باهوش ترین افراد متولد چه ماهی هستند

اگر می خواهید ارتباط ماه تولد و هوش را بدانید یا کنجکاوید باهوش ترین افراد متولد چه ماهی هستند، ادامه مطلب را از دست ندهید.

باهوش ترین افراد متولد چه ماهی هستند؟

باهوش ترین افراد متولد چه ماهی هستند؟ شاید این سوال شما هم باشد. افراد باهوش متولد ماه های مختلف ویژگی های مشترک زیادی دارند: آنها ذاتاً باهوش هستند، می توانند به راحتی ایده های خود را خلق کنند و اغلب دارای اخلاق کاری قوی هستند که آنها را به موفقیت می رساند. این ویژگی‌ها می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا اختراعات جدیدی خلق کنند، شاهکارهای صوتی یا بصری بنویسند، یا شرکت‌هایی را در حال تغییر دنیا راه‌اندازی کنند. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا برخی افراد از دیگران درخشان تر هستند؟ آیا طالع بینی ستاره شناسی ممکن است با آن ارتباط داشته باشد. برای کشف باهوش‌ترین افراد متولد ماه های مختلف ادامه مطلب را بخوانید.

متولد بهمن

بهمن ماهی‌ها از باهوش ترین افراد متولد شده بین ماه های دیگر هستند. آنها توسط اورانوس، سیاره نوآوری، خلاقیت و آگاهی گسترده اداره می شوند. آنها آن اطلاعات را تجزیه و تحلیل، درک می کنند و بر اساس آن پیش می روند. متولدین بهمن مبتکر، عجیب و غریب و اغلب جلوتر از زمان خود هستند. آن‌ها می‌دانند روندهای افق چگونه کار می‌کنند و ممکن است چشم‌اندازی از آینده ببینند که دیگران نمی‌توانند فوراً آن را درک کنند.

انتظار نداشته باشید که یک بهمن ماهی جلوی آینده نگری خود را نیز بگیرد. آن‌ها نه تنها در مورد نظرات و ایده‌های درخشان نابغه هستند، بلکه به اندازه کافی جسور هستند که ریسک کنند، که اغلب باعث می‌شود خیلی قبل از اینکه دیگران بدانند چه انتظاری دارند، به پیشرفت‌هایی دست یابند. این علامت همچنین دارای قطب نمای اخلاقی قوی است و از این استعدادهای فکری برای کمک به دیگران و تغییر جامعه به سمت بهتر استفاده می کند. بنابراین، اگر یک دوست بهمن ماهی پیدا کردید، آنها را نزدیک خود نگه دارید.

متولد شهریور

متولد شهریور سخت کوش، قابل اعتماد و کمال گرایی توسط عطارد، سیاره ارتباطات و تفکر، اداره می شود. شهریوری ها تمایل دارند به راحتی افراد آکادمیک را انتخاب کنند و سطح هوشی عملی دارند که آنها را در مشاوره دادن عالی می‌کند. به همین جا هم ختم نمی شود. انرژی شهریور ماهی بسیار شبیه به دست آوردن یک منبع اولیه است . هر چیزی را که یاد می‌گیرند، باید خودشان بفهمند یا باید دلیل آن را بدانند.

همچنین بخوانید: متولدین کدام ماه درونگرا هستند و چه ویژگی‌های شخصیتی دارند؟

متولدین چه ماه هایی باهوش ترند

متولد خرداد

یکی دیگر از باهوش ترین افراد متولدین خرداد هستند. خرداد ماهی ها همیشه در حال جذب اطلاعات جدید هستند. خردادی ها حس آگاهی قوی و توانایی بالایی برای برقراری ارتباط دارند که آنها را بسیار باهوش می کند. متولد خرداد شخصیتی اساسی دارد که سازگار و هوشیار است، که به توانایی تجربی و کنجکاوی آنها برای استدلال و یادگیری کمک می کند.

بنابراین، چرا آنها در لیست افراد باهوش بالاتر نیستند؟ افراد متولد شده در خرداد ماه به قدری به راحتی حواسشان پرت می شود که تمایل دارند به جای اینکه خود را تا حد توسعه تخصص غرق کنند، به موضوعات مورد علاقه خود بپردازند. به عبارت دیگر، آنها آشنا به همه حرفه ها هستند و استاد هیچکدام نیستند.

متولد آذر

گروه دیگر از باهوش ترین افراد متولد آذر هستند. متولد آذر ترجیح می دهد دانش را از طریق تجربیات غوطه ور به دست آورد. یک آذر ماهی تمایل دارد متفکران مستقل و آزاد باشد، اما آنها تحقیق و عقلانیت را رد نمی‌کنند. در واقع، تمایل آنها به جستجوی حقیقت، اغلب آنها را وادار می‌کند تا برای آگاهی یافتن، تلاش زیادی کنند. به عنوان مثال، یک آذر ماهی که می خواهد یک زبان یا غذاهای جدید را مطالعه کند، ممکن است به کشور دیگری سفر کند تا از مردم محلی بیاموزد. به همین دلیل، افراد دارای متولد آذر ماه فقط باهوش نیستند، اگرچه آنها عاشق خواندن هستند، آنها آموخته های خود را می گیرند و به گونه ای در زندگی خود پیاده می کنند که فراتر از سطح علمی است.

همچنین بخوانید: ثروتمندترین و موفق ترین افراد متولد چه ماهی هستند؟

باهوش ترین افراد متولد کدام ماهند

متولد دی

اگر در موقعیتی هستید که نیاز به تصمیم گیری دارید و خودتان وقت تصمیم گیری ندارید، متولدین دی یکی از باهوش ترین افراد هستند. افراد متولد دی نیز باهوش ترین افراد بین ماه های دیگر هستند و بسیاری از این افراد از هوش بالایی برخوردار هستند. این افراد بسیار باهوش هستند و می توانند خارج از چارچوب فکر کنند. برج جدی همچنین بسیار منظم، دقیق و صبور هستند.

متولد دی طرز تفکر بسیار دقیق و ساختار یافته ای دارد که به آنها در تصمیم گیری هوشمندانه کمک می کند. با این حال، آنها به تصویر بزرگ نگاه می کنند و قبل از شروع یک کار یا پروژه، همه پیامدها را در نظر می گیرند. افرادی که در دی ماه به دنیا آمده اند به راحتی تسلیم نمی شوند و این توانایی را دارند که از هوش خود به خوبی استفاده کنند.

متولد آبان

آبان ماهی ها از باهوش ترین افراد متولد پاییز در نظر گرفته می شوند. یک آبان ماهی به عنوان یک بسته غافلگیر کننده ظاهر می شود و شما نمی توانید آنها را به راحتی گول بزنید. با این حال، با ذهنیت تیز و خردمندانه خود، در هر کاری که انجام می دهند، انگیزه پیدا می کنند. این افراد ادراکی بسیار منحصر به فرد دارند و در ارزیابی واقع بینانه و درک جهان به طور کلی بهترین هستند.

آبان ماهی ها دوست دارند در یک مفهوم عمیق بشوند و تا زمانی که در مورد آن متقاعد نشده باشند، آماده پذیرش توضیح نیستند. آنها کنجکاوی فکری طبیعی دارند و می خواهند همه چیز را در مورد هر چیزی که به آنها علاقه دارد بدانند. آنها واقعاً یکی از باهوش ترین افراد از نظر ذهن منتقد و کنجکاو هستند.

متولد اسفند

اسفند ماهی ها از هوش و خلاقیت فوق العاده بالایی برخوردارند، اما گاهی اوقات می توانند در تخیلات خود اسیر شوند. متولدین اسفند ماه، از نظر عاطفی باهوش تر هستند و می توانند افراد را بر اساس شخصیتشان قضاوت کنند. درس گرفتن از اشتباهات و اثبات بهتر خود چیزی است که آنها را از دیگران متمایز می کند.

همچنین بخوانید: متولدین کدام ماه عصبی تر هستند؟ ارتباط بین ماه تولد و عصبی بودن

سخن آخر

در این مقاله به این موضوع پرداختیم که باهوش ترین افراد متولد چه ماهی هستند و چه ویژگی های شخصیتی دارند. این بدان معنا نیست که متولدین ماه های دیگر باهوش نیستند. متولدین افراد مختلف ممکن است در میزان هوش ذهنی، هوش هیجانی، هوش عاطفی و هوش عملی در رده های مختلف قرار بگیرند. اگر ایده و نظری درباره باهوش ترین افراد ماه های مختلف دارید می توانید آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.


64 دیدگاه

 1. King

  من متولد آذر هستم ولی باید بگم که هیچ ماه دیگه ای به اندازه اردیبهشتیا نابغه نداره. چیزی که باعث میشه مردم فکر کنند باهوش نیستند این هستش که استعداد های خودشون رو پنهان می کنن ولی در کل خیلی فکر می کنند به همه چیز و خیلی هم باهوش هستند چون من چند دوست اردیبهشتی دارم.

 2. کشاورز

  حالا یکی از ما بهمنی ها تعریف و تمجید کرده هااااااااا متاسفانه شناسنامه من را سی ام شهریور گرفتند. چطور اثبات کنم ….

 3. برکه

  سلام.من اسفند ماهی هستم.به نظر من درباره اسفند ماهی ها درست نوشتن.

 4. گرگ.تنها

  همش علکی هست شاید یکی مال یه ماه دیگه باشه از اینا باهوش تر باشه چرا میاین چیز های مسخره میگید

 5. نگین

  به به
  چقد ادم خنگگگگگگ
  اولا کسی ک باهوشه نمیاد از خودش تعریف کنه
  بعدشم من دی ماهیم و جز ادمای خنگم چون معدل کلاس هفتمم شد۱۹.۹۳ از اول تا ششم هم کارنامه هام همش خیلی خوب
  کسی باهوشه و عقل داره ک بفهمه توی این دوره زمونه درس خوندن ب درد هیچ پدسگی نمیخوره

 6. مرتضی

  سلام. تمام انسانها مغزشون ی وزن مشخص دار، هوش و استعداد هرکس هم بستگی به این داره که خودش رو کشف کنه و ببینه توچه زمینه ای استعداد داره،خانواده، محل زندگی، کیفیت زندگی یعنی فقر و رفاه و شرایطی که اون ادم توش قرار داره همه اینا مهمه، در کل هرکس خودش مسئول زندگی و داشته های خودشه، از چیزی که خداوند بهش داده توچه راهی استفاده کنه، هرکسی میتونه رویاهاشو دنبال کنه تحقیق کنه اراده کنه تصمیم بگیره و باهدف زندگی کنه. فقط باید خواست. کلاً تو چندخط نمیشه دربارش توضیح داد. آذریم.

 7. Mehrad

  بابا خدایی دعوا نکنین منم بهمنی ام ولی اینقدر از بهمن ماهی ها تعریف کرد برام مهم نبود چون از نظر من هرکسی خودش بخواد باهوش باشه می‌تونه باشه ، مگر اینکه خیلی ببخشیدا خیلی گشاد باشه

 8. علی

  ع سلام چی شدههه%

 9. ناشناس

  چقد از خودتون تعریف میکنید

 10. حسین

  نمیدونم من ماه تولد ندارم کسی دقیق نمیدونه کی امدم قدیمیها میگن تو کوه به دنیا امدی چه کنم

 11. مهدی کاربر از همه ناراحت

  سلام من مهدی هستم دی ماهی و هرچی گفته شده درست بوده و متشکرم از سایت خوب شما

 12. علی

  مطلبش خوب بود ولی چرا ماهای دیگه اینجوری میکنن بخدا خوب نیست من خودم شهریوری ام و بیشتر نکاتشو در خودم قبول دارم ولی در کل هوش زیاد ربطی به ماه تولد نداره بیشتر ارثیه و بستگی به ژن پدر و مادر داره ممنون از مطلبتون

 13. علیرضا

  به جون خودم تعجب می‌کردم واقعا اگه ماه تولدم شهریور توش نمی‌بود. هرجا میرم تست بدم یا میگه باهوش یا معلوم نیست. همش معماها حل می‌کنم و…

 14. مهدی

  به نظر میرسه تنها چیزی که همه عالی دارند هوش هست همه فکر می کنیم باهوش ترین هستیم

 15. akutagawa

  بابا حالا اینا یچیزی گفتن نصف کامنتا شده چرا این ماه نبود پرچممون بالاست بعدم اینایی که میگین من درسم خوبه و اینا درس به هیچ عنوان ملاک هوش نیست یکی که درسش بده عم خنگ نیست اون فقط تو چیز دیگه ایی استعداد داره

 16. صادق صمدی

  عیبی نداره قربونت برم تو هم خوب میشی اقا کسی اینو اذیت نکنه قرصاشو نخورده باز ،این فکر میکنه سال شش ماه داره ،. پس اینایی که گفتی باهوشن آره با ستاره ها سیاره ها در ارتباط هستن ،بقیه ماه ها با فاضلاب چاه ،چاله ،گودال، سره کار دارن ،من نظرم اینه که اقا هر انسانی توی هر کاری استعداد بی نظیری داری ولی توی ی کارها استعداد کمی داره مثال یکی توی ریاضی بی نظیره ولی توی انگلیسی ضعف داره.پس اگه اینجوریه من مردادی با ۳۰ سال سن بند کفشمو مادرم میبنده، نمیدونم خیلی سخته بخدا کلاس تقویتی ۷۴۰ ساعت پر کردم ولی یاد نگرفتم ،آخر تصمیم گرفتیم من دیگه کفش بندار پام نکنم با دمپایی بگردم تو خیابون،منم جزو اونایی که هوش عالی دارن قرار میدی تورو خدا….۲۰۰هزار میزنم تو کارتت مرداد ماهی هارو هم بنویس، تورو خدا ۳۰۰ میزنم

 17. M. Zamani

  ممنونم از نویسنده متن عالی بود من خودم اسفند ماهی هستم درست بود فقط حس ششم قوی داریم البته در من که اینچنین هست و خلاقیت قوی

 18. محمد

  اسفندیم

  البته باهوش رو با چه معیارهای سنجش شده رو نمیدونم

  بهتر اینه بدونیم متولدین همه ماه های سال باهوش هستن.

  اما تعداد باهوش ها در چه ماهی بیشتر از ماه‌های دیگه باشه
  یا اینکه در موارد متفاوت، که هر ماه خصوصیات هوشی یا استعداد ویژه همون ماه برتری داره بر دیگر ماه‌ها

  اینطورگفته میشد شاید بهتر میبود

 19. Tanin

  من فروردینیم ولی با اینکه ۱۲ سالمه همه‌ی پایه هارو خیلی خوب بودم خب منم خیلی باهوشم

 20. یاسین

  خداییش اطلاعاتش در مورد متولدین هر ماه 90 درصدش درسته و یک چیز دیگه اونم اینکه این برا اکثریت صدق می‌کنه و باز هم استثنا هایی وجود دارن پس زیاد به خودتون نگیرید

 21. باران

  منم اردیبهشتیم معدلم ۱۹.۶۷ و تازه کلاس هشتمم اونوقت چی میگه

  تازه نویسندگی هم میکنم

  یه چیز بگم کف میکنید
  من خیلی لجبازم به قدری که الان ۳ ماهه با مامانم قهرم اونم اردیبهشتیه فکر کنید فقد

  دنیز جان گوه نخور خوب
  از نظر من همین دنیز حسود ترینه ماه رو داره

  ولی اردیبهشتیا خیلی بی ادبن همه فوش هارو بلدن اما خب هر جایی فوش نمیدن

 22. باران

  منم اردیبهشتیم معدلم ۱۹.۶۷ و تازه کلاس هشتمم اونوقت چی میگه

  تازه نویسندگی هم میکنم

  یه چیز بگم کف میکنید
  من خیلی لجبازم به قدری که الان ۳ ماهه با مامانم قهرم اونم اردیبهشتیه فکر کنید فقد

 23. Sahel

  من خودم وقتی دیدم اردیبهشت نیست ناراحت شدم ولی وقتی متن آخر مقاله رو خوندم حالم بهتر شد و متوجه شدم زیاد نباید جدی بگیرم این موضوعو،در ضمن شما هایی که توی کامنت به ماه های دیگه توهین می کنید هم یه روزی تقاص پس میدید چون اردیبهشت واقعا ماه بدی نیست و توی ماه اردیبهشت آدم های مهربون زیادی هستن،پس شما هایید که دروغ میگید

 24. H

  اصن باهوش بودن یا نبودن افراد ربطی به ماهی که متولد شدن نداره

 25. حسام

  پس بهمن کو

 26. امیر

  من اسفند ماهی ام درسته تقریبا

  اسفندماه ❤️❤️

 27. حسام

  پرچم همتون بالا همه ام از دم نابغه متولد هر ماهی که هستید مهم اینه اونقدر بی‌شعور هستید که اینجا و مطالبش و در حد سرگرمی ام نمی‌تونید تصور کنید همین نشون میده نه هوش دارید نه عقل

 28. Hosein maleki

  واقعا براتون متاسفم که این مزخرفات رو باور میکنید
  من یه مرداد ماهیم و نمی‌خوام بگم که باهوشم اما توی تیزهوشان سال دهم قبول شدم ولی با این حال هر ماه هوش و استعداد های خاص خودشونو دارن و نمیشه گفت که کدوم باهوش تره و کدوم هوش کمتری داره و اینا همش محض سرگرمیه

 29. ی اسفندی باهوش و خانم دکتر

  مطلب خوبی بود ولی صرفا درست نیست
  در واقع این تلاش افراد هستش ک نبوغ شون رو شکوفا میکنه

  ما دانشمندان و پروفسور هایی داریم در ماه های مختلف به دنیا اومدن
  مثلا اسفند = پروفسور حسابی
  بهمن مثل ادیسون
  دی مثل آیزاک نیوتون
  آذر مثل عشق خودم❤
  آبان مثل ماری کوری
  مهر مثل شهید مصطفی چمران
  شهریور مثل ابوعلی سینا و رازی
  خرداد مثل پروفسور سمیعی
  اردیبهشت مثل خیام ریاضیدان مریم میرزا خانی ریاضیدان
  فروردین مثل گلن سیبورگ شیمیدان

  تلاش این افراد باعث شد به عنوان نابغه و دانشمند معرفی بشن نه ماه تولدشون

 30. رزسفید

  اگه واقعاا باهوشین سر ی مطلب ساده اینقد بحث نمیکردین

 31. Doktor

  این فقط یک مطلب برای سر گرمی هستش و کسی نمیتونه بگه که مثال:آبانی ها از شهریور ماهی ها باهوش ترن اصلا اثبات نشده هستش باهوشی انسان به خودش و پشت کارش بستگی داره مثال حسین خیلی باهوش است و هر سوالی را که یکبار میخاند حفظ می‌شود خوب تو هم اگه تو یبار نتونستی حفظ کنی دوبار بخون خلاصه باهوشی به خود انسان و پشت کارش بستگی داره اونوقت که یک آدم موفق و واقع بین میشید

 32. ثنا

  سلام وقت بخیر به نظر من که همه ی چیزی که درباره ی دی ماهیا گفت درسته فقط اینکه من صبور نیستم و ۱ چیز دیگه اینکه اگر اینسایت اشتباه گفته دلیل نمیشه که همش توحین کنین اون که توی زندگی شما نیست که بدونه توی زندگی شما چی میگذره به هر حال که خوب بود

 33. میشا

  والا منم مهر ماهی ام هم جهشی خوندم هم تیزهوشان قبول شدم

 34. باران

  بی خودی خودتون رو ناراحت نکنید توی همه ماه ها افراد باهوش و نابغه وجود داره بلااستثنا و کسی نمی تونه ادعا کنه که افراد یک ماه خاص باهوشترین هستندو یا از همه کم هوش ترن این نوع مطالب فقط جنبه سرگرمی داره لطفاً به خودتون نگیرید

 35. pari

  خدایی دعوا ؟هعی به این چیزا اعتقاد ندارم چون هرکس یجوره
  مصلا خیلی اوقات اردیبهشت یه آدم مهربون و یا خجالتی و وفادار جلوه میشه
  ولی اردیبهشتیایی میشناسم که بینهایت بیشعورن و متفاوت از توضیحات
  ✌یکیش خودم

 36. مریم

  من یه بهمنی هستم همونطورکه گفتیدتوکارام یاتصمیماتم یه جورایی بهم الهام میشه انگاراینده رومیتونم پیش بینی کنم واقعابهمنی هادرک بالایی دارندخصوصیات منحصربه فردی دارندخیلی خاص وباهوشندممنون ازاین که شماهم متوجه خاصیت این ماه شدیدهمیشه بکروغیرقابل پیش بینی هستندوهمواره اطرافیان ازمعاشرت بابهمنی به وجدامدند

 37. Mmmmm

  بهمن ماهیا پرچم بالا اردیبهشتی های حسود

 38. پارساجو

  دروغه من فروردینی ام IQام 143

 39. حسن

  سلام من اردیبهشتی ام خیلی باهوشم دارین توهین می کنیم اردیبهشتی ها خیلی پرچم بالان.

 40. حسن

  من متولد اردیبهشتم خیلی باهوش یعنی چی توهین میکنین اردیبهشتی پرچم

 41. تنها بودنه که شادی میاره دور از اجتماع

  من متولد 1/8/80 هستم یکم ابان با تعثب حالا جالب اینجاس 1/8/99 روز اعظام به خدمتم بود جان خودتون شما هم اگه این جوری زندگیتون دقیق و برنامه ریزی شده هست بگین، حالا درباره باهوش بودن یا خنگ بودن من باهوشیم رو مدین کتاب تجربه هستم چون الان تو سن 21سالگیم واقعا بیشتر از سنم میدونم هم خوبه هم بد تعریف از خود نباشه ولی تو ده دیقه صحبت کردن با ی نفر میتونم باطن ترفو بفهم و شخصیتشو و این سایت واقعا عالی بود معلومه سازندش همینجوری سایت نزده و با تجربس که این قدر دقیق درباره متولدین ماه ها نوشته حالا من از متولدین ماه هایی که ننوشته اینو میخام بگم که هیچ انسانی باهوش ب دنیا نمیاد و امکان نداره ی شخصیت مشابه تو چندین نفر وجود داشته باشه کلی وگرنه انسان ها اکثرأ با هم تفاهم هایی دارن ولی هوش بالا و زرنگی رو خدا بهت نمیده و باید اونو خودت بدست بیاری ب قول اینستاگرامی ها تو این جهان باید گرگ باشی جایی واسه بره ها نیست اگه موافقین دنبال حقیقت برین و بزارین با تمام افراد جامعه از معتاد کارتون خواب تا پرفسور شیمی رفاقت داشته باشین نه برای رفیق جمع کردن برای تجربه جم کردن و اصلا هم عیب نیست اون وقته که مثل من طرفو توی ده دیقه میفهمی و پی میبری ب درونش و دیگه گول نمیخوری از کسی و از من یه نصحیت ب هیچکس صددرصد اعتامد نکنین حتی من هم بعضی وقتا تو شرایطی قرار میگیرم که مجبور میشم نقاب بزارم و از دروغ و حیله وفریب استفاده کنم اوکی اگه خوشتون اومد لایک کنید فدای تما خنگ هایی که باهوش شدن

 42. آرین

  من خودمم از کلاس اول تا ششم رتبه اول با معدل ۲۰ هفتم ۱۹.۹۵ و هشتم ۱۹.۹۳ اوردم

 43. آرین

  فروردین ماهی ها هم پرچمش بالا

 44. melika

  جدا از ماه تولد و اینکه اصلا ربطی به ضریب هوشی داره یا نه…
  هوش ملاک سنجش نیست هر کدام از ما یک استعداد داریم هر کدام توانایی درک یک سری موضوعات را داریم
  “اگر توانایی یک ماهی را از بالارفتن از درخت بسنجید او تا آخر عمر فکر می کند احمق است”
  آلبرت انیشتین
  به خودتان افتخار کنید:)

 45. آرین

  بس فروردین ماهی ها کو فروردین ماهی ها و اردیبهشتی ها king هستند و فک کنم درست تحقیق نکردین

 46. Kasra

  من که فروردین ماهی هستم ، بابام نه عضو خانواده شاهد هست نه چیز دیگه ای من هم نمونه دولتی قبول شدم هم تیز هوشان

 47. دنیز

  حالا خودتونو جر ندید خواهشا یه مطلب بود که اینا صرفا فانه
  اردیبهشتیها هم باهوش خوبه؟!

 48. زهرا حسینی

  چرت بود من ی مهر ماهی ام پرچم بالا

 49. علی

  آذری هستم از شوق اشک توچشمام جم شد

 50. محمد

  واقعا عالی فقط این سایت ماهیت بهمن ماهی ها رو میدونه اصلا یه چیزهایی رو از قبل میدونم خودم کف میکنم

 51. محمد

  واقعا درست گفته فقط این سایت ماهیت بهمن ماهی ها رو میدونه

 52. باند های دازای اوسامو هستم

  چرت نگو باو از اعتماد به نفس ادم کم‌میکنه …. من مهرم ام و همه میدونن که باهوشمدوسال برای مدرسه جهشی قبول شدم چرت میگ… ●_●

 53. فرشته

  بنظرم مرداد ماهی هم خبلی باهوشه…

 54. ناشناس

  همینکه سر اینکه کی باهوش تره دعوا میکنین اونم بخاطر یه مطلب اصبات نشده نشانه خنیگیتون نیست؟؟

 55. No name

  من آبانی هستم و باهوشم اما از نظر من همه باهوش هستند اینکه به احمقی خودشونو میزنن از شوعورشونه نه از احمقی 🙂

 56. امیر حسین

  عالی بود

 57. امیر حسین

  واقعا درست بود

  ممنون میشم که بیشتر درمورد ماه پر شکوه و پر اذمت
  آذر بنویسید
  منضور این است که بقیه ی خوبی های ماه ها را بنویسید ممنون واقعا خیلی خوب بود
  تشکر تشکر

 58. بیتا

  شهریورماهیم و واقعا هم باهوشم

 59. I’m powerful girl

  ههه حسود ها

 60. amiali

  من که از ماه بهمنم و از این مطلب خوشم امد

 61. بدون نام

  اردیبهشت ماهیم و اینکه خیلی مسخره بود ما از همه باهوش تریم پرچممون هم بالاست

 62. محمدامین

  دروغه خودم اردیبهشتی هستم باهوش و کی گفته شهریوری ها باهوش هستن و بهمن

 63. Sad

  چقدر خنده دار اتفاقا اصلا به باهوش های واقعی اشاره نکردین!!!!!!!

 64. الهام منصوری

  چرت بود من یه اردیبهشتی باهوشم
  اردیبهشتیا پرچم بالا

نظر خود را بیان کنید