت جلوه داد. البته خرید پوستر دیواری اتاق خواب با دیگر فضاهای عمومی تفاوت دارد.

راهنمای خرید پوستر دیواری اتاق خواب

اتاق خواب یک فضای خاص است پس باید دکوراسیون ویژه ای هم داشته باشد. اگر کل خانه با رنگ یا کاغذ دیواری کار شده باشد، همین ایده را برای اتاق خواب انتخاب نکنید. لازم است تا این فضا کمی متفاوت تر باشد. حس و حال اینجا با همه نقاط دیگر خانه فرق دارد. حتی پوستر دیواری شیک اتاق پذیرایی نیز مناسب اتاق خواب دنج و رویایی تان نیست.

پوستر دیواری دریا برای اتاق خواب

برای داشتن خواب آرام، دکوراسیون اتاق خواب را از رنگ های ملایم و آرامش بخش انتخاب کنید. این رنگ می تواند در انتخاب روتختی، ملحفه ها، پرده های اتاق و حتی دیوارپوش ها نیز به کار برود. رنگ ها قدرت جادویی دارند. یکبار امتحان کنید تا برای همیشه شیفته بازی رنگ ها شوید. به لحاظ روان شناسی رنگ های سبز و آبی فضا را آرام تر می کنند.

خوابیدن در یک اتاق خواب با ترکیب رنگی ملایم، رویای شیرین شبانگاهی را به همراه دارد. یک طرح زیبا و جذاب از پوستر دیواری دریا را برای بزرگترین دیوار اتاق خواب انتخاب کنید. دیوار پشت تختخواب برای این طراحی ایده آل است. هر بار که قدم به اتاق می گذارید، با انبوهی از آبی دریا و موج های آرام روبرو می شوید.

راهنمای خرید پوستر دیواری اتاق خواب

پوستر دیواری طبیعت

شاید این روزها کمتر مجال گشت و گذار در طبیعت باشد ولی همیشه می توان طبیعت را به خانه دعوت کرد. حتی یک تصویر ساده از طبیعت سر سبز  نیز روح را صفا می دهد. موقع خرید پوستر دیواری اتاق خواب یک طرح زیبا و فریبنده از مناظر طبیعی را انتخاب کنید. هارمونی رنگ هایی که در طبیعت هستند نیاز به هیچ دستکاری یا تغییر دیگری ندارند. منظره ای از آبشار، چمنزار و دشت های سراسر سبز، درختان سر به فلک کشیده و یا هر منظره ای که خیال را به بازی بگیرد، برای اتاق خواب عالی است. هیچکس نمی خواهد با کابوس از خواب بیدار شود همین حالا به اتاق خواب نگاهی بیندازید. آیا اینجا مکان خوبی برای آسایش و آرامش است؟

پوستر دیواری اتاق خواب کودک

شگفت انگیزترین دکوراسیون برای اتاق کودک، طرح های سه بعدی هستند. پوستر دیواری سه بعدی اتاق کودک را با هوشمندی انتخاب کنید. کودکان قوه تخیل بسیار قوی تری دارند. برای بچه های کوچکتر همه شخصیت های کارتون، زنده و جان دار هستند. حیوانات، درختان، اسباب بازی ها و همه لوازم می توانند با بچه ها حرف بزنند و بازی کنند. دنیای خیال کودکان به قدری واقعی و ملموس است که گاهی بزرگترها را شگفت زده می کند.

نصب پوستر دیواری اتاق خواب برای دختر بچه ها

شخصیت های کارتونی محبوب دختر بچه ها، پرنسس های دیزنی هستند. از رنگ های شاد و ملایم برای دکوراسیون اتاق کودک و انتخاب طرح پوسترهای سه بعدی کمک بگیرید. داستان های پریان، فرشته های زیبا، کارتون های حیوانات و حتی طرح گل های رنگارنگ می تواند مجوزی برای ورود به دنیای پر رمز و راز شگفتی ها باشد.

پوستر دیواری سه بعدی با تصویری شگفت انگیز، رویای کودکی همه دختر بچه هاست. اجازه دهید حداقل در این اتاق، همه چیز به میل کودکان باشد. از کفپوش گرفته تا دیوارپوش ها و تزئینات اتاق را طبق خواسته فرزندتان انتخاب کنید.

پوستر دیواری اتاق خواب پسر بچه ها

این مردان کوچک هم دست کمی از دخترهای رویا پرداز ندارند. باور کنید قدرت تخیل پسر بچه های بازیگوش هم به اندازه دخترها قوی است. یک پسر کوچک گاهی خود را مرد عنکبوتی یا بتمن تصور می کند که دارای قدرتی استثنایی است. زمانی خود را یک فوتبالیست حرفه ای در یک ورزشگاه بزرگ به تصویر می کشد. از ستارگان کهکشنی گرفته تا شخصیت های کارتونی بازیگوش و ابر قهرمان ها همگی می توانند طرح جذابی برای پوستر دیواری اتاق پسر بچه ها باشند.

راهنمای خرید پوستر دیواری اتاق خواب

انتخاب پوستر دیواری اتاق خواب نوجوان

این یکی از سخت ترین انتخاب های زندگی تان هست پس حتما با فرزندتان مشورت کنید. پوسترهای دیواری در القای حس خاص تاثیر زیادی دارند. با توجه به روحیه حساس نوجوان ها در این سنین، کمی محتاط تر باشید. یک فرد نوجوان از سال های کودکی جدا شده ولی هنوز خیلی با دنیای آدم بزرگ ها فاصله دارد. برزخ این دوران را با انتخاب تصاویری از کاراکترهای محبوب ورزشی، تصاویر سه بعدی ماشین، پوسترهای رومانتیک و فشن پُر کنید. با همین طراحی ساده می توانید شادی و نشاط را به این فاض هدیه دهید.

پوستر دیواری اتاق خواب سالمندان

پدر بزرگ و مادر بزرگ هم دل دارند. در این چهاردیواری های کوچک و بسته، روحیه سالمندان بیش از دیگران تحت فشار است. با تغییر دکوراسیون اتاق خواب می توانید حس و حال این فشا را هم تغییر دهید. یک طرح خاص و ابتکاری برای دیوار اتاق خواب انتخاب کنید این کار هزینه اندکی دارد ولی فضا را به کلی متحول می کند.

شخصیت های کارتونی و حتی قهرمان های ورزشی یا هر تصویر دیگری را که خودتان می پسندید، را کنار بگذارید. آیا می دانید چه چیزی بیش از همه بزرگسالان را خوشحال می کند؟ یادآوری ایام خوش گذشته و یا دیدار نوه ها و فرزندان بهترین هدیه برای سالمندان است.

پوستر دیواری اتاق خواب را با طرح انتخابی خود می توانید از شرکت گامان تزیین جاوید سفارش دهید تا اتاق خواب به بهترین مکان دنیا تبدیل شود. این شرکت، طرح های اختصاصی و عکس های شما را نیز در صورت با کیفیت بودن چاپ می کنند. اگر به دنبال یک دکوراسیون عالی با طرح اختصاصی هستید، طرح مورد نظرتان را سفارش دهید.