مهم ترین فعالیت های شرکت آتیه انرژی تلاش با حضور مهندسین مجرب در حوزه تصفیه آب صنعتی و تصفیه فاضلاب صنعتی و تصفیه فاضلاب بهداشتی و ارائه سختی گیر رزینی ، سختی گیر الکترونیکی ، سختی گیر مغناطیسی وفروش آنتی اسکالانت

تولید دستگاه آب شیرین کن صنعتی (اسمز معکوس )

دستگاه تصفیه آب صنعتی جهت استفاده در تمامی صنایعی که به آب نیاز دارند ولی آب سخت و شوری دارند حتی قابلیت تصفیه آب دریا نیز می باشد.

تصفیه آب صنعتی به صورت اسمز معکوس: اسمزمعکوس یک نوع عملیاتی فیزیکی برروی سیال آب است که قادر به این است ازیک نوع مایه توسط ممبران احلال کاملا خالص تولید کند.این تکنولوژی تواناسس اسن را دارد که تا 99 درصد از تی دی اس آب را حذف کند.این تکنولوژی پر کاربرد ترین استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی به دست آوردن آب با خلوص بالا است.

در شیرین کردن آب برای کشاورزی ، تصفیه آب کشاورزی استفاده خوبی در کشاورزی دارد.

پکیج تصفیه فاضلاب انسانی ( تصفیه فاضلاب بهداشتی )

شرکت آتیه انرژی تلاش به شکلی امروزی و کاملا با علم روز در زمینه تمامی سیستم های تصفیه فاضلاب بهداشتی ؛ تولید انواع پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی , سپتیک تانک فعالیت دارد
توانمدی ها شرکت در زمینه پکیج تصفیه فاضلاب

طراحی ، تولید ، نصب و راه اندازی سیستمهای تصفیه فاضلاب بهداشتی و تصفیه فاضلاب صنعتی به صورت علمی

سازنده پکیج های فلزی و پلی اتیلن تصفیه فاضلاب

ارائه آنتی اسکالانت

محلولی به جهت کاهش اثرات رسوب ناشی از گرفتگی روزنه های غشای اسمز معکوس توسط نمک های محلول در آب استفاده می شود ، آنتی اسکالانت در طول عمر ممبران اسمز معکوس تاثیر زیادی دارد و از هزینه های تعویض فیلتر های مصرفی سالیانه می کاهد.

به دلیل وجود نمک های محلول در آب ورودی به سیستم های تصفیه آب به روش اسمز معکوس و آب شیرین کن و ایجاد گرفتگی و رسوب در روزنه های ممبران های اسمز معکوس پدیده به وجود می آید. از جمله موادی که روی ممبران رسوب می کنند، می توان به سولفات اشاره کرد که کمتر متداول هستند ولی مشکل ساز می باشند. برای جلوگیری این نمک های محلول بر روی ممبران به آب ورودی به سیستم RO آنتی اسکالانت تزریق می شود.

باتوجه به اینکه آنتی اسکالانت در سیستم تصفیه آب صنعتی،بمنزله خون در بدن انسان می باشد لذا توصیه اکید می گردد که برای حفظ ممبرانها و در جهت عمر مفید ممبران های دستگاه تصفیه آب از آنتی اسکالانت های مرغوب و باکیفیت بالا استفاده شود.

شرکت آنیه انرژی نمایندگی فروش آنتی اسکالانت فلوکون 260، آنتی اسکالانت جنسیس و آنتی اسکالانت اویستا و چند شرکت معتبر اروپایی را دارد.
برای جلوگیری از ایجاد رسوب روی سطح ممبران باید از آنتی اسکالانت مرغوب استفاده کرد.

تولید کننده و ارائه دهنده سختی گیر های مغناطیسی و الکترونیکی سختی گیر رزینی:

شركت پاك آب كنترل با داشتن کادری با دانش علمی و فنی بالا ̨ توليدات رسوبزداي الكترونيكي كشورهاي صنعتي جهان رامورد مطالعه وتحقيق دامنه دار قرار داده سپس در سال 1379 بامجوز رسمي از وزارت صنايع ومعادن براي اولين بار درايران اقدام به طراحي وتوليد انبوه رسوبزداي الكترونيكي نموده است.

محصولات شركت پاک آب کنترل ازنظركيفيت وبخصوص قيمت قابل رقابت باتوليدات مشابه كشورهاي صنعتي مي باشد.

سختی گیر مغناطیسی، رسوبزدای الکترونیکی،

شرکت ما با تولید رسوبزدای الکترونیکی آب با برند تجاری پاک آب کنترل توانساه است قدم خوبی در پیشگیری از ایجاد رسوب و حذف رسوبات قبلی بردارد.

با توجه به این که رسوب معضل 200 ساله مهندسین مکانیک سراسر دنیا باشد لذا لذا با نصل رسوب زدای الکترونیکی تا 90 درصد جلوگیری از اتلاف انرژی میشود.

سختی گیر مغناطیسی هم همین کار را انجام میدهد ولی با این تات که سختی گیر مغناطیسی یک آهن ربا است که با مگنت ثابت در آن ایجاد شده است که هم میتواند به این صورت نصب شود و هم میتوان به صورت حلقوی آن را نصب نمود.

سختی گیر رزینی: سختی گیر رزینی با بدنه فایبر گلاس و یا فلزی تولید میشود با رزین سختی گیر و با کیفیت عالی مارک پرولایت.

سختی گیر رزینی با شیر اتومات و شیر دستی ارائه میشود.

فروشی رزین سختی گیر از فعالیت های اصلی این شرکت میباشد.

کیفیت رزین سختی گیر در جوابدهی نهایی در بحث پایین آمدن سختی کمک میکند

رزین پرولایت purolite

نام های دیگر رزین آنیونی و رزین کاتیونی: سختی گیری آب و همچنین مواد شیمیایی سختی گیر نیز می گویند

موارد استفاده سختی گیر رزینی

با استفاده از سختی گیر رزینی سختی آب در کلیه صنایعی که با آب کار میکنند پایین می آید

سختی گیر رزینی برای آب ورودی به دیگ بخار استفاده می شود و…

اطلاعات تماس شرکت:

  • تلفکس : 02188420878
  • آدرس: تهران -خ مطهری بعد از سهروردی -کوی حاتمی -بن بست نگین -پلاک 8