متولدین کدام ماه وسواسی هستند

متولدین برخی از ماه ها دچار وسواس نسبت به تمیزی دارند. در ادامه می‌گوییم متولدین کدام ماه وسواسی هستند و کدام ماه‌ها حساسیت کمتری روی تمیزی دارند.

متولدین کدام ماه وسواسی هستند؟

1. متولدین شهریور وسواسی ترین آدم ها

شهریوری‌ها به شکل عجیبی وسوا دارند. اگر در حال صحبت با یک شهریوری هستید و ناگهان بلند می شود و یک پارچه گرد و غبار برداشته و شروع به تمیز کردن می کند، آن را به خودتان نگیرید. شهریوری ها نسبت به کثیفی ها بسیار حساس هستند. آنها در مورد نابجا بودن یا کثیف بودن چیزها غریزی هستند و تا زمانی که به آن رسیدگی نشود، در مورد آن وسواس خواهند داشت.

شهریوری ها از آن دسته معتادان پاکیزگی هستند که مهمانان را در یک مهمانی دنبال می‌کنند، آنها را تحویل می‌گیرند و همچنین قبل از آمدن نظافتچی‌های خانه‌شان تمیزکاری کامل انجام می‌دهند. آنها دائماً دوش می گیرند، صبح، شب، بعد از ورزش، قبل از رابطه جنسی، بعد از رابطه جنسی، به دلیل گرم بودن هوا، سرد بودن، احساس عرق کردن و غیره دوش می گیرند.

2. متولدین دی ماه رتبه دوم بین وسواسی ها

دی ماهی ها یکی دیگر از افراد وسواسی هستند آنها دوست دارند خانه ای بی عیب و نقص داشته باشند، به خصوص اگر مهمان داشته باشند. آنها دوست دارند فهرستی از کارهایی که باید انجام شود تهیه کنند تا چیزی فراموش نشود. علاوه بر این، آنها دوست دارند کارهای بزرگی مانند تمیز کردن پرده‌ها، شستن پنجره ها و تمیز کردن کمدها را به طور منظم انجام دهند.

3. متولدین فروردین ماه وسواسی های حساس

فروردینی‌ها از آن دسته وسواسی‌هایی هستند اگر حوصله شان سر رفته یا نمی‌توانند بخوابند، ناگهان هیچ چیز به اندازه تمیز کردن فر مهم به نظر نمی‌رسد. آنها صبر بسیار کمی دارند و این انرژی پاکسازی عصبی می تواند باعث شود که اگر کسی در جریان تمیز کردن آنها اختلال ایجاد کند، با او دچار چالش شوند.

متولد فروردین نیز شخصاً بسیار تمیز است، اگرچه گاهی اوقات لباس آنها ممکن است منعکس کننده آن نباشد، آنها همیشه وقت اتو کردن ندارند.

4. متولدین آبان ماه وسواسی در نظافت بدن

بهداشت شخصی متولدین آبان با وسواس محدود می‌شود و آنها هرگز به اندازه کافی احساس تمیزی نمی‌کنند. آبانی‌ها به تمیز کردن عمیق اسکراب بدن، ماسک صورت، حمام گل اعتقاد زیادی دارند. هر چیزی که وعده لایه برداری یا پاک کردن کثیفی و سلول‌های مرده پوست را بدهد، یک آبان ماهی به آن علاقه مند است.

آبان ماهی‌ها همچنین دوست دارند خانه‌ای تمیز و مرتب داشته باشند، اگرچه ممکن است در دعوت از دیگران برای دیدن آن کوتاهی کنند.

همچنین بخوانید: باهوش ترین افراد متولد چه ماهی هستند؟ ارتباط ماه تولد و هوش افراد

متولدین کدام ماه وسواسی ترن

5. متولدین تیر ماه

برای متولدین تیر بسیار مهم است که خانه‌اش تمیز و مرتب باشد و در ظاهر هم تمیز باشد. با این حال، اگر به کمدها، زیر تخت‌ها، و کشوهای نگاه کنید، احتمالاً متوجه خواهید شد که سال‌هاست تمیز یا مرتب نشده‌اند.

تیر ماهی‌ها معمولا چیزهایی را فراموش می کنند که در نگاه اول مشخص نیستند. با این حال، آن‌ها دوش‌های بسیار منظمی دارند، بیش از 24 ساعت بدون دوش ماندن، آنها را به شدت ناراضی می‌کند.

6. متولدین مهر ماه

متولدین مهر تا حدی وسواس دارند اما زیاد سخت گیر نیستند، آنها جایی در این بین هستند. یک مهر ماهی احتمالاً هر روز رختخواب خود را مرتب می‌کند، ظروف را به طور منظم می‌شوید، اما درباره تمیز کردن فیلتر جاروبرقی دیر به دیر عمل می‌کنند. وقتی کسی برای ملاقات می آید یا وقتی یکی از عزیزان درباره ماشین یا شیشه کثیف آنها نظر می دهد، برای تمیز کردن اطراف خود انگیزه می گیرند.

آنها مرتب دوش می گیرند، اما بعید نیست که با لکه ای روی پیراهن از خانه بیرون بروند. مهر ماهی نگاه کلی به نظافت محیط دارد و گاهی اوقات جزئیات ریز نظافت خوب را از دست می دهند.

7. متولدین خرداد ماه

خردادی ها هم در نظافت میانه رو هستند. آنها قصد دارند یک خانه بزرگ را تمیز کنند، اما ناگهان با یک تماس تلفنی یا مقاله جالب در مجله‌ای که می خواستند دور بریزند حواسشان پرت می‌شود.

بلخره همه چیز در نهایت تمیز می شود، بنابراین دلیلی برای استرس در مورد آن وجود ندارد. از آنجایی که آنها دوست دارند تأثیر خوبی بر دیگران بگذارند، خود را تمیز و مرتب نگه می دارند. ممکن است موهای یک خردادی نامرتب باشد اما این به جذابیت آنها می افزاید.

8. متولدین مرداد ماه

مسئله این نیست که مردادی‌ها تمیز نیستند، فقط این است که آنها کارهای زیادی برای انجام دادن دارند. البته، آنها می خواهند همیشه خوب به نظر برسند، بنابراین اغلب دوش می گیرند، به خصوص بعد از ورزش. مردادی‌ها گاهی اوقات آنقدر در ظاهر کلی خود غرق می‌شوند که ممکن است جزئیات کوچکی مانند لکه های روی گونه خود را از ندیده بگیرند یا اینکه از شستن موهای خود صرف نظر کنند، اما آن کلاه کسی رو گول نمیزند!

9. متولدین اردیبهشت ماه

اگر فضای اطرافتان نامرتب باشد، یک اردیبهشتی نمی‌تواند راحت باشد. او دوست دارید مطمئن شود که همه چیز در اطرافش جذاب است و به عنوان ظاهر، هم شخصی و هم خانه برای او مهم است و دوست ندارد توسط کسی قضاوت شود. بنابراین او به خوبی مراقب خود و خانه خود است. با این حال اگر بخواهد بین نظافت خود و خانه یکی را انتخاب کند ترجیح می‌دهد به خودش برسد. جاروبرقی می‌تواند صبر کند!

10. متولدین اسفند ماه

اسفند ماهی‌ها دوست دارند تمیز کردن را تا زمانی که ممکن است به تعویق بیندازند. آنها معتقدند چرا این همه انرژی را صرف چیزی کنیم که دوباره کثیف شود؟ میلیون ها کار وجود دارد که اسفند ماهی ها ترجیح می دهند به جای تمیزکاری انجام بدهند.

متولدین اسفند بهداشت شخصی خوبی دارند. آنها به طور منظم دوش می گیرند و دندان‌های خود را هر روز مسواک می زنند، اما اگر بیرون بروند و دکمه ای روی پیراهن آنها گم شده باشد، مشکلی نیست. اگر در جلوی پیراهن آنها لکه ای وجود داشته باشد، فقط آن را برگردانده و به عقب می پوشند.

همچنین بخوانید: متولدین کدام ماه عصبی تر هستند؟ ارتباط بین ماه تولد و عصبی بودن

وسواسی ترین آدم ها متولد کدام ماه هستن

11. متولدین آذر ماه

آذر ماهی‌ها خود را کاملاً مرتب و منظم می‌پندارند، اما ممکن است ناگهان متوجه شوند اتاق آنها مثل یک مکان طوفان زده است. در واقع زمان زیادی طول نمی‌کشد تا فضای زندگی را به هم بریزند.

متولدین آذر به راحتی خسته می‌شوند و تمایل دارند کارهایی مانند شستن ظروف صبحانه یا بیرون آوردن زباله را به تاخیر بیندازند. افراد متولد آذر دوست دارند زیبا به نظر برسند، بنابراین بهداشت خوبی دارند و تمیز هستند، اما ممکن است هر روز دوش نگیرند.

12. متولدین بهمن ماه

متولدین بهمن سعی می‌کنید تا حد زیادی از خودتان مراقبت کنید، اما بین رسیدگی به خود و کارهای خانه اولیت بندی قائل نیستند. با توجه به ماهیت غیر متعارف خود، نیازی به تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن کسی ندارند، اما هنوز هم این انرژی هر از چند گاهی برای تمیز کردن اطراف به کار می‌رود.

بهمن ماهی اطراف خود را کمی تمیز می‌کند، اما متأسفانه، آنقدرها انفجاری عمل نمی‌کند. بهمنی‌ها سعی می‌کنند همه چیز را به هم نریزند تا نیازی هم به تمیزکاری نباشد. برخی از بهمن ماهی ها وقتی روی چیزی کار می‌کنند، آن‌قدر درگیر سرشان می‌شوند که ممکن است فراموش کنند دوش بگیرند یا اصلاح کنند. با این حال، آنها علاقه زیادی به محیط زیست دارند و کارهای زیادی برای پاکسازی سواحل و جنگل های ما انجام می دهند.

همچنین بخوانید: متولدین کدام ماه درونگرا هستند و چه ویژگی‌های شخصیتی دارند؟

سخن آخر

آراستگی و مرتب بودن ویژگی خوبی است که فرد باید به آن پایبند باشد. با این وجود برخی افراد در آن افراط می‌کنند به طوریکه این حالت شبیه به یک اختلال وسواس فکری اجباری می‌شود. این وضعیت در متولدین برخی ماه ها با وضوح بیشتری مشاهده می‌شود. در این پست از آلامتو به این موضوع اشاره کردیم که متولدین کدام ماه وسواسی هستند.


نظر خود را بیان کنید