چگونه اجسام را با قدرت ذهن جابجا کنیم؟

حرکت دادن اجسام با نیروی ذهن؛

خم کردن قاشق با قدرت ذهن فراروان شناسی ، فرا روان بینی

آیا جابجا کردن اجسام با قدرت ذهن حقیقت دارد؟ شکی نیست که ذهن انسان بسیار پیچیده است و درک تمام قدرت‌های آن در حال حاضر امکانپذیر نیست.

فراروان شناسی یا فرا روان بینی (Telekinesis) چیست؟

شاید تصور کنید که این فقط یک شوخی است، اما باید بدانید که طیف متنوعی از قدرت ها، همانند پیش بینی (اطلاع از آینده) و تله پاتی (توصیف چیزهایی از راه دور) در این جهان وجود دارند. اما حتی از منظر فراروان‌شناسی نیز اثبات توانایی حرکت دادن اشیاء از طریق قدرت ذهنی و ارزیابی آن کار دشواری است.

کلمه فرا روان بینی از یک واژه یونانی که ترکیبی از دو کلمه ذهن و حرکت است مشتق گردیده و همچنین PK یا تلکینسیس نیز نامیده می شود.

حرکت های فرا روانی عجیب و غریب ساختگی را می توان در فیلم های کمدی تخیلی مشهوری مانند X-Men  و  شخصیت هایی نظیر جین گری که دارای قدرت های فرا روانی قوی ای بود مشاهده نمود.

فیلم “Push” که در سال 2009 ساخته شد در مورد گروهی از جوانان آمریکایی با توانایی های مختلف فرا روانی بود که با استفاده از قدرت های خارق العاده خود به مبارزه بایکی از سازمان های دولتی مخرب ایالات متحده می پردازند.

اگرچه بسیاری از آمریکایی ها ، توانایی های فرا روانی را باور دارند (چیزی در حدود 15 درصد از مردم آمریکا بر اساس  نظر سنجی Baylor Religion  به این موضوع معتقد هستند)، شواهد علمی لازم برای اثبات چنین پدیده ای وجود ندارد و یا بسیار اندک است.

بعضی از افراد حتی فرا روان بینی را به دنیای معنوی پیوند می دهند، به عنوان مثال برخی بدین امر معتقدند که بعضی از گزارشات مبتنی بر مشاهده ارواح، نشانه ای از خشم روحی و روانی ناخودآگاه شخص هستند نه مشاهده واقعی ارواح. اگر مردم می توانستند اشیاء مورد نیاز روزمره شان را بدون هیچ تلاش اضافی و تنها با قدرت تفکر خود حرکت دهند، درک این پدیده بسیار آسان می شد.

چه کسی دوست ندارد که بدون بلند شدن از جایش و تنها با یک حرکت ذهنی ساده، فنجان قهوه خود را از روی پیشخوان به سمت خود هدایت کند؟ با اینکه بسیاری چنین چیزی را می پسندند قطعا چنین اتفاقی هرگز نخواهد افتاد. بنابراین، محققان بر عبارتی تحت عنوان  “micro-PK” یا دستکاری اشیاء بسیار کوچک تمرکز نموده اند.

ایده این محققان این است که حتی اگر چنین توانایی وجود دارد، نیروی آن بسیار ضعیف و نا محسوس می باشد. بنابراين، انرژي فيزيکي کمتر به کار گرفته شده برای حرکت دادن جسم ، اثر مشخصی را به همراه خواهد داشت. به همین علت، آزمایشات اغلب بر روی شاهکارهای قابل مشاهده مانند تلاش برای اینکه  تاس همیشه بر روی عدد خاصی قرار گیرد، چرخاندن یک هرم کاغذی و یا تاثیر گذاشتن بر روی اعداد تصادفی تولید شده توسط کامپیوتر و تولید عددی خاص تمرکز دارند.

با توجه به روش های به کار گرفته شده، آزمایش های فرا روان بینی بیشتر بر تجزیه و تحلیل آماری پیچیده متکی هستند؛ مسئله این نیست که آیا یک فرد می تواند یک قاشق را خم کند یا یک لیوان را به وسیله قدرت ذهنی به سمت خود بکشد ، بلکه مسئله این است که آیا یک فرد می تواند در چیزی بیش از هزار آزمایش کاری کند تا  سکه دست کم در پنجاه درصد از موارد، شیر را نشان دهد.

بسیاری از مردم که قادر به حرکت دادن اشیا به وسیله قدرت ذهنی خود نیستند این گونه کارها را یک نوع دسیسه برای فریفتن افراد و کسب پول هنگفت می دانند، گرچه در اواخر دهه 1800، این پدیده عنوان یک توانایی ذهنی قابل اثبات درک شده بود. در آن زمان کسب و کار مدیوم ها به اوج خود رسیده بود  و آنها ادعا می کردند که در طول جلساتی که برگزار می کنند با روح مردگان ارتباط برقرار می نمایند و اشیاء را به طور ناگهانی و مرموز حرکت می دانند، شناور می کردند و یا حتی خودشان به طور شگفت آوری به ناگاه در میان یک اتاق تاریک به پرواز در می آمدند.

اگرچه پس از آن بسیاری از مردم من جمله، سر آرتور کنن دویل، خالق شرلوک هولمز متقاعد شد که این ادعاها، ترفندهای کلاهبردارانه ای بیش نبوده اند. روانشناسان فریبکار برای عملی نمودن حقه های شیطانی خود از هیچ چیزی دریغ نمی نمودند و از سیم های پنهان گرفته تا همدستانی که در تاریکی لباس مشکی می پوشیدند تا خود را پنهان نمایند  به منظور جلب نظر مخاطبین استفاده می کردند. اما همانطور که دانش مردم نسبت به فرا روان بینی ساختگی ارتقا یافت، این کسب و کار، کم کم رنگ باخت و از بین رفت.

لکن دوباره در دهه 1930 و 1940 یعنی درست، زمانی که یکی از محققین دانشگاه دوک به نام جی. ب. رین به این ایده علاقه مند شد که مردم می توانند با استفاده از ذهنشان بر نتیجه حوادث تاثیر بگذارند جانی تازه گرفت . رین آزمایشات خود را با تست های چرخاندن و پرتاب تاس آغاز نمود و از افراد خواست تا بر نتیجه ای که تاس نشان می دهد تاثیر بگذارند.

اگرچه نتایج آزمایشات او درهم و برهم بود و اثرات اندکی را نشان می داد، اما وی را متقاعد نمود که چیزی اسرار آمیز در ورای ذهن انسان وجود دارد. متاسفانه ، محققان دیگر موفق به باز آزمایی یافته های او نشدند و خطاهای زیادی در روش های او یافت شد.

اوری گلر (Uri Geller)

اوری گلر (Uri Geller)

در دهه 1970، اوری گلر (Uri Geller) به عنوان مشهورترین فرا روان بین جهان شناخته شد و صدها سفر را به سراسر جهان انجام داد تا توانایی های فرا روان بینی خود را به نمایش بگذارد، از جمله قابلیت های او به کار انداختن ساعت های شکسته و خم کردن قاشق بود.

اگر چه او استفاده از حقه های جادویی را انکار می کرد، بسیاری از محققان مشاهده نمودند که تمام توانایی های شگفت انگیز گلر می تواند توسط  جادوگران و شعبده بازان نیز تکرار شود. علاقه عمومی به فرا روان بینی، دوباره در دهه 1980 به اوج خود رسید. جیمز هاردیک، یکی از شخصیت های عرصه فرا روان بینی، در سال 1981 با حضور در چندین نمایش تلویزیونی موفق به نشان دادن قدرت خود در نمایش تلویزیونی «این خط من» است گردید. او ادعا کرد که لوازم کوچک، مانند مداد یا یک دفترچه تلفن را می تواند با قدرت ذهنش حرکت دهد. مجری برنامه باب بارکر و جیمز رندی، در مورد این موضوع شک داشتند و تصور می کردند که هاردیک صرفا به صورت مخفیانه چیزی را به این ابزارهای کوچک متصل می کند که سبب حرکتشان می شود و یا شاید از جریان هوا در بین صفحات کتاب استفاده می کند تا آنها را بدون حرکت دستش ورق بزند.  برای جلوگیری از این روش فریبکارانه، رندی  قطعات فومی  را در اطراف کتاب باز قرار داد، به طوری که اگر   صفحات کتاب به وسیله هوای خارج شده از دهان هاردیک ورق می خوردند این قطعات فومی سبک جا به جا شده و حقه او لو می رفت . پس از چند دقیقه در مقابل بارکر، رندی، هیئت داوران و تماشاگران پخش استودیویی زنده، هاردیک ناگهان فریاد زد و نهایتا گفت که قدرتش با او همکاری نکرده است.

هاردیک بعدها اعتراف کرد که قدرت فرا روان بینی او ، تماما یک حقه بیشتر نبوده و او در طی این مدت مردم را فریب داده است . تاریخچه فرا روان بینی تاریخی مملو از حقه و فریبکاری اثبات شده و اثبات نشده است. حتی بسیاری از محققان اعتراف می کنند که داده ها به مراتب کمتر از استانداردهای علمی اثبات شده هستند.

پژوهشگر، راسل تارگ در کتاب خود  اذعان می کند که “شواهد موجود دال بر اثبات فرا روان بینی به لحاظ آزمایشگاهی بسیار ضعیف هستند.” با این حال، پیشرفت های اخیر در زمینه تکنولوژی واقعیت مجازی، بهترین گزینه برای اثبات این امر هستند..

در سال 2017 شرکت نورابل اعلام کرد که برنامه هایی برای توسعه فرا روان بینی – یا حداقل یک شکل واقعیت مجازی از آن – در بازی به نام بیداری دارد. با استفاده از ترکیبی از تکنیک های ردیابی حرکات چشم و موج نگاری مغز در هدست، این بازی به بازیکن اجازه می دهد تا اشیاء موجود در دنیای مجازی را صرفا با نگاه کردن و تفکر حرکت دهد. پس از یک فرایند کالیبراسیون اولیه که چندین دقیقه طول می کشد، بازیکنان می توانند تصاویر کامپیوتری را انتخاب و حرکت دهند.

 شاید یک روز تکنولوژی به ما اجازه دهد تا با قدرت ذهن خود اجسام را حرکت دهیم اما تا آن روز ما باید با داستان ها و افسانه های روایت شده در مورد این موضوع سر کنیم و تصور نماییم که آنها واقعیت دارند.

چگونه اجسام را با قدرت ذهن جابجا کنیم؟

اگر به وجود قدرت ذهن برای حرکت دادن اجسام ایمان دارید پس همین امروز تمرینات‌تان را شروع کنید و برای حرکت دادن اجسام به وسیله قدرت ذهن آماده شوید:

برای تعیین سطح پیشرفت‌تان باید یک “هرم کاغذی” داشته باشید. برای این‌ کار باید یک تکه کاغذ یا فوبل مربع را یک بار از یک قطر مربع و بار دوم از قطر دیگر آن به شکل مثلث تا کنید، بعد از تا کردن، کاغذ را باز کنید و نوک هرم ساخته شده را روی یک شیءِ نوک دار با سطح مقطع صاف بگذارید. هدف این آزمایش این است که فویل یا کاغذ را با فقط نیروی ذهن‌تان بچرخانید. یک خلال دندان یا گیره‌ی کاغذ که در پاک کن فرو کرده‌اید می‌تواند برای قرار دادن جسم تا شده مناسب باشد. زمانی که این وسیله را سر هم کردید، دنبال ترک روی در یا پنجره بشد. قرار نیست خودتان را با وزش ناگهانی باد گول بزنید!

این نکات فقط راهنمای شما هستند. آنها را می‌توان به هر تعدادی که به نظر موثر باشد و بههر ترتیبی انجام داد.

مراقبه و مدیتیشن

مراقبه به معنای ایجاد تمرکز در ذهن و متعادل کردن توجه و دقت‌ِِ تغییر‌پذیر شما است. شما به ۱۱۰% از تمرکزتان برای شروع و تا هر زمانی که بتوانید به کار این کار ادامه دهید، نیاز دارید. وسط کار می‌توانید استراحت هم بکنید اما بیش‌تر از ۵ دقیقه نشود.

به خودتان ایمان داشته باشید

به توانایی خود ایمان داشته باشید و آن‌چه را می‌کوشید انجام بدهید، تجسم کنید. زمانی که فرآیند کار در سرتان مختل می‌شود، دوباره تمرکز کنید و از ابتدا شروع کنید. شما باید به آن‌چه انجام می‌دهید ایمان داشته باشید و بتوانید فرآیند را از زمان شروع تا زمان حرکت دادن هرم تجسم کنید.

انرژی بگیرید

زمانی که نفس می‌کشید انرژی را از هوا می‌گیرید. شما می‌توانید انرژی را از منابع مختلف دریافت کنید؛ از خورشید، سیاره‌مان، انسان‌های دیگر، چاکرا، گیاهان و ساختارهای ذهنی که در سر دارید. این فهرست بی‌انتها است. از هر چه که می‌توانید استفاده کنید و آن انرژی در دستان خود بگیرید. تمرکز در این‌جا بر مهار، توسعه، ادغام و اگر می‌توانید چرخاندن توپ در جهات مختلف است.

مثبت اندیشی

قرار نیست با چند بار انجام این کارها به هدف برسید. مثبت بمانید و انرژی‌های منفی‌تان را مهار کنید. عشق و مثبت‌اندیشی، قدرتمندترین نفوذ را دارند. همچنین اگر قرار است به صورت ناخودآگاه انرژی به اطرافیان خود بدهید، بهتر نیست که این انرژی مثبت باشد؟

ثبت پیشرفت

تفکر، تمرکز و هر فنی را که استفاده کرده‌اید به همراه موفقیت و شکست خود ثبت کنید. این کار بسیار شخصی است و همه‌ی اطلاعاتی که ثبت کرده‌اید در کنار هم می‌توانند کمک خوبی باشند. مهم است بدانید کدام قسمت موثر نیست. ممکن است قسمتی از فرآیند برای‌تان لذت‌بخش باشد اما برای رسیدن به هدف نهایی‌تان که همان کنترل اجسام است، بی‌تاثیر باشد.


309 دیدگاه

 1. ناشناس

  من نمیگم اینا واقعیت نداره ولی من گاهی اوقات ک ذهنم ارومه و تمرکز دارم چیزایی رو میفهمم ک بیشتر وقتا به وهقعیت تبدیل میشن دوستدارم بیشتر بدونم لطفا به من ایمیل بدید

 2. بدون نام

  من چند سالی هست که حس هایی داشتم ک فکر میکردم متفاوتم ولی میگفتم شاید توهم بچه گانه هست و الان که چند سال گذشته و بلوغ فکری رسیدم این حس شدید تر شده یه نیروی درونی که میخواد رها بشه اما نمیدونم چه جوری باید ازاد بشه و یه چیزی همش منو فرامیخونه اما نمیدونم کجا و چه جور باید پیداش کنم

 3. موفق

  سلام دوستان نظرات واقعا جالب و زیاد بود میخواستم اول بگم که افرادی که مخالفن قطعا به قانون جذب هم اعتقاد ندارد ولی خود ان فرد هم یه جاهایی از زندگیش این قانون رو حس کرده حالا نمیدونم چرا انکار میکنه حالا یکی نیست بهش بگو برو چاکرا ها تو فعال کن اگه جواب نگرفتی اون موقع این حرفو بزن خود دانشمند ها هم وسیله هایی ساختند که میتواند از هاله انرژی انسان عکس بگیرد
  یه تعدادی از دوستانم که میتونم بگم کمی گمراه شدند این کار ها را جادو و سحر مینامند که این کاملا اشتباهست این متافیزیکه او علوم خفیه زمین تا اسمون باهم فرق دارند اون شیطانی هست فرد از نیرو های خارجی کمک میگیرد ولی متافیزیک از نیروی ذهن است که کاملا سالم است البته که اگر نتوانیم درست استفاده کنیم این هم باعث اسیب میشه
  جالبه بدونید فردی اگر بتواند از تمام قدرت ذهنش استفاده کند میتواند کره زمین را در کسری از ثانیه نابود کنید این در حالیست که ما فقط از ده درصد قدرت ذهنمون استفاده میکنیم
  عده ای از عزیزان هم مزاح هایی کردند مثل جابه جایی هواپیما و قطار که البته غیر ممکن نیست ولی منظورم این است که خود من هم که این تمرینات رو انجام میدم نه فقط این تمرین بیشتر تمرینات مثل الفا مدیتیشن خود هیپونتیزمی وخب بقیشون برای بالا رفتن سطح ارتباط با کائنات و روح ودست یافتن به ارامش و کمک به ذهن ناخوداگاه و غیره انجام میدم نه مثلا تکان دادن هواپیما که البته باز هم میگویم بد نیست غیر ممکن هم نیست

 4. ساقی یاب

  من دنبال ساقیتونم
  جان من آدرسشو بدین

 5. vahab

  سلام من امتحان کردم شد خیلیم خوشحالم از این موضوع
  و اینکه من الان 3تا قدرت دارم:1تله پاتی،2حرکت دادن اجسام،3اینکه هرچی که میگم اتفاق بیفته اتفاق میوفته

 6. رضا

  این کمی شبیه قبض کردن روح خودته مراقب باشید جن نیاد اذیتتان کنه یا بکشه

 7. امیرمهدی اصلانی

  سلام.دوستان گرامی نمیدونم واقعا چی بگم .که در حد این مطالب باشه که خوندم از شماها…یه جوری باید بگم که مطلب من ارزشش به اندازه ای در حد همین گفته ها باشه..و فقط یه جمله میگم چون احساس کردم وطیفه هست که بگم …دوستان عزیز نیروی ذهن هر چقدر که باشه نمیتونه بر نیروی جاذبه ی زمین غلبه کنه…حالا من کاری به نیروی های دیگه که علاوه بر جاذبه بر جسم وارد میشه و دهن باید به اون هم هم علبه کنه برای تکان دادن اجسام تدارم.فقط اگه تمام ادمهای دنیا نیروی ذهنشون رو بر روی یه ورق کاغذ متمرکز کنن نمیتونن بر حاذیه ی زمین علبه کنن واون کاغذ رو از جاش تکون بدن.نیروی تفکر و ذهن قدرت کنشی و واکنشی نداره.چون اسمش نیرو هست با اون نیرو ها اشتباه نگیرید نیروی احساس های شما چقدر قوی هست میتونه شما رو در یه مسابقه قهرمان کنه یا برعکس …ولی با نیروی عواطف شما میتونید جسم رو تکون بدید؟نیروی ذهن شما هم از همون جنس هست .حس حسادت حس سرخوردگی حس قوی یودن حس قهرمانی حس مهزبانی همش از نیروی ذهن شما میاد و از همون جنس هست..اگه میتونی با نیروی مهربانی جسمی رو تتکون بدی با ارتعاش رهنت هم میتونس پنجره زو یبندی .زیاد به پنجره نگاه کنی توهم میزنی فکر میکنی تکون خوزده این همون تمام قورت نیروی دهنت هست که دوست داره یه فرمان تو ذهنت اون منجره رو ببنده ولی نهایت توهم رو برمیگزدونه تمام تیرویی که خرج کری باز گشتش توهم تکون پنجزه هست.دوزاریت افتاد؟

 8. Abolfazl

  سلام دوستام شاید خودتونم باورنکنید من باذهنم میتونم لامپ هارو کلن بترکونم من خودمم باورم نمیشه

 9. بکن

  سلام من یه قدرتی دارم میتونم همتونو بکنم

 10. آرش

  ببخشید آقا مجتبی را میگفتم اگه بگید ممنون میشم

 11. آرش

  سلام آقا مهمد جان من عاشق یک دختری هستم همسایم هسنش احساس میکنم اونم من رو دوست داره میشه بگی من اون روزی بهم میرسیم یا نه؟

 12. علی ذواتی

  مطمن باشید اگر این درست بود زرنگ تر از من و شما هستن که بهش دست پیدا میکردن به من و شما ام نمی‌گفتند

 13. نیمه اهریمن

  من فکر نمیکردم این همه از تعداد مثله منن
  البته جسارت نباشه
  من از بچکی قدرت خوندن ذهن بقیه و پیشبینی کردن اتفاقات اینده توی خاب رو داشتم العان من 15 سالمه و یک قدرت جدید بهم اضافه شده
  که میتونم جلوی سرعت چیزی یا کسی رو بگیرم
  مثلا ماشینی که خیای تند میره رو میتونم سرعتشو کم کنم
  حتی برعکسش میتونمم سرعت چیزی رو زیاد کنم
  ولی نمیدونم چرا هیچ تمرکزی ندارم و وقتی میخام اینکار هارو انجام بدم باشد عصبی باشم یا خیای اروم
  یجایی خوندم به ماها میگن نیمه اهریمن
  شاید بعضیا نماز بخونن با خدا حرف بزنن ولی هیچ ربطی به قدرت اهریمنی نداره چه بخای خوب باشی چه بد
  ما نیمه انسان و نیمه اهریمنیم نمیدونم فکر کنم
  خیلی چیزای دیگه هس که دوست دارم بگم اما نمیشه
  امید وارم کسانی که قدرتی دارن از دستشون ندهند چون این قدرتیه که ما داریم

 14. بی نام

  سلام من دختری ۱۰ ساله و نیم هستم که چند بار توی خونمون چیز هایی مثل انسان که سیاهی متلق دارند را میبینم و داره اتقاف های عجیبی میوفته.

 15. Poyraz_karayim

  امید وارم ادمین عزیز این مطالب رو نشر کند در نظرات در مورد مطلب قبلی که عرض کردم و به سوالات اکثر دوستانی که خوندم میتونه پاسخ ویا جهت بده…
  دوستانی که مراقبه میکنند مدیتیشن می‌کنند ویا میخوان شروع کنن ازتون خواهش میکنم به هیچ وجه به کانال ها ویا صفحات عضو نشید اگه استادی رو که هیچ علمی نداره و فقط قصد خالی کردن جیب ملت رو داره انتخاب کنید برعکس باعث میشه بدتر از قبل حتی باورتون رو از دست بدید خیلی واضح تر بگم کلاس های مراقبه اگر درست باشه خصوصی انلاین یا حضوری و باید رحمانی و در راه خدا باشه پولی نه اگه در قبالش پول بخوان پس مطمئن باشید استاد نیست که هیچ قصد کثیف کلاهبرداری داره
  و نکته دیگه هیچ استادی تبلیغ نمیکنه اگه من دانشجو باشم من میدوام دنبال استاد نه استاد تو صفحات مجازی دنبال من
  علمی و درست تحقیقق کنید اگه چاکرا ها با این مراقبه های انبوهی که تو هر پیجی هست شکوفا بشه الان هممون یک انیشتن نیکولاتسلا بودیم من در طول این مدتی که تحقیقات میکنم جالبه بدونید ۳۰۰۰۰۰۰استاد دیدم ولی ۹ نفر دانشجو در طول حیات دیدم

 16. Poyraz_karayim

  بنام خداوند زیبایی ها برای تمام مخلوقات جهان هستی و سیارات دیگر ارزوی بارانی از نعمت و رحمت امواجی از انرژی های مثبت میکنم
  دوستان من بعنوان یک انسان که وظیفه میدونم چند نقطه و مطلبی رو در اختیار دوستان عزیزم بذارم.
  اولا دوستان این مطالبی که عرض میکنم کاملا درسته و من بعنوان یک انسان که موظف هستم همیشه تحقیق کنم به علمم و دانشم بیفزایم شما هم میتونید تحقیق درست انجام بدید و تصمیم بگیرید .
  مطلب اول :کائنات همیشه در حال ارتباط با ما هستن و ما دائما بین خودمون درحال ردو بدل کردن انرژی هستیم
  مطلب دوم : در تمام قرن های گذشته و حتی تا همین الان انسان ها هیچوقت باور های غلطی که داشتن رو به سادگی قبول نمیکنند که اشتباه کردن سخت میزارن کنار چون همیشه تهاجمی برخورد میکنن به همه چی گارد میگیرن
  مطلب سوم : انرژی چيست؟؟؟ سوالی که همه جوابشو میدونید و اولین اموخته از دوران تحصيل همه ما هست
  جوابشو بازم میگم که حضور ذهنی پیدا کنید :انرژی نیرویی است که از بین نمی‌رود بلکه از حالتی به حالت دیگه تبدیل میشه
  مثل دانه به درخت و یا مثلا درخت به میز ومیز به هیزم و هیزم به اتش و اتش به گرما و گرما به ادامه ای که همین شکل ادامه داره و از بین نمیره که این ادامه باعث اتفاقات طبیعی مثل همین گرما که از مثال قبل گفتم تبدیل به باد باد به حرکت ابر و درنتیچه بعد از هزاران تبدیلی که علم الان تایید کرده تغير فصل و باران و همین ترتیب انرژی از حالتی به حالت دیگه مدام در حال تبدیل هست و یا اتفاقات غیر طبیعی میشن که اتفاق نیستن من همیشه میگم هیچ چیز بدون علت نیست… این مثال‌هایی که زدم برای درک ساده تر بود چون از این مثال ها بیشتر بازش کرد میشه جزئ به جزئ ریزتر کرد
  مطلب چهارم: قرآن کریم یک کتاب آسمانی هست که تو هرچقدر علم درک و تحلیل وتفسیر بالایی بدست بیاری بیشتر میتونی پیام های این کتاب نورانی رو بفهمی کائنات کتاب نورانی رو به تو دادن و کلماتش رمز گشایی میخواد که انسان بتونه به قدرت اصلی خودش که بیداری و تکامل هست دست پيدا کند امیدوارم تونسته باشم ساده سازی کنم.
  مطلب پنجم‌: تمامی نشانه هایی که در فراماسون استفاده شده یا به زبان ساده تر در شیطان پرستی استفاده شده نشان های مقدس و معنی داری هستن که این افراد برای جذب افراد بیشتر و گمراهی و تردید بیشتر استفاده کرده اند مثل ۶۶۶ این عدد نشان شیطان پرستی نیست این در واقیعت اصل وجود تو هست که بیشتر بخواین در مورد ۶۶۶ اطلاعات علمیشو بدونید سرچ کنید حتما
  بیشتر از این ادامه نمیدم وقتتون رو از اینکه برای خوندن این مطلب بخشیدین کائنات به ذهن و بیداریتان در زندگیتون منعکس می‌کند…همیشه بدونید هیچ وقت هیچ کس خوبی رو در قبال اینکه پول بگیره انجام نمیده چون نیازی نداره وقتی میدونن که در رضای خدا که باشه خود کائنات دست به دست میدن تا بازتاب اون انرژی مثبت رو به زندگیت بفرستن .مخلص دوستان اینده ساز بنده پوریا جمالی محقق و کارشناس علوم متافیزیک هستم سربازی کوچک در راه بیداری هر سوالی بود میتونید بپرسید.

 17. حس

  سلام من موفق به جابه جای حرم با چاکرای دست چاکرای باور و چشم شدم تمرکز جوری شدید میشد که انگار قلبم داخل سرمه به جای مغرم و میتپه و ارق میکنم انگار درحال ورزشم

 18. سلام
  ببینید کلا چیزی نیست که بتوانید خودتون انجام بدین یا یه یچیز فکر کنید اتفاق بیفته واقعا فکر کنید !! فقط خواسته خدا است که بعضی اتفاقات توی زندگی میوفته یا شما بهش فکر میکنید اتفاق میفته تا خدا نخواهد هیچ برگی از درخت نمیوفتد

 19. verika

  سلام.
  من چند وقتی بود دنبال کسایی می گشتم که این قدرت رو داشته،میشه اگه دروغ نمیگید به منم پیام بدین(البته اگه می تونید)؟؟؟
  من همه ی قدرت ها رو دارم.

 20. علیرضا

  سلام من نمی دونم دارم یا نه ولی من تقریبا هر هفته لحظه هایی می بینم که تو خواب دیدم و هجون اتفاقات میوفته و من بعضی وقتا هم پیش بینی میکنم و همون اتفاق میفته من فکر کنم قدرت پیش گویی دارم

 21. بی نام

  نشد

 22. Boby dude

  سلام من یه پسرم که تقریبا ۱۲ سالمه و اینکه شدش و خیلی خوشحالم
  فقط باید ایمان داشته باشید و قدرت تخیل زیاد
  اما میگم که شد خیلی خیلی کم تکون خورد و اینکه پنجره ها هم بسته بود و بادی نمیزد و خیلیییی کم تکون خورد ولی بازم نتیجه داده
  امتحانش ضرری نداره کسایی که میگن فیکه فقط میخوان احساس منفی بدن فقط امتحان کنید و اگه هم نشد حتما شما صاحب یه قدرت دیگه ای هستید فقط باید
  ایمان اعتماد بنفس قدرت تخیل زیاد و اینکه به چیز مثبت فکر کنید
  و مهم تر از همه حس یه قهرمانو بکنید

 23. ونوس

  سلام ونوس هستم واقعا داره من که شکه شدم خودم رو بااین قدرت دیدم واقعا از خدا مچکرم و همین تور از سایت الامتو

 24. Sahar

  سلام من این کار را انجام دادم یعنی کاغذ رو روی یک هرم کاغذی به نحوه مذکور گذاشتم به جان خودم وقتی حسابی ذهنم درگیر کاغذ شد انگشت اشاره به سمتش گرفتم از دور، و نیم دور چرخیدولی باز خواستم این کار رو انجام بدم نشد چون ذهنم انگار نشد مثل قبل متمرکز بشه، میشه بگید چطور ذهنم رو پیشرفته تر کنم واقعا برگام ریخته خودمم باورم نمیشه که شد چون وسط پذیرایی هم نشسته بودم و هیچ بادی در کار نبود
  این پیجم اینستایی ام هست ممنون میشم اگر بگید چطور ذهنم را قوی تر کنم

 25. رضوان

  سلام من احساس میکنم همچین حسی دارم نمیدونم چه حسیه

 26. امیر

  من ۱۶ سالمه
  من خیلی علاقه به جادو و جادوگری تو سن ۱۰سالگی پیدا کردم و تاالان دارم روشون کار میکنم و فهمیدم جادو همون قدرت ذهنه
  من الان میتونم یه توپ که داخل حیاطه رو به حرکت در بیارم و میتونم آب درون بطری رو با نفس کشیدن از راه دور به جنبش درش بیارم
  اینکارا فقط یه ذهن اروم در یکجای آروم میخاد و تمرکز و آرماش روح

 27. ازاد

  بچه ها اگر تونستید و ثابت کنید با من صحبت کنید برای مراحل پیشرفته تر

 28. امین

  من تا حدی که احساس سبکی داشته باشم و حس این که نیرویی توی دستم هست پیش میرم ولی نمیتونم تکون بدم چیزی رو..میتونم خود درمانی کنم ولی تکون دادن نه.تا یه حدودی هم میتونم سردرد دیگران رو خوب کنم

 29. شیطان

  من از بچگی خواب هایی می دیدم که واقعیت داشت من همه اش خواب می دیدم بیشتر خواب شیطان میدیم از بچگی تاحالا که ۱۴ سالمه در این حد خواب شیطان میدیم که اگه شیطان هم جلویم وایسه تو صورتم ازش نمی ترسم من حتی اگه تو ذهنم یه اتفاقی رو تصور کنم اتفاق میوفته

 30. ….

  من میدونم این چیزا الکی است و واقعیت ندارد ولی بعضی اوقات به هرچی فکر میکنم یا تو دلم میگویم اتفاق می افتد

 31. parsa

  بچه ها من دارم گروه درست می کنم به همه شما هم نیازی دارم روز به روز دار جورم وجنایات زیاد میشه به کممک همه نیاز دارم باید جولوی این هارو بگیریم

 32. محمدرضا

  من خودم یک قدرت دارم اصلا هم عجیب نیست اما کم پیدا میشه که همچین قدرتی دارن
  قدرت من این است که میتوانم پیش گویی بکنم یعنی اگر قرار اتفاقی بیفته میفهمم چه اتفاقی و چه زمانی
  و باید به بعضی ها بگم هرکس اعتقاد داره باور کنه هرکی هم اعتقاد نداره سرش را بزنه به دیوار نه میاد به ما بهش میدهد به همه ی شما ها میگم تمرکز کنید که هیچ چیز قدرتمندتر از تمرکز نیست تنها چیزی که میتواند شما را به همچین قدرت هایی برساند فقط فقط فقط تمرکز هست پس تا جایی که میتوانید تمرکز کنید
  من یک چیز خیلی خوب میگم که هر کس این کار را بهش گفتم انجام داده خیلی خوب جواب داده
  یعنی بهتون بگم قویترین راه برای رسیدن به این قدرت ها این است
  اول یک نقته نه کوچک و نه بزرگ سیاه رنگ در دیوارسفید رنگ بکشید بعد از آن وقتی که هیچ کس تو خونه نبود تمام در اتاق ها را می بندید و در پنجره ها و چراغ اتاق هارا خاموش میکنی به غیر از اتاقی که قراره در آن تمرکز کنی بعد میری جلوی نقطه که گذاشتی مینشینی بعد به آن خیره میشی بدون اینکه یک پلک هم بزنی تا یک ساعت به آن خیره میشی تقریبا بعد ربع ساعت چیزهای خیلی عجیب وغریب در نقطه میبینی که داره اتفاق میفتد مثلا یک نقاشی تمساح میاد بعد آن یک دفعه به اژدها تبدیل میشود و همینجور به چیز های دیگر من پیشنهاد میکنم وقتی داری تمرکز میکنی زمان سنجت را در گوشی خود آمده کنید یک ساعت وفقط شروع به تمرکز کردید دکمه شروع را بزنید که اگر یک ساعت گذاشت اطلاع بدهد

 33. بینام

  اون دوست عزیزی که میگه چشم سوم برای کسانی هستن که شیطان پرست و اهریمن هستم کاملا لشتباه چون من حس ششم رو دارم و اهل شیاطین نیستم چون هر روز قرآن و نمازم رو میخونم پس نمیتونم اهل جن و شیاطین باشم
  و دوم اینکه کسایی که چشم سومشون به آجنا باز شده باشه خیلی بده چون من خودم مطمئن نیستم اما از وقتی که تصادف کردم موجودات وحشتناک میبنم و چندین سال هم هست
  نمیدونم چشم سومم به روی آجنا باز شده یا نه اما خیلی وحشتناکه و پدرم منو پیش یه سید بردن که اونجا برام یه سوزنک خوندن و چندین مدت استفاده کردم اما چون سوزنک باطل شد
  از اون به بعد همین آب و همین کاسه بود
  که خیلی وحشت دارم و تا همین الان هم ادامه داره
  مواظب باشین که چشم سومتون به روی آحنا باز نشه چوت خیلی بده

 34. بینام

  سلام به تمامی دوستان همه ای اینها حقیقت دارن و نباید زیاد به همدیگه توهین کنیم و اینکه من با قدرت ذهنم میتونم اون چیزی رو که بخوام انجام بدم و اکثر اوقات در خواب یا بیداری آینده رو میبینم که بعد از چند مدت تحقق پیدا میکنه
  و اینکه یک بار در زمان کودکی ام تصادف کردم و از اون موقع من همش موجودات عجیب و غریب در خواب و بیداری میبینم و خیلی وحشت میکنم و ممکن هست که چشم سومم به روی آجنا باز شده باشند
  و اینکه حس ششم من خیلی قویه اکثر چیز هایی که حدس میزنم درستن و اینکه این ها حقه نیست و واقعا وجود دارند
  ناگفته نماند که فقط بعضی از آدم ها یه همچین قدرت هایی دارند

 35. مجتبی

  من دارای قدرت رویا بینی شفاف هستم سوالاتون رو برام بفرستین سوال رو از اون بُعد میپرسم

 36. هستی

  احمد جان خطری نداره ولی نزار هیچکس از این موضوع خبر دار شه چون ارتش آمریکا همه جا جاسوس داره و اگه مطلع شن هم من و هم تو و تمام کسایی که ایمیل دادن رو گروگان میگیره یه خارجی حتی دنبال منه خواهشن لو نده هیچ جا و درهیچ سایت

 37. ایناز فروهمند

  سلام اینکه یک توپ بره تو خیابون بعد بگم می ترکه در واقع این قانون جذبه که هرچه بهش فکر کنی اتفاق میوفته
  در واقع اینکه بتونی اجسم رو حرکت بدی واقعا وجود داره ولی باید از تمام مغزت استفاده کنی که این حتی با تمرین هم بوجود نمیاد اره ما خیلی قدرت ها رو داریم ولی موضوع اینکه بتونیم ازشون استفاده کنیم و فقط ادم های خاص می تونن و ادم های معمولی مثل منو شما با روزی 24 ساعت تمرین هم نمی تونیم

 38. نادیا

  سلام به تمام دوستان عزیز تمام کسانی که می گویند من قدرت فرا طبیعی دارم دروغه ولی من قسم میخورم که قدرت پیشگویی. ذهن خوانی .هیپنوتیزم را دارم به همشون افتخار میکنم

 39. Wei Wuxian

  سلام وقتتون بخیر
  من یه سوال داشتم که آیا انسان می‌تونه پرواز کنه با قدرت ذهن یا فقط خدا به کسایی که می خواد و ایمانشون بالاست این قدرتا رو میده مثل شمس تبریزی

  لطفاً در این مورد کمکم کنید آیا با قدرت ذهن میشه پرواز یا کارای دیگه ای کرد

 40. بتوچه

  من خیلی وقت ها آینده رو میبینم مثلاً میبینم با دوستم میرم بیرون پام پیچ میخوره و میفتم و همین طور میشه و بعضی وقتا یه اتفاق معمولی رو پیش‌بینی میکنم و هر موقع این‌طور میشم یعنی بعد از اینکه این اتفاق برام افتاد یه اتفاق بدی میوفته

 41. مرینت

  سلام .چرت و پرت نگین جادو چیه … من خودم امتحان کردم تونستم هرمو با سرعت زیاد جایی که باد نیست بپرخونم . اینا جادو نیست این چیزا رو از سرتون بیرون کنین . اینا انرژی مغر هستن . مغر فوق العادس . انرژی داره . نوشته بود تو مغز برق هست بهع اندازه ای که یه لامپو روشن نگه داره . خدا مارو افریده و هر کاری بخواد میتونه . هیچ مانعی جلوی راهمون نیست اگه بخواییم تمام . هر کی هم گفته شیطان و …. غلط کرده . اونایی هم که خود به خود بعضی چیزا رو میفهمن حس ششمشونه و در ذاتشونه . همین…………..

 42. دکو

  سلام،من پسری 18 ساله عم و پارسال مدت 4 ماهه روزانه 1 ساعت ورزش برای شادابی بدن و 1 ساعت مدیتیشیشن رای شادابی روح انجام میدم.هر روز روی تقویت بیشتر چاکرا ها تمرکز میکردم تا اینکه تو یوتیوب فردی رو دیدم که با ذهنش توپ پینگ پنگ رو جابجا کرد.بعد در پی این کار بودم که در اخر تصمیم به حرکت اجسام با چاکرا ها گرفتم و بعد از دو هفته انجام مدیتیشن و تمرکز برای حرکت کاغذی مجاله شده با قطر 1 سانت(کوچیک) تو یه روز تونستم کمی کاغد رو جابجا کنم .اولش فک کرد باده ولی بعد از مدتی مدیتیشن دوباره کمی حرکت کرد.بعد از مدتی رفتم سراغ کاغذ های بزرگتر به قطر 5 سانتی که اصلن نمیتونستم تکونشون بدم و خیلی طول کشید تا موفق بشم.اما الان یه 7 ماهه نمیتونم توپ پینگ رو تکون بدم.موندم اشیای بزرگترو چکار کنم.بگذریم تنها راه اینه که مدیتیشن کامل و تقویت چاکرا ها و بعد تمرکز روی اجسام کوچیک به مدت طولانی بطوری که خدت رو درون اون احساس کنی و بعد به جلو بری.تلاش زیادی میخواد امیدوارم نتیجه بگیرید.

 43. HADI

  من ماورای کف دستم بازه و طی دو روز تونستم کاغذ رو به را حتی از فاصله ۲ متری یه دور کامل بچرخونم بار اول که اتفاق افتاد فکر کردم باد امد ولی ۵ بار دوباره انجام دادم که دیگه خیالم راحت شد که کار خودمه با چشام هم تونستم از فاصله ۲متری انجام بدم.
  و از امروز دارم سر چوب کبریت روی آب کارمی کنم و تونستم ۱ میلیمتر تکونش بدم.
  خواهش میکنم کسایی که نتیجه رسیدن ادامه بدن.
  من فقط ۱۵ سالمه که تونستم طی ۲ روز این کار ها رو انجام بدم.
  ۱_به خودت ایمان داشته باش.
  ۲_تمرکز،تمرکز،تمرکز،تمرکز،تمرکز.
  ۳_خییییییییییییییلی تمرین کن.
  من روزانه نزدیک ۱۰ بار تمرین میکنم.

 44. ☠ایلیا☠

  سلام من ۱۴ سالمه و احساس میکنم که تحولاتی درون من اتفاق افتاده از وقتی که این کارو دارم تمرین می کنم ….بعضی ها میگن ما دیدیم که یک فرد بزرگ میمیره و من هم این قضیه رو تو خواب دیدم الان چند روزیه که میتونم بعضی کارهارو انجام بدم که قبلا نمیتونستم…یه روز روی مبل نشستم و بابام اومد و گفت بلند شو و وقتی که بلند شدم و پدرم اونجا نشست ..گفت از کی اینجا نشستی …گفتم یک ربع …اون تا چند روز هیچی به من نگفت ….بعد چند روز بهش گفتم و بعد به من گفت وقتی بلند شدی و من نشستم احساس بدی به هم دست داد و مبل به شدت داغ بود…و الان بعد یک سال میتونم کمی گرما از دستم خارج کنم …ولی بعد این کار بسیار خسته میشم و بیهوش …به یه متخصص این کار گفتم و گفت از قدرتی که داری به خوبی استفاده کن …من از شما هم میخوام که اگه چنین قدرتی دارین در راه خوبی استفاده کنین

 45. به تو چه اسمم چیه

  بابا من چاکرا هایمو باز کردم ولی یه سر درد بیش از حد دارم یکی کمک کنه من پاپجیم هک شده اگه هکرو پیدا کنم با تمام نیرویم کارش دارم.

 46. ابوالفضل

  اگه راست میگید ویدیو بفرستید

 47. عارف

  من اول اصلا اینارو باور نمی‌کردم، چند سال پیش کلاس زبان می‌رفتم اونجا دوستی پیدا کردم که همیشه موقع غروب از کلاس میزد بیرون و به غروب آفتاب خیره می‌شد. همیشه براش سبزی‌جات مختلف می‌خرید و میخورد. ازش دلیلشو پرسیدم گفت: میخام اینکارارو انجام بدم و چند تا دوستایی انگلیسی زبان دارم که راهنمایی‌ام می‌کنه.
  پار سال باهم تو مسنجر حرف میزدیم ازش ویدیوی برام فرستاد که با دستش یه اسکان رو از فاصله حدود یک متری قاپید. گفت آره من همه‌ی چاکراهام فعال شده و اینکارو میتونم انجام بدم. ویدیوش هنوز پیشمه، خواستید به جیمیلم پیام کنید.

 48. آرنیکا

  سلام من ۱۱ سالمه من تقریباً نیروهای عجیبی دارم مامانم دوستمو ماشین شاسی بلند سیاه دیدم بغل من رد می شد و موقع خواب نبودم بیدار بودم وقتی رفتم توی مدرسه به دوستم گفتم که مامانت ماشین سیاه خوشگلی داره بعد گفت منظورت چیه ما از یه ۲۰۶ سفید داریم و سه هفته بعد به من گفت که خیلی خوشحالم امروز مامانم یه ماشین شاسی بلند سیاه میخره تازه موقعیت پیش آمد که من و ما چی بهش گفتم تعجب کرد. تا حالا قسمت بعدی سریال رو من پیش بینی کردن و همون شد. من نمیدونم که میتونم این کارو بکنم که اجسام رو تکون بدم چون هنوز امتحان نکردم ولی خوب می کنم حتما.

 49. باشناس

  اینا همه چرته چشم سوم ولی اگه دنبالش باشی نتیجه مگیری

 50. هانیه

  من این کارو کردم اما زیاد ن تونستم کمی انجام بدم ولی نمی دونم چی شد که دیگه نتونستم چاکرا دست راستم رو باز کنم اما دارم سعی میکنم

 51. علی

  ali_1380ar این ایدیه تلگراممه اگه کسی بلده یااین قدرتوداره بیادبه منم یادبده توروجون هرکی که دوس دارین بیاین یادبدین
  اگه ازطریق ایدی تلگرام نتونستین پیدام کنین بیاین اینستا
  به پیج tanhayi.22ممنون میشم اگه بیاین

 52. ساینا

  ای کاش واقعا جواب بده یک سال هست دنبال این قدرتام اما جواب نمیده هیچ کدام

 53. ناشناس

  دوستی که‌ گفتی اينا کارای شیطانها تا نا رو آز انسانیت دور کنه شيطان میاد میگه این‌ اتفاق بد میوفته اون طرف میمیره من‌ يه این‌ اتفاق واسم افتاد داخل‌ ذهنم اومد که‌ يه نفرو ماشین میزنه و میمیره رفتم دیدم يه ماشینه نزدیکه بزنه زیر يه مرده گفتمش عمد سریع برو اونور جاده بعد فهمیدم که‌ همچین قدرتی دارم و بعد آز اون اتفاق دیگه‌ ازش استفاده نکردم چون میترسیدم بفهمن قدرت پيش گویی دارم ببرم روم آزمایش کنن

 54. فوجیوارا هیرو

  خونه ی ماهرچی داره ترگ اصلا لازم نیست تمرکز کنی خودش واست بایه نگاه حرکت میده …….هه هه ه هه

 55. ناشناس

  من آینده جلوی چشام ظاهر میشن و اصن معلوم نیست کی اتفاق میوفتن تنها چیزی ک میدونم اینه که یه روزی یه آدم بزرگ میمیره میخوام این قدرتو نداشته باشم بعضی وقتها برای اینک میتونم ذهن رو بخونم یا پشت دیوار رو ببینم بی هوش میشم دیگ خسته شدم

 56. A

  من امروز این رو خوندم و مطمئنم که به دردم میخورد

 57. ناشناس

  سلام منن بلد نیستم هرمو درست کنم دارم به روش های دیگه رو امتحان می کنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته میشه بگید باید چشمامو ببندم فکر کنم یا باز بشه چطوری ؟؟؟؟؟

 58. سحر

  من دختری سیزده ساله هستم که به این کارا علاقه خیلی زیاد و علاقه ای خاص دارم بنظرم کار فوق العاده جالبی هست.بهم کمک کنید.

  .

 59. ناشناس

  اولا ک همه چی دست خداس و این چیزارو دورش نرید چون همش کار شیاطین و جن و …. هست و بعدش نمیتونی ب راحتی از شر شون راحت بشی ثانیا واقعا احمقی ک میخوای دنبال این چیزا بری کسایی ک دنبال این کاران مطمئنا خدا رو قبول ندارن و ی شیطان پرست ب تمام معنان
  این کارا اخر و عاقبت ندارع و زندگیتو نابود میکنه شاید الان اونقد احمقی که میگی مشکلاتش مهم نیست و فقط میخوام انجامش بدم ولی بعدش مث سگ پشیمون میشی و اونوقته ک پشیمونیت فایده نداره باید از همه چیزت بگذری
  پس مث بچه ادم زندگیتو بکن

 60. امیرعلی

  من یک بچه ی دوازده ساله هستم که توانستم اجسام را تکان دهم ولی ان را کنار گذاشت و الان باورم شد که بجز من کسانی دیگر هم باور دارند ومن دوباره با ایمان قوی تر به کارم ادامه میدهم

 61. Mohadesh

  سلام من یه دختر ۲۲ساله هستم و از ۱۶سالگی یه سری چیزا تو خودم کشف کردم…وقتی کسی میخواد کاری انجام بده من خیلی با اطمینان میگم که این کار خراب میشه یا درست میشه یا در مورد دوتا از دوستام قبل از اینکه برن سنوگرافی بهشون جنسیت بچشون رو گفتم…اگه خودمو الکی بزنم به سردرد و یا دندون درد یا هر چیزی دقیقا روز بعد اتفاق میوفته برام بیش از ۲۰بار امتحانش کردم…یه موقع هایی راه رفتن بقیه رو نگاه میکنم و تو ذهنم یهو میاد که این فرد الان میوفته زمین و همون میشه..شاید باورتون نشه دو دفعه هست میخوان مراسم عروسیمو بگیرن ولی من از قبل میگم که گرفته نمیشه اتفاقی پیش میاد و همینطور هم شد…خیلی چیزای دیگه هست که همشو نمیشه گفت…من نه جادوگرم نه با سحر و جادو کاری دارم..و این موضوع رو برای اولین بار اینجا مطرح کردم.موقعی که دبیرستان بودم این موضوع رو به یکی از دوستام گفتم خیلی ترسید و دیگه به کسی نگفتم…

 62. kian

  انسان هرکاری بخواد میکنه

 63. امیر محمد

  من که نتونستم ولی تلاش میکنم ولی هروقت خیلی تمر کز کنم سردرد میشم راهنماییم کنین

 64. مبین

  ببخشید داداش جادوگری و طلسم سازی قوانین داره و بادین و مذهب شما مخالف هست اگر میخوای جادوگر بشی پیدا کردنش اسانه ولی در اوردن ازش سخته و چنتا جادوگر دیدی از فیلم هولیودی اینا جادوگر نیست بلکه اینطور ادمای هست میتون پرواز کنن و هرچه دلشان بخاد انجام بدم ولی جادوگر نیستن اگر میخوای جادوگر بشی بزن (سحر السود) واگر میخوای پرواز کنی در اسمان بزن (۱۰۰درصد شدن فعالیت مغز

 65. علی

  من وقتی چیزی می خوام خیلی زود اتفاق میفته بهخدا راست میگم وبعد این قدرت قدرت خداست نه چیز دیگه برای مثال از خدا اینترنت خواستم اون موقع که خواستم حتی منی دونستم کی خواهم داشت وقتی لازم داشتم یک ساعتی میخریدم ولی الان اونقدر اینترنت دارم که 400 گیگ از حافظی کامتیوپرم رو با فیلم پر کردم راز اینه باید حتما فیلم راز رو ببینید درباره ی جذب اتفاقاتی که میخوایه

 66. احسان

  هرکس شک داره گات تلنت انگلستان یاآمریکارو ببینه یاتوی آپارات یا یوتیوب سرچ کنه صندلی روح در تلنت .این آخریشه وگرنه چندتا تاالان اومدن که کارماورااطبیعه انجام دادن .یادمه نزدیک به ۲۵سال پیش بود فکرکنم گفتن یه چیزی بنام موبایل اومده واسمون اقدر شیرین و رویایی بود و تقریبا غیر منطقی بود که چطوری کارمیکنه.لازم بذکر که بگم من خودم شعبده بازم و فرق شعبده وجادو رو میفهمم و یه عملکرد های کوچیکی در ماوراالطبیعه دست پیداکردم

  • سهیل

   یادتون نره انسان اشرف مخلوقات است.
   یعنی بزرگ تر مخلوق خدا.
   یعنی بزرگ تر مخلوقی که خداوند که صاحب تمام جهان بی انتها است .مخلوقی که برای خداوند با ارزش مند ترین چیز است پس خداوند به جز قدرت فکر کردن به انسان اشرف مخلوقات قدرت های دیگری هم داده. پس شاید انسان بتواند با قدرت خود پرواز کند یا اجسام را حرکت دهد یا شاید قدرتی فراتر از آن .
   این اعتقاد من هست و شاید اشتباه است و من با خودم فکر کردم و این حرف هارو گفتم شاید حرف های من اشتباه یا درست باشد یا شاید راهی باشد که یک تفکر درست تر برای تو بسازد.

 67. A

  سلام میشه عکس هرم رو برام بفرستین متشکرم

 68. sina

  سلام من جادوگری را خیلی دوست دارم ولی نمیدانم باید از کجا شروع کنم و جادوگری را بیاموزم ایا در ایران مدارس جادوگری برای اموزش وجود دارد با ادرس و جوب دستی خود را از کجا باید تهیه کرد لطفا راهنماییم کنید ممنون

 69. سید محمد

  واقعیت داره چون برام پیش اومده توی فوتبال رباط پام آسیب دیده بود توی ده روز اول ارزوی خواب داشتم ولی ازدرد پا نمیتونستم بخوابم رفتم توی بیابان غروب بود وتمام تمرکزمو گذاشتم روی پاهام بااینکه عصا دستم بودروی یه تپه تقریبا یک متر ونیم ایستاده بودم وهمیشه خواب پرواز میدیدم کل زندگیم شده بود پرواز وبه یه اهنگ چینی که فلوت میزد تمرکز کردم احساس کردم درد دیگه ندارم ودارم پرواز میکنم درهوا راه میروم همش برا مدت کوتاه بود شاید بین ۵تا۷ثانیه بود وقتی چشمهایم راباز کردم دیدم خیلی از اونجایی که قرار داشتم دورشدم واقعا باورش برایم سخت بود و ارزویی که از دوران کودکی در سر داشتم را چند ثانیه تجربه کردم ذهنتان راخالی کنید وفقط وفقط وفقط به چیزی که میخواهید باشید تمرکز کنید مطمعا باشید اون چیزی که میخواهید میشید

 70. محمد

  من تونستم شیر اب رو باز کنم باورتون نمیشه یه ماه دیگش وقتی میخواستم مدرسه برم در حین راه تونستم بر جاذبه ی زمین غلبه کنم راهش فقط مثبت اندیشی صد درصد واقعی تمرین کنید

 71. mobina

  سابلیمینال کار میکنه یا فقد باید تمرین شه روش؟

  • sara

   هر دوش کار میکنه البته با تمرین زیاد! فقط باید به اینکه میتونی انجامش بدی ایمان داشته باشی!:) هیچ چیزی غیر ممکن نیست

 72. mobina

  عواقبش چیه؟!

  • Karimi

   من جادوگر م جادوی من در طی 20 سال به وجود آمد …….. دور جادو نروید عواقب بدی دارد وهر جادویی که میکنی عمرتان کم می‌شود

 73. Sajad

  ی کانال بزنم؟

 74. احمد

  علت این که این مطلب را سرچ کردم این است که به علت یک حادثه که به سرم ضربه وارد شد مدتی از حال رفتم یا بیهوش شدم البته این حرف که میزنم شبیه فیلم های تخیلی میمونه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌و لی عین واقعیته بعضی اوقات که به چیزی خیره میشم نا خواسته حرکت میکند وهیچ کنترلی روش ندارم اما اعضای خانواده فکر میکنند که تسخیر شدم وکار جن وپری که اشیا رو تکون میدن ولی من حس میکنم که این کار توسط خودم انجام میشه ونمیخوام کسی فکر کنه که غیره عادیم یا بترسند ایا خطری من یا اطرافیانم را تهدید می‌کند خواهش میکنم جواب بدید

  • علی

   میتونم با شما در ارتباط باشم

 75. سحر

  دوستان من معتقدم میشه ولی خوب یه کوچولو تونستم یه کارایی بکنم و تکون بدم و در حال تلاشم . ولی دوستان خواهشا اگر تونستید که ارزو میکنم بتونید هویتتون رو پنهان کنید . مردم حرف در میارن واستون که فلانی رو ببین جادوگره ……..وای فلانی جادو جنبل میکنه………..من ازش خیلی میترسم……شیطان پرسته بابا……و.. راجبتون فکر بد میکنن مردم پس ترجیحا به کسی نگید چون بشدت توسط نزدیکان و دوستان تنها میشید

 76. امید

  من میتوانم با زهنم یک چیزی را بلند کنم شما چی من قدرت مغزی دارم

 77. ali

  فقط بگین چه جوری کار میکنه….همه چی ردیفه

  • H.Z

   سلام دوستان
   در حقیقت من چیزی از چشم سوم، توانایی حرکت اشیا با ذهن و… نمی‌دانم؛ اما من یک نویسنده‌ام و یکی از اصولم این است که خیر و شر همیشه در تضاد یکدیگرند. هرچند نکته مهم این است که تخیل کنید اما گزافه گویی و سخنان نامربوط و مسخره نزنید. شیاطین برای مفهومی که ما از آن استفاده می کنیم اشتباه است زیرا شیطان یکی است و نباید آن را جمع بست. دوم آنکه قدرت شیطان تنها در وسوسه و تحریک نفس انسان است و آن را می توام به کفه ای از ترازو تشبیه کرد که تعادل را در جهان بوجود می آورد. اینکه بگوییم حرکت اجسام بدون تماس دست یا دیگر اندام های بصری با آن(اگر وجود داشته باشد) کار شیاطین است و شمارا به تاریکی می کشاند چون همان خرافه ایست که رعد و برق اثر حرکت ثور در آسمان است.
   . در مورد حرکت این اجسام باید بگویم این ثابت شده که همه اجسام و اجرام به یکدیگر نیرو وارد می کنند و احتمال می دهم که این موضوع نیز به همین مربوط است. اگر حقیقتاً همچین چیزی وجود داشته باشد و خرافه نباشد از نظر من باید هرفردی آن را امتحان کند و به این فکر کند که توانایی های انسان بی نهایت و نامحدود است. البته ازین غافل نشویم که خداوند خود می فرماید: «اگر به چیزی فکر کنید، پس اتفاق میفتد» . خداوند مارا در جهانی بسیار گنگ و شگرف رها کرده و این وظیفه ماست که نهان و آشکار آنرا به تحقیق و بررسی بگذاریم و آن ها را کشف کنیم…

 78. mmd

  دوستان با هرم بنظرم شروع نکنید با یه مداد کافیه بنظرم انسان قدرتهای زیادی داره و یکیش هم که همه داریم حس ششمه

 79. amir

  سلام دوستان این مطلب درسته خود انسان قدرت خیلی عجیبی داره که تا حالا وجودشو حس نکرده نیروی دست یکی از همین قدرت مخفی هاست اگر تاحالا دقت کرده باشید بعضی از جادوگران دغل بازا از دور ماهیتابرو با دستش بلند میکنه این. خودتون هم میتونین انجام بدین فقط روش باید تمرکز عمیقی بکنید تا به حرکت در بیاد یاعلی مدد

 80. امین

  سلام به این روش میگن تله کینزی… برای بعضی ها یه باره اتفاق میفته و یه باره تموم میشه ..ولی واقعیت داره و خرافات نیست … کانال ابرنور مدیتیشن رو جستجو کنید متوجه میشید که میشه بهش رسید با یه سری تمرینهایی

  • هدیه

   سلام لطفااسم کانال رو دقیق بنویسین،میخوام جوین بشم

 81. mohammad

  میشه یک ویدیو برای من به ایمیلم ارسال کنید تاببینم واقی است یانه

 82. Mahsa

  بچه ها من نظراتتون رو خوندم و گیج شدم یکی میگه واقعیه یکی میگه الکیه یکی میگه شیاطین میان پیشت و یکی میگه اگر تلاش کنی بدستش میاری من که گیج شدم یوی کمک کنه من واقعا دوست دارم این کارو انجام بدم

 83. ناشناس

  جن و روح وجود داره ولی دلیل نمی شه همیشه باشن الان من یکی از دوستانم کلاس جادوگری میره ولی این دلیل نمی شه که جن تسخیرش کرده باشه اتفاقا جادوگری خیلی خوبه و ازش می شه کلی چیز یاد گرفت تازه تمرکزم بالا می بره جنم اصلا کاری به جادوگری نداره

 84. احمد

  سلام دوستان عزیز خواهش میکنم اگه میشه یک ویدیو بفرستین به ایمیلم واقعا ممنون میشم

  • mohammad

   اگه واقعی بود می فرستادند

 85. Ali.ahmadi

  سلام من یه کانال پیدا کردم تو تلگرام همش از این فیلمای اموزشی میزاره خیلی هم موثره
  ادمین کاناله هم اینکارس

  • mohammad

   اسم کانال رو برای ماهم بفرست

  • parham

   اسم کانال چیه

  • فائزه

   سلام ایدی کانال رو بدین ممنون میشم

  • محمد

   خب عزیزیم کانالش کجای
   ننوشتی

  • sanaz

   اسم کانال؟

  • رضا

   سلام بزرگوار میشه خاهش کنم آیدی کانال رو بزاری.ممنونم

 86. محسن

  من میخوام بگم که این کارا رو به جن ربط ندین مگه برای بلند کردن یه شی انرژی فکریت رو پاش میذاری به جن چه ربطی داره اون ماجرا یه بحث دیگه است مابخاطراین قدرت ها اشرف مخلوق هستیم حیوانات که مثل ما نمیتونن از این فکرا بکنن خدا وقتی خواست مارو شبیه خودش بیافرینه این قدرت ها رو از او به ارث بردیم فقط روش تمرین میخواد بخاطرهمین گفت انسان جانشین من در زمینه

 87. سما

  سلام دوستانی که میگن نمیشه و یا باید شیطان پرست باشی و کار های بد بکنی اشتباه. من مادرم از بچگی این قدرت داشت و ساعت و مجسمه و پنکه و…. رو تکون میداد از جایی مینداخت یا بلندشون میکرد و حتی چیزهای ماوراطبیعی هم میدید و افراد رو میخوابند و خیلی از چیزهای دیگه مه نمیتونم بگم ولی از وقتی که ار خدا دور شد این قدرتاش از بین رفت و دچار بدن درد شدید شد. خلاصه منظورم اینه که این چیز ها وجود دارند و ممکنه و برای این چیزها باید به خدا نزدیک باشی نه به شیطان

  • امیرحسین

   خوشم امدافرین همین زندگی ماهم باوجودخداست.

 88. فاطمه

  سلا و درود به نظر من دروغه اما ذهنم اینو قبول نمی کنه ترو خدا بگید چطور باید این کارو کرد

  • مجید

   ببینید این کار اصلا مربوط به ذهن نیست… وقتی که تکه کاغذی که ساختید بانزدیک کردن دستانتان شروع به حرکت میکند دلیلی نیست که شما با ذهنتان ان را به چرخش در آوردید… این کار مربوط به جریان همرفتی هست. وقتی هوای اطراف خنک و گرمایی که از دستان شما خارج میشود این کار موجب جربان همرفتی و در نتیجه سبب چرخش تکه کاغذی روی یک شی نوک تیز میشود … خیلی ساده. و این که میگویند جابجایی اشیا با استفاده از ذهن امکان پزیر است دروغه… لطفا خواهش میکنم به این کارها از نظر علمی نگا کنید اصلا به حرکت یا جابه جای اشیا با ذهن وجود ندارد.. اگر فیلمی را دیدید که چیزی را جابه جا میکنند یا جادو هست یا اعنواع حیله کلک

  • بنیامین

   فاطمه بلد نیستی چرا میگی دروغه من از نزدیک اینکارو دیدم چن بار.

   • محمد

    منم خودم اینکارم

  • محمد

   واقعیه فقط باید تمرکز کنی

 89. ابوالفضل

  پیجیتو بگو

 90. متین

  سلام ممنون به خاطر مطالب باارزشتون بنده نمیدونم این کار رو بلدم و یا اینکارو از روی اراده انجام میدم یا اختیار ولی من وقتی چیزی یا اتفاقی رو به شکل خیلی عمیق توی إهنم تصور کنم و اون رو با احساساتم امیخته کن اون اتفاق در بعضی مواقع اتفاق میافته مثلا من توی کلاس برنامه نویسیی به خاطر سر در نیاورن از کار عملی world که بیشتر همکلاسی هام بلد بودن خیلی حسادت داشتم یک روز معلممون گفت بعد از انجام هر نیم ساعت از فعالیت هاتون اوهن هارو سیو کنید من هم با احساساتم تصور کردم و از روی حسادت گفتم ایکاش قبل از اینکه بخواند فایل هارو ذخیره کنن برق بره و حدود 1 دقیقه بعد یا شاید هم کمتر این اتفاق افتاد و برق رفت من هم تعجب زده شدم و احساس گناه میکردم لطفا راهنمایی کنید که اینکار کار من بوده یا به صورت اتفاقی و ناخوداگاه این اتفاق افتاده ؟؟؟

  • parham

   منم دقیقا همینطور مثلا یبار وقتی فوتبال بازی میکردیم توپ رفت تو خیابون بعد من تو ذهنم گفتم الان میتر که و ترکید یا یبار دیگه که بازی میکردیم توپ میخواست بره تو جاده تو ذهنم گفتم وایمیسته و هموت موقع واستاد نمی دونم اتفاقیه یا نه

 91. احمد معلمی

  بچه ها این کار اشتباهه
  شاید بهم بگید برو بینم بابا ولی راست میگم درست نیست این کارا رو بکنید یه زمان فیلم مرلین رو دیدم عاشق این کارا شدم ولی واقعا بده دعا نویس ها یه کار های واقعا زشت و غیر اخلاقی و غیر خدایی انجام میدن که به هدفشون می رسن توصیه میکنم اصلا نرید اونجا میدونم خیلی کیف میده برتر باشید.میدونم برتر بودن کار رو راحت می کنه اما مردم به چشم سیاهی,خبیسی و بدی بهتون نگاه می کنن حتی عزیز ترین افرادتون هم ازتون می ترسن اینا رو میگم چون تجربه کردم تنها بودن خیلی بده الان به نظرتون خوبه ولی وقتی که بهش مسلط میشد میفهمید که کسی رو نمی شناسی مثل تو باشه خیلی افسرده و ناراحت میشید این کارا عواقب بدی داره فکر میکنید شیاطین و جن ها رایگان این کار ها رو انجام میدن نه بابا در عوض خیلی ازتون چیز میز میخوان که به هدف خودشون برسن . یا از ذهن شما تغذیه میکنن و شمارو ضعیف می کنن اگر حفاطتون رو شکستید و پشیمون شدید فقط بگید:خداوندا منو از شر هر چه آفریدی رها کن و به من نور امید بده. این کار خیلی کمک می کنه.

  خدا حافظ از طرف کسی که 32 ساله گرفتار شده و گیر شیاطین افتاده.

  الانم تازگی هاست بعد از این همه منو ول کردن و رفتن ولی معلوم نیست کی بر می گردن.

  • بنیامین

   هر غلطی بخان بکنن من کارمو انجام میدم

  • محمدی

   سخن رانی تموم شد

  • ی بنده خدا :)

   قبلش یکاری رو انجام ندادی .
   باید هاله محافظ ایجاد میکردی نابغه
   اینطوری اذیتت نمیکنن

   • Sadra

    هاله محافظ چیه؟

 92. گوش کن حرف های مزخرف

  نمیدونم به حرف من واقعا باور میکنید یا نه ولی امروز بعد 2 ساعت تونستم هرمو تکون بدم وبع حرکت در بیاورم

  • نس

   بعد از چه مدت؟

  • mohammad

   اگه دوباره می خواستی تکون بدی هرمو یک فیلم بگیرو برام بفرست

 93. محمد

  سلام من به این نیرو ایمان دارم اما یه سوال برای من پیش اومده آیا مسلمانان میتوانند این کار هارو انجام دهند؟خواهشا جواب بدین

 94. حسن

  سلام. آقا ما حدود 17#18سالمون بود.جریان ماله 20 ساله پیشه.و با این فَک و فامیلا.مثلا اخطار روح میکردیم.یه سینی گرد میذاشتیمو و یه استکان و روی تیکهای کاغذ حروف فارسی .یه حمدو سوره می‌خونیم به نیت روح مرده کسی که می‌خواستیم احظار کنیم و با کمی هم بیان جملات فارسی که یادم نیست.چی بود. بعد همه دستامونو اروم میذاشتیمو رو استکان و سوال می رسیدیم و استکان شروع به حرکت میکرد.چون همون بچه بودیم و اهل کلَک مَلَک نبودیم تا بخوابم اسکان رو زورکی حرکت بدیم.این زیاد واسه خودم جذاب نبود .اما یه کار دیگه ای رو ما انجام می‌دادیم که واسم که خیلی جذاب بود. جریان ازین قرار بود شخص سنگین وزن حدود100کیلویی رو ازش می‌خواستیم دراز بکشه بیحرکت. ما چهار نفر چهارگوش اون شخص دراز کشیده(به این صورت که یه نفر با انگشت اشاره زیر شانه سمت چپ یه نفر هم به همین صورت شانه سمت راست .نفر سوم چهارم هم به همین صورت با انگشت اشاره زیر پای چپ و راست طرف قرار می‌دادیم و یه ذکر عربی می‌خواندیم که توش کلمه (جن * موت* ) و… اینجور چیزا بود و بعد اون طرف تا ارتفاع یک متری رو هوا معلق میشد.یه بار یه بنده خدایی رو معلق کردیم و وسط زمین و هوا خندمون گرفت که انگار اون ذکر خاصیتش رو از دست داد و تُلوپی افتاد زمین.حالا بعد بیست سال واسه دیگران تعریف میکنم زیاد باورشون نمیشه.ممنون میشم اگه کسی بلده دوباره یادم بده.

 95. Alaah

  سلام دوستان عزیز اگه میخواین قانع بشین که تاثیر این کار بر انسان چیه باید بدونید که این کارا رو شیطان پرستان انجام میدن چون علم جادوگری و احضار ارواح و جنیان کار یک انسان معمولی یا مسلمان نسیت چون علم جادوگری،چشم سوم،احضار ارواح….،قواعدی دارند که باید خودت رو هم جنس‌اهریمن کنید، من به شما توصیه میکنم که دنبال این چیز هایه ماورایی وباور نکردنی و غیر ممکن نرید ،چون شاید دیدید بعد از چندین بار تلاش، همون چیز هایه غیر ممکن،ممکن بشه و خیلی ناگهانی اتفاق می افتد و اگر همچین چیزی روخ بده دیگه ولت نمیکنه و تا اخر عمر دنبالته و این یعنی تو راه اهرین ها و شیاطین رو به خودت باز کردی. امید وارم این مطلب براتون مفید باشه.

 96. Armin

  سلام،دوستان من خیلی وقته که درباره قدرت های ذهن و روحو استفاده از قدرت ها و احضار تحقیق میکنم تقریبا از نه سالگی تمایلم به این موضوع شروع شده تا الا که بست سالمه هر روز بیشتر میشه .
  یک اینکه واقعا وجود داره و به تمسخر نگیریدش جدا چون کار انسان های نادونه اینکار دو اینکه شما فرض کنید دارید بدنسازی میکنید برای بدست اوردن یه اندام خوب باید حداقل دوسال تمرین کنید بنابراین شما نمیتونید اینکارو یه ماهه انجام بدید د و اینکه تازه جسم دوسال زمان اموزششه ذهن که خیلی پیچیده تر و ناشناخاه تره من خودم هر روز حدود نیم ساعت بلا استثنا تمرین های ذهنیو حالت خلسه رو انجام میدم اما به جز یه بار که حس کردم حدود چند سانتی از زمین بلند شدم و یبار هم که تونستم روحمو به مکان دیگه ای ببرم موفق نشددم به صورت ثابت و پیاپی این کارو انحام بدم واقعا سخته بعضی ها هم واسه تکمیل فرایند حتی دوسال تو صحرا زندگی میکنن که کاملا تاثیر داره طبق مطالعاتم بنابراین تلاش کنیدو ناامید نباشد و عزیزی ک میگه خدا نمیخاد اگه خواست خدا باشه که ما فقیر بدنیا بیایم و همونطور بمیریم این واقعا ذهن کوچک و تهی از سکنتو نشون میده عزیزم حق نگهدارتون

  • Sadra

   داداش اگه میخوای روحتو از بدنت جدا کنی یه کانال تو یوتیوب هست به اسم راز موفقیت تو اون پر از ویدئو های آموزنده هست من هر موقع که اراده کنم میتونم روحمو از بدنم جدا کنم البته یه شرایطی هم داره

 97. Capitan vj

  من تا حدی تو این کارا واردم میتونم اجسام سبکو به حرکت دربیارم ولی ارزش نداره. ساعتها و روزامو خراب کردم تا یک اشیا یه گرمیو بچرخونم.اجسام سنگینو هم نمیشه کاریش کرد.کسی کمک خواست تو اینستاگرام خدمتش هستم.یا علی

  • Mahsa

   سلام روی جادو کار میکنی؟

  • فائزه

   سلام خسته نباشید اگر میشه ایدی اینستا تون رو بدید . ممنون میشم . راسش من به این کارا خیلی علاقه دارم .

  • نیما

   سلام ایدی اینستاگرامت رو بده

  • پرنیان

   سلام پیج اینستاتونو لطف میکنین

 98. باور داشته باش ونا اميد نشو بزار كسايي كه باور ندارن يك روزي باور كنن

  بچه ها ازتون خواهش ميكنم نا اميد نشيد به گفته دوستمون اين هرم شيطانيه راستم ميگه ولي به جاي هرم رو يك چيز ديگه امتحان كنيد مثلا مثل من كه روي در امتحان كردم يا اون دوستمون كه روي پلاستيك انجام داد شماهم رو يك چيز ديگه به جر هرم انجام بدين نااميد هم نشيد با ارزوي موفقيت

 99. M

  سلام لطفا عکس هرم با راهنمایی رو به ایمیلم بفرستین
  ممنون

 100. aryanR6

  من تقریبا 8 سال مشغول این کار بودم و تونستم هرم رو تکون بدم ولی جالب اینجاست تموم این8سال با باد پنکه داشت تکون میخورد

 101. پرنیا

  سلام.من این قدرتو دارم و در عرض ۱۰ ثانیه میتونم یه مداد را در هوا معلق کنم. روز اول فقط دو ساعت تمرکز کردم. اما موفق نشدم.بازم دسن نکشیدم.۲سال طول کشید تا تونستم موفق شم.اگه سوالی داشتید میتونید ازم بپرسید.حتما کمکتون میکنم. بای

 102. احمد

  بزارین تا من یه راز سری بهتون بگم. راز سری واقعیت اینه که همه اینا چرند و پرنده و هرکی هم که بگه 10000000000000000000000% چرت و پرت گفته هیچ و هیچ شکی نکنین.
  کنترل ذهن نهایتا از ان همون « جین گیری » شخصیت کمیک مارول و ایکس منه همین و بس.
  من دانشمند و دانای مطلق نیستم ولی در حد همین دام پزشکی که هستم مطمئنم اینها همش وهم و خیال و دروغه و بس.
  هن خوم دیدم کسانی رو که اجسام کوچکی رو تکان میدادند ولی همون لحظه متوجه حقه هاشون شدم. خلاصه ارتباط با جن و روح و ارواح نیروی ذهنی و … دروغیه که فقط انسان ها به خودشون میگن . یعنی در این زمینه حیوانات از خیلی از انسان ها تکامل یافته ترند.

 103. شیدا شیروانی

  واقعیتش ادم هر چیزی رو که بخواد میتونه انجام بده و اینکه با فکر منفی نمیشه همچین کاری کرد من خودم به شخصه تمرکزم رو بردم بالا بهتره رشته رزمی کنگ فو توا رو کار کنید چون بعضی از اساتید روی این موضوع کار میکنن

 104. Mahbod

  سلام من به اینها باور دارم اما کسی نیست که بهم کمک کنه تا انجامش بدم اگه میشه یه نفر بهم کمک

 105. امیر

  سلام من پس از هفته ها تونستم این کارو انجام بدم و اون هرم رو مانند پنکه بچرخونم خیلی باحاله اگه اموزش پرواز با قد رت ذهن رو هم بزارین خیلی خوب میشه

 106. س.الف

  این خطر اینا نداره
  من یک ساعت نشستم زل زدم به اون هرمه آخر سر یذره لرزید

 107. دانیال

  نه دادش ما تو وجودمون یه قدرت خارق العاده داریم فقط ایمان بهش مهمه ماتو کارای روزانه هم بعضی وقتا اینا رونیبینیم مثلا همین الا بدون این که روگوشیم لمس کنم چیزی که میخواستم رو روش انجام دادم یاوقتی اعصابم به هم میریزه وداد میزنم خود به خود گوشیم هنگ میکنه ببین خدایه قدرتای باور نکردنی به ماداده ولی آزاد کردنش مهمه کسی که بازهنش یه قطارو نگه میداره فقط ازمغز وروحش بیشتر استفاده میکنه شایعه زیاده ولی خیلی قدرتا تو خود انسانهفقط ایمانداشته باش

 108. ..

  من مسه پنکه میچرخوندم هرم کاغذیو ولی دیگه گذاشتم کنار .عوابقش بده.شمام زیاد دور برش نرید

  • بابا برقی

   عزیز خوبه که به جای پنکه بده بابات استفاده کنه
   که تو مصرف برق هم صرفه جویی بشه

   • احمدرضا

    خخخخ

  • محمد

   بد هست ولی تا یه مدتی بعد از اون عادت میکنی

 109. یکی

  دنیای ما دنیای دروغین است . هر واقعیت آن دروغی بیش نیست . برای اینکه به چیزی دست بیابیم باید عکس آن چیزی را که گفته می شود عمل کرد . برای تمرکز باید به بی عملی رسید . بی عملی یعنی عکس عادت رفتار کردن . ما وقتی بر روی چیزی تمرکز می کنیم بجای خالی کردن ذهنمان تمام مشغله ذهنی خود را معطوف به آن میکنیم و بدیهی است که نتیجه نخواهیم گرفت.
  اینکه درک ما در هر مقطعی از عمرمان متفاوت است باعث می شود عمق مطلب را در سنین زیر چهل سال درک نکنیم زیرا که دیدگاه ما از زندگی و اهداف آن خام و حاصل تلقین محیط پیرامونمان است . بجای حرکت دادن اجسام با ذهن بهتر است ذهن را از زواید خالی کرد تا به درک مستقیم وجود دست یابیم در آنصورت دیواری وجود ندارد که نتوان از آن گذشت. پیروز باشید.

 110. فرشته نجاتت

  اینا هه الکیه این کارو نکنید به ضیان خدتونه شیاطین میتونن نه شما

  • aryanR6

   یه جوری دارید میگید انگار هر روز با شیاطین حرف میزنید ….. بیخود چرندیات تحویل مردم ندهید

 111. میثم

  مطلبه جالبی بود.اما اینجا جای شوخی و مزاح نیست ک میایید و جو رو خراب میکنید.خیلی ها ب این چیزا اعتقاد دارن باید ب اعتقادشون احترام گذاشت
  بنده از زمانی ک خودمو شناختم از ۶ سالگی یه حسه عجیبی تو ذهنم بود یه جور تمرکزه خاص ک فقط وقتی تنها میشدم یا سروصدای اطراف کم بود میتونستم وارده این تمرکز بشم و چون بچه بودم کنترل خاصی روش نداشتم و اغلب با تمرکز بازی میکردم یا سرگرم بودم.بنده از بچگی انواع و اقسام خواب ها رو میدیدم اما خواب برای من درکل یه خیال بود و اصلا با اینده یا گذشته کاری نداشتم.تا اینکه کم کم رو این تمرکزم ک اکثرا شبهایی ک از نظره کاری خسته نبودم و تقریبا ساعت ۱ نیمه شب روی تمرکزم کار میکردم.روی تخت دراز میکشیدم تمام چراغ های اتاق خوابمو خاموش میکردم و فقط یه نوره کوچیک روشن میزاشتم ک نترسم.بنده تمرکزم از قسمت دهان زبان و دندانم شروع میشه به مغزم میرسه و کم کم ب دست ها و پاهام میرسه جوریکه احساس باد کردن اعضای بدنم بهم دست میده و شروع میکنه ب گیزگیز و سنگین شدن تمام اعضای بدنم انگار ۱۰برابر سنگین میشم من از تنفسی ک میکشم انرژی میگیرم.(دوستان این حرفام کاملا واقعیه و برای اینکه مشهور بشم نمیگم فقط میخام راهنماییم کنید یا اگه کسیو دارید ب من معرفی کنید کمکم کنه)
  اوایل اینکارو میکردم ک ذهنم دوران بچگیمو ب خاطر بیاره اما فایده ای نداشت.اما کم کم حس کنجکاوی بیشتری بهم دست داد مثلا احساس اینکه الان داخل استخره پرآب هستم و تمام اعضای بدنم حتی لباسام داخله ذهنم شروع میکرد ب خیس شدن اما وقتی میترسیدم و شروع میکردم ب درآوردن لباسام ب هیچ وجه خیس نبودم.وقتی چشمامو میبستم و ب هر موضوعی فکر میکردم برام اتفاق می افتاد.تا اینکه همین چند شب پیش فوق العاده تمرکزم شروع شد و هردفعه ک میخاستم ب این تمرکز پایان بدم بدتر و تشدید تر میشد.ب خاطر دارم روی تخت تو جای همیشگی دراز کشیده بودم و رفتم تو حالته تمرکز خیلی سنگین شده بودم.اینبار ب شن های لب ساحل فکر میکردم ک چقدر نرم و سبک هستن چون خیلی وقته شمال نرفتم تو همین فکرا بودم ک دقیقا جلوی صورتم وقتی چشمام بسته بود انگار یه نفر داشت شن های خشک رو روی صورتم میریخت جوریکه ب صورتم برخورد میکرد و روی بالشم میریخت.شدید وحشت کرده بودم.یه کم چشمامو بازکردم ک ببینم کی داره اینکارو بامن میکنه ۳ یا ۴ تا دونه از اون شن ها رفت داخل چشمم و شروع کرد ب اذیت کردن چشمام جوریکه از چشمام اشک سرازیر شد و بلند شدم و رفتم دستشویی.از چشمام ۴ تا شن درآوردم و شستم صورتمو اما چون من اون شب ۴ یا ۵ مرتبه تمرکز تو تمرکز کرده بودم اصلا از اون حالت بیرون نیومده بودم و نمیتونستم دربیام.رو تختم نشستم و از پنجره اتاق بیرون رو نگاه میکردم تا بتونم حواسمو پرت کنم و از این تمرکز بیرون بیام.تقریبا ساعت ۱.۱۵ دقیقه نیمه شب بود.ما خونمون آپارتمانیه و طبقه ۶ هستیم و خونه های روبرومون هم آپارتمانیه و اون واحد هایی ک پرده خونشون کناره داخله خونشون دیده میشد.همینجوری ک بیرونو نگاه میکردم یه خانمی داخله آشپزخانه منزلش نظرمو جلب کرد ک فکر میکنم داشت آب میخورد ب طوری وحشتناکی زوم خانومه بودم ولی اصلا حواسم نبود ک روش زوم کردم یک لحظه صدای ویبره گوشیه خانومه رو من کاملا شنیدم و انگار گوشیه خودم لرزید و واقعا حس کردم گوشیه خودمه اما گوشیه من نبود.اصلا اون موقع شب هیچوقت گوشیه من یا برادرم ک تو یک اتاق میخابیم ویبره نمیزنه.همون لحظه ک صدای ویبره شنیدم اون خانم گوشیشو از جیبش درآورد و شروع کرد ب پاسخ دادن طرف مقابلش.کاملا مشخص بود ک داره پی ام میده.منم ب سرعت سراغه گوشیم رفتم و نگاه کردم اما خبری از پیام نبود یا گوشیه برادرمو نگاه کردم هیچ خبری نبود.خیلی ترسیده بودم اون شبو یادم نمیره هیچوقت.دوستان اگر کسی هست ک واقعا بتونه راهنماییم کنه یا اگه کسیو سراغ داره ک از این نیروی خدا دادی بتونم استفاده کنم لطفا کمکم کنه.من از طریقه جن و شیاطین اینکارارو نمیکنم فقط از طریقه ذهن بی انتها و تمرکز انجامش میدم لطفا کمکم کنید

 112. هری پاتر بزرگ

  من هری پاترم دارم خورشیدو تکون میدم.
  عزیزان گور پدرتون

 113. Sohil

  من هميشه ارزو این رو داشتم اما نشد ولی بعد وقت ها فهمد که نوع دسترس هم میشه این مار رو کرد با فکر کردن به اتفاقات بد برای ديگران و با استفاده از نفرت این اتفاقات می افته

 114. بهمن

  سلام به همه ی دوستان،خداوند به انسان قدرتی داده که انسان باورش بشه که ذهن چه جادویی داره
  مجذوب خودش میشه،زیاد توضیح نمیدم ولی فقط در این حد بدونید من میتونم ذهن همه افراد رو بخونم،اجسام و حتی خودم رو از زمین با جادوی ذهن بلند کنم،وبیشتر از این یه تغیر توی ذهن هرکسی که دلم بخواد ایجاد کنم و کاری که دلم میخواد رو توی ذهنش القا کنم و اون شخص انجام میده،فقط راز این کار اینه که باور کردن خودتان و مهمتر از اون اینه که فقط در امر حلال استفاده شود،موفق باشید

 115. Aghil Bagheri

  لطفا از حرم استفاده نکنید ولی اگر استفاد کردید باید پیش یک استاد بروید یا یک روحانی یا یک شخص دانا تکان دادن اشیا با ذهن کار هر کسی نیست شما باید یا یک جهش یافته جسمی یا دارای یک روه خاص باشید اگر با این حرم موفق به این کار شدید باید بگم خیلی بد بختید چون عواقب زیاد داره من میتونی اجسام رو از دور جابه جاه کنم ولی این ها مثل یک فیلم تخیلی نیست هیچکس با اختیار نمیتوان این کار رو انجام بده من یه روز از خواب بیدار شدم بدنم خیلی میلرزید سرم خیلی درد میکرد خودم میدویم اگه جلو این رو نگیرم یک اتفاق عجیب میوفته این اولین باری بود که جلوش رو نگرفتم لکه خودم هم سعی کردم تقویتش کنم یه سری اجسام دورم با سرعت زیاد چرخیدن بعد از برخورد یکی از آن ها با صورتم این کار رو تموم کردم و از شدت سر درد فشار یا خوابم برد یا آرهوس رفتم این بخش جسم بود که قابلیت رو دارم از پدر پدر بزرگم به ارث بردم اما او مثل این که یک مقداری روی این کار اختیار داشت من بخش روه رو ام دارم اما قابلیتی رو بهم نمیده و فقط اکثر شب ها بدون اختیار از جسمم خارج میشم این اتفاق ممکن است برای خیلی ها اتفاق بیفتد که دو جنبه دارد با اختیار خود با خدا و شیطانی حالت شیطانی اینگونه است که دور خودتون رو یک مقدار تاریک تر از آنچه هست نوع خدایی آن معمولا خود به خود کشیده نمیشوید نوع خدایی آن این گونه است که با تعداد زیادی خواب شما تحت تاثیر قرار میگیرید و به سطح درکی بالاتر میرسید ودر آخر خواب با گفتن کلماتی که از خواب نتیجه گرفته اید پرواز روح میکنید تاثیر این کلمات گاهی به حدی زیاد است که باعث از بین رفتن زربان میشود و مرگ ولی در اکثر مواقع با گفتن کلمات پوست به حدی مور مور میشود که دور آدم سفید شده و برای چند ثانیه از جسم فاصله میگیرید و چند ثانیه نفس نمیکشید اگر خیلی به به گفتن کلمات ادامه دهید میمیرید

 116. سعید

  سلام من تونستم این کار رو بکنم با تمرین زیاد.
  یه فیلم زدم دان بشه با نت …. بعد ۳۰ دقیقه تمرکز و زور زدن 0.01 درصد دان شد

  • علی

   به جا زور زدن نتت رو عوض کن
   بعد 30 دقیقه فیلم خودش دانلود میشه

 117. Raza

  سلام‌‌منم دقیقا همینجوری هستم‌چیز های عجیبی رو میتونم‌ هس کنم یه موقه های ذهنم‌پیش از حد قوی میشه که باعثی سردردی شدیدم‌ میشم ولی بعدش خیلی آروم میشم

 118. Pooya

  بچه ها انجام ندید هر چی بگن دیگران ببینید من یه بار گفتم بهتون شما بیشتر تحقیق کنید قبل از انجام دادن به عاقبتش هم فک کنید اگه خدا میخواست این قدرت رو داشته باشید خودش بهتون میداد نه از طریق واسته هایی مثل جن٬ ارواح و… انجام بشه
  ممنون بابت پیامی که دادی majician مطلب خوبی بود واقعا دستت درد نکنه
  ولی بازم فکر کنید هیچ کاری رو بدون اطلاع انجام ندید

  • …..

   خیلی مسخره این
   بدبختا این یه تله کینزی سادس
   خدا این توانایی هارو تو وجودت قرار داده
   و هرکسی میتونه استفاده کنه
   واقعا متاسفم فکرتون خیلی عقبه
   این از طریق واسطه ی انجام نمیشه
   چرا هیچی نمیدونین فقط میحرفین؟
   یه خرم گفته بود راه شیاطینو باز میکنین
   بابا نخندونمون
   این یکی از توانایی هایع مغزه تله کینزی
   هزار تا کینزی دیگم هس
   میرو کینزی هیدرو کینزی ایرو کینزی
   اینا وچندتا دیگ از کینزی ها
   کینزی هایع سفیدن و میتونین ازشون استفاده کنین
   ضررم ندارن
   ولی کینزی هایی مث لونار خطر ناکن

   هیچی‌نمیدونی نحرف خواهشا
   من الان این کارارو انجام میدم
   ایا اسیبی رسید
   ایا شیطانی بهم نزدیک شد
   ایا از جن استفاده کزدم یا روح؟

   اینا توانایی هایع انسانیه
   و خیلی عادیه
   تو همین گوگل سرچ کنین تله کینزی
   یکیم گفته شیاطین میتونن ن شما
   واقعا متاسفم شما ک دم از ایمان میزنید
   مگ‌نمیدونید انسان اشرف مخلوقاته
   پس هر کاری میتونه یکنه
   و شیاطینم هیچ غلطی نمیتونن بکنن
   #تاسف

  • حسینی

   سلام علیکم
   خب اگه اینطوریه خدا چرا ما رو پولدار نیافرید، باید اینقدر زحمت بکشیم؟؟؟؟

  • سروناز

   منم ميگم اينكارو نبايد انجام بديم
   واقعاً اگر خدا ميخواست اين قدرتا رو داشته باشيم از همون اول بهمون ميدادش

  • بنیامین

   پویا جان هیچکس با استفاده از جن و روح این کارو نمیکنه همه با ذهن این کارو میکنن

  • احسان

   دوست عزیز دلیل مسخره ای دارید.
   خداوند به انسان مغزی داده که میشه از ۱۰۰٪ ظرفیتش استفاده کرد .
   درزم شما دیدی که درمورد پاندا یا زرافه یا چیزی حتما خدا حرفی بزنه چه تو قرآن یا …
   وقتی انسان به وجود اومد خدا بهشون راه دادن یا داد؟خیر انسان خودش یاد گرفت
   شاید خیلی ها بتونن این کارو تو جهان انجام بدن ولی بخاطر دلایلی نمیگن که ما میتونیم چون خیلی ها مسخره میکننشون یا به عنوان موش آزمایشگاهی میگیرنشون تا بفهمند چجوری اینکارو انجام میدن

   به نظر یکی از بهترین ورزش ها برای انجام این کار انجام دادن یوگا هست

 119. B.gh

  سلام بچه ها روبیکادارید با اون میتونیم چت کنیم

 120. پوریا

  درود دوستان من استاد هنر های مخدادی هستم اگر به جای خرد سالاری به خدا اعتقاد دارید هرگز موفق نمیشید چون عقل ذهنیتتون ناقص میشه که خدا نقص و پر میکنه البته من میتونم خرد سالاران رو آموزش بدم اگر دوست داشتید میتونید به جای خاک و باور در خدمت خرد در بیاید

  • cuber

   سلام ببخشیدا ولی اگه یذره فکر کنید و یکم هماز فیزیک و شیمی بدونید می فهمید که هر چیزی از یه موادی تشکیل شده پس قطعا این کره زمین و ما انسان ها و هر چیزی که هست از یه ماده ای تشکیل شدیم و اون ماده هم از ماده دیگه و اگه این زنجیره رو ادامه بدی می فهمی که این زنجیره بالاخره باید یجا تموم بشه اونجایی تموم میشه خداست این خداست که اولین ماده رو بوجود آورده و همه چیز در ادامه ی اون بوجود اومده

 121. محمد رضا

  سلام دوستان من یک فرد عادی مثل بقیه بودم تا 1 شب که با چشم باز خوابم برد و اونشب با اینکه همه چیزو میدیدم و میشنیدم ولی 1 جای دیگه بودم داخل یک اتاق که روی دیوار 1 درخت کشیده شده بود و عکس افرادیو که نمیشناختم اونجا روی دیوار و روی شاخه های درخت بود فضا تاریک بود و 1 سایه هم بامن حرف میزد ولی من زبانی نمیفهمیدم چیمیگه ولی مفهومشو درک میکردم انگار داشت 1 زبون دیگه حرف میزد بعد 1 عکس اومد داخل دستم و دیدم پدر بزرگ زن پسر خالمه و سایه بهم گفت بزنش روی دیوار سر شاخه و میخ زدمش به دیوار اولین چکشو که زدم انگار برگشتم جای خودم و خودمو میدیدم وبعد میخواستم حرکت کنم اما نمیشود انگار کنترل نداشتم روی خودم و وقتی به حالت عادی برگشتم برای مادرم طعریف کردم و گوفت خواب بد دیدی ولی فردا خبر رسید که باید بریم مراسم تدفین پدر بزرگ زن پسر خالم و از اون موقع چیز های عجیبی میبینم یا همیشه حس میکنم یکی داره نگام میکنه ولی هر وقت کسی که من میشناسم میخاد بمیره به همون حالت برمیگردم و میرم داخل اتاق و سایه بهم میگه تا الان 4 بار رفتم پدر بزرگ و مادر بزگ خودم پدر بزرگ زن پسر خالم و یکی از دوستام که خود کشی کرد اولین بار 9 سالم بود و الان 20 سالمه و بهم قدرت پیش بینی داده میتونم بعضی چیز هارو با ضریب اتفاق بالا پیش بینی کنم و همین تور میتونم با نمی دونم بگم زهن یا روه به جاهایی که قبلا رفتم برم و زمان حال اونجارو ببینم ولی برای کسی که تعریف کردم بعضی ها منو بچشم خیالاتی و دی وانه میدین و بعضی ها هم که بیش تر از اینجور چیز ها سردر میاوردن میگفتم اون چیزی که بهت قدرت میده خوب نیست و باید بری جای دعا نویس تا ازت دورش کنه ولی من باهاش کنار اومدم و میخام پیشرفت بدمش ولی نمیدونستم چطوری ولی از الان شروع میکنم تا ببینم اخر این قدرت به کجا ختم میشه ولی اولین چیزی که فهمیدم این بود که نباید ترسید از قدرت خود و دوم باید بقدری باور داشته باشیمش که با واقعیت یکی بشه یعنی روبروت 1 دیواره و تو میخوای ازش ردبشی ولی نمیتونی باید انقد به زهنت فشار بیاری که برای خودت واقعیت بسازی که دیواری وجود نداره و من میتونم رد شم این 2 تارو که داشته باشید مطمعن باشید پیشرفت میکنید

  • اراز الهی

   میتونم باهات از نزدیک حرف بزنم

  • magician

   سلام دوست عزیز. هرگز پیش دعا نویس و یا این جور افراد نرو…. این قدرت های روحی و انسانی در همه وجود دارد ولی اما بعضی به طور غریزی از کودکی برایشان برخی حالات پیش میاید بنده بعضی اوقات شبیه شما میشوم و البته به منم گفتن برو و از دعانویس کمک بگیر و بعد از تحقیقات فهمیدم این که پیش این افراد بری بدترین کار ممکنه. چرا که انها از طریق ارتباط با شیاطین و اجنه و گاهی استفاده از ورد ها و نوشته هایی که در امور طبیعیه جهان دخالت میکنه باعث میشوند که چیزی که متعلق به تو هست گرفته بشود و عواقبی در پیش دارم… و همچنین راه نفوذ به شما برای انها و بقیه باز میشود. دوست عزیز برای افراد مختلف چیز های مختلف پیش میاید… بنده شخصی رو میشناسم که میتواند واقعا اشیا را حرکت بده اما اینکار را از عمد جلوی دیگران نمیکند( یک فرد انگلیسی هست که در سفرم به بریتانیا با ایشون اشنا شدم…) خب این واقعا طبیعیه و نباید ترسید و بهتره همه مثل شما باهاش کنار بیان. و در یکی از کامنت ها خوندم خدا باوران به این ها نمیرسند که اشتباه محزه… باید بگم اتفاقا خیلی هاشون میرسند… از جمله علامه حسن زاده املی و یا ایت الله قاضی و اقای بهجت و شیخ بهایی و و و و ….. دوستان خدا نامیست که ما برای بوجود اورنده تمام عوالم موجود انتخاب کرده ایم… الله خدا god و هر چیز دیگری …. حال میخواهد یک انرژی باشد و یا چیز های دیگر …. مهم ان است که ما سعی کنیم نیروهایمان را از او بگیریم و با او تقابل داشته باشیم…. افراد زیادی امدند و گفتند این را همچون تمام ائمه و پیامبران… ولی خوب انسان فراموش کار و راحت طلب است و در کنارش بخاطر اینکه از این نیرو امده ایم کمال طلب

  • Binam

   یعنی الان تو از دیوار رد میشی؟:/

   • Amir

    /////:::راست میگیا

  • سایه اشنا

   مشتی زیاد نخواب تا همه رو به کشتن ندادی

   • جیمی

    دمت گرم

  • اوینا

   خواهر منم دقیقا مثله شما انگار یکی باهاش حرف میزنه وقتی ناراحته بهش میگه چیکار کنه تا اروم بشه مثلا میگه نفس عمیق بکش قرانو بغل کن و بخاب خوب میشی خاهرم فقط ۱۰ دقیقه خابید میگف ذهنم اروم شده ما هم اول فک کردیم خل شده بعدش دیدیم ن وقتی خاهرم مشروب میخورد خاهرم اذیت میکرد تو خاب میزد تو صورتش
   فوت میکرد تو صورت خاهرم خاهرم میگف انگار یکی دارع تیغ میزنه به صورتم بعدش فهمیدیم همه چی واقعیت دارع خاهرم الان براش یه جورایی عادی شده ولی پیش دعا نویس رفت گفت ممکنه اذیتت کننه وقتایی کع نیس بهش میگه من دارم میرم ولی دوروز دیگه میام خاهرم تو زمان سفر میکنه تو خاطرات ما سفر میکنه اتفاقای اینده رو پیش بینی میکنه مثلا پدر شوهرش سالم سالم بود
   گفت به من پدر شوهرم سه شنبه غروب می میرع همون شد و سه شنبه غروب مرد و…..

  • s.s

   اگه این چیزارو از ۹ سالگی میدیدی ممکنه از آدمای مدیوم باشی.این آدما از بچگی یه سری قدرت خاص دارن یا چیزایی رو میبینن که آدمای معمولی حسش نمیکنن.

  • ابوالفضل

   به نظر تو این کار خوبه به حرکت دراوردن جسم
   اقبتش چیه؟؟

  • mehran

   سلام دوست عزیز اون سایه که باهاش حرف میزنی انسان نیست هرچه قدر که میتونی ازش دور کن یه چیزایی بهت میده وتو ازشون خوشت میاد ولی خیلی چیزارو ازت میگیره اگه به حرفم توجه نکنی عاقبت بدی خواهی داشت-

  • زهرا

   کمکم کنید منم میخوام به این قدرت برسم

  • Sadra

   دوست عزیز تا الان درباره ی زندگیه دوباره چیزی شنیدی به نظرم من اون فردی رو که نمیشناختی تو زندگی گذشتت بوده

 122. Pooya

  لیدر لطفا این مطلب رو که نوشتم پخش کن فکر سایت خودت فقط نباش که پر بشه بازدید کننده داشته باشی فکر جون سلامت مردم هم باش این ها چ گناهی کردن بدون اطلاعات دارن انجام میدن

 123. Pooya

  سلام دوستان بزارید راجب این موضوع بهتون بگم برای من فرقی نمیکنه شمار حرفامو باور کنین یا نه اول بزارید از این هرمی که میگه بسازید بگم این هرم مربوط به نشانه های شیطانی هستش اسم هرم رو یادم نیس ولی سرچ کنید ببینید شما نمیتونین خودتون جابه جا کنید این کار سالها طول میکشد درواقع شما با این کار. یک جن احظار میکنید و شما با فکر کردن به کاری که میخواید انجام بدید رو اون انجام میده براتون من پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید انسان ها یه حفاظی دور خودشان دارن که این حفاظ رو خداوند به ما داده که کمک میکنه دور از شیاطین باشیم شما با این کار اون حفاظ رو میشکنید باعث اسیب پذیری میشوید خداوند اگه میدونست اینکار برای ما خوب است خودش این رو در وجود ما میگزاشت نه اینکه ما به دنبال اون برویم با شکستن حفاظ شیاطین و جن ها دور شما میتوانند بیایند و حتی صاحب جسم شما بشوند و مورد ازار اذیت شما شوند پس از مدتی و روی اعصاب روح روان شما تعسیر منفی میگذارند اما خودتون میدونید میخواید به اخطار من توجه کنید میخواهید هم نکنید میل خودتونه اما من اخطار خودمو دادم درباره اون هرم هم سرچ کنید ببینید اون هرم از چند قسمت تشکیل شده باتشکر یا علی

 124. علی

  سلام به همه دوست داران این انرژی واقعیتش بعد از خوثدن این مطلب انرژی گرفتم
  پیش دوستانم سعی کردم که حسمو بهشون منتقل کنم
  که بعد از دو دقیقه تلاش و کوشش فراوان توانستم با باد معده حسم را به او منتقل کنم
  لطفا کمکم کنید

 125. محمد

  ما ايراني ها فقط اين چيزارو مسخره مي كنيم واس خاطر اين ك به جايي نميرسيم و هميشه عقبيم

 126. علی

  سلام به همه علاقه مندان به این کار
  میخوام یه حقیقتیو بهتون بگم شاید باورتون نشه ولی اونایی ک ایمان دارن به قدرت ذهنشون مطمئن باشید میتونید اینکارو کنید
  من از وقتی این ماجرا رو شنیدم هر روز یه کیسه فریزر رو میذاشتم زمین و هی تمرکز میکردم ک از زمین بلندش کنم و هربار ک این کارو میکردم از خودم فیلم میگرفتم ک اگ یموقع بلند شد مدرک داشته باشم
  ولی همیشه شکست خوردم
  اما ناامید نشدم
  من یکسال اینکارو کردم
  هرجا میرفتم با خودم اون کیسه فریزر رو میبردم و تمرکز میکردم حتی تو مهمونی ها و جمع های خانوادگی یا دوستانمون و همیشه اطرافیانم مسخرم میکردن
  ولی من نا امید نشدم
  یکسال تمام این کارو کردم و فیلم گرفتم
  ولی نتونستم کیسه فریزر رو از جاش بلند کنم
  دیگه نا امید شدم
  یروز ک از مدرسه اومدم
  کلافه بودم
  امتحانم رو هم خراب کرده بودم
  کلاس دهم بودم و الان دوازدهم ام رشته تجربی ام.خلاصه اونروز ک پکر بودم و اومدم خونه رفتم تو اتاق رو تختم نشستم یهو چشمم خورد به کیسه فریزر ک تو اتاق روی زمین افتاده بود
  با خودم گفتم یبار دیگه هم امتحان کنم
  و این دفعه فک میکردم بازم نمیشه و فیلم نگرفتم و تمرکز کردم
  بجان داداشم یهو دیدم کیسه فریزر چسبید به سقف.خودم خیلی بد ترسیدم طوری ک فریاد زدم فرار کردم بیرون از اتاق کنار بابام اینا.خداشاهده تا یکماه اصلا دیوانه شده بودم حرف نمیزدم
  ولی دیگه تونستم این قدرتو بدست بیارم
  حتی یبار ذهن دوس دخترمو خوندم و فهمیدم بهم خیانت میکنه
  باهاش ک حرف میزدم تو چشمام نگاه میکرد و بهم میگفت دوست دارم و فقط تورو میخوام ولی من ذهنشو میخوندم که بهم داره خیانت میکنه و حرفاش دروغه
  اینو گفتم که اونایی که دنبال این کارین
  حتما تلاش کنید
  مطمئن باشید میتونید با تلاش و صبر به این جایگاه برسید!
  ممنون

  • سعید

   داستان علمی تخیلی قشنگی بود

   • ستاره

    like

    • ستاره

     سعید like

  • ANAHITA

   سلام
   درسته به نظر خیلیا این چیزا واقعیت نداره ولی به نظر من و بعضی افراد واقعیه
   به نظر من که اگه کسی بتونه واقعا این کارو انجام داده باشه واقعا باید به خودش افتخار کنه امیدوارم منم یه روزی بتونم این کارو انجام بدم
   ممنون از مطلبتون واقعا بهم امید داد امیدوارم بازم بتونید اینکارو انجام بدید
   متشکرم:)

  • مزخرف کشف کن

   بخدا من قدرت دارم مزخرفاتتو بفهمم

  • …..

   خخخخخ
   تله کینزی و ذهن خونی دو تا مبحث جداس
   الان شاید مردم باور کردن میگن قدرت داره خخخخ
   نمیتونم جلو خندمو بگیرم
   ولی نویسنده خ بی میشی ب شرطی ک سوتی کم بدی

  • میلاد

   سلام واقعا عالیه اما قدرت تجسم کردن من و همینطور تمرکزم ضعیفه به نظرت چیکار کنم که‌ثوی بشه؟ اگه‌میتونی یه چندتا راهنمایی بهم‌بده

  • باور داشته باش ونا اميد نشو بزار كسايي كه باور ندارن يك روزي باور كنن

   ميدونم پسر واقعا حرفتو باور دارم چون واسه خودم همچين اتفاقي افتاده بعد ترسيدم وبعد از شش ماه اومدم به اين سايت چون ميدونستم استعدادشو دارم ومي تونم انجامش بدم از توهم خواهش ميكنم اين كارو ول نكن تنها وقتي كه ميتوني اين كارو انجام بدي زماني هست كه واقعا نااميد هستي واعصابت خورده ونا اميد نميشي ميتوني انجامش بدي من هم قبلا اين كار رو بادر انجام ميدادم خيلي تمركز ميكردم كه بتونم در باز شده رو ببندم هر كاري ميكردم بسته نميشد و مثل شما هرجا ميرفتم خونه مامان بزرگم يا حتي مهموني ها اين كارو انجام ميدادم وتمركز ميكردم كه در خونه يا اتاق رو ببندم ولي اصلا بسته نميشد ١٧سالم شد و پدر بزرگم كه خيلي دوسش داشتم رو ازدست دادم سوم پدر بزرگم بود ومن خيلي ناراحت و عصبي بودم به داخل اتاقم رفتم وگريه ميكردم و ياد بابا بزرگم ميوفتادم تا اينكه دوست داشتم بدون اينكه از تو تخت خواب بلند شم در رو ببندم گفتم بزار براي بار اخر اين كارو انجام بدم شايد بسته بشه دستمو دراز كردم و باخودم لحظه بسته شدن در رو تصور كردم با چشماي خيسم انجام دادام وبه خدا چنان محكم اين در بسته شد كه تمام بدنم لرزيد من از ترس سه شبانه روز تب ولرز كرده بودم وهيچي نميخوردم وبعد از شش ماه دوستانم از ماورا طبيعي حرف ميزدن بعد ترسم ريخت و دوباره اين كار رو شروع كردم ومن الان تو اين كار خيلي موفق هستم چون نا اميد نشدم واز تو ميخوام هيچ وقت نااميد نشي بزار كسايي كه به حرفت باور ندارن يك روزي باور كنن با آرزوي موفقيت

 127. سام

  سلام. من یه جایی خوندم که انجام این تمرین ها باعث باز شدن چشم سوم میشه..و خوب عوارض چشم سوم هم خیلی بده… ومن یه مدت این کارو تمرین کردم ولی به نتیجه نرسیدم. تست باز بودن چاکرا ها رو که دادم دیدم همه چاکرا هذم باز و فعاله حتی چاکرا چشم سومم.. خیلی میترسم… توصیه میکنم نکنید این کارو… ❤️

  • …..

   ب چشم سه ربطی نداره ک

   این با چاکرا دست انجام میشه
   خواهشا نمیدونین نحرفین
   چشم سومم اگ از راه درستش باز بشه مشکلی نداره
   تو گوگل سرچ کنین تله کینزی ببینید اصلا چیه بعد حرف ایشونو باور کنین
   #تاسف

 128. متین

  سلام یک روزمطلبی روجایی خوهدم مبنی براینکه هرانسانی دارای یک قدرت درونی است ولی بایداونوشناخت واستفاده کرد الان ۷ساله که این جمله توی ذهنم مونده بهش ایمان دارم که حقیقت داره ولی ازیه جایی بایدشروع کردمهم استارت اوله ناامیدنباشید به این فکرکنید که اگه صاحب قدرت درونی خودتون بشین دیگه یه انسان خاص میشین تصورش ذهن ادمو تازه میکنه فقط شروع کنید وپشت کارداشته باشید

 129. عدنان

  سلام به همه
  این که میگه یه هرم بسازید .حتما نمیخاد هرم باشه. یه چیزی که بشه راحت با قدرت فیزیکی تاثیر بزاری روش. (یه کاغذ با نخ به جایی اویزون کردن)
  یکی از راها اثبات شده که میشه زودتر به نتیجه رسید اینه یک یا چند نفر دیگه شما همراهی کنند. کسایی که واقعا باور داشته باشند
  گام اول اینه سعی کنین تله پاتی ایجاد کنین. بعدش ………

 130. بالیب13

  دوستان لطفا برای جذب مردم و هوس الکی وارد این ماجرا نشید چون لطمه بدی میخورید این راه راه خداست پس الکی نیان که باز نتونید برگردید به مردم بگید الکی و……

 131. مهدیس

  میشه عکس هرم و بفرستین ایمیلم

 132. وحشت

  من این کار رو انجام دادم و مغزم اسیب دید و الان لال شدم نمیدونم باور میکنید یانه اما الانم مغزم درد عجیبی داره و شبا خوابم نمیبره این کا رو انجام ندید…

 133. ..

  عکس هرم را برایم بفرسید لطفا

 134. پالاندو نیلی

  سلام من یه روش بهتون نشون میدم که باهاش میتونین هر کاری رو انجام بدید میتونین حتی خورشید رو جابجا کنید بنده شخصا با این روش کهکشان (آندرو مدا ) رو به فنا بردم اگر این ورد راکه به شما میگویم با سبک عرعر الاغ بخوانید مطمئنا تعجب میکنید ( من یه الاغم یه الاغ نفهم که هر چرت و پرتی رو باور میکنم)

 135. Bahar

  واقا به این چیزا اعتقاد دارم و باور دارم میتونم این کارو کنم. حتما وقتی تونستم گزارش میدم

 136. حنا

  میگممممممم نظرتون چیه ی کانال خوب بزنیم و جوین شیم توش و در این مورد ها صحبت کنیم هرکی هم جواب گرفت بگه ب نظر من خوبه اگه موافقید میتونید بیاین بگین

  • Bahar

   شاید موافقباشم

  • متین

   اینم فکرخوبیه

  • رامین

   من که میگم خیلی خوبه که یه کانال بزنیم

   • رامین

    می گم میشه عکس هرم بفرستید برای من

  • اراز الهی

   عالیه بزنین اد کنید

   • رسول

    لطفا بگید جابجایی اشیاء با خلسه کردن خود از زمین در یک تمرین است .یعنی همان تمرکز ..من تونستم خودمو اززمین بلند کنم

  • Zeynabjanati

   به نظر منم خیلی خوبه میتونی عملیش کنی ؟

  • مهدی

   اره حتما ادرس ایمیلم هست اگه زدین خبر کنین

  • Mahbod

   من موافقم خیلی دوست دارم ایدی کانالو بگو

  • ریشسپید

   منم ادد کن

  • Mahsa

   اره خیلی خوبه

  • زهرا

   اره

 137. میلاد

  سلام میشه عکس هرم رو برام بفرستید
  من از بچگی به قدرت های ماورایی اعتقاد داشتم ولی هیچوقت نمیدونستم چجوری میتونم قدرت های خودمو پیدا کنم لطفا بهم کمک کنید

 138. محمد

  این نیرو در همه انسانها هست فقط باید از خباثت درون دوری کرد و آدم شد تا به نیروهای مافوق پی برد . ( اگر آلودگی هست در اندیشه هاست ) . باید به سمت خداوند یگانه بی همتا حرکت کرد و فقط از او درخواست کمک نمود .

 139. مبینا

  سلام میشه عکس هرم رو به ایمیلم بفرستید؟؟ خواهش میکنم

 140. Amirali

  سلام من خیلی ب اینجور چیزا اعتقاد دارم ولی هرچی تلاش کردم نشد لطفا کمکم کنید ممنون

 141. mehran

  من خودم یک سال روش کار کاردم تمرکز باید زیاد داشته باشی و روزی نیم ساعت فقط مدیتیشن کنی تا اینکه بتونی روی حرکت دادن تمرکز داشته باشی بعدش میفهمی که چه قدرت خارق العاده ای تو وجودت نهفته شده
  هر کسی علاقه داره
  ایمیلم اپلیکیشن و کتاب و عکس هم دارم میتونم کمکتون کنم

  • محمد حسین

   میشه کمکم کنید

  • الهه

   چه جوري ميتونيد كمكم كنيد؟؟

  • pouya

   میشه لطفا کمکم کنید من هم علا قه دارم

   • حسین

    سلام.من به این قدرت های ماورا الطبیعی یا متافیزیک اعتقاد دارم.من از همون بچگی وقتی به اطرافم نگاه میکنم رشته های رو میبینم که انگار نامرعین
    وقتی از گوشه ی چشم نگاه میکنم انگار یه سایه پیشم نشسته
    بیشتر وقت ها فکر میکنم یکی داره نگام می‌کنه برای استفاده از قدرت های فراوانی باید تمرکز زیادی داشته باشی و تمرین کنی ولی من بدون تمرین این چیزاییرو که گفتم میدیم. چند بار هم تا حالا احضار جن کردیم
    از اون موقع شب ها انگار تو اطرفم در حرکتن اگه میشه کمک کنید

    • سحر

     سلام.فک کنم باید بدونی ک احضار جن و ارواح عواقبی داره . نه ؟

  • mk

   چجوری به شما دسترسی داشته باشیم؟؟؟؟؟

  • Mary

   لطفا برام ایمیل کنین

  • ریحانه

   سلام خوبی؟اسم من ریحانه اس میتونین راهنمایی کنین در مورد چاکراها .من خیلی علاقه دارم واقعا ایمان دارم بهش لطفا کمکم کنین.سپاس

   • حسینی

    سلام علیکم
    باید باورتو قوی کنی فقط همین
    اگر باور داشته باشی که میشه حتما میشه خیلی راحته اصلا فرقی بین سنگین و سبک نداره خیلی راحت میشه حتی چیزهای سنگین رو هم بلند کرد فقط باید باورتو قوی کنی.

  • Parnian

   سلام من عاشق جادوگریم ولی نمی دونم باید چی کار کنم تا انرژی درونم رو آزاد کنم تورو خدا کمک کنیم

   • علی

    دوست عزیر دنبال این چیزا نرو من خودم کسی هستم که تا ته این داستانا رفتم تو یک کلمه زندگیتو خراب نکن همه این چیزای عجیب کار شیاطین و ما با این کارامون راه برای ورود اونا به زندگیمون باز می کنیم این فیلم حتما ببین

  • Sanaz

   سلام میش لطفا ب من کمک کنید sani_hq ایدی تلگرامم اگ میش بهم پی ام بدین ممنونم

  • Amir

   کمکم میکنی؟؟

  • محمد نگهداری

   من خیلی خودم دوست دوست دارم با این کار همه به من توجه کنند
   حالا باید چکار کنم زود ترس انجامش بدم

 142. Hooooosein

  لطفا عکس هرمو برام بفرستین. خیل ممنون

 143. Mina

  میشه هرمو بفرستید

 144. دنیا

  بچه ها این هرمی که میگه به شیاطین ربط داره . اصلا قدرت باور یه چیز دیگریست که بهش میگن ضمیر ناخودآگاه . اینی که نوشته اصلا با علمی که در مورد قدرت باور نوشته و حتی میگن جور در نمیاد
  دوستان این کار را رو انجام ندید

 145. dambeldor

  سلام منم پورفوسور دامبلدور هستم مدير هري پاتر كه بالا كامنت گذاشته
  منم با ده سال تمرين تونستم جادوگر شم و مدير مدرسه

  • حنا

   عه ایول

  • عباس

   هر چقدر تلاش کردم نشد اصلا حقیقت داره

  • |SAHAR|

   منم میخوام تمریناتم رو شروع کنم لردولدمورت2 بشم

 146. sajad from AUSTRALIA

  سلام .خدا شاهده لامپ پارکینگ خونمون تو چشم میزد خیره شدم که چکارش کنم نورش نزنه تو چشمم چونکه ۲۴ ساعته قلیون میکشیدم تو پارکینگ شب اذیت میشدم از نورش .ازاین مهتابی ها هم بود که یه دفعه تو کمتراز ۱۰ثانیه خیره شدن ترکید .حالا نمیدوم شاید هم اتفاقی بود این ماجرا

  • یاشار

   داداش قلیون زیاد کشیدی گاز گرفتدت توهم زدی

 147. Mc

  سلام من به قدرت هاایمان دارم ومطمنم روزی میتونم اینکارو انجام بدم فقط به کمک احتیاج دارم اگه کسی هس که میتونه کمکم کنه لطفابگه مرسی

 148. Atena

  سلام من از امروز می خوام شروع کنم و واقعا به این کار ایمان دارم درضمن من حس های عجیبی دارم بیشتر موقع ها چیزایی میگم که بعد اجرا میشه یا اعدادی توذهنم میان من گاهی ازخودم میترسم ولی لطفا عکس اون هرمو برام ارسال کنید

  • محمد

   منم دقیقا اینتوری میشم .۹۰ درصد حرفایی که میزنم بعدش اتفاق میوفته یا ب چیزی فکر میکنم همون روز اتفاق میوفته

  • Raza

   سلام‌‌منم دقیقا همینجوری هستم‌چیز های عجیبی رو میتونم‌ هس کنم یه موقه های ذهنم‌پیش از حد قوی میشه که باعثی سردردی شدیدم‌ میشم ولی بعدش خیلی آروم میشم

 149. محمدمهدی

  سلام من پنج دقیقس دارم زور میزنم ولی فقط گاز متان درست میشه و کنترل تلویزیون نمیاد دستم یعنی باید از جای خودم بلند شم؟؟؟؟

  • خخ

   ن ب زور زدن ادامه بده تو میتونی

 150. Alireza

  عالیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــہ

 151. نیرو

  سلام . اگر از این نیرو در کار های بد استفاده کنید .شیاطین به سراق شما میایند.من از 14 سالگی شروع کردم و الان که 28 سال دارم نیروی عجیبی دارم . من از14سالگی تا 19 سالگی کار کردم.و بعد نا امید شدم.یه روز که داشتم به بیرون می رفتم ناگهان اتفاقی عجیب افتاد و من به نیروی خودم پیبردم.همه انسان ها نیروی دارند حتی خود تو . ولی راه های برای بدست اوردن ان است.

  • mona

   سلام میش بگین منظور از نوک هرم ساخته شده را روی یک شیءِ نوک دار با سطح مقطع صاف بگذارید.
   چیه

   • mehran

    کاغذ رو باید شکل هرم کنید نوک داخلی کاغذ رو روی نوک مداد بذارید طوری که وایسته و شما با فوت کردن بتونید اونو به حرکت درارید سطح مقطع هم ینی شئ صاف مثل مداد مداد رو هم باید ایستاده رو یه چیزی فرو کنید که وایسته

    • ریحانه

     سلام اقا مهران خوبی؟اسم من ریحانه اس میتونین راهنمایی کنین در مورد چاکراها .من خیلی علاقه دارم واقعا ایمان دارم بهش لطفا کمکم کنین.سپاس

  • میلاد

   چکار های بدی

 152. sajadrezaee

  سلام حرکی راهش روبلد هست به ماهم نشون ثواب داره یک در این دنا صد در جهان باقی

 153. sajadrezaee

  سلام لطفا عکس هرم روبرای من بفرستید ممنونم

 154. محمد رضا

  من الان 3 ساله دارم تمرین میکنم خیلی راحت میتونم ماشین هواپیما و اخریش تونسم قطرو جا بجا کنم خیلی راحت برید دنبالش خیلی خوبه الان میخوام خورشید رو جاب جا کنم

  • بانی

   زیادی زر نزدی دادا؟

  • خخ

   ن زحمت نکش

  • …..

   حالت خوبه؟؟

   نمیدونم شاید مسخره میکردی
   اگ جدی گفتی
   بدون ک بهترین ادما ک روی کره زمین انگشت شمارن
   میتونن فقط سه نفرو پرت کنن اونور
   #تاسف

  • anushka sen

   آره تو خواب داداش خورشید جابجا کن خخخخخخخخخخخخخخخ

 155. هری

  درود فراوان
  من هری پاتر هستم میبینم تو ایرانم طرفدار زیاد دارما
  باید برم دامبلدور پشت دره
  :))))))))))))))

  • خخ

   سلام برسون

  • dark

   هرکسی که میخواد اطلاعاتش در این زمینه ها که واقعا خطرناک و در عین حال پر سود است کامل بشه به دارک وب مرلجعه کنه البته برای ورود به این مرورگر باید دقت کنید تا مبادا اتفاق نا گواری بیفته به شخصه توصیه نمیکنم اما چون خیلی از افراد در این موضوعات فرا طبیعی اغراق میکنند و چرند میگن لازمه به اهل فنش رجوع کنید که اوناهم فرماسون ها هستند البته هستند کسانی که از راه حق و ریاضت واقعی به ای امر دست پیدا میکنن ولی هر کسی که از این اسرار اگاهی داره معمولا دهن وا نمیکنه تا بقیه به ان برسند

 156. یوسف

  خواهشا عکس هرم رو برام ارسال کنید
  چون نفهمیدم چ شکلیه

 157. امیرحسین

  سلام عکس هرمو لطفا برام تو ایمیل برام میفرستی لطفا خیلی نیاز دارم

 158. امیرحسین

  سلام عکس هرمو لطفا برام تو ایمیل برام میفرستی

 159. Trillium

  مشتی خونمون نو سازه ترک جایی نداره….خودم یه جور بزنم ترک برداره؟؟؟

 160. Trillium

  داداچ ۲۰۰ نفر نفهمیدن هرمش چطور ساخته میشه..خودت ۲۰۰ بار بخون ببین میفهمیییی

 161. Ali

  من 4 سال بصورت فشرده در حال تمرین اینجور کارا هستم و الان ب جایی رسیدم ک میتونم ماشین، قطار، هواپیما و…. ب راحتی جایجا کنم

  • Trillium

   علی تو خودتو چهار ساله تکون ندادی. هواپیما میخوای تکون بدییی

  • امیرحسین

   شمارتو میدی تو تلگرام با هم چت کنیم

  • Jggdgdgvyhdgg

   اره جون خودت

  • |SAHAR|

   منم میخوام تمریناتم رو شروع کنم لردولدمورت2 بشم

 162. لیلا

  سلام میشه با ویدیو توظیح دهید ممنون میشم

  • انقد غلط ننویسید دیگه عجبا

   توضیح **

 163. جواد

  سلام لطفا کمکم کنید به واقعا به توانی ذهن ایمان دارم ولی نمیتونم این کارو کنم؟یعنی واقعا میشه اجسامو یا خودمونو به پرواز در بیاریم؟

 164. جواد

  سلام من واقعا دوست دارم اجسام و تو هوا به پرواز در بیارم ولی واقعا این شدنیه؟؟؟؟ واقعا عجیبه لطفا کمکم کنید.

 165. حبيب

  لطفا عكسه هرم رو برام بفرستيد ممنونم.

 166. eWrUx-

  mshe ax az herm bzryd bbinm chjury hrmie?

 167. mostafa

  سلام من یک ماه است که دارم این کارو انجام میدم ولی نمیتونم حرمی حرکت بدم فقط میتونم بلرزونمش چرا؟

  • محمد

   سلام واقعا

  • خخ

   هرم مشکل داره
   روی یکی از اهرام مصر امتحان کنید تا نتیجه بگیرید

  • …..

   خب یا تصویر سازیت ضعیفع یا تمرنیات بده
   یا هم طبق تمرنیات پیش نرفتی
   و رو انرژی
   تمرکز نداری

   هر روز این کارو نکن خیلی انرژی میبره اگ هر روز تله کینز ی کنی
   هفته ای یه بار این کارو کن

  • E

   فک کنم لرزشش کار بادی چیزی باشه.
   ببین داداش وقتی خدا هست یعنی همه چی هست خودتون رو با این چیزا گول نزنید.

  • سحر

   جدی؟من ایمان دارم ولی میترسم ک نشه جلوشو گرفت و قوی بشه

 168. ariyan

  سلام عکس هرم

  • محمد

   سلام میشه عکس هرم رو برام بفرستی؟

 169. ابوالفضل

  اگه ممکنه عکس هرم رو به ایمیلم بفرستید به نظر خوب میاد

  • حمید بیات

   سلام عکس هرم برام بفرس ممنون

 170. محدثه

  سلام ممنون مطالب جالبی بود ولی من متوجه نشدم اون هرمی که گفتید چه جور هرمیه؟ لطفا عکسشو به ایمیلم بفرستید

 171. saeid

  سلام لطفاً بیشتر راهنمایی کنید من اعتقاد دارم امکان پذیر

 172. مهرشاد

  سلام کسی میتونه عکس هرم رو برام به ایمیلم بفرسته لطفا چون نمیدونم چه شکلیه

  • دربست!

   زهنمونو چه جوری متمرکز کنیم روی هرم

   • …..

    ت گوگل سرج کن تله کینزی
    و هر روز مراقبه و مدیتیشن کن

   • انقد غلط ننویسید دیگه عجبا

    ذهن ** -_- یه ذره دقت کنید خب چی مینوسید دیگه :/

 173. Sorena

  سلام ب همه
  این روش خیلی خوب جواب میده و اینکه با سعی و تلاش شدنیه
  من تو چند ساعت تونستم هرمو ب حرکت در بیارم
  قدرت ذهنی و کائنات واقعیه
  با تلاش میشه

  • Pegah

   سلام چه طوري تونستيد؟ من يك ساعت سعي كردم و هرم تكون نخورد اگه ميشه راهنمايي كنيد

   • pri

    اول باید چاکرای دستتو باز کنی بعد بیای سراغ تله کینزی

    • …..

     الان مثلا خیلی میدونی
     هزار تا عامل دیگ داره
     من استاد متافیزیک از این کارا نمیکنم
     بعد اینطوزی میحرفی
     چاکرا دست ن تنها باید باز بشه باید قویم بشه
     ک کینزی رحمانی راهشه
     حس تایپ‌نیست وگرنه توضیح میدادم
     کاش میشد ویس داد

    • رضا

     چاکرای دست چیه

   • خخ

    قایمگی فوت کن شدنیه

  • amir ali

   سلام لطفا میشه به منم یاد بدی خیلی علاقه دارم این چیزارو یا بگیرم خواهش میکنم بهم پیام بدین تلگرام آیدیم هم v1382v منتظرتونم

 174. امیرمهدی

  سلام من نمیدونم شما کی هستین یا درست میگین یا نه ولی چیزهایی که میگین با عقل جور در میاد منم به نامتناهی بودن انسان ایمان دارم پس میخوام از کمکتون بیش تر استفاده کنم پس امید دارم نا امیدم نکنید و منو راهنمایی بیش تری بکنین

 175. امیرمهدی

  مطمئنم که کمکم میکنین فقط به این ایمیلم جواب رو بفرستین
  ممنون

 176. امیرمهدی

  اگه خواستین جوابمو بدین به این ایمیل بدین

  • noor

   هرم چه شکلی است

 177. مجتبی

  چه جالبه

 178. Pink

  Boro bemir

  • احمد

   مردی بی پدر

   • لیلامن بلدم اما خیلی سخته

    سلام میشه با ویدیو توظیح دهید ممنون میشم

    • امیرحسین

     سلام من به قدرت های ماوراطبیعی اعتقاد دارم اطفا اگه میشه غقط عکس هرمو برام بفرستید به ایمیلم ممنون

     • اهورا

      فک ردی قدرت ماوراطبیعی چیه؟ بیش از 91درصد انسانها جهان این قدرت رو ظاتن دارن ولی فقط باید تقویت بشه تا فعال بشه یکی از تنها قدرت هایی است که خدا در بدن انسان گذاشته اصلا با مطالب بالا فرق داره ها.یه قدرتیه که بعضی چیز هارو می دونی مثل اینکه روز قبل مرگ کسی اگه کنارش باشی این قدرت بهت میگه الهام میکنه که فردایی براش در کار نیست یا وقتی قبل از اینکهاتفاقی برای فرد بیفته خوابش رو می بینی یا وقتی می خوابی یه خوابی می بینی و بعدا همون خواب در همونجا در دنیا واقعی اتفاق میفته به این 3 مورد میگن قدرت ماوراطبیعی.امید وارم برات مفید باشه.تقریبا همه ی انسانها این قدرت رو دارن اما تقویتش نکردن که3 مورد براشون پیش بیاد و این به این قدرت تسلط پیدا کنن.تنها راه تقویت این قدرت هم چیزی نیست جز زمان,فکر کردن زیاد,توجه و دقت کردن و حواس جمع بودن همین اما اگه این کار رو انجام ندید هم اتفاق می افته اما با زمان زیاد مثلا:بعد از رد کردن سن11 سالگی پایان.

نظر خود را بیان کنید