کالا فرش

فرش ماشینی کاشان از اولین و بهترین برندهای فرش در جهان است که توانسته است با مرغوبیت بالایی که دارد به عنوان رقیب فرش دستباف معرفی شود. فرش های ماشینی ممتاز کاشان از نظر شانه و تراکم در انواع: فرش 700 شانه تراکم 2550، فرش 1000 شانه ماشینی تراکم 3000، فرش 1200 شانه درجه یک تراکم 3600، فرش 1500 شانه دستباف گونه تراکم 4500 و فرش های گل برجسته ماشینی تولید و روانه بازار می گردند.

برای معرفی هر یک از این قالی های ماشینی درجه یک باید ابتدا به تعریف شانه و تراکم فرش پرداخت. شناخت تعداد شانه و تراکم به خریدار کمک می کند که در هنگام خرید دچار تردید نشوند و با توجه به فضای مورد نیاز و بودجه اقدام به خرید نمایند. شانه و تراکم در اصل فشردگی الیاف فرش، استحکام فرش، مقاومت فرش، ارتفاع نخ خاب فرش و وزن فرش را مشخص می کند. افزایش این دو شاخصه، بر زیبایی و ظرافت فرش می افزاید و از قطر فرش که همان ارتفاع نخ خاب فرش است می کاهد. لطافت و دوام این محصولات به جنس نخ و با الیاف استفاده شده در ان ها بستگی دارد و هر چه تعداد تراکم در فرش بیشتر شود از ضخامت فرش کاسته می شود.

تشخیص شانه فرش 700 شانه واقعی

تعداد شانه قالی ماشینی مربو ط به ریشه های موجود در یک متر عرضی فرش می شود. برای پی بردن به مقدار شانه هر فرش باید ده سانتی متر از گره های پشت فرش را شمرد. فرش های 700 شانه از فرش های ماشینی زیبا و با کیفیت هستند که هر چند با تعداد کمتری گره در شانه فرش بافته می شوند ولی کیفیت و دوام زیادی دارند. درده سانتی متر فرش ماشینی 700 شانه اصل 70 گره وجود دارد. مضرب این تعداد گره در ده مساوی است با تعداد گره های یک مترعرضی فرش.

تشخیص تراکم فرش 700 شانه واقعی

 تراکم فرش ماشینی نیز همان مقدار ریشه های موجود در ده سانتی متراز طول فرش است. برای شمردن تراکم طولی فرش 700 شانه واقعی باید همانند شانه ریشه های ده سانتی متر از ریشه های فرش را شمارش کرد. هر چه تراکم طولی فرش ماشینی درجه یک 700 شانه بیشتر باشد فرش استحکام و ظرافت بالاتری پیدا می کند و در نتیجه از طول عمر بیشتری برخوردار خواهد بود. فرش های 700 شانه واقعی کاشان با تراکم 2100 تا 3000 بافته می شوند و فشردگی بالایی در میان الیاف خود دارند.

قالی های 700 شانه ماشینی کاشان به سه دسته: فرش 700 شانه واقعی، فرش 700 شانه تبدیلی و فرش طرح 700 شانه تقسیم می شوند. برای تشخیص قالی ماشینی 700 شانه واقعی از فرش طرح 700 شانه باید مواردی چون تعداد تراکم فرش، جنس الیاف فرش و دستگاه بافنده فرش را در نظر گرفت. بافت فرش با تراکم بالا و شباهت فرش 700 به فرش دستباف از مهمترین راه های تشخیص اصالت فرش ماشینی هفتصد شانه درجه یک کاشان است.

قالی های هفتصد شانه واقعی کاشان جزء فرش های معروف و پرفروش بازاز فرش هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند. معروف ترین تراکم طولی قالی ماشینی هفتصد شانه کاشان تراکم 2550 است که معمولا با تعداد 8 تا 10 رنگ طبیعی بافته می شود. تعداد رنگ قالی 700 شانه واقعی کاشان یکی از راه های تشخیص این محصولات از قالی های 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه است.

این فرش ها با دستگاه های مختلفی بافته می شوند که معروفترین آن ها دستگاه hcpx2 است. دستگاه بافنده فرش های 700 شانه ماشینی اصل کاشان از به روز ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات بافنده فرش ماشینی است. تعداد شانه و تراکم کمتر در قالی های ماشینی پرفروش هفتصد شانه واقعی کاشان باعث شده تا فرش ضخامت بیشتری داشته باشد و به همین دلیل مناسب افرادی باشد که از فرش استفاده بیشتری نسبت به مبلمان دارند.

تشخیص جنس الیاف فرش ماشینی 700 شانه واقعی: چنان چه در قالی ماشینی 700 شانه واقعی از الیاف مرغوب اکریلیک هیت ست شده استفاده شود نرمی و لطافت فرش در هنگام لمس فرش حس می شود و در ضمن فرش هیچ گونه پرزدهی نخواهد داشت. الیاف اکریلیک این فرش های ماشینی اصل مراحل هیت ست را گذرانده وضد حساسیت و بدون پرز شده اند.

قالی 700 شانه اصل اکرولیک به وسطه داشتن مرغوبیت بیشتر نسبت به دیگر الیاف مصنوعی، دوام و ظاهر زیباتری دارد. پفکی بودن و حجیم بودن این نوع نخ خاب سبب می شود که میزان نخ مصرفی در فرش 700 شانه کمتر شود و سرگره های فرش مشخص و واضح  باشند. فرش اکریلیک هیت ست 700 شانه واقعی انعطاف پذیری زیادی دارد و شسست وشو، آسیبی به الیاف فرش نمی زند.

خصوصیات فرش 700 شانه واقعی کاشان

فرش 700 شانه واقعی کاشان دارای طرح و نقوش بسیار متنوعی است و قابلیت تطبیق با هر نو دکوراسیونی را داراست.

قالی ماشینی 700 شانه واقعی در مقایسه با فرش 700 شانه تبدیلی و فرش طرح 700 شانه دارای ضخامت بیشتری است.

قیمت فرش هفتصد ماشینی اصل نسبت به فرش های ماشینی دستبافت گونه کاشان بسیار مناسب تر و با صرفه تر است.

بافت فرش 700 شانه واقعی تراکم 2550 کاشان با نقشه های فرش 1200 شانه و فرش 1000 شانه امکان پذیر است.

فرش 700 شانه واقعی درجه یک کاشان وزنی معادل 42 یا 43 کیلوگرم دارد و این وزن از فرش های تراکم بالا کمتر است.

فرش اکریلیک 700 شانه واقعی تثبیت رنگی بالایی در برابر تغییر رنگ دارد و نور آفتاب و حرارت های غیر مستقیم موجب رنگ پریدگی فرش نمی شود.

فرش ماشینی اکریلیک هفتصد شانه واقعی درجه یک کاشان دارای رنگ های بسیار شاد و زنده می باشد و مقاومت بسیار زیادی در برابر پاخور شدن دارد.

تمامی طرح های قالی واقعی 700 شانه برگرفته از فرش های دستباف هستند و مشاهده و شناخت طرح فرش از راه های تخیص فرش 700 شانه اصل می باشد.

برای خرید فرش 700 شانه واقعی متراکم کاشان می توان مکانی معتبر را انتخاب کرد. فروشگاه اینترنتی کالا فرش از مراکز فروش اینترنتی قالی ماشینی دستبافگونه 700 شاانه اصل کاشان است که تمامی مدل های قالی وماشینی 700 واقعی کاشان را با گارانتی و شناسنامه به فروش می رساند. در این مرکز بهترین و با کیفیت ترین قالی های درجه یک هفتصد شانه واقعی کاشان با قیمت کارخانه و ارسال رایگان به دست مشتری می رسند.