دانلود فیلم هزارپا

دانلود فیلم

برای دانلود فیلم به چه سایتی مراجعه میکنید؟ آیا سایت مورد نظر شما به صورت رایگان و با لینک مستقیم فیلم های جدید را در اختیارتان قرار میدهد؟ دانلود فیلم ایرانی میتواند یکی از اصلی ترین دغدغه های هر فردی باشد که در سایت کاران فیلم این مشکل رفع شده است؛ ما در کاران فیلم سعی کرده ایم جدید ترین فیلم های ایران و جهان را در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت مستقیم و رایگان در اختیار کاربران قرار دهیم.

فیلم های جدید منتشر شده در کاران فیلم:

دانلود فیلم لاتاری

لاتاری با تهیه کنندگی کارگردان توانا سینما سید محمود رضوی و کارگردانی محمد حسین مهدویان و نویسندگی محمد حسین مهدویان و ابراهیم امینی در سال 1396 توسط موسسه سینمایی سوره مهر تولید شده است.

نوشین و امیر علی دو جوان که شدیدا علاقه مند به یکدیگر هستند و برای ازدواج با مانع خانواده هایشان مخصوصا پدر دختر روبرو  هستند.انها با تلاش و کوشش فراوان خیلی سعی دارند که خانواده های خود را راضی کنند.مهمترین ارزوی انها برنده شدن در لاتاری و دریافت گرین کارت امریکاست که ناگهان……..

نوشین هم دچار یک ورشکستی خیلی سنگین شده و یک خواستگار دیگه هم دارد به نام نیما ولی نیما بیشتر او را برای مدلینگ شدن میخواد تا بتونه از طریق مدل ها روز خودش را معرفی کند.

و پدر دختر هم با کار نیما موافق است حالا از این طرف چون

آقا نیما پسر بزرگ خانواده حدود 300 میلیون تومان بدهی دارد درد سر بزرگی پیش میاد و نوشین خودکشی میکند و امیر علی با شنیدن این خبر شدیدا دیوانه شده و خیلی سریع پیگیر حقیقت شده

 نوشین در دبی دست به این کار زده بعد تنها هم نبوده و بایک رزمنده قدیمی که الان مربی فوتبال است هم راه شد به کشور دبی

حالا اینا برای بهتر متوجه شدن این داستان از یکی از هم رزم های او به نام موسی سوال می کنن تا ازش کمک بگیرن ولی بازهم به نتیجه خواستی نمیرسن.

میرن دوبی دنبال سر نخ که یک راننده تاکسی ایرانی که مقیم اون کشور هست واسطه قاچاقچی را میابند

در همین حال که داشتن انتقام میگرفتن ازش حاج مرتضی سر میرسه و نمیذاره کار انجام بشه

امیرعلی و آقا موسی هم می فهمند که پای یک خلیفه زاده وسط است

و نوشین با او رابطه داشته و همخوابی کرده در اینجاست که حاج موسی دیووانه وار به دنبال او گشته پس از پیدا کردنش او را به قتل رسانده.

از جمله بازیگران این فیلم می توان به ساعد سهیلی،هادی حجازی فر،حمید فرخ نژاد ،نادر سلیمانی ،مهدی زمین پرداز،زیبا کرمعلی و جواد عزتی را میتوان نام برد.

لاتاری دومین فیلم پرفروش غیر کمدی تاریخ سینمای ایران است.

دانلود فیلم هزارپا

آقا رضا و دوستش منصور دو رفیق گرمابه و گلستان هستند و به شغل شریف کیف قاپی مشغول هستند. رضا از طریق مادرش متوجه می شود که یک فرد پولدار دارای دختری هست که قصد دارد دخترش را به ازدواج با یک جانباز ترغیب کند. رضا که متوجه قضیه شده است تصمیم گرفت تا به دختر خودش را نزدیک کند رضا میخواد دامادبشه ولی ………

هزار پا در ژانر کمدی خنده دار با کارگردانی ابوالحسن داودی و تهیه کنندگی رضا رخشان در سال 1396 تولید شده است. نویسنده های این فیلم  کمدی پیمان جزنی ،امیر برادران و مصطفی زندی هستند.

این فیلم تنها طی 5 هفته اکران و 24 میلیارد فروش تبدیل به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شده است.

جواد عزتی در این فیلم خیلی نقش جالب و خنده داری دارد و همچنین آقا رضا عطاران که حرف نداره حتما پیشنهاد میدیم فیلم هزارپا رو تماشا کنید.