متولدین کدام ماه درونگرا هستند

برخی افراد درونگرا و برخی برونگرا هستند. در ادامه می‌گوییم متولدین کدام ماه درونگرا هستند و چه ویژگی‌های شخصیتی دیگری دارند. با ما همراه باشید.

متولدین کدام ماه درونگرا هستند؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید متولدین کدام ماه درونگرا هستند. در واقع متولدین برخی از ماه ها به علت ماهیتشان بیشتر از سایر ماه‌ها درونگرا هستند. در زیر درونگراترین ماه‌ها را مشاهده می کنید که از درونگراترین تا کم درونگراترین آنها رتبه بندی شده اند.

متولدین بهمن درونگراترین افراد

متولدین بهمن پادشاه و ملکه درونگراها هستند. آنها خود را از دیگران جدا نگه نگه می‌دارند و فضای خصوصی خود را ترجیح می‌دهند. در صورت امکان، آنها ترجیح می‌دهند فقط با چند نفر در حلقه‌های کوچک دوستانه خود صحبت کنند. متولدین بهمن نیز دوست ندارند احساسات خود را نشان دهند. مردان متولد بهمن درون گراتر از زنان بهمن ماهی هستند. به طور کلی، متولدین بهمن درونگراترین علامت از دوازده علامت زودیاک است.

متولدین اسفند درونگراهای افراطی

متولدین اسفند ماه درونگراهای افراطی هستند. اسفند ماهی‌ها بسیار خلاق هستند. آنها به محیط آرام خود دور از دیگران نیاز دارند تا بتوانند رویاپردازی کنند و به تنهایی برای خلق خلاقیت خود الهام بگیرند. اگر در اتاقی پر از مردم هستید و می‌بینید که یک نفر در گوشه‌ای از اتاق است که روی بوم نقاشی می‌کشد، می‌توانید شرط ببندید که آن فرد یک اسفند ماهی است.

علاوه بر این، از آنجایی که متولدین اسفند فوق العاده حساس هستند، افراد متولد این ماه برای حفظ انرژی خود به فضای دور از دیگران نیاز دارند. فعالیت‌های اجتماعی انرژی آنها را تخلیه می کند.

همچنین بخوانید: مهربان ترین افراد متولد چه ماهی هستند؟ مهربان ترین مردان و زنان کدامند؟

متولدین این ماه ها درون گرا تر هستند

متولدین آبان ماه درونگرای مرموز

متولدین آبان ماه درونگرا هستند. به زبان ساده، آبان ماهی‌ها ماهیتی رازدار دارند. آنها دوست دارند مرموز بمانند و تنها به چند نفر اجازه ورود به زندگی خود را می دهند که واقعاً به آنها اعتماد دارند. مانند اسفند ماهی ها، افراد دارای متولد آبان باید از دیگران دوری کنند، زیرا آنها حساس هستند، حتی اگر اجازه این کار را نمی‌دهند. آنها به راحتی می توانند تخلیه شوند.

با این حال، بیش از هر چیز، متولدین آبان ماه ترجیح می‌دهند که پنهان باشند، زیرا ماهیت واقعی آنها همین است. پنهان و مرموز بودن.

متولدین اردیبهشت ماه درونگرای سرسخت

متولدین اردیبهشت ماه سرسخت ترین در بین ماه های دیگر هستند. آنها از اینکه به آنها بگویند چه کار کنند متنفرند و ترجیح می‌دهند خود را حفظ کنند. آنها همچنین می‌دانند که احساساتشان می‌تواند کاملاً بی ثبات باشد و کنترل آن برای دیگران دشوار است. در نتیجه ترجیح می‌دهند خود را از دیگران دور نگه دارند. متولدین اردیبهشت ماه بسیار به امنیت علاقه‌مند هستند و نمی‌ خواهند خود را به هیچ وجه آسیب پذیر کنند. یکی از دلایلی که اردیبهشتی ها همبستگی را ترجیح می دهند این است که وقتی تنها هستند احساس امنیت بیشتری می کنند.

علاوه بر این، متولدین اردیبهشت خیلی چیزها را به اطرافیان خود ترجیح می دهد. آنها بسیار خوشحال می‌شوند که دور از مردم در محیطی مجلل در حال تماشای تلویزیون یا خواندن کتاب باشند در حالی که تنقلات مورد علاقه خود را می خورند.

متولدین شهریور ماه درونگرا و مشکوک

متولدین شهریور ماه بسیار مشکوک هستند و ترجیح می‌دهند از دیگران فاصله بگیرند. این همان چیزی است که آنها را درونگرا می کند. آنها همچنین به شدت در مورد میکروب ها نگران هستند و تمیزی از اولویت بالایی برای آنها برخوردار است. آنها می ترسند که اگر در اطراف افراد زیادی باشند، ممکن است در نهایت به یک ویروس مبتلا شوند. به این ترتیب، دوری از جمعیت را راحت‌تر می‌بینند.

بین این موضوع و ماهیت مشکوک آنها، شهریوری ها درون گراهای واقعی هستند و بهتر است تنها باشند زیرا احساس امنیت می کنند.

همچنین بخوانید: لجبازترین افراد متولد چه ماهی هستند؟ سرسخت ترین ماه کدام است؟

درونگراترین افراد متولد چه ماه هستند

متولدین تیر درونگراهای میانه رو

متولدین تیر ماه درونگراهای طبیعی هستند، آنها دوست دارند در خانه بمانند. آنها همچنین دوست ندارند اغلب اوقات در جمع دیگران حاضر شوند، مگر اینکه انجام این کار طبیعت پرورش دهنده آنها را ارضا کند. آنها کمتر از سایر ماه های بالا درونگرا هستند زیرا با خوشحالی مردم را به خانه خود دعوت می‌کنند. با این حال، متولدین درونگرای تیر ماهی از آن دسته افرادی نیستند که در جای دیگری به مهمانی بروند. در خانه بودن چیزی است که آنها بیشتر از همه دوست دارند. با این حال، اگر تیر ماهی‌ها بدانند که می‌توانند در موقعیتی به آنها کمک کنند، به روی کسانی که به آنها اعتماد دارند باز خواهند شد.

دی ماه درونگراهایی با کمی میل به برونگرایی

متولدین دی کمترین میزان درونگرا بودن را دارند. در واقع می توان آنها را به عنوان افرادی که هم درونگرا و هم برونگرا هستند، در نظر گرفت. با این حال، متولدین دی ماه بیشتر اوقات درونگرا هستند. این به این دلیل است که آنها می دانند چگونه ساکت بمانند و آرزوهای خود را برای خود نگه دارند. و آنها یک خط بسیار مستقل دارند. این همان چیزی است که آنها را درونگرا می کند. با این حال، آن‌ها می‌توانند هر زمان که موقعیتی برایشان مناسب باشد، برون‌گرا باشند، زیرا آنها نیز سازگار هستند.

سخن آخر

در این مطلب به ترتیب شدت آن گفتیم که متولدین کدام ماه درونگرا هستند. از آنجا که درونگرایی یک ویژگی اصلی شخصیتی است، جای تعجب نیست که بتوان آن را توسط طالع بینی دیکته کرد. درونگرا بودن هیچ شرمی ندارد. در حالی که برخی از افراد در طیف اجتماعی، پرحرف و پر سر و صدا قرار می‌گیرند، این افراد تمایل دارند ساکت‌تر باشند و در راحتی خانه (یا حداقل در معاشرت در گروه های کوچک) آرامش پیدا کنند.


18 دیدگاه

 1. Fatiu

  خب درست بود و اینایی که میگین اشتباهه و… خب بعضی از آدما فرق میکنن یعنی نصف آدمایی اردیبهشت درون‌گرا نصف برون‌گرا و خودم که میگم و دیدم اردیبهشتی ها ۷۰ درصدشون درون‌گرا هستند خب فرق داره

 2. دانیال

  این دروغ

 3. احمد

  برای من که درست بود
  من بهمن ماهی هستم

 4. Sadegh

  همش دروغ خوب.

 5. paria

  کاملا درسته من اردیبهشتی ام و دقیقا همین اخلاقیات رو دارم

 6. ª

  دقیق آبان منو گفته بود

 7. عباس

  من شهریور ماهیم نه ترسی از بیماری دارم نه درونگرام،کلا اینا برا سرکار گذاشتن ملته همش چرنده باور نکنید

 8. نازنین

  من شهریوریم و میان گرام ماه تولد نمیتونه چیزی رو از شخصیت بگه فقط سرگرمیه دستتون درد نکنه

 9. مژگان

  اشتباهه چون من آذریم و درونگرا
  همسرم اردیبهشتی هست و شدیدا برونگرا

 10. Jisoolover

  من متولد شهریورم و تنهایی رو اصلا دوست ندارم و دوستان زیادی دارم از اینکه به بیماری مبتلا بشم هم ترس ندارم . من یه چیز بین برون گرا و درونگرام اما بیشتر برون گرا

 11. Mina

  چقد آبان درست بود برگام..

 12. Sara

  من تیرم راس میگه…

 13. JN

  لطفا از این تست های چرت کمتر بزنین خیلی از دوستای من تیر، آبان شهویر و… برونگران و من خودم درونگرام و تست ها ثابت میکنن..
  اینارو باور نکنین چرته

 14. سوگند

  تیرم‌ ولی بیشتر به بهمن یا اسفند میخورم /=

 15. نهال

  در رابطه با ماه من که درسته ✋

 16. Baran

  پس ماه آذر چیست؟

 17. Sad

  چقدر دروغ واقعا که درونگراترین افراد متولدین فروردین ماه هستند که خلاق ترین ماه ها هم هستند.

 18. نازگل

  من شهریوریم ولی تست درونگرایی و برونگرایی دادم و توی تست گفت من برونگرام

نظر خود را بیان کنید