زیبایی واقعی یک زن به چه معناست؟

معنی واقعی زیبایی در زنان؛

زیبایی واقعی زن

زیبایی را چگونه توصیف میکنید؟ آیا همه چیز در زیبایی ظاهر انسان است؟

Matthew Hussey، متخصص روابط، اخیرا در یک رویداد کوچک در لس‌آنجلس برای زنان مجرد توصیه‌های فوق‌العاده‌ای ارائه کرده‌است.

در این مطلب از مجله در مورد ویژگی هایی که باعث زیبایی بیشتر زن می شوند صحبت می کنیم و چندین نقل قول در این زمینه مطرح می کنیم. لطفا تا انتها با ما همراه باشید.


زنان باید تعریف خود از زیبایی را تغییر بدهند

آدری هپبورن می گوید:

” ظرافت تنها زیبایی است که هرگز از بین نمی‌رود.”

در حالی که تصاویر روی مجلات می توانند زیبا و عالی باشند، اما نباید وسیله ای برای مقایسه خودتان با زنان دیگر باشند. خود را با زنان دیگر مقایسه نکنید.

دنیای امروز زنان را در برابر یکدیگر قرار می دهد تا آنها را متقاعد کند که برای زیبایی بیشتر به ابزارهایی مانند فیلرها و بوتاکس احتیاج دارند.

زنان تصور می کنند که باید کامل به نظر برسند. فشاری که زنان بر خود وارد می کنند تا برای مردان جذاب باشد، از کنترل خارج شده است. بنابراین بسیاری از زنان به خاطر دیده شدن در رسانه های اجتماعی و برآورده مردن انتظارات غیر واقعی برخی مردان سرخورده و ناامید می شوند.

تصور بسیاری از زنان این است که زنی زیباست که هیچ نقص ظاهری نداشته باشد. آیا شما هم همینطور فکر می کنید؟ اینها دروغ هایی است که ما باید از ادامه آنها دست برداریم. یک زن واقعاً زیبا و با اعتماد به نفس ارزش خود را می داند. بیایید به آدری هپبورن و سخنان خردمندانه او بازگردیم:

“میزان جاذبه ی جنسی فراتر از اندازه گیری است. من برای اثبات زنانه گی ام نیازی به اتاق خواب ندارم.
من می توانم همین جاذبه را با چیدن سیب از درخت یا ایستادن در زیر باران منتقل کنم.”

هر اقدامی که می خواهید انجام دهید تا احساس زیبایی داشته باشید را انجام بدهید اما درک کنید که زیبایی فقط به ظاهر شما مربوط نمی شود.

در عصر دیجیتال اینستاگرام و برنامه های دوست یابی، اهمیت داشتن شخصیت زیبا کمتر و کمتر در اولویت قرار گرفته است. واقعی بودن، زیبا فکر کردن، درست حرف زدن و همه رفتارهای شخصیتی مهم در اولویت بعدی قرار گرفته است.


زیبایی درونی زیبایی بهتری است

ما می خواهیم دختران مان باور کنند که زیبایی مهربانی، عشق، شادی، قدردانی و لطف است. آدری هپبورن در این باره می گوید:

“زیبایی یک زن در لباس پوشیدن او، چهره و اندامش یا نحوه شانه زدن موهایش نیست. زیبایی یک زن در چشمان او دیده می شود. چشم های او دریچه ای به قلب اوست، جایی که عشق در آن زندگی می کند.”

“زیبایی واقعی یک زن در روح او انعکاس می یابد؛ همان محبت و توجهی که عاشقانه ابراز می کند و شور و عشقی که نشان می دهد.”

نمونه کامل یک زن زیبا مادر ترزا است. او چیزهای زیادی به جهان ارائه کرد و با افزایش سن زیباتر شد. او تجسم فمینیسم واقعی بود. زیبایی واقعی باید در نحوه برخورد یک زن با افراد دیگر، نحوه نشان دادن شادی و اعتماد که او را منحصر به فرد می کند، تعریف شود.

در ادامه چند نقل قول در مورد زیبایی و زنان می آوریم:

اعتماد به نفس زیبایی را به وجود می آورد. “استی لادر”

زیبایی در چهره یک دختر نیست؛ زیبایی نوری است که در قلب اوست. “جبران خلیل جبران”

زیبایی، باهوش بودن است.

یک زن زیبا زنی است که لبخند و خنده‌اش می‌تواند شما را در مسیر خود نگه دارد، و به نظر می‌رسد که وقتی لبخند می‌زنند، چشمانش دنیا را روشن می‌کند.

یک زن زیبا زنی است که وقتی به چهره او نگاه می‌کنید، به روحش فکر می‌کنید و وقتی به چشمان او نگاه می‌کنید، عشقش را نسبت به خودتان احساس می‌کنید.

همه زنان زیبا هستند. ” Karen Stickney “

زنی زیباست که عمیق ترین دیدگاه های شخصی شما را به اشتراک می گذارد و شما را درک می کند. وقتی با او صحبت می کنید، احساس می کنید فرسنگ ها از شما جلوتر است، اما در عین حال به شما احساس کامل و زیبایی را نیز می دهد.


و اما سخن پایانی..

همانطور که ما باید ویژگیهای جذاب یک مرد را با عملکرد او قضاوت کنیم، در مورد زنان نیز همین امر صادق است. بنابراین، هنگامی که در پایان روز در حال بیرون آوردن لباس ها و شستن آرایش تان هستید، در آینه نگاه جدی به خود داشته باشید. به یاد داشته باشید که این شخصیت شماست که بیشتر از همه این ها شما را زیبا می کند.


نظر خود را بیان کنید