لجبازترین افراد متولد چه ماهی هستند

در این پست از آلامتو به این موضوع می‌پردازیم که لجبازترین افراد متولد چه ماهی هستند و سرسخت‌ترین آنها کدامند. با ما همراه باشید.

لجبازترین افراد متولد چه ماهی هستند؟

برخی افراد به خصوص سخت گیر هستند: آنها هرگز در یک بحث عقب نشینی نمی کنند و به ندرت سازش می کنند. این افراد هرگز “نه” را نمی‌پذیرند و هر کاری را که بخواهند انجام می‌دهد یا همه چیز را طبق سلیقه خودشان انجام می‌دهند. در در ادامه به شما می‌گوییم لجبازترین افراد متولد چه ماهی هستند:

1. اردیبهشت؛ لجبازترین افراد

بدون شک، لجبازترین افراد متولدین اردیبهشت هستند و این به خاطر طبیعت گاو آتشین آنهاست که حیوانی سرسخت است. متولد اردیبهشت آنقدر لجباز و سرسخت است که اگر بتوانید نظر یک متولد اردیبهشت را در مورد یک چیز خاص تغییر دهید، بدانید که به معنای واقعی کلمه می‌توانید هر کاری را در زندگی انجام دهید. یک اردیبهشتی یک سری اصول دارد که نشان می دهد همه چیز چگونه باید باشد، و خارج شدن از آن اصول برای آنها اغلب غیرممکن است.

در حالی که لجبازی فرد متولد اردیبهشت می تواند آنها را به سمت حفظ جنبه‌های منفی در زندگی سوق دهد، اما همین سرسختی می‌تواند به آنها کمک کند تا به موفقیت‌های بزرگی در زندگی دست یابند. این سرسختی متولد اردیبهشت است که آنها را وادار می کند تا زمانی که دیگران تسلیم می شوند، به هدفی دست یابند. بنابراین تنها اگر یک اردیبهشتی شروع به ایجاد فضای کمی برای نظرات دیگران کند، لجبازی آنها به آن بدی نیست که مردم تصور می کنند.

همچنین بخوانید: مهربان ترین افراد متولد چه ماهی هستند؟ مهربان ترین مردان و زنان کدامند؟

دی ماهی؛ در رده دوم لجبازترین افراد

2. دی ماهی؛ در رده دوم لجبازترین افراد

بر خلاف متولد اردیبهشت، یک دی ماهی در مورد چیزی تنها زمانی سرسخت است که از آن مطمئن باشد. از این رو، تا زمانی که نظرات شما شامل حقایقی برای اثبات اشتباه آنها نباشد، صحبت‌های شما را قابل قبول نمی‌داند. متولدین دی ماه می دانند که نمی توانند همیشه در مورد چیزی حق داشته باشند، اما غریزه خود را بالاتر از هر چیز دیگری نگه می‌دارند. آنها دوست دارند تصمیمات زندگی خود را به تنهایی مدیریت کنند و معمولاً در انجام این کار دچار مشکل نمی شوند.

ویژگی‌های طبیعی دی ماهی‌ها باعث می‌شود که آنها به خود وابسته شوند و در نتیجه سرسخت هم باشند. آنها انتظار ندارند اتفاقاتی برایشان بیفتد و هنگام تصمیم گیری در زندگی به تجربیاتشان اشاره می کنند. این یکی از ویژگی هایی است که ما فکر می کنیم همه باید داشته باشند، اما با لجاجت کمی دست نخورده.

3. فروردین؛ سومین در بین لجبازترین افراد

متولد فروردین معمولاً طبیعتی غالب دارد و بنابراین در دسته لجبازترین افراد در بین دیگر ماه‌ها قرار دارد. برای متولدین فروردین همه چیز یک مسابقه است و دوست ندارند به آنها بگویند بازنده. در واقع، آنها از مقاومت کوچکی از هر طرف استقبال می کنند تا دلایلی برای نشان دادن تمایلات سلطه جویانه خود به دیگران بیابند.

علاوه بر این، در حالی که یک اردیبهشتی اگر احساس کنند به طرف مقابل صدمه می زنند، تسلیم بحث می شوند، اما در مورد متولدین فروردین اینطور نیست. لجبازی آنها تغییر ناپذیر است و صرفاً برای راضی نگه داشتن افراد دیگر در اتاق تسلیم نمی شوند.

4. شهریور؛ از دیگر لجبازترین‌ها بین سایر ماه‌ها

یک متولد شهریور ماه انسانی است که علیرغم اینکه می داند کاری که انجام می‌دهد یا می گوید اشتباه است، آن را نمی پذیرد. آنها می‌خواهند در زندگی خود مستقل بمانند و می‌خواهند مسئولیت همه چیز را به عهده بگیرند، چه انتخاب‌های زندگی شان یا هزینه‌های مالی و وقتی نمی‌توانند خودشان انتخاب کنند، تمایل دارند در مورد آن لجبازی کنند. با این حال آنها همیشه به طور کامل از شرایطی که بر توانایی تصمیم گیری آنها تأثیر می‌گذارد آگاه نیستند.

با این ماهیت سخت آنها، با اینکه یک شهریوری قصد آسیب رساندن به عزیزانشان را ندارد، اما در نهایت این کار را انجام می دهند. لجبازی شهریوری‌ها دلیل این است که آنها همیشه نمی‌توانند بهترین گزینه را برای خود در یک رابطه پیدا کنند زیرا سعی می‌کنند بر نظرات دیگران تسلط داشته باشند.

همچنین بخوانید: بدترین مردان متولد چه ماهی هستند؟ بدترین مردها برای زندگی

بهمن؛ پنجمین رده در بین لجبازترین افراد

5. بهمن؛ پنجمین رده در بین لجبازترین افراد

یک بهمن ماهی جعبه ای از ایده‌های مترقی، رادیکال و اغلب بحث برانگیز دارد که معمولاً با باورهای پذیرفته شده در تضاد است. بنابراین تا زمانی که شخصی که با او صحبت می کنید راحت نباشد تغییر کند، شما از نظر او  سرسخت‌ترین فرد خواهید بود  .

یک بهمن ماهی شنونده ای مشتاق است، بنابراین اگر چه آنها همیشه به نظرات شما گوش می دهند، اما همیشه به آنچه می‌خواهند انجام می‌دهند. وقتی یک بهمن ماهی نسبت به چیزی احساس قوی دارد، نسبت به آن حالت تدافعی پیدا می‌کند و همیشه کاری را که فکر می‌کند بهترین است انجام می‌دهد. از این رو، قبل از اینکه تصمیم بگیرید به یک یک فرد متولد بهمن پیشنهاد بدهید، آماده باشید که آنها با شما مقابله کنند.

6. خرداد؛ دارای رده ششم در بین لجبازترین افراد

خرداد به دلیل شخصیت دوگانه‌ای که دارد، با لجبازی رابطه مستقیم دارد. با این حال، او در مورد چیزهای کوچک زندگی مانند لباس، فیلم برای تماشا، مکانی برای خرید و غیره بسیار سرسخت است. اگر یک متولد خرداد باور داشته باشد که چیزی برای آنها درست می شود، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید نظر او را تغییر دهید و بالعکس.

از سوی دیگر، زمانی که یک خرداد در حالت لجبازی خود نیست، آنها با دقت به شما گوش می‌دهند و سعی می کنند دیدگاه شما را نیز درک کنند. یک خردادی اگر فکر کند شما منطقی هستید، نظر شما را در نظر می گیرد، که نادر است اما مطمئناً یک احتمال است.

همچنین بخوانید: متولدین کدام ماه زنان بهتری هستند؟ بهترین زنان برای زندگی

سخن آخر

در این پست از آلامتو به معرفی لجبازترین افراد متولد ماه های مختلف و ویژگی‌های شخصیتی آنها در ارتباط با دیگران اشاره کردیم. بسیاری از موارد ذکر بیشتر بر اساس تجربه در بین گروهای مختلف افراد گردآوری شده و قطعیت ندارد. اگر این مطلب را می‌پسندید می‌توانید آن را در دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


5 دیدگاه

 1. بابا طاهر

  مریم جان . لجبازی همون مخالفت کردن و حرص در آوردنه . ماشالله شما که همون اول واکنش نشون دادی و مخالفت کردی . دیگه نیاز نیست …خخخخ

 2. تکنــــــــــــو بــــــــــوش

  در بیشتر این رتبه بندی ها اردیبهشتی هارو به عنوان مسئولیت پذیر ترین/ سختکوش ترین/ غیرتی ترین/ عاشقترین/ و خانواده دوست ترین ها خونده و یا شنیده بودم ولی لجبازترین واسم تعجب آوره
  شک نکنید که لجبازترین فرد نمیتونه به هیچ وجه عاشق یا خانواده دوست باشه. این تناقضات عقل سلیم رو به شک و شبهه در مورد کلیات این گونه مقالات فرو میبره و کم کم بی اعتماد میکنه.
  در ضمن فکر کنم همه میدونن لجباز ترین ها متولد چه ماهی هستند….!!!

 3. مریم

  والا ازابان ماهی هالجبازترادم ندیدم دخترخواهرم اردیبهشتی خیلی بسازوقانع مهربون اصلا لجبازنیست ازخوبیاش هرچی بگم کم گفتم خلاصه که بانظرتون مخالفم کاملا تناقض داره

 4. A.M

  اردیبهشتی ها لجبازن؟!…عجب! اتفاقاً چیزی که من از چند دوست اردیبهشتی دیدم، لجباز نبودنه! حتی خودم که اردیبهشتی ام، هنوز نشنیدم کسی از اطرافیان بهم بگن تو لجبازی. یه دفع میای میگی اردیبهشتی ها توی فلان چیز بهترینن، یه دفع توی یه چیز بدترین هستن! خب اینها وقتی بهم ربط داره، نباید اینجور باشه. در کل به نظرم ماه خیلی تعیین نمیکنه شخصیتت چطوریه. بیش از ۷۰ درصدش تربیت و آموزش خانوادگیِ که باعث شکل گیری شخصیت کودک میشه

 5. دخی بلا

  کاملا درستع

نظر خود را بیان کنید