چاق شدن فوری صورت

چاق شدن فوری صورت

چاق شدن صورت یکی از دغدغه های مهم افرادی است که دارای صورت لاغر با گونه های فرو رفته هستند. این موضوع که گونه های پر و برجسته در زیبایی صورت نقش بسزایی دارد بر هیچ کس پوشیده نیست. حتی پر شدن صورت می تواند بر روی میزان چین و چروک های پوستی نیز تاثیر داشته باشد. برخی از افراد روش های تهاجمی و عمل جراحی را برای این منظور ترجیح می دهند. برخی افراد نیز به دنبال راه های غیر تهاجمی برای رفع مشکل لاغری صورت هستند.

تزریق فیلر و چربی نیز دومین راه است که توسط پزشک متخصص انجام می پذیرد. ولیکن راه های دیگری نیز وجود دارد که نیازی به عمل جراحی و تزریق نمی باشد. در این مطلب از آلامتو با ما همراه باشید؛ زیرا راه های چاق شدن فوری صورت را برای شما همراهان سایت تهیه و تنظیم نموده ایم. امید است که مورد نظر و توجه شما عزیزان قرار گیرد.

همچنین بخوانید: طریقه استفاده ماسک شیر برای لک، جوش و چاقی صورت

برای چاق شدن فوری صورت چی بخوریم؟

مصرف قرص های دارای ویتامین که در این مورد بسیار کمک کننده هستند راه سومی برای رسیدن به چاقی صورت است. اما راه چهارم استفاده از گیاهان به صورت خوراکی و ماسک صورت و همچنین انجام ورزش صورت است که به عنوان یک روش طبیعی و بدون عوارض بسیار موثر واقع می گردد. در ادامه به انواع روش های پر شدن صورت خواهیم پرداخت:

چاق شدن فوری صورت با قرص

مصرف قرص چاق کننده صورت یکی از راه های آسان و فوری برای این منظور است که توسط پزشکان متخصص تجویز می گردد. این داروها بدون نسخه پزشک نیز در اختیار عموم قرار می گیرد. ولیکن تشخیص اینکه کدام یک از قرص ها برای شما مناسب است به تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد. بنابراین برای استفاده از روش مصرف قرص برای چاق شدن صورت، بهتر است ابتدا با پزشک خود مشورت نمایید.

چاق شدن صورت با قرص گین آپ

قرص گین آپ یکی از موثرترین قرص ها برای چاقی صورت است. این قرص سرشار از پروتئین است که با مصرف آن در عرض یک هفته چاقی صورت به صورت محسوس قابل مشاهده است.

چاق شدن صورت با قرص فیت فیس

یکی دیگر از قرص های چاق کننده صورت قرص فیت فیس است که منبع غنی از ویتامین E و امگا 3 می باشد. معمولا پزشکان قرص فیت فیس را بر هر قرص دیگری ترجیح می دهند و در مرحله اول تجویز می نمایند. زیرا معتقدند بهترین قرص چاق کننده صورت قرص فیت فیس است.

قوی ترین قرص برای چاقی صورت

به راستی قویترین قرص برای چاقی صورت کدام است؟ ممکن است این سوالی باشد که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول ساخته باشد. هر یک از قرص هایی که در بالا معرفی شدند به توبه خود دارای اثرات فوری برای چاق شدن صورت هستند و می توان آنها را به عنوان قویترین قرص چاقی صورت معرفی نمود. تنها انتخاب هر یک از آنهاست که می تواند اثر موثرتری برای افزاد داشته باشد. بنابراین اجازه دهید این تشخیص را پزشک متخصص انجام دهد و قرصی را معرفی نماید که روی بدن شما بهترین نتیجه را داشته باشد.

همچنین بخوانید: خواص کره بادام زمینی برای پوست و چاقی صورت

قوی ترین قرص برای چاقی صورت

چاق شدن صورت در یک هفته

شاید چاق شدن صورت در یک هفته برای برخی افراد محال و غیر ممکن به نظر برسد. ولیکن بهتر است بدانید که صورت یکی از اعضای بدن است که بسته به سبک زندگی در کمترین زمان ممکن قابل تغییرات مثبت و منفی است. به این ترتیب می توان گفت که با تغییراتی در تغذیه در یک هفته شاهد چاق شدن صورت خود باشید. در ادامه به روش هایی که برای چاقی صورت موثر هستند اشاره خواهیم داشت.

چاق شدن صورت با شیر خشک

یکی از روش هایی که برای چاق شدن صورت زبانزد است و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است؛ مصرف شیر خشک است. زیرا شیرخشک به عنوان یک غذای کامل شناخته می شود که کلیه ترکیبات آن طی سالیان سال توسط پزشکان متخصص مورد بررسی قرار گرفته شده است. شیرخشک سرشار از پروتئین و مواد معدنی است که به میزان لازم کالری به بدن می رساند و مواد ضروری بدن را تامین می نماید. به این ترتیب چاق شدن صورت در کمترین زمان ممکن میسر می گردد.

همچنین بخوانید: طریقه مصرف جوانه گندم برای چاقی صورت

چاق شدن صورت با شیر خشک

چاق شدن صورت با سیب زمینی

چاق شدن صورت با سیب زمینی یکی از روش های بسیار کم هزینه و بدون دردسر است. در این روش سیب زمینی را در آب بجوشانید پس از آبپز شدن آن را به عنوان میان وعده میل نمایید. حدودا یک هفته زمان می برد تا شاهد چاق و پر شدن صورت خود باشد. برخی افراد سیب زمینی سرخ کرده را جایگزین سیب زمینی آب پز می کنند. لازم به ذکر است که مصرف روزانه سیب زمینی سرخ شده به دلیل روغن مصرفی در آن نمی تواند به عنوان یک روش بدون عوارض معرفی گردد.

چاق شدن صورت با جوانه گندم

مصرف جوانه گندم برای چاق شدن صورت بسیار مفید و موثر واقع شده است. برای این منظور می توانید جوانه گندم را به سالاد خود اضافه نمایید. همچنین می توانید از پودر جوانه گندم با افزودن به ماست و انواع غذاها بهره مند گردید. جوانه گندم عضلات و ماهیچه های صورت را قوی و سفت می کند. به این ترتیب از افتادگی و لاغر شدن صورت جلوگیری می نماید.

چاق شدن صورت با ماسک

یکی دیگر از روش های چاق شدن فوری صورت استفاده از ماسک های طبیعی است. به این ترتیب که اثرات معجزه آسای برخی از مواد طبیعی روی سطح پوست نشسته و به لایه های زیرین آن نفوذ می کنند. برخی ترکیبات و مواد آنها چاق شدن صورت را در پی دارد. در ذیل اشاره ای به انواع ماسک برای چاق شدن صورت خواهیم نمود.

چاق شدن صورت با ماسک گلاب و نشاسته

یکی از ماسک های بسیار موثر برای چاق شدن فوری صورت ماسک گلاب و نشاسته است. این ماسک دارای نشاسته است که در حجیم شدن صورت تاثیر بسزایی دارد و گلاب نیز پوست را نرم و حالت کشسانی آن را افزایش خواهد داد. در اولین مرتبه استفاده از این ماسک شاهد تغییرات معجزه آسای آن در صورت خود خواهید بود.

همچنین بخوانید: خواص سبوس گندم برای چاقی صورت

چاق شدن صورت با ماسک گلاب و نشاسته

چاق شدن صورت با ماسک سیب زمینی

ماسک سیب زمینی نیز یکی از ماسک های بسیار موثر برای این منظور است. ابتدا یک سیب زمینی کوچک را پوست بگیرید و رنده نمایید. سیب زمینی رنده شده را در یک صافی یا پارچه نازک قرار دهید و آب آن را جدا نمایید. اکنون به چند روش می توانید ماسک سیب زمینی را تهیه نمایید.

روش اول استفاده از ماسک آب سیب زمینی به تنهایی است. می توانید پنبه ای را به آب سیب زمینی آغشته نمایید و به صورت خود بکشید. همچنین می توانید از نوک انگشتان دست برای ماساز صورت با آب سیب زمینی استفاده نمایید.

روش دوم کنار گذاشتن آب سیب زمینی است که پس از نیم ساعت نشاسته آن خارج می گردد. آب سیب زمینی را دور بریزید و نشاسته ته نشین شده را با گلاب ترکیب نمایید و صورت خود را با آن ماساژ دهید. پس از نیم ساعت صورت خود را بشویید و آبرسان مخصوص پوست خود را بزنید.

روش سوم استفاده از ماسک سیب زمینی برای چاق شدن فوری صورت ترکیب نشاسته ته نشین شده سیب زمینی با سفیده تخم مرغ است. برای این منظور سفیده تخم مرغ را با چنگال یا هم زن دستی بزنید تا از حالت لختگی خارج گردد. سپس نشاسته سیب زمینی را به آن بیافزایید. استفاده از این ماسک یکی از قویترین و موثرترین ماسک ها برای چاق شدن فوری صورت است که در اولین مرتیه استفاده تاثیرات آن را روی صورت خود خواهید دید.


نظر خود را بیان کنید