خیانت در چه کشورهایی بیشتر است؟

10 کشور با بیشترین آمار خیانت؛

Brussels-Nightlife

خیانت کارترین کشورهای جهان

به نظر می رسد که میزان بی وفایی زنان فرانسوی رو به افزایش است.

سازمان Polling Ifop، با راه اندازی وب سایت Daylove.com، که وب سایتی برای عضویت افراد مستعد خیانت است، تحلیلی را در رابطه با زنان و خیانت به رابطه ی زناشویی انجام داده است.

یک سوم از زنانی که هرگز ازدواج نکرده اند، اعتراف می کنند که در زندگی خود دارای رابطه جنسی ای با کسی به غیر از شریک زندگیشان بوده اند که این میزان، از 10 درصد در سال 1970 به 24 درصد در سال 2001 افزایش یافته است.

انگیزه اصلی خیانت، جاذبه فیزیکی است و 62 درصد از زنان معتقدند جاذبه ی فیزیکی ، عامل اصلی خیانتشان بوده است؛ بیشتر از نیمی از زنان هم گفتند که داشتن احساسات به فرد دیگر مهم ترین عامل بوده است.

اینترنت نیز به طور فزاینده ای خیانت و عدم وفاداری به زندگی زناشویی را آسان نموده است: چهل و دو درصد از زنان فرانسوی که نشان دادند ممکن است به رابطه زناشویی شان خیانت کنند، اعتراف کردند که از یک وب سایت استفاده می کنند. اما این مورد فقط در مورد فرانسوی ها صدق نمی کند.

بر طبق اطلاعات به دست آمده از Durex، این 10 کشور ، خیانت کار ترین کشورهای جهان هستند.

تایلند در رتبه ی نخست قرار می گیرد زیرا 56 درصد از افراد متاهل این کشور  در مطالعه به عمل آمده به خیانت محکوم شدند.

دانمارک: تقریبا نیمی از زوج های دانمارکی به هم خیانت می کنند.

در ایتالیا، که به عنوان  سرزمین عشق شناخته می شود آمار خیانت به طرز شگفت آوری بالاست و، تقریبا به اندازه دانمارک می باشد . در واقع 45 درصد از زوج های این کشور به یکدیگر خیانت می کنند.

اما شاید شگفت انگیزتر از آن آلمانی ها باشند که دقیقا همانند ایتالیا پرچم دار خیانت کردن به یکدیگر هستند.

فرانسه سهم منصفانه خود را در ارتباطات بین المللی ثبت کرده و  43 درصد از زوج های این کشور به یکدیگر خیانت می کنند.

در پایین ترین رتبه که البته هنوز هم جای تاسف دارد، بریتانیا قرار دارد که میزان خیانت در آن 36 درصد است.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

3 دیدگاه

 1. Omid

  سلام من خواب دیدم ک زن داداشم به داداشم خیانت کرده در اصل با اون یکی داداشم دوست شده و میخواد از داداشم جدا بشه و با اون یکی داداشم ازدواج کنه منم این حرفارو ک داشتن یواشکی صحبت میکردن شنیدم و به داداش متاهلم گفتم بعدش دعوا شد و داداش کوچیکم زد زیر حرفاش ک من داشتم زن داداشمونو امتحان میکردم ببینم چجوریه دختریه بعدش باز سکوت همه جا رو فرا گرفت بعد باز دیدم زن داداشم به داداش کوچیکم پیام داده منم باز گریه کردم به همه جریانو گفتم ….لطفا تعبیرشو بگین

 2. f

  متاسفانه امار ایران خیلی بالاست کاشکی تحقیقی می شد
  البته برخی از افراد برای اینکه جلوی دیگران کم نیارن به دروغ می گویند که با کسی رابطه داشته اند در حالی که خیلی از این داستان ها می تواند دروغ باشد

 3. M.R.S

  چرا ایران رو ننوشتین فکر میکنین ما کمترازکشورهای دیگه هستیم چرا چسبیدیم کشورهای دیگه چیکار میکنن کشورخودمون رو فراموش کردیم میدونین جدیدا زن شوهردار میره زنا میکنه مرد همسردار هم همینطور به هم اکتفا نمیکنن امروز اگه بادختری رابطه نداشته باشی میگن بیچاره اینارو نمیبینید اما هرروز از این حرفا شنیدم ودیدم هرجا میری من با فلان دختر رابطه داشتم توبا چند تا رابطه داشتی همش شده حرف رابطه داشتن و رابطه اشتباه مثل زنا که مدشده وافتخار میکنن به انجامش اما خدا هم تاحدی صبر خواهد داشدصبرشو لبریز نکنیم برامون مهم نیست دوروز دیگه با ناموس ماهم همینطوری رفتارمیکنن واتفاق میافته **پرده کسی را مدر تاندرند پرده تو را پرده در**منظور به ناموس کسی چشم نداشته باش که فردابه خواهر ومادرو زن وفرزندت چشم خواهند داشت برای بعضی ها مادر وخواهر شده حلوا همه جا پخشش میکنن گویند جواب ابلهان خاموشیست ما خاموش شدیم ابلهان بس نکنن

نظر خود را بیان کنید