مجله آلامتو

تعبیر خواب لبخند زدن

(15 رای, امتیاز میانگین: 3٫60 از 5)

تعبیر دیدن لبخند زدن در خواب چیست؟

خنده بچه smiling-baby

لبخند زدن در خواب وجوه مختلف دارد ولی کلا خنده بلند و آشکار غم و اندوه است و گریستن.

هرچه بلندتر و بی پرواتر بخندید گریه شدیدتر و غم و غصه بیشتر است. منظور از خنده آشکار همین است چون خنده آهسته و بی صدا و لبخند و تبسم خنده نهفته شناخته می شود و آشکار و بی پروا نیست.

چنانچه در خواب ببینید که به صدای بلند می خندید و قهقهه می زنید بر خلاف بیداری که خنده تجسم شادی است موردی پیش می آید که غصه دار و اندوهگین می گردید و ممکن است این غصه چنان شدید باشد که حتی شما را به گریستن وا دارد.

همچنین بخوانید: فواید خندیدن

برای زنان به طور کلی خندیدن به صدای بلند در بیداری که مناسب نیست در خواب نیز شایسته و خوب نیست و بدی و عوارض آن بیشتر از مرد است. برای جوان بدی خندیدن کمتر از سالمند است و برای بچه هیچ بدی ندارد و چنانچه بینید بچه ای در خواب می خندد و قهقهه می زند شاد می شوید.

خنده کودکان هر چه کوچکتر باشند به تبسم و خنده ملائک و فرشتگان بیشتر نزدیک است و خنده فرشتگان عنایت و رحمت الهی است که ابلاغ می گردد.

اگر در خواب ببینید که تبسم می کنید خوب است و این تبسم در خواب نوید شادی است.

خندیدن دیگران در خواب نیز همین تعابیر را دارد با این تفاوت که شما اگر بی تفاوت باشید شاهد حادثه ای غمناک قرار می گیرید بی آن که به شما ارتباط داشته باشد.

همچنین بخوانید: درباره لبخند

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. سیامک. در

    سلام.خواب دیدم که من گریه میکنم و داد میزنم ولی چند تا از اقوامون به من نگاه میکنن و میخندن همه شون هم زن هستن.ممتون میشم بگین

  2. نزدیک چهار ماهه که خواهر من فوت شده,من امروز خواب دیدم که بغلش کردم و ازش میپرسم کجا بودی آجی و بعد ازش میخواستم بخنده و بهش میگفتم چرا نمی خندی؟ که یهو اونم خندش گرفت و من بیدارشدم

نظر خود را بیان کنید