اصول و فنون مذاکره

فرصت ملاقات با بزرگان مذاکره ی ایران را از دست ندهید

فنون مذاکره 

مدیر روابط عمومی ثروت آفرینان آقای مهندس نجفی – موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان به عنوان تخصصي‌ترين مركز پرورش مديران و كارآفرينان ايراني ، با برگزاری سمیناری با عنوان ” اصول و فنون مذاکره ورهبری دیگران” تحولی عظیم در آموزش فنون مذاکره و رهبری در سطح کشور بوجود آورده است.

این سمینار که در نوع خود بی نظیر میباشد با سخنرانی اساتید و برترین های اصول و فنون مذاکرات ایران من جمله پروفسور مسعود حیدری (پدر مذاکره ایران)، دكتر علي محمد بيدار مغز : مدير كل اسبق تشريفات نمايندگي ايران در سازمان ملل، دکتر جمال قمری: خالق تنها آزمون هوش مذاکره در ایران، مهندس احد حیدری : مدیر فروش موفق پاک و کاله و مهندس امیر حسین مظاهری: کارآفرین برتر ایران و صاحب اثر فاخر رقص عقاب‌ها همراه خواهد بود .

مهندس امیر حسین مظاهری درباره ی این سمینار چنین فرمودند که : شما در این سمینار از اسرار ناگفته ی مذاکره کنندگان موفق وکلام تاثیرگذار کارآفرینان برتر آگاه خواهید شد. شما تا یکماه بعداز سمینار، اثرگذاری کلام و قدرت متقاعدسازی دیگران را در خود متحول میکنید ، برمهارتهای مالی و کلامی خود می افزایید و روشی را که برندگان بکار میبرند به خوبی فرا میگیرید.

همچنین پروفسور مسعود حیدری مرد مذاکره ی ایران که همیشه با سخنرانی بی بدیل خود راهنمای هزاران مدیز و سخنور یزرگ امروز ایران شده است در مصاحبه ای کوتاه با روابط عمومی ثروت آفرینان بیان میدارد که : اکثر ما هر روز بدون آن که بدانیم مذاکره می کنیم. شما چه مشغول مذاکره با کودک دو ساله خود باشید چه طرف صحبت شما بزرگ ترین مشتری تان باشد، اصول حاکم بر مذاکره فرقی نمی کند .مهم این است که بدانید چگونه از کلامی نافذ و اثرگذار برخوردارشوید.

پروفسور مسعود حیدری اضافه میکند که : این را بدانید که اختلافا ت و تعارض های بین افراد و شرکا  حتی اعضا خانواده ریشه در کنش های ارتباطی و عدم تسلط به فنون مذاکره دارد. مهارت مذاکره , الهام بخش , پیش برنده و تعیین کننده ی سطح زندگی شماست.

ایشان در پایان در ارتباط با بازخورد های بعد از اتمام سمینار فرمودند که : بسیاری از دانش آموختگان و شرکت کنندگان دوره های قبلی تکنیک ها وترفندهایی را که در این 2روز آموخته اند ، شاه کلید درهای بسته می دانند .

شایان ذکر است که روابط عمومی مجموعه ثروت آفرینان شما مذاکره کنندگان قدرتمند آینده ایران را به حضور در گردهمایی روزهای پنج­شنبه و جمعه، مورخ 15و 16مرداد ماه سال 1394 از ساعت 8:30 الی 16:30 در سالن همایش های کتابخانه ملی و دیدار با بزرگان مذاکره ایران دعوت مینماید.

اگر برای کمی  بهتر شدن برنامه ای دارید این فرصت طلایی را از دست ندهید.برای اطلاعات بیشتر با شماره 26403740 و یا سایت pms.ir  ارتباط برقرار کنید.