چگونه بفهمیم به ما خیانت می‌شود؟

5 اصلی ترین نشانه‌ی خیانت؛

از کجا بفهمیم داره بهمون خیانت میشه

نشانه هایی که بیان می کند همسرتان با شما صادق نیست:

هنگامی که صحبت از خیانت زوجین به میان می اید نمی توان به سادگی از کنار آن عبور کرد.

واقعیت این است که خیانت کنندگان به خوبی می توانند شما را گول بزنند و کارهایی که انجام داده اند را به کمک ترفندهای موجود پنهان سازند.

بر اساس گفته متخصصان پنج نشانه وجود دارد که بیان می کند همسرتان در حال خیانت به شماست و ممکن است با فرد دیگری رابطه داشته باشد. اگر یک یا چند مورد از نشانه های زیر را در همسر خود مشاهده کردید بهتر است کمی نگران شوید و به کمک یک فرد متخصص با شرایط موجود مبارزه کنید.


آن ها بیشتر از قبل به رابطه جنسی علاقه مند شده اند:

برخی از افراد بر این باورند که به هنگام خیانت، ممکن است میل جنسی او نیز کاهش پیدا کند اما واقعیت این طور نیست و دقیقا عکس این موضوع صادق است.

زمانی که افراد در حال خیانت به همسر خود هستند ممکن است نیاز و تمایل بیشتری به رابطه جنسی داشته باشند. یکی از مشاوران این حوزه بیان می کند که چنین موضوعی به خاطر ترکیب گناه و تمایل جنسی تجدید شده است.


آن ها دیگر از دستگاه های دیجیتال اشتراکی استفاده نمی کنند:

برخی از افراد ممکن است بر این باور باشند که افراد به هنگام بروز خیانت زمان زیادی را پای رسانه های دیجیتال و فناوری های موجود صرف کنند تا با کسی که به تازگی با او اشنا شده اند ارتباط برقرار نمایند.

آن ها فکر می کنند همسرشان در این شرایط باید مدت زمان زیادی را صرف صحبت های پنهانی با تلفن همراه نماید. بله استفاده از فناوری بی شک می تواند ارتباطات را ساده تر کند با اینحال استفاده از چنین مواردی باعث می شود پنهان کردن رابطه کمی دشوار باشد.

به راحتی می توان حرکات و تصاویری که افراد در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند را پیگیری نمود. نمونه های زیادی وجود داشته که در آن استفاده از فناوری باعث اشکار شدن روابط پنهانی گشته است. در موارد اخیر افرادی که به همسر خود خیانت می کردند استفاده از این دستگاه ها و فناوری های جدید را کنار گذاشته اند.

در این شرایط استفاده از دستگاه های فناوری کاهش پیدا می کند و افراد زمان اندکی را در رسانه های اجتماعی صرف می کنند و در ساعت های غیر عادی روز به انجام تمرینات ورزشی می پردازند.

همچنین بخوانید: نشانه خیانت مرد به زن

آن ها بیشتر از قبل پرحرف شده اند:

ممکن است فکر کنید افرادی که به شما خیانت می کنند دیگر حوصله صحبت کردن با شما را نخواهند داشت اما عکس این موضوع صادق است. آن ها به شدت به شما علاقه مند می شوند و پرحرف تر از قبل خواهند بود.

در چنین شرایطی دوست دارند همه کارهایی که انجام داده اید را با جزییات کامل برایشان تعریف کنید. هر چقدر بیشتر حرف بزنید آن ها را بیشتر به خود جذب کرده اید. حفظ ظاهر در این شرایط می تواند جلوی شک کردن طرف مقابل را بگیرد.

آن ها ممکن است در مورد موضوعات یا سرگرمی هایی صحبت کنند که قبلا هرگز هیچ گونه تمایلی به آن نداشته اند.

به عنوان مثال ممکن است به طور ناگهانی به موارد سیاسی یا ورزشی که قبلا علاقه ای به آن نداشته اند علاقه نشان دهند.


کارهایی را خارج از برنامه روزانه خود انجام می دهند:

سفرهای کاری یا صرف ساعت های طولانی مدت در دفتر کاری و نیامدن به منزل در شب ممکن است نشانه های هشداردهنده واضحی باشد اما برخی از افراد برنامه کاری انعطاف پذیری دارند و چنین نشانه های کلیشه ای ممکن است به شناسایی خیانت کمکی به شما نکند.

در طول 10 سال گذشته روش کار کردن و جایی که افراد کار می کنند بسیار تغییر کرده است. حالا بیشتر افراد پشت میز نشین نیستند و مدام در حال حرکت اند.

به همین خاطر شناسایی و بررسی تغییرات ایجاد شده در برنامه روزانه افراد کمی دشوار است. با اینحال برخی از افراد ممکن است متوجه شوند شوهرشان کارهای عجیب و غیر عادی را خارج از برنامه روزانه اش انجام می دهد که قبلا هرگز چنین کارهایی را نمی کرده است. به عنوان مثال فردی که مدام به مدرسه فرزندش می رود ممکن است با مادر یکی از بچه ها ارتباط پنهانی داشته باشد.


آنها از تعهد مالی به برنامه های درازمدت خودداری می کنند:

زمانی که فردی در حال برقراری رابطه با فرد دیگری است ممکن است به راحتی دچار مشکل مالی شود. اما در این شرایط تنها به دنبال رسیدهای غیر قابل توضیح از رستوران های گران قیمت، وعده های غذایی آن چنانی یا هدیه های گران قیمت نباشید.

بیشتر افرادی که به همسرشان خیانت می کنند حساب های جداگانه ای دارند و برخی از اوقات به درستی نمی دانند چه مقدار پول در هر کدام از حساب هایشان دارند و در پایان ماه به این نتیجه می رسند که دچار مشکل مالی شده اند.

در چنین شرایطی افراد ممکن است نخواهند در مورد برنامه های مالی دراز مدت صحبت کنند. به عنوان مثال فرد ممکن است تعهد مالی به موارد بزرگ و طولانی مدت از خود نشان ندهد.


5 دیدگاه

 1. Nazanin

  سلام چگونه بفهمیم نامزدمون بهمون خیانت میکنه

 2. صادق

  حرف بی پایه واساسی مطرح شد واقعا
  من بانظرپژمان موافقم چون واقعا بوده جلوی چشمم که زن درحین خیانت آنقدر توفاز فرورفته که اجازه هیچ ارتباط فیزیکی رابه همسرش نداده وفقط درحال نقش بازی کردن بوده

 3. پژمان

  نمیشه با قاطعیت صحبت کرد.یکی از دوستانم زمانی که زنش بهش خیانت میکرد.به هیچ وجه زنش اجازه برقراری رابطه زناشویی رو نمیداد.حتی یه بقل ساده(نه دعوایی نه قهری بینشون بود
  )

 4. خیلی مزخرف

  خیلی مزخرف

 5. فهیمه

  سلام.این مطلب رو با ذکر منبع، کپی کردم توی وبلاگم

نظر خود را بیان کنید