کیک‌های خشک نیم‌ساخت ناتلی

محصولات ناتلی؛ انتخابی خوشمزه

قنادی ناتلی در سبد محصولات خود بخشی دارد به نام “کیک خشک نیم‌ساخت”. این بخش بیشتر شبیه جشنواره‌ای از کیک‌های بین‌المللی است و شامل این کیک‌ها می‌شود: پای سیب سه‌گوش، برنانی، چیزکیک شکلاتی، دسر ژاپنی با طعم آلبالو، شیرینی سوئدی براونی، شیرینی سوئدی هویج، شیرینی ایتالیایی، کیک موز، کیک اتریشی و کیک سیب سنتی. این گروه شامل 10 مدل کیک روزانه است که به صورت روزانه تولید می‌شوند و قابل فروش هستند.

کیک خشک نیم‌ساخت

پای سیب سه‌گوش ناتلی از خمیری چند لایه درست شده است، در مرکز آن تکه‌ای سیب خوشمزه و اغواکننده قرار دارد و با پودر قند نیز تزئین شده است. مناسب مهمانی‌های عصرانه یا میان‌وعده‌ای سبک، شیرین و خوش‌طعم در طول روز. همچنین تصور ظرف کوچکی از این پای خوش چهره بر روی میز صبحانه خود به تنهایی قابل توجه هست.

برخی شیرینی‌های ناتلی در کمتر قنادی دیگری یافت می‌شوند. شیرینی برنانی یکی از آن‌ها است. البته شاید گفتن “شیرینی” به برنانی، صحیح نباشد. چون برنانی بیشتر شبیه تکه‌ی کوچکی از کیک شکلاتی با رویه‌ای نیمه نارنجی- نیمه قهوه‌ای است که بافت نرمی دارد و برای صرف کردن همراه جرعه‌ای نوشیدنی گرم مانند چای یا قهوه بسیار مناسب باشد.

چیزکیک‌ها معمولا به شکل مثلث برش می‌خورند اما چیزکیک شکلاتی ناتلی در دسته‌ی کیک‌های خشک نیم‌ساخت، برشی نازک و باریک و مستطیل شکل دارد. بافت آن که پنیری است و رویه آن نیز با شکلات پوشش داده شده است. شکلاتی خوش‌فرم که نه حالت مایع دارد و نه سخت و سفت است. این چیزکیک دسری بسیار مناسب برای مهمانی‌های شام محسوب می‌شود.

کیک خشک نیم‌ساخت

صرف کردن دسر ژاپنی با طعم آلبالو شبیه این است که مهمان طعم و مزه‌ای غریبه اما بسیار جالب و جذاب شویم. دسری به شکل تکه‌های مثلثی که با خلال بادام تزئین شده‌اند و رویه‌ای کرم‌طور دارند. این دسر طعم ترش و شیرین توامانی دارد که می‌تواند مناسب حال کسانی باشد که به دنبال ماجراجویی‌های متفاوت هستند و از آزمودن خوراکی‌های متنوع پرهیز نمی‌کنند.

کیک خشک نیم‌ساخت

در این بخش از محصولات ناتلی دو مدل شیرینی سوئدی وجود دارد. یکی از آن‌ها تکه‌های کوچکی از براونی وسوسه‌انگیزی است که خلال بادام بر لایه‌ی شکلاتی روی آن خوش‌نشینی می‌‌کند و دیگری هم تکه‌هایی به همان اندازه اما به طعم هویج. حتما شما هم می‌دانید که کیک هویج یکی از کیک‌های متفاوت، شیک و مجلسی است که طرفداران خاص خود را دارد. این طرفداران معمولا به دنبال تجارب تکراری نیستند.

کیک خشک نیم‌ساخت

کیک اتریشی، کیک دیگری است که ناتلی عرضه می‌کند. کیکی دو رنگ که با پودر قند و پودر پسته تزئین می‌شود. این دو رنگ بودن لایه‌ی داخلی کیک به رنگ‌های ساده و قهوه‌ای، باعث به وجود آمدن هارمونی خوبی شده است. به همین خاطر این کیک علاوه بر طعم خوب خود، به راحتی چشم زیباپسند شما را نیز می‌تواند جواب‌گو باشد.

کیک موز دوستداران خود را دارد. البته به این معنی نیست که یا این کیک را دوست دارید یا نه. بلکه کیکی است که علاقه داشتن به طعم آن، حد وسط دارد. طعم شیرین و سنگین موز، این کیک را تبدیل به کیکی می‌کند که نیاز نیست در یک وعده تکه‌ی بزرگی از آن را میل کنید. کیک موز ناتلی تزئین سنگین و برازنده‌ای نیز دارد. کمی خامه و خرده‌هایی از گردو و پسته. این کیک بسیار مناسب وعده‌های عصرانه است و میل کردن آن چه با نوشیدنی گرم و چه با نوشیدنی سرد، خالی از لطف نیست.

کیک خشک نیم‌ساخت

کیک ایتالیایی نیز، کیکی شکلاتی، با ردیفی از خامه و برش خورده به شکل مستطیل‌هایی ضخیم است. به نظر می‌رسد ترکیب خامه و شکلات در این کیک، آن را تبدیل به کیکی کرده باشد که طعم شیرین غالبی دارد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم آن را همراه با نوشیدنی گرمی مانند چای یا قهوه صرف کنید تا لذت میل کردن آن چند برابر شود.و در انتها کیک سیب سنتی. بر روی این کیک‌های کوچک و تکه‌ای نیز پودر قند و پودر پسته می‌پاشند و از سیب‌های تازه برای طبخ آن استفاده می‌کنند.

کیک خشک نیم‌ساخت

قنادی ناتلی چهار شعبه در سطح شهر دارد. شعبه مرکزی آن در خیابان سهروردی شمالی است و سه شعبه دیگر در پاسداران، نیاوران و تهران‌پارس. اما شما علاوه بر مراجعه حضوری به یکی از این شعبه‌ها، می‌توانید در خانه یا محل کار خود بنشینید، به سایت ناتلی سری بزنید و به صورت آنلاین یکی یا حتی همه این شیرینی و کیک‌ها را سفارش دهید. این را هم بدانید که اگر در منطقه دلیوری باشید، سفارش شما رایگان ارسال خواهد شد.