آموزش مدل مو گوجه ای دخترانه مجلسی

ساده ترین آموزش مدل مو گوجه ای دخترانه مجلسی و اروپایی را در این مطلب از آلامتو ببینید.

آموزش مدل مو گوجه ای دخترانه مجلسی و اروپایی ساده و راحت

 مدل موی گوجه ای یکی از محبوبترین مدل مو برای مهمانی ها، مجالس و حتی استفاده روزانه است. این مدل برای سنین مختلف مناسب است و زیبایی خاصی به صورت می دهد. ما در این مطلب از آلامتو مجموعه ای از آموزش مدل مو گوجه ای دخترانه مجلسی و اروپایی ساده و راحت را گردآوری کردیم که امیدواریم مورد پسند شما واقع گردد.

مدل مو گوجه ای دخترانه مجلسی

ابتدا موها را شانه کرده تا گره های آن بازد شود. سپس به صورت دم اسبی بالای سر میبریم و یک کش مو آماده می کنیم. پس از اینکه به صورت دم اسبی ساده بستیم، کش مو را یک دور تابیده و ادامه دو اسبی را مانند ویدئو از آن خارج می کنیم. دقت کنیم که تنها باید مو را تا جایی از کش مو خارج کنیم که حالت پف دار پیدا کرده و هنوز بخشی از آن ازاد باشد. حالا قسمت آزاد انتهایی را نیز تابیده و پایین تر از گوجه ای که در مرحله قبل ایجاد کردیم با استفاده از سنجاق مو ثابت می کنیم. حالا یک مدل مو گوجه ای دخترانه مجلسی دو طبقه داریم که زیبایی بیشتری دارد.

همچنین بخوانید: مدل موی خامه ای دخترانه

مدل مو گوجه ای اروپایی

یک روش ساده برای مدل مو گوجه ای اروپایی که موها به سبک جدید و حالت شلخته بسته می شود. ابتدا موها را با استفاده از بابلیس یا بیگودی کمی حالت دار کنید و با استفاده از اسپری مو به صورت پف دار دربیاورید. دو تکه از موهای جلوی سر را جدا کرده و سپس با جمع کردن بقیه موها یک دم اسبی شل در پشت سرد و کمی بالاتر از گردن ببندید. در مرحله بعد موها را دو قسمت کرده و یک گره ساده ایجاد کنید. حالا ادامه مو را به آرامی با استفاده از انگشتان بپیچانید و آن را دور محلی که دم اسبی را با کش بسته اید پیچیده و در نهایت با استفاده از پنس مو ثابت کنید.

مدل مو گوجه ای برای عروسی

اگر مدل مو گوجه ای برای عروسی می خواهید و موهای پرپشتی دارید، این مدل مناسب شما است. به این منظور ابتدا موها را به خوبی شانه کرد و در پشت سر به دو قسمت مساوی تقسیم کنید. هر قسمت را با کش ببندید و با بافت ساده تا انتها ببافید. حالا بافت ها را با انگشت کمی شل کنید. دسته موی سمت راست را به سمت چپ سر برده و با پنس و گیره تثبیت کنید. همینطور دسته موی سمت چپ را به سمت راست سر ببرید و آن را نیز در جای خود تثبیت کنید. برای محکمتر شدن کار بهتر است قسمت های مختلف را با پنس مو به موها محکم کنید.

مدل مو گوجه ای با فرق وسط

برای آماده کردن مدل مو گوجه ای با فرق وسط شما به تعدادی کش مو، اسپری حالت دهنده مو و یک برس نیاز دارد. اگر موهای شما حالت دار است ابتدا آن را با اتوی مو کمی صاف کنید. در مرحله بعد فرق وسط را ایجاد کرده و موها را به عقب شانه بزنید.حالا در پشت سر و بالاترین قسمت در امتداد گوشه چشم، موها را با کش مو به حالت دم اسبی دربیاورید.

موی دم اسبی شده را به دور خود بپیچید به طوریکه در سفت ترین حالت ممکن باشد. یادتان باشد انتهای مو را بین دسته موی خود پنهان نکنید. می توانید برای زیبایی بیشتر کمی اتو مو کشیده تا این قسمت از موها حالت بهتری داشته باشد. این مدل مو مناسب دختران جوان و نوجوان و برای مراسم های غیررسمی تر مناسب است.

همچنین بخوانید: مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال برای موهای صاف و فر

مدل مو گوجه ای باز

مدل مو گوجه ای باز یکی از محبوبترین مدل های گوجه بین دختران جوان است. برای آماده کردن این مدل ابتدا موها را به خوبی شانه کرده و همه گره های آن را باز کنید. برای زیبایی کار می توانید یک سوم ابتدایی سر به شکل فرق وسط دربیاورید. حالا از هر طرف سر یک لایه از مو را جدا کرده و به پشت سر ببرید و به شکل دم اسبی با کش مو ببندید. سپس موها را کمی شل کرده تا حالت پف دار به خود بگیرد. حالا خیلی ساده دسته مویی با کش بسته شده را به دور پایه دم اسبی بپیچانید و بعد از تثبیت با پنس و سنجاق مو، دوباره به این قسمت گوجه ای نیز کمی پفت بدهید تا به حالت ژولیده در بیاید. به همین آسانی مدل موی مهمانی شما آماده شد.

مدل مو گوجه ای با چتری

مدل مو گوجه ای با چتری یکی از مدل موهای مجلسی است که می تواند به جوانتر دیده شدن خانم ها کمک  کند. برای داشتن این مدل مو باید موهای قسمت جلو سر و در اطراف صورت کمی کوتاهتر باشد تا حالت زیباتری پیدا کند. به میزانی که تمایل داریم از موهای سر در اطراف صورت جدا می کنیم و بقیه موها را به صورت دم اسبی می بندیم. حالا خیلی ساده موهای دم اسبی شده را به صورت شل پیچیده و به شکل گوجه ای بالای سر تثبیت می کنیم.

حالا نوبت تزیین چتری جلو سر است. موها را شانه کرده و سشوار بکشید تا مرتب تر شود. حالا با استفاده از یک اتو مو به آن حالت مورد نظر را بدهید. همانطور که در ویدئو می شود. داشتن موهای موج دار در اطراف صورت بر زیبایی چهره اضافه می کند. برای اینکه چتری حالت خود را حفظ کند می توانید از اسپری تثبیت کننده مو هم استفاده کنید.

مدل مو گوجه ای بچه گانه

برای بستن این مدل مو گوجه ای بچه گانه ساده و زیبا ابتدا موها را به صورت دم اسبی ببندید و آن را در بالاسر محکم کنید. سپس همه دم اسبی را به سمت جلوی سر قرار داده و یک ابر گرد یا کش مخصوص حجیم کردن مو را در قسمتی دم اسبی بسته اید، با استفاده از پنس و گیره محکم کنید. حالا باید موها را از روی ابری که تثبیت شده است به سمت پایین کشیده به طوری که ابر در زیر موها پنهان شود. حالا می توانید ادامه مو را به صورت بافت درآورده و بلندی آن را به دور گوجه ای ایجاد شده بپیچانید و در نهایت تزیین کنید.

مدل مو گوجه ای ساده با کش

در مدل مو گوجه ای ساده با کش شما به دو عدد کش مو نیاز دارید. ابتدا موها را کمی حالت داده تا به شکل پف دار باشد. برای این کار می توان از فر کننده های مو مانند بابلیس یا اتو مو استفاده کرد. بعد موها را به پشت سر جمع کرده و در بالاترین قسمت دم اسبی ببندید. حالا موها را با استفاده از دست جمع کرده و بعد از چند دور پیچاندن موها، آن را در قسمت پایه دو اسبی با استفاده از کش موی دیگر تثبیت کنید. باید کار را محکم کنید تا به راحتی باز نشود. برای زیباتر شدن این گوجه ای بهتر است در پایان با دست کمی به موها حالت آزاد و پف دار بدهید.

سخن آخر

امیدواریم این آموزش مدل مو گوجه ای دخترانه مجلسی و اروپایی ساده و راحت مورد پسند شما همراهان قرار گرفته باشد و بتوانید با کمک این ویدیوهای آموزشی به سرعت و ساده ترین روش مدل مو گوجه ای مورد نظر خود را اجرا کنید.


نظر خود را بیان کنید