رسانه بی باک موزیک

رسانه بی باک موزیک با آدرس اینترنتی http://www.bibakmusic.com در مدت کوتاهی که از فعالیتش میگذرد تبدیل به یکی از پرمخاطب ترین سایتهای موسیقی ایران شده است. آرشیو موسیقی نسبتا کاملی ایجاد و برای جلب نظر سلایق متفاوت این آرشیو را با امکانات مختلفی در اختیار مخاطب خود قرار میدهد.

از جمله اینکه علاوه بر متن آهنگ فارسی , متن ها به صورت پینگلیش هم برای آهنگهای جدید سایت ارائه میشود , این امکان میتواند برای هموطنانی که خارج از ایران هستند و فرزندانشان تسلط کافی بر متون فارسی ندارند جهت یادگیری زبان فارسی و همچنین درک متن آهنگها چاره ساز باشد.

علاوه بر متن آهنگها به دو شیوه مختلف فارسی و پینگلیش

پخش آنلاین موزیکها , کد موزیک برای پخش آهنگ در وبلاگ و.. هم جز امکانات سایت میباشد.

سایت بی باک موزیک از قسمتهای جذاب و متفاوتی تشکیل شده که چند مورد معرفی خواهد شد.

آهنگ های محلی , آرشیو سنتی سایت بی باک موزیک

در قسمت آهنگهای محلی شما میتوانید موزیک های شاد و غمگین محلی سراسر ایران عزیزمان را که به صورت پکیجی ارائه شده استفاده کنید

از جمله موسیقی های محلی خراسانی , مازندرانی , جنوبی , لری , کردی و…

آهنگ های مناسبتی , آرشیو تقویمی سایت بی باک موزیک

در قسمت آهنگ های مناسبتی میتوانید موزیک های مختلفی که به مناسبت های مختلف ارائه میشود را استفاده کنید

به طور مثال آهنگهای مربوط به باشگاه های فوتبال لیگ برتر مثل استقلال , پرسپولیس , تراکتور سازی , سپاهان و.. در قسمت آهنگهای مناسبتی قرار گرفته است و یا به طور مثال آهنگهای عید نوروز , چهارشنبه سوری , روز مادر و..

آهنگ های شاد , خوانندگان مجاز و جشن های شاد

در قسمت آهنگهای شاد شما میتوانید موزیک های شاد خوانندگان مختلف را به صورت پکیج های چند تایی استفاده کنید

به این صورت که مثلا یک آرشیو 10 تایی از موزیک های شاد بهنام بانی و یا مثلا آرشیو 10 تایی از آهنگ های شاد امید حاجیلی و .. در قالب یک مطلب برای مخاطب ارائه شده است.

تیزرها و دموی آهنگ های جدید , این موزیک ها را بزودی خواهید شنید

در قسمت دمو آهنگ ها , موزیک هایی که به زودی قرار است وارد مارکت شود به صورت تیزر همراه با اطلاعات آهنگ در اختیار شما قرار گرفته است.

آهنگ های جدید و بروز , تفریح ساده و لذت بخش هر نسلی

مهم ترین قسمت شاید دانلود آهنگ جدید باشد که به راحتی و با بیشترین بروز رسانی در اختیار مخاطبان سایت بی باک موزیک قرار دارد.