سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد

اگر به دنبال سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد هستید، این مطلب از آلامتو را از دست ندهید.

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد

انجام تست اعتیاد یکی از مراحل اساسی پیش از استخدام کاری و ازدواج است. بسیاری از افرادی که درگیر مواد مخدر هستند و خود را فاقد قدرت کافی برای ترک آن می دانند یا انگیزه کافی برای این کار ندارند، به دنبال راه‌های تقلب در این تست و انواع روش برای منفی شدن تست اعتیاد خود هستند. برخی از روش ها به صورت تجربی برای این کار رایج هستند. در این مطلب از آلامتو سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد متادون، تریاک، گل و حشیش را گردآوری کردیم.

همچنین بخوانید: قرص پروپرانول برای کاهش استرس موثر است؟

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد متادون

متادون دارویی است که به شکل شربت یا قرص در بازار یافت می‌شود و رایج‌ترین موارد استفاده از آن برای کنترل و تسکین درد است. اگرچه این دارو برای کنترل دردهای ناشی از ترک مواد مخدر تجویز می‌شود، اما اگر میزان توصیه شده توسط پزشک رعایت نشود و بیش از حد مجاز باشد، خود نیز اعتیار آور است. این ماده مخدر با توجه به میزان مصرف شده می‌تواند به مدت 24 الی 36 ساعت در خون شخص مصرف کننده، 3 تا 4 روز در ادرار فرد و بیش از 90 روز در مو باقی مانده و در آزمایشات مشاهده شود.

به طور کلی با تغییر PH ادرار با افزودن خون، جوهر لیمو و … می‌توان نتیجه آن را تغییر داد. با این حال روش‌های متفاوتی برای تشخیص مصرف متادون موجود است، پس بهتر است برای منفی شدن تست اعتیاد متادون به مدت 14 روز از آن استفاده نکنید.

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد تریاک

تریاک یکی از قدیمی‌ترین و ارزان‌ترین مواد مخدر است که بالطبع از رایج‌ترین آنها نیز می‌باشد. این ماده مخدر حاوی 11 تا 16 درصد مورفین است. به علت رواج مصرف آن، تست تریاک از رایج ترین و مهمترین تست ها برای استخدام و ازدواج است.

تست تریاک ممکن است از ادرار، خون و مو گرفته شود. منفی کردن تست تریاک هم مثل دیگر مواد مخدر کار ساده و قطعی نیست. تریاک 14 تا 21 روز پس از آخرین مصرف دیگر در آزمایشات قابل تشخیص نیست. با این وجود تست مو تا 90 روز قادر به شناسایی تریاک در بدن است. یکی از معمول‌ترین روش های منفی کردن تست تریاک، قطع مصرف آن برای چند روز است. با این حال اثر آن به طور میانگین برای 2 تا 10 روز در بدن فرد مصرف کننده باقی می‌ماند.

با این حال برخی دیگر از روش های منفی کردن تست تریاک عبارتند از: نوشیدن آب زیاد برای رقیق شدن نمونه آزمایش، ورزش کردن، تغییر PH نمونه ( به وسیله اضافه کردن موادی مانند بزاق، منی، اشک، آبلیمو، ناخن، خون و یا سایر مواردی که PH خون را تغییر می‌دهد)

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد گل

گل یا ماری جوانا یا علف نوعی ماده مخدر است که از گیاه شاهدانه گرفته می‌شود. این ماده مخدر دارای خاصیت توهم زایی است که موجب سرخوشی و شادی کاذب در مصرف کننده می‌شود. با وجود اینکه بسیاری از جوانان گمان می‌کنند این ماه عوارضی برای مصرف کننده ندارد و بی‌خطر است، اما لازم است بدانید که این ماده توهم زا در مدت زمان کوتاه یا بلند عوارض خود را نشان می دهد. از جمله می‌تواند به افسردگی شدید، تحریک پذیری، از دست دادن وزن، عدم تمرکز حواس، اختلالات یادگیری، نوسانات اخلاقی و غیره اشاره کرد.

گل یا ماری جوانا با تاثیر روی عملکرد سیستم انتقال پیام عصبی در مغز موجب کند شدن روند انتقال پیام می‌شود، به این ترتیب مصرف کننده احساس می‌کند زمان به کندی می‌گذرد. تاثیر مصرف گل دو تا شش ساعت باقی می‌ماند به همین علت از پرمصرف‌ترین مواد مخدر در سراسر جهان می‌باشد.

همانطور که گفتیم تاثیر مصرف گل نسبتاً کوتاه است و بین 3 تا 10 ساعت از بین می‌رود و اثرات آن بیش از چند روز در بدن باقی نمی‌ماند. پس با چند روز عدم مصرف، این مخدر از بدن خارج می‌شود. البته در افرادی که سابقه طولانی مصرف گل و مشتقات آن را دارند، احتمال شناسایی بیشتر است. مصرف آب فراوان و استفاده از فلفل می‌تواند علائم اعتیاد به گل را در مدت کوتاهتری از بین ببرد.

برخی از افراد از قرص هایی به نام B2 برای منفی شدن تست گل استفاده می کنند که می تواند نتیجه را منفی کند. با این حال خود این قرص از مواد مخدر است.

همچنین بخوانید: طریقه مصرف زنیان برای لاغری شکمی

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد حشیش

حشیش ماده مخدری است که از صمغ شاهدانه گرفته می شود. مصرف این ماده مخدر موجب ایجاد احساس سرخوشی می شود که تا چند ساعت ادامه خواهد داشت. از جمله نشانه‌های مصرف حشیش در شخص بالا رفتن اشتها، احساس کندی در گذر زمان، گوشه گیری، سرخوشی، بی انگیزگی، خواب آلودگی، کاهش قدرت درک، رفتار خشونت آمیز و … است.

مدت زمان باقی مانند حشیش در بدن پس از مصرف یک سیگار از آن تا 10 روز می باشد. یعنی حتی ساده ترین نوع تست حشیش نیز می تواند مصرف آن تا 10 روز پیش را شناسایی کند. با این وجود برخی عوامل می‌تواند منجر به بروز خطا و منفی شدن تست اعتیاد حشیش را شود. برای مثال مصرف آنتی بیوتیک‌هایی مثل آموکسی سیلین در این تست اختلال ایجاد می کند. همچنین برخی از انواع داروهای ضد درد، آنتی هیستامین‌ها و قرص‌های مکیدنی (ضد سرما خوردگی) نیز باعث نامشخص شدن تست حشیش می‌شوند.

رایج ترین روش های تقلب در تست اعتیاد

رایج ترین روش های تقلب در تست اعتیاد

1. رفتن به سونا

2. رعایت تغذیه سالم

3. استراحت کافی

4. مصرف قرص ضد بارداری (قرص های هورمونی حاوی استروژن و پروژسترون)

5. ویتامین B complex (دو ساعت پیش از آزمایش 100 میلی گرم ویتامین ب کمپلکس)

رایج ترین روش های منفی کردن تست اعتیاد با ادرار

1. دمنوش قاصدک: مصرف دمنوش قاصدک حدود 3 الی 4 هفته پیش از آزمایش اعتیاد

2. بابا آدم: مصرف جوشانده ریشه بابا آدم دو بار در روز

3. شبدر قرمر: مصرف دمنوش شبدر قرمز 3 الی 4 مرتبه در روز

4. چای سرخاب کولی: مصرف چای سرخاب کولی چند مرتبه در روز

5. مصرف سرکه سفید: مصرف منظم سرکه سیب رقیق شده در آب یک هفته پیش از آزمایش

همچنین بخوانید: طریقه مصرف مفنامیک اسید برای قطع خونریزی

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم سریعترین روش های منفی شدن تست اعتیاد را برای شما همراهان معرفی کنیم. اما فراموش نکنید که با وجود پیشرفت در روش های آزمایش احتمال عدم تشخیص و منفی شدن تست اعتیاد بسیار کاهش یافته و بهترین راه تلاش کنار گذاشتن این مواد مخدر است.


نظر خود را بیان کنید