علت بی میلی مردان به رابطه زناشویی

مهمترین علت بی میلی مردان به رابطه زناشویی و درمان گیاهی بی میلی مردان را در این پست از آلامتو بخوانید.

علت بی میلی مردان به رابطه زناشویی

برای هر زندگی جنسی طبیعی است که دچار افت و خیز شود، اما اگر شما و همسرتان وارد یک دوره سردی طولانی شده اید، ممکن است در مورد علت بی میلی مردان به رابطه زناشویی دچار پرسش شوید. بهتر است قبل از اینکه خود را سرزنش کنید یا او را مواخذه کنید، همه دلایل کمبود میل جنسی او را در نظر بگیرید. در این پست به علت بی میلی مردان به رابطه زناشویی + درمان گیاهی بی میلی مردان اشاره می‌کنیم.

همچنین بخوانید: خواص جینسینگ برای رابطه زناشویی

علت بی میلی مردان به رابطه زناشویی چیست؟

بسیار مهم است که دقیقاً بدانید علت بی میلی مردان به رابطه زناشویی چیست؟ این باید بدون سرزنش همسر کشف شود. پس اگر نمی توانید به او احساس امنیت کنید تا احساسات و افکارش را با شما در میان بگذارد، از یک درمانگر کمک بخواهید. دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود یک شریک زندگی کم میل به همسر را نشان دهد، از جمله:

1. او ممکن است خیانت کند

زنان معمولاً اگر شوهرشان علاقه ای به داشتن رابطه جنسی نداشته باشد، به این نتیجه می رسند که آیا ممکن است یا چرا او ممکن است خیانت کند. پیش از قضاوت نهایی احتمالات را بررسی کنید و سپس با شوهر خود درباره این موضوع صحبت کنید.

2. او افسرده است

با افسردگی، مواد شیمیایی مرتبط با جنسی که باید آزاد شوند، از تعادل خارج می شوند و در نتیجه میل جنسی کم یا از بین می روند. افسردگی همچنین باعث انرژی کم، نوسانات خلقی، کاهش عزت نفس، خستگی و احساس ناامیدی را ایجاد می کند.

3. او خسته است یا استرس دارد

احساس استرس یا خستگی زندگی امروزه می تواند باعث کاهش صمیمیت جنسی و میل کمتر شود. وقتی فردی استرس یا خستگی دارد، اغلب انرژی لازم برای داشتن رابطه جنسی را ندارد. زوج می توانند درباره این موضوع با هم صحبت کرده و به دنبال راه حل باشند.

4. او اختلال عملکرد جنسی دارد

بسیاری از انواع اختلالات جنسی مانند اختلال نعوظ (ED)، اضطراب جنسی و شرایط پزشکی مانند سرطان پروستات می توانند بر صمیمیت جنسی تأثیر بگذارند. اگرچه اکثر مردم فکر می کنند که ED فقط در افراد مسن تشخیص داده می شود، این درست نیست.

مردان جوان بیشتری ED را تجربه می کنند، و این به یک بیماری رایج تبدیل شده است. در صورت مصرف دارو برای یک بیماری مانند فشار خون بالا، اختلال نعوظ ممکن است رخ دهد. مردان همچنین می توانند اختلالات اضطرابی و افسردگی را تجربه کنند که معمولاً در مردان مبتلا به اختلالات جنسی مانند اختلال نعوظ دیده می شود.

5. شما مدت زیادی با هم بودید و رابطه جنسی عادی و خسته کننده شده است

سکس تبدیل به روتین و خسته کننده شده است. کاهش جذابیت اغلب با گذشت زمان و زمانی که شرکا دیگر تجربیات جدید را به اشتراک نمی گذارند، ایجاد می شود. این یک بخش بسیار عادی از یک رابطه طولانی مدت است، بنابراین صحبت کردن در مورد آن به این شکل، اغلب کمک می کند.

6. او از شما می خواهد که رابطه جنسی را آغاز کنید

او ممکن است از ترس رد شدن شروع به درگیر نکردن یا شروع کند. وقتی هر دو نفر شروع به رابطه جنسی می کنند، بدون اینکه به یک نفر فشار بیاورند، به ایجاد ارتباط کمک می کند.

7. اعتیاد به پورن

اگرچه امکان بهبودی از اعتیاد به پورن وجود دارد، اما می تواند چالش برانگیز باشد. مغز شما معتاد شده و به پورنوگرافی حساس شده است که اکنون کار را برای شما انجام می دهد.

8. او فاقد فضای فردی است

وقت گذراندن زیاد با هم، می تواند رکود ایجاد کند و رشد را محدود کند. یک رابطه سالم زمان با هم و زمان جدا دارد. زمانی را برنامه ریزی کنید تا در مورد اینکه هر کدام از شما چگونه می توانید فضای خود را بدست آورید و چه شکلی است صحبت کنید.

9. رابطه شما تیره شده است

بسیاری از زوج ها مشکلاتی در رابطه دارند که برای مدت طولانی حل نشده است. این باعث ایجاد رنجش می شود. زمان مناسبی را برای بحث در مورد اینکه چرا هر دو احساس می‌کنید رابطه‌تان تیره است و به دنبال راه حل باشید.

همچنین بخوانید: طریقه مصرف قرص ال دی بعد از رابطه

مردها در چه سنی میل جنسیشان کم میشود؟

با افزایش سن، ممکن است مردها متوجه شوند که میل جنسیشان کم می شود و نسبت به آنچه که به آن عادت کرده اید، تجربه متمایزی دارند، که می تواند ناراحت کننده باشد. پس از 40 سالگی، کاهش طبیعی سطح تستوسترون می تواند منجر به کاهش میل جنسی در مردان و افزایش زمان لازم برای رسیدن به نعوظ شود.

با بی میلی شوهرم چه کنم؟

با بی میلی شوهرم چه کنم؟

برای رفع بی میلی شوهر به رابطه زناشویی باید علت آن به درستی تشخیص داده شود و سپس نسبت به درمان مناسب اقدام شود. هنگامی که علت را شناسایی کردید، یک یا چند مورد از نکات زیر را برای یافتن راه حل برای مشکلات جنسی خود امتحان کنید:

 • رابطه زناشویی را جزئی از برنامه خود قرار دهید
 • رفع مشکلات پزشکی بالقوه
 • زمان بیشتری را با هم بگذرانید
 • سعی کنید بیشتر اوقات شروع کنید

درمان گیاهی بی میلی مردان

1. زعفران درمان گیاهی بی میلی مردان

این گیاه بومی ایران می‌توانید بر اثرات غرایز جنسی در انسان موثر باشد. به ویژه، می تواند تأثیر قابل توجهی بر روی مردان مبتلا به اختلال نعوظ داشته باشد. دوز معمول مورد نیاز برای این اثرات 30 میلی گرم است که به دو دوز 15 میلی گرمی تقسیم می شود. تحقیقات نشان می دهد که شما باید این دوز را حداقل به مدت چهار هفته مصرف کنید تا اثرات آن را تجربه کنید.

2. جو دوسر درمان گیاهی بی میلی مردان

گاهی اوقات، اختلال عملکرد جنسی می‌تواند ناشی از کمبود انرژی باشد، که به نوبه خود نشانه افسردگی و استرس می‌تواند انرژی شما را تخلیه کند. به این ترتیب، جو دوسر ممکن است به دلیل خواص ضد افسردگی و ترمیم کنندگی خود به تقویت قوای جنسی شما کمک کند. همچنین می‌تواند به درمان اختلال نعوظ و جنسی کمک کند.

3. شنبلیله

شنبلیله با نام علمی  Trigonella foenum-graecum ، گیاه کوچکی است که با تأثیر مثبت بر تولید استروژن و تستوسترون – دو هورمونی که نقش مهمی در میل جنسی شما دارند، عمل می کند.

4. جینسینگ قرمز

جینسینگ که به نام جینسنگ قرمز نیز شناخته می شود، گیاهی است که اغلب به دلیل توانایی آن در درمان اختلال نعوظ ترویج می شود. به این منظور ترکیبی از ۵ گرم جینسینگ، ۱۰ گرم خولنجان، ۵ گرم زنجبیل تهیه کرده و مصرف  کنید.

5. عصاره اپیمدیوم

علف هرز بز شاخدار یا اپیمدیوم یک گیاه چینی است که سطح هورمون خاصی را در بدن تغییر می دهد و عملکرد جنسی را بهبود می بخشد. محققان همچنین ثابت کرده اند که عصاره خالص شده اپیمدیوم جریان خون می‌شود.

6. ماکا

ماکا، به خصوص ماکا سیاه، می تواند استرس را کاهش دهد که می تواند باعث اختلال نعوظ شود . اعتقاد بر این است که ماکا میل جنسی را افزایش می دهد.

همچنین بخوانید: صدای زن در رابطه جنسی چه تاثیری بر تحریک مرد دارد؟

درمان بی میلی مردان در طب سنتی

درمان بی میلی مردان در طب سنتی

درمان بی میلی مردان در طب سنتی به کمک گرفتن از خواص مواد گیاهی و طبیعی شیوه‌ای رایج است، برخی از این روش ها عبارتند از:

 • مصرف منظم انواع حبوبات
 • مصرف انواع مغزها و آجیل
 • مصرف انواع ادویه‌جات مانند فلفلها، سیاهدانه، زعفران، زنجبیل، دارچین
 • مصرف روزانه ترکیب کنجد و عسل
 • مصرف خردل سفید با شیر و شکر دو مرتبه در هفته
 • بذر کتان
 • مصرف منظم میوه‌هایی مانند انجیر، موز، انار شیرین، خرما، گلابی، کشمش و مویز و نارگیل
 • مصرف انواع سبزیجات مانند شاهی، کرفس، کلم، نعناع، ترب، پیاز، سیر
 • روغن زیتون
 • کاکائو
 • شکلات
 • مصرف 1 تا 2 گرم تخم تره با شیر دو مرتبه در هفته
 • مصرف منظم دمنوش دارچین یک مرتبه در روز
 • مصرف ترکیب خرما، دارچین و مغز گردو
 • توجه: در مصرف مواد توصیه شده توجه به حساسیت ها و آلرژی اهمیت بسیاری دارد.

درمان خانگی بی میلی مردان

برخی از آقایان از نوعی اختلال عملکرد جنسی رنج می برند. در اینجا تعدادی از روش های درمان خانگی بی میلی مردان وجود دارد که می تواند به رفع این مشکلات جنسی کمک کند:

1. سیر برای درمان خانگی بی میلی مردان

سیر که دارای تعدادی از فواید سلامتی است، یک داروی غرایز جنسی عالی است که هیچ عارضه جانبی ندارد.

روش مصرف: دو یا سه حبه سیر را له کنید و هر روز آن را بخورید تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

2. پیاز درمان خانگی بی میلی مردان

این ریشه پس از سیر در رتبه دوم از نظر خواص تقویت کننده جنسی آن قرار دارد. پیاز که برای افزایش میل جنسی و تقویت اندام های تولید مثلی شناخته شده است، برای کمک به نعوظ خوب در افرادی که از اختلال نعوظ رنج می برند بسیار مفید است.

نحوه استفاده: پیاز سفید خام را به عنوان بخشی از وعده غذایی خود مصرف کنید. می توانید انتخاب کنید که آن را به سالاد خود اضافه کنید یا به سادگی آن را به عنوان غذای جانبی میل کنید.

3. هویج

هویج با فواید بی شماری برای سلامتی به عنوان تقویت کننده قوای جنسی شناخته شده است. یک درمان عالی برای کسانی که از خستگی یا انزال زودرس رنج می برند، هویج وقتی با تخم مرغ ترکیب می شود دستور العمل عالی برای یک تجربه جنسی عالی است.

روش استفاده: 150 گرم هویج را بردارید و آن را ریز خرد کنید . حالا آن را به یک تخم مرغ نیم پز اضافه کنید. مقداری عسل به این مخلوط اضافه کنید. این را یک بار در روز به مدت یک یا دو ماه برای نتایج امیدوارکننده میل کنید.

4. ریشه مارچوبه

ریشه خشک شده مارچوبه یک داروی رایج است که توسط پزشکان برای درمان تعدادی از اختلالات جنسی از جمله فقدان قوای جنسی، ناتوانی جنسی و انزال زودرس استفاده می شود.

روش مصرف: حدود پانزده گرم از پودر ریشه را گرفته و در یک لیوان شیر بجوشانید. این جوشانده را دو بار در روز بنوشید تا نتایج موثری داشته باشید.

5. زنجبیل

گفته می شود که آب زنجبیل به تسکین علائم بیماری هایی مانند ناتوانی جنسی، انزال زودرس و اسپرماتوره (انزال اتفاقی بیش از حد) کمک می کند.

روش مصرف: نصف قاشق آب زنجبیل را با یک تخم مرغ نیم پز و مقداری عسل میل کنید و روزی یک بار درست قبل از خواب میل کنید.

همچنین بخوانید: درمان عفونت واژن در خانه با نمک

6. خرمای خشک درمان خانگی بی میلی مردان

خرما به افزایش محتوای آهن در بدن کمک می کند و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد. آنها همچنین در تامین انرژی اضافی که فرد برای نیروی جنسی به آن نیاز دارد بسیار موثر هستند.

روش مصرف: مقداری خرمای خشک را با بادام و مغز پسته مخلوط کنید. هر سه ماده را آسیاب کنید و حدود 100 گرم از این مخلوط را یک بار در روز بخورید.

7. کشمش

این میوه های شیرین برای تقویت قوای جنسی نیز بسیار مفید هستند. کشمش به دلیل محتوای قندی که دارد در تامین انرژی اضافی برای فردی که آن را می خورد نیز بسیار خوب است.

روش مصرف: کشمش را در شیر بجوشانید تا پف کند. حالا با خوردن 200 گرم در روز شروع کنید و به تدریج مقدار غذا را افزایش دهید.

سخن آخر

در این پست به علت بی میلی مردان به رابطه زناشویی پراختیم و درمان گیاهی میلی مردان ارائه کردیم. میل جنسی پایین یک مشکل رایج است که افراد در هر سن و جنسیت را بدون توجه به وضعیت رابطه تحت تاثیر قرار می دهد. مهم است که قبل از استفاده از درمان های طبیعی با یک متخصص مراقبت های بهداشتی صحبت کنید تا مشکلات احتمالی سلامتی را رد کنید.


نظر خود را بیان کنید