قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت

قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت

مخمر طبقه بندی گسترده ای از قارچ های میکروبی است که گاهی در تهیه غذا و تغذیه انسان استفاده می شود. مخمری که به نام ساکارومایسس سرویزیه یا مخمر آبجو شناخته می شود، اغلب به عنوان مکمل ویتامین B برای افرادی که از رژیم غذایی سخت گیاهخواری پیروی می کنند استفاده می شود. طیفی از ترکیبات تغذیه ای را فراهم می کند و برای تسهیل افزایش وزن شهرت دارد. در ادامه این مطلب طریقه مصرف قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت و بهترین زمان مصرف آن اشاره می کنیم.

طریقه مصرف قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت

مخمر آبجو به عنوان یک مکمل غذایی که افزایش وزن را تسهیل می کند، شهرت دارد. ورزشکاران علاقه مند به بدنسازی و همچنین افرادی که پس از شیمی درمانی و اختلالات تغذیه ای بهبود می یابند، از آن برای این منظور استفاده کرده اند. مرکز پزشکی دانشگاه مریلند اذعان دارد که مخمر آبجو حاوی بسیاری از ریزمغذی‌های سالم مانند ویتامین‌ها و مواد معدنی است. همچنین منبع قوی پروتئین است. مکمل مخمر آبجو تولید شده توسط Solgar حاوی 14 گرم پروتئین در هر 2 قاشق غذاخوری است.

طریقه مصرف قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت به این ترتیب است که باید روزانه بین 2 تا 6 عدد از این قرص را همراه با آب میل کنید. با این وجود بهتر است مطابق دستورالعمل روی بسته بندی دارو عمل کرده یا روش صحیح مصرف را از پزشک سوال کنید.

مخمر آبجو طبیعی طعم کمی تلخ دارد، اگرچه برخی از مارک ها نسخه های غیر تلخ را ارائه می دهند. هر دو به شکل پودر، پولک، قرص و مایع موجود هستند. منابع مختلف دوز روزانه بزرگسالان در حالت پودری را 1 تا 2 قاشق غذاخوری گزارش می کنند، در حالی که مرکز تغذیه عمومی 8 تا 16 قرص در روز را برای قرص های 500 میلی گرمی خود توصیه می کند.

همچنین بخوانید: آیا جوانه گندم برای چاقی صورت خوب است و چگونه باید مصرف کنیم؟

سایر مزایای مصرف قرص مخمر آبجو

  • همانطور که اشاره کردیم قصر مخمر آبجو حاوی ویتامین های B کمپلکس است. این ویتامین ها در تجزیه کربوهیدرات ها، چربی، پروتین موثر است که موجب تامین انرژی بدن می شوند.
  • همچنین از سیستم عصبی پشتیبانی کرده، از ماهیچه هایی که برای هضم فعالیت می کند، حفاظت می کند و در سلامت پوست، مو، چشم، دهان و کبد موثر است.
  • همچنین ویتامین های گروه B در پیشگیری از ریزش مو نیز نقش مهمی دارد.
  • یکی دیگر از مزایای مصرف قرص مخمر آبجو، کاهش قند خون در افراد دیابتی است. از آنجاییکه این قرص حاوی کروم است موجب کاهش قند خون شده و در نتیجه مقدار انسولین مورد نیاز بدن نیز کم خواهد شد.

زمان مصرف قرص آبجو برای چاقی صورت

زمان مصرف قرص آبجو برای چاقی صورت

مکمل قرص آبجو برای افزایش اشتها توصیه می شود. بهترین زمان مصرف قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت پیش از وعده های غذایی است. بهتر است این مکمل را یک تا سه ساعت پس از غذا مصرف کنید و لازم است به همراه آب فراوان باشد. مصرف قرص در این بازه زمانی باعث تحریک اشتها شده و فرد تمایل به خوردن غذا پیدا می کند. توجه داشته باشید که در طول مصرف قرص آبجو باید میزان آب بیشتری بنوشید.

همچنین بخوانید: برای چاق شدن فوری صورت چی بخوریم؟ چاق شدن صورت در یک هفته

زمان تاثیر قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت

اگر قصد اضافه وزن یا چاقی صورت را دارید باید بدانید قرص مخمر آبجو تنها نقش محرک اشتها را دارد، پس نباید فقط به این قرص تکیه کنید، به خصوص اگر از افرادی هستید که به سختی افزایش وزن دارید. به این ترتیب اشتهای فرد باز شده و با مصرف میزان زیاد کربوهیدرات و پروتئین شخص افزایش وزن پیدا می کند. مخمر آبجو می تواند طی دو هفته باعث چاقی صورت شود.

سخن آخر

در این مطلب از آلامتو به طریقه مصرف و بهترین زمان مصرف قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت اشاره کردیم. همانطور که گفتیم این مخمر از طریق افزایش اشتها می تواند موجب چاقی صورت شود. با وجود اینکه عوارض جدی برای قرص مخمر آبجو ثبت نشده است، اما لازم است برای مصرف با پزشک مشورت شود. چنانچه احساس درد در سینه، گلو یا گرفتگی سینه، مشکل تنفسی دارید مصرف آن را قطع کنید و فوراً با اورژانس تماس بگیرید، زیرا می تواند نشان دهنده واکنش آلرژیک به مخمر آبجو باشد.


نظر خود را بیان کنید