خم کردن قاشق با قدرت ذهن فراروان شناسی ، فرا روان بینی

آیا جابجا کردن اجسام با قدرت ذهن حقیقت دارد؟ شکی نیست که ذهن انسان بسیار پیچیده است و درک تمام قدرت‌های آن در حال حاضر امکانپذیر نیست.

فراروان شناسی یا فرا روان بینی (Telekinesis) چیست؟

شاید تصور کنید که این فقط یک شوخی است، اما باید بدانید که طیف متنوعی از قدرت ها، همانند پیش بینی (اطلاع از آینده) و تله پاتی (توصیف چیزهایی از راه دور) در این جهان وجود دارند. اما حتی از منظر فراروان‌شناسی نیز اثبات توانایی حرکت دادن اشیاء از طریق قدرت ذهنی و ارزیابی آن کار دشواری است.

کلمه فرا روان بینی از یک واژه یونانی که ترکیبی از دو کلمه ذهن و حرکت است مشتق گردیده و همچنین PK یا تلکینسیس نیز نامیده می شود.

حرکت های فرا روانی عجیب و غریب ساختگی را می توان در فیلم های کمدی تخیلی مشهوری مانند X-Men  و  شخصیت هایی نظیر جین گری که دارای قدرت های فرا روانی قوی ای بود مشاهده نمود.

فیلم “Push” که در سال 2009 ساخته شد در مورد گروهی از جوانان آمریکایی با توانایی های مختلف فرا روانی بود که با استفاده از قدرت های خارق العاده خود به مبارزه بایکی از سازمان های دولتی مخرب ایالات متحده می پردازند.

اگرچه بسیاری از آمریکایی ها ، توانایی های فرا روانی را باور دارند (چیزی در حدود 15 درصد از مردم آمریکا بر اساس  نظر سنجی Baylor Religion  به این موضوع معتقد هستند)، شواهد علمی لازم برای اثبات چنین پدیده ای وجود ندارد و یا بسیار اندک است.

بعضی از افراد حتی فرا روان بینی را به دنیای معنوی پیوند می دهند، به عنوان مثال برخی بدین امر معتقدند که بعضی از گزارشات مبتنی بر مشاهده ارواح، نشانه ای از خشم روحی و روانی ناخودآگاه شخص هستند نه مشاهده واقعی ارواح. اگر مردم می توانستند اشیاء مورد نیاز روزمره شان را بدون هیچ تلاش اضافی و تنها با قدرت تفکر خود حرکت دهند، درک این پدیده بسیار آسان می شد.

چه کسی دوست ندارد که بدون بلند شدن از جایش و تنها با یک حرکت ذهنی ساده، فنجان قهوه خود را از روی پیشخوان به سمت خود هدایت کند؟ با اینکه بسیاری چنین چیزی را می پسندند قطعا چنین اتفاقی هرگز نخواهد افتاد. بنابراین، محققان بر عبارتی تحت عنوان  “micro-PK” یا دستکاری اشیاء بسیار کوچک تمرکز نموده اند.

ایده این محققان این است که حتی اگر چنین توانایی وجود دارد، نیروی آن بسیار ضعیف و نا محسوس می باشد. بنابراين، انرژي فيزيکي کمتر به کار گرفته شده برای حرکت دادن جسم ، اثر مشخصی را به همراه خواهد داشت. به همین علت، آزمایشات اغلب بر روی شاهکارهای قابل مشاهده مانند تلاش برای اینکه  تاس همیشه بر روی عدد خاصی قرار گیرد، چرخاندن یک هرم کاغذی و یا تاثیر گذاشتن بر روی اعداد تصادفی تولید شده توسط کامپیوتر و تولید عددی خاص تمرکز دارند.

با توجه به روش های به کار گرفته شده، آزمایش های فرا روان بینی بیشتر بر تجزیه و تحلیل آماری پیچیده متکی هستند؛ مسئله این نیست که آیا یک فرد می تواند یک قاشق را خم کند یا یک لیوان را به وسیله قدرت ذهنی به سمت خود بکشد ، بلکه مسئله این است که آیا یک فرد می تواند در چیزی بیش از هزار آزمایش کاری کند تا  سکه دست کم در پنجاه درصد از موارد، شیر را نشان دهد.

بسیاری از مردم که قادر به حرکت دادن اشیا به وسیله قدرت ذهنی خود نیستند این گونه کارها را یک نوع دسیسه برای فریفتن افراد و کسب پول هنگفت می دانند، گرچه در اواخر دهه 1800، این پدیده عنوان یک توانایی ذهنی قابل اثبات درک شده بود. در آن زمان کسب و کار مدیوم ها به اوج خود رسیده بود  و آنها ادعا می کردند که در طول جلساتی که برگزار می کنند با روح مردگان ارتباط برقرار می نمایند و اشیاء را به طور ناگهانی و مرموز حرکت می دانند، شناور می کردند و یا حتی خودشان به طور شگفت آوری به ناگاه در میان یک اتاق تاریک به پرواز در می آمدند.

اگرچه پس از آن بسیاری از مردم من جمله، سر آرتور کنن دویل، خالق شرلوک هولمز متقاعد شد که این ادعاها، ترفندهای کلاهبردارانه ای بیش نبوده اند. روانشناسان فریبکار برای عملی نمودن حقه های شیطانی خود از هیچ چیزی دریغ نمی نمودند و از سیم های پنهان گرفته تا همدستانی که در تاریکی لباس مشکی می پوشیدند تا خود را پنهان نمایند  به منظور جلب نظر مخاطبین استفاده می کردند. اما همانطور که دانش مردم نسبت به فرا روان بینی ساختگی ارتقا یافت، این کسب و کار، کم کم رنگ باخت و از بین رفت.

لکن دوباره در دهه 1930 و 1940 یعنی درست، زمانی که یکی از محققین دانشگاه دوک به نام جی. ب. رین به این ایده علاقه مند شد که مردم می توانند با استفاده از ذهنشان بر نتیجه حوادث تاثیر بگذارند جانی تازه گرفت . رین آزمایشات خود را با تست های چرخاندن و پرتاب تاس آغاز نمود و از افراد خواست تا بر نتیجه ای که تاس نشان می دهد تاثیر بگذارند.

اگرچه نتایج آزمایشات او درهم و برهم بود و اثرات اندکی را نشان می داد، اما وی را متقاعد نمود که چیزی اسرار آمیز در ورای ذهن انسان وجود دارد. متاسفانه ، محققان دیگر موفق به باز آزمایی یافته های او نشدند و خطاهای زیادی در روش های او یافت شد.

اوری گلر (Uri Geller)

اوری گلر (Uri Geller)

در دهه 1970، اوری گلر (Uri Geller) به عنوان مشهورترین فرا روان بین جهان شناخته شد و صدها سفر را به سراسر جهان انجام داد تا توانایی های فرا روان بینی خود را به نمایش بگذارد، از جمله قابلیت های او به کار انداختن ساعت های شکسته و خم کردن قاشق بود.

اگر چه او استفاده از حقه های جادویی را انکار می کرد، بسیاری از محققان مشاهده نمودند که تمام توانایی های شگفت انگیز گلر می تواند توسط  جادوگران و شعبده بازان نیز تکرار شود. علاقه عمومی به فرا روان بینی، دوباره در دهه 1980 به اوج خود رسید. جیمز هاردیک، یکی از شخصیت های عرصه فرا روان بینی، در سال 1981 با حضور در چندین نمایش تلویزیونی موفق به نشان دادن قدرت خود در نمایش تلویزیونی «این خط من» است گردید. او ادعا کرد که لوازم کوچک، مانند مداد یا یک دفترچه تلفن را می تواند با قدرت ذهنش حرکت دهد. مجری برنامه باب بارکر و جیمز رندی، در مورد این موضوع شک داشتند و تصور می کردند که هاردیک صرفا به صورت مخفیانه چیزی را به این ابزارهای کوچک متصل می کند که سبب حرکتشان می شود و یا شاید از جریان هوا در بین صفحات کتاب استفاده می کند تا آنها را بدون حرکت دستش ورق بزند.  برای جلوگیری از این روش فریبکارانه، رندی  قطعات فومی  را در اطراف کتاب باز قرار داد، به طوری که اگر   صفحات کتاب به وسیله هوای خارج شده از دهان هاردیک ورق می خوردند این قطعات فومی سبک جا به جا شده و حقه او لو می رفت . پس از چند دقیقه در مقابل بارکر، رندی، هیئت داوران و تماشاگران پخش استودیویی زنده، هاردیک ناگهان فریاد زد و نهایتا گفت که قدرتش با او همکاری نکرده است.

هاردیک بعدها اعتراف کرد که قدرت فرا روان بینی او ، تماما یک حقه بیشتر نبوده و او در طی این مدت مردم را فریب داده است . تاریخچه فرا روان بینی تاریخی مملو از حقه و فریبکاری اثبات شده و اثبات نشده است. حتی بسیاری از محققان اعتراف می کنند که داده ها به مراتب کمتر از استانداردهای علمی اثبات شده هستند.

پژوهشگر، راسل تارگ در کتاب خود  اذعان می کند که “شواهد موجود دال بر اثبات فرا روان بینی به لحاظ آزمایشگاهی بسیار ضعیف هستند.” با این حال، پیشرفت های اخیر در زمینه تکنولوژی واقعیت مجازی، بهترین گزینه برای اثبات این امر هستند..

در سال 2017 شرکت نورابل اعلام کرد که برنامه هایی برای توسعه فرا روان بینی – یا حداقل یک شکل واقعیت مجازی از آن – در بازی به نام بیداری دارد. با استفاده از ترکیبی از تکنیک های ردیابی حرکات چشم و موج نگاری مغز در هدست، این بازی به بازیکن اجازه می دهد تا اشیاء موجود در دنیای مجازی را صرفا با نگاه کردن و تفکر حرکت دهد. پس از یک فرایند کالیبراسیون اولیه که چندین دقیقه طول می کشد، بازیکنان می توانند تصاویر کامپیوتری را انتخاب و حرکت دهند.

 شاید یک روز تکنولوژی به ما اجازه دهد تا با قدرت ذهن خود اجسام را حرکت دهیم اما تا آن روز ما باید با داستان ها و افسانه های روایت شده در مورد این موضوع سر کنیم و تصور نماییم که آنها واقعیت دارند.

چگونه اجسام را با قدرت ذهن جابجا کنیم؟

اگر به وجود قدرت ذهن برای حرکت دادن اجسام ایمان دارید پس همین امروز تمرینات‌تان را شروع کنید و برای حرکت دادن اجسام به وسیله قدرت ذهن آماده شوید:

برای تعیین سطح پیشرفت‌تان باید یک “هرم کاغذی” داشته باشید. برای این‌ کار باید یک تکه کاغذ یا فوبل مربع را یک بار از یک قطر مربع و بار دوم از قطر دیگر آن به شکل مثلث تا کنید، بعد از تا کردن، کاغذ را باز کنید و نوک هرم ساخته شده را روی یک شیءِ نوک دار با سطح مقطع صاف بگذارید. هدف این آزمایش این است که فویل یا کاغذ را با فقط نیروی ذهن‌تان بچرخانید. یک خلال دندان یا گیره‌ی کاغذ که در پاک کن فرو کرده‌اید می‌تواند برای قرار دادن جسم تا شده مناسب باشد. زمانی که این وسیله را سر هم کردید، دنبال ترک روی در یا پنجره بشد. قرار نیست خودتان را با وزش ناگهانی باد گول بزنید!

این نکات فقط راهنمای شما هستند. آنها را می‌توان به هر تعدادی که به نظر موثر باشد و بههر ترتیبی انجام داد.

مراقبه و مدیتیشن

مراقبه به معنای ایجاد تمرکز در ذهن و متعادل کردن توجه و دقت‌ِِ تغییر‌پذیر شما است. شما به ۱۱۰% از تمرکزتان برای شروع و تا هر زمانی که بتوانید به کار این کار ادامه دهید، نیاز دارید. وسط کار می‌توانید استراحت هم بکنید اما بیش‌تر از ۵ دقیقه نشود.

به خودتان ایمان داشته باشید

به توانایی خود ایمان داشته باشید و آن‌چه را می‌کوشید انجام بدهید، تجسم کنید. زمانی که فرآیند کار در سرتان مختل می‌شود، دوباره تمرکز کنید و از ابتدا شروع کنید. شما باید به آن‌چه انجام می‌دهید ایمان داشته باشید و بتوانید فرآیند را از زمان شروع تا زمان حرکت دادن هرم تجسم کنید.

انرژی بگیرید

زمانی که نفس می‌کشید انرژی را از هوا می‌گیرید. شما می‌توانید انرژی را از منابع مختلف دریافت کنید؛ از خورشید، سیاره‌مان، انسان‌های دیگر، چاکرا، گیاهان و ساختارهای ذهنی که در سر دارید. این فهرست بی‌انتها است. از هر چه که می‌توانید استفاده کنید و آن انرژی در دستان خود بگیرید. تمرکز در این‌جا بر مهار، توسعه، ادغام و اگر می‌توانید چرخاندن توپ در جهات مختلف است.

مثبت اندیشی

قرار نیست با چند بار انجام این کارها به هدف برسید. مثبت بمانید و انرژی‌های منفی‌تان را مهار کنید. عشق و مثبت‌اندیشی، قدرتمندترین نفوذ را دارند. همچنین اگر قرار است به صورت ناخودآگاه انرژی به اطرافیان خود بدهید، بهتر نیست که این انرژی مثبت باشد؟

ثبت پیشرفت

تفکر، تمرکز و هر فنی را که استفاده کرده‌اید به همراه موفقیت و شکست خود ثبت کنید. این کار بسیار شخصی است و همه‌ی اطلاعاتی که ثبت کرده‌اید در کنار هم می‌توانند کمک خوبی باشند. مهم است بدانید کدام قسمت موثر نیست. ممکن است قسمتی از فرآیند برای‌تان لذت‌بخش باشد اما برای رسیدن به هدف نهایی‌تان که همان کنترل اجسام است، بی‌تاثیر باشد.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

225 دیدگاه

 1. امیرعلی در

  من یک بچه ی دوازده ساله هستم که توانستم اجسام را تکان دهم ولی ان را کنار گذاشت و الان باورم شد که بجز من کسانی دیگر هم باور دارند ومن دوباره با ایمان قوی تر به کارم ادامه میدهم

 2. سلام من یه دختر ۲۲ساله هستم و از ۱۶سالگی یه سری چیزا تو خودم کشف کردم…وقتی کسی میخواد کاری انجام بده من خیلی با اطمینان میگم که این کار خراب میشه یا درست میشه یا در مورد دوتا از دوستام قبل از اینکه برن سنوگرافی بهشون جنسیت بچشون رو گفتم…اگه خودمو الکی بزنم به سردرد و یا دندون درد یا هر چیزی دقیقا روز بعد اتفاق میوفته برام بیش از ۲۰بار امتحانش کردم…یه موقع هایی راه رفتن بقیه رو نگاه میکنم و تو ذهنم یهو میاد که این فرد الان میوفته زمین و همون میشه..شاید باورتون نشه دو دفعه هست میخوان مراسم عروسیمو بگیرن ولی من از قبل میگم که گرفته نمیشه اتفاقی پیش میاد و همینطور هم شد…خیلی چیزای دیگه هست که همشو نمیشه گفت…من نه جادوگرم نه با سحر و جادو کاری دارم..و این موضوع رو برای اولین بار اینجا مطرح کردم.موقعی که دبیرستان بودم این موضوع رو به یکی از دوستام گفتم خیلی ترسید و دیگه به کسی نگفتم…

 3. امیر محمد در

  من که نتونستم ولی تلاش میکنم ولی هروقت خیلی تمر کز کنم سردرد میشم راهنماییم کنین

 4. ببخشید داداش جادوگری و طلسم سازی قوانین داره و بادین و مذهب شما مخالف هست اگر میخوای جادوگر بشی پیدا کردنش اسانه ولی در اوردن ازش سخته و چنتا جادوگر دیدی از فیلم هولیودی اینا جادوگر نیست بلکه اینطور ادمای هست میتون پرواز کنن و هرچه دلشان بخاد انجام بدم ولی جادوگر نیستن اگر میخوای جادوگر بشی بزن (سحر السود) واگر میخوای پرواز کنی در اسمان بزن (۱۰۰درصد شدن فعالیت مغز

 5. من وقتی چیزی می خوام خیلی زود اتفاق میفته بهخدا راست میگم وبعد این قدرت قدرت خداست نه چیز دیگه برای مثال از خدا اینترنت خواستم اون موقع که خواستم حتی منی دونستم کی خواهم داشت وقتی لازم داشتم یک ساعتی میخریدم ولی الان اونقدر اینترنت دارم که 400 گیگ از حافظی کامتیوپرم رو با فیلم پر کردم راز اینه باید حتما فیلم راز رو ببینید درباره ی جذب اتفاقاتی که میخوایه

 6. احسان در

  هرکس شک داره گات تلنت انگلستان یاآمریکارو ببینه یاتوی آپارات یا یوتیوب سرچ کنه صندلی روح در تلنت .این آخریشه وگرنه چندتا تاالان اومدن که کارماورااطبیعه انجام دادن .یادمه نزدیک به ۲۵سال پیش بود فکرکنم گفتن یه چیزی بنام موبایل اومده واسمون اقدر شیرین و رویایی بود و تقریبا غیر منطقی بود که چطوری کارمیکنه.لازم بذکر که بگم من خودم شعبده بازم و فرق شعبده وجادو رو میفهمم و یه عملکرد های کوچیکی در ماوراالطبیعه دست پیداکردم

  • یادتون نره انسان اشرف مخلوقات است.
   یعنی بزرگ تر مخلوق خدا.
   یعنی بزرگ تر مخلوقی که خداوند که صاحب تمام جهان بی انتها است .مخلوقی که برای خداوند با ارزش مند ترین چیز است پس خداوند به جز قدرت فکر کردن به انسان اشرف مخلوقات قدرت های دیگری هم داده. پس شاید انسان بتواند با قدرت خود پرواز کند یا اجسام را حرکت دهد یا شاید قدرتی فراتر از آن .
   این اعتقاد من هست و شاید اشتباه است و من با خودم فکر کردم و این حرف هارو گفتم شاید حرف های من اشتباه یا درست باشد یا شاید راهی باشد که یک تفکر درست تر برای تو بسازد.

 7. سلام من جادوگری را خیلی دوست دارم ولی نمیدانم باید از کجا شروع کنم و جادوگری را بیاموزم ایا در ایران مدارس جادوگری برای اموزش وجود دارد با ادرس و جوب دستی خود را از کجا باید تهیه کرد لطفا راهنماییم کنید ممنون

 8. سید محمد در

  واقعیت داره چون برام پیش اومده توی فوتبال رباط پام آسیب دیده بود توی ده روز اول ارزوی خواب داشتم ولی ازدرد پا نمیتونستم بخوابم رفتم توی بیابان غروب بود وتمام تمرکزمو گذاشتم روی پاهام بااینکه عصا دستم بودروی یه تپه تقریبا یک متر ونیم ایستاده بودم وهمیشه خواب پرواز میدیدم کل زندگیم شده بود پرواز وبه یه اهنگ چینی که فلوت میزد تمرکز کردم احساس کردم درد دیگه ندارم ودارم پرواز میکنم درهوا راه میروم همش برا مدت کوتاه بود شاید بین ۵تا۷ثانیه بود وقتی چشمهایم راباز کردم دیدم خیلی از اونجایی که قرار داشتم دورشدم واقعا باورش برایم سخت بود و ارزویی که از دوران کودکی در سر داشتم را چند ثانیه تجربه کردم ذهنتان راخالی کنید وفقط وفقط وفقط به چیزی که میخواهید باشید تمرکز کنید مطمعا باشید اون چیزی که میخواهید میشید

 9. من تونستم شیر اب رو باز کنم باورتون نمیشه یه ماه دیگش وقتی میخواستم مدرسه برم در حین راه تونستم بر جاذبه ی زمین غلبه کنم راهش فقط مثبت اندیشی صد درصد واقعی تمرین کنید

  • هر دوش کار میکنه البته با تمرین زیاد! فقط باید به اینکه میتونی انجامش بدی ایمان داشته باشی!:) هیچ چیزی غیر ممکن نیست

  • من جادوگر م جادوی من در طی 20 سال به وجود آمد …….. دور جادو نروید عواقب بدی دارد وهر جادویی که میکنی عمرتان کم می‌شود

 10. علت این که این مطلب را سرچ کردم این است که به علت یک حادثه که به سرم ضربه وارد شد مدتی از حال رفتم یا بیهوش شدم البته این حرف که میزنم شبیه فیلم های تخیلی میمونه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌و لی عین واقعیته بعضی اوقات که به چیزی خیره میشم نا خواسته حرکت میکند وهیچ کنترلی روش ندارم اما اعضای خانواده فکر میکنند که تسخیر شدم وکار جن وپری که اشیا رو تکون میدن ولی من حس میکنم که این کار توسط خودم انجام میشه ونمیخوام کسی فکر کنه که غیره عادیم یا بترسند ایا خطری من یا اطرافیانم را تهدید می‌کند خواهش میکنم جواب بدید

 11. دوستان من معتقدم میشه ولی خوب یه کوچولو تونستم یه کارایی بکنم و تکون بدم و در حال تلاشم . ولی دوستان خواهشا اگر تونستید که ارزو میکنم بتونید هویتتون رو پنهان کنید . مردم حرف در میارن واستون که فلانی رو ببین جادوگره ……..وای فلانی جادو جنبل میکنه………..من ازش خیلی میترسم……شیطان پرسته بابا……و.. راجبتون فکر بد میکنن مردم پس ترجیحا به کسی نگید چون بشدت توسط نزدیکان و دوستان تنها میشید

  • سلام دوستان
   در حقیقت من چیزی از چشم سوم، توانایی حرکت اشیا با ذهن و… نمی‌دانم؛ اما من یک نویسنده‌ام و یکی از اصولم این است که خیر و شر همیشه در تضاد یکدیگرند. هرچند نکته مهم این است که تخیل کنید اما گزافه گویی و سخنان نامربوط و مسخره نزنید. شیاطین برای مفهومی که ما از آن استفاده می کنیم اشتباه است زیرا شیطان یکی است و نباید آن را جمع بست. دوم آنکه قدرت شیطان تنها در وسوسه و تحریک نفس انسان است و آن را می توام به کفه ای از ترازو تشبیه کرد که تعادل را در جهان بوجود می آورد. اینکه بگوییم حرکت اجسام بدون تماس دست یا دیگر اندام های بصری با آن(اگر وجود داشته باشد) کار شیاطین است و شمارا به تاریکی می کشاند چون همان خرافه ایست که رعد و برق اثر حرکت ثور در آسمان است.
   . در مورد حرکت این اجسام باید بگویم این ثابت شده که همه اجسام و اجرام به یکدیگر نیرو وارد می کنند و احتمال می دهم که این موضوع نیز به همین مربوط است. اگر حقیقتاً همچین چیزی وجود داشته باشد و خرافه نباشد از نظر من باید هرفردی آن را امتحان کند و به این فکر کند که توانایی های انسان بی نهایت و نامحدود است. البته ازین غافل نشویم که خداوند خود می فرماید: «اگر به چیزی فکر کنید، پس اتفاق میفتد» . خداوند مارا در جهانی بسیار گنگ و شگرف رها کرده و این وظیفه ماست که نهان و آشکار آنرا به تحقیق و بررسی بگذاریم و آن ها را کشف کنیم…

 12. دوستان با هرم بنظرم شروع نکنید با یه مداد کافیه بنظرم انسان قدرتهای زیادی داره و یکیش هم که همه داریم حس ششمه

 13. سلام دوستان این مطلب درسته خود انسان قدرت خیلی عجیبی داره که تا حالا وجودشو حس نکرده نیروی دست یکی از همین قدرت مخفی هاست اگر تاحالا دقت کرده باشید بعضی از جادوگران دغل بازا از دور ماهیتابرو با دستش بلند میکنه این. خودتون هم میتونین انجام بدین فقط روش باید تمرکز عمیقی بکنید تا به حرکت در بیاد یاعلی مدد

 14. سلام به این روش میگن تله کینزی… برای بعضی ها یه باره اتفاق میفته و یه باره تموم میشه ..ولی واقعیت داره و خرافات نیست … کانال ابرنور مدیتیشن رو جستجو کنید متوجه میشید که میشه بهش رسید با یه سری تمرینهایی

 15. میشه یک ویدیو برای من به ایمیلم ارسال کنید تاببینم واقی است یانه

 16. بچه ها من نظراتتون رو خوندم و گیج شدم یکی میگه واقعیه یکی میگه الکیه یکی میگه شیاطین میان پیشت و یکی میگه اگر تلاش کنی بدستش میاری من که گیج شدم یوی کمک کنه من واقعا دوست دارم این کارو انجام بدم

 17. ناشناس در

  جن و روح وجود داره ولی دلیل نمی شه همیشه باشن الان من یکی از دوستانم کلاس جادوگری میره ولی این دلیل نمی شه که جن تسخیرش کرده باشه اتفاقا جادوگری خیلی خوبه و ازش می شه کلی چیز یاد گرفت تازه تمرکزم بالا می بره جنم اصلا کاری به جادوگری نداره

 18. سلام دوستان عزیز خواهش میکنم اگه میشه یک ویدیو بفرستین به ایمیلم واقعا ممنون میشم

 19. Ali.ahmadi در

  سلام من یه کانال پیدا کردم تو تلگرام همش از این فیلمای اموزشی میزاره خیلی هم موثره
  ادمین کاناله هم اینکارس

 20. من میخوام بگم که این کارا رو به جن ربط ندین مگه برای بلند کردن یه شی انرژی فکریت رو پاش میذاری به جن چه ربطی داره اون ماجرا یه بحث دیگه است مابخاطراین قدرت ها اشرف مخلوق هستیم حیوانات که مثل ما نمیتونن از این فکرا بکنن خدا وقتی خواست مارو شبیه خودش بیافرینه این قدرت ها رو از او به ارث بردیم فقط روش تمرین میخواد بخاطرهمین گفت انسان جانشین من در زمینه

 21. سلام دوستانی که میگن نمیشه و یا باید شیطان پرست باشی و کار های بد بکنی اشتباه. من مادرم از بچگی این قدرت داشت و ساعت و مجسمه و پنکه و…. رو تکون میداد از جایی مینداخت یا بلندشون میکرد و حتی چیزهای ماوراطبیعی هم میدید و افراد رو میخوابند و خیلی از چیزهای دیگه مه نمیتونم بگم ولی از وقتی که ار خدا دور شد این قدرتاش از بین رفت و دچار بدن درد شدید شد. خلاصه منظورم اینه که این چیز ها وجود دارند و ممکنه و برای این چیزها باید به خدا نزدیک باشی نه به شیطان

 22. فاطمه در

  سلا و درود به نظر من دروغه اما ذهنم اینو قبول نمی کنه ترو خدا بگید چطور باید این کارو کرد

  • ببینید این کار اصلا مربوط به ذهن نیست… وقتی که تکه کاغذی که ساختید بانزدیک کردن دستانتان شروع به حرکت میکند دلیلی نیست که شما با ذهنتان ان را به چرخش در آوردید… این کار مربوط به جریان همرفتی هست. وقتی هوای اطراف خنک و گرمایی که از دستان شما خارج میشود این کار موجب جربان همرفتی و در نتیجه سبب چرخش تکه کاغذی روی یک شی نوک تیز میشود … خیلی ساده. و این که میگویند جابجایی اشیا با استفاده از ذهن امکان پزیر است دروغه… لطفا خواهش میکنم به این کارها از نظر علمی نگا کنید اصلا به حرکت یا جابه جای اشیا با ذهن وجود ندارد.. اگر فیلمی را دیدید که چیزی را جابه جا میکنند یا جادو هست یا اعنواع حیله کلک

  • بنیامین در

   فاطمه بلد نیستی چرا میگی دروغه من از نزدیک اینکارو دیدم چن بار.

 23. سلام ممنون به خاطر مطالب باارزشتون بنده نمیدونم این کار رو بلدم و یا اینکارو از روی اراده انجام میدم یا اختیار ولی من وقتی چیزی یا اتفاقی رو به شکل خیلی عمیق توی إهنم تصور کنم و اون رو با احساساتم امیخته کن اون اتفاق در بعضی مواقع اتفاق میافته مثلا من توی کلاس برنامه نویسیی به خاطر سر در نیاورن از کار عملی world که بیشتر همکلاسی هام بلد بودن خیلی حسادت داشتم یک روز معلممون گفت بعد از انجام هر نیم ساعت از فعالیت هاتون اوهن هارو سیو کنید من هم با احساساتم تصور کردم و از روی حسادت گفتم ایکاش قبل از اینکه بخواند فایل هارو ذخیره کنن برق بره و حدود 1 دقیقه بعد یا شاید هم کمتر این اتفاق افتاد و برق رفت من هم تعجب زده شدم و احساس گناه میکردم لطفا راهنمایی کنید که اینکار کار من بوده یا به صورت اتفاقی و ناخوداگاه این اتفاق افتاده ؟؟؟

  • منم دقیقا همینطور مثلا یبار وقتی فوتبال بازی میکردیم توپ رفت تو خیابون بعد من تو ذهنم گفتم الان میتر که و ترکید یا یبار دیگه که بازی میکردیم توپ میخواست بره تو جاده تو ذهنم گفتم وایمیسته و هموت موقع واستاد نمی دونم اتفاقیه یا نه

 24. احمد معلمی در

  بچه ها این کار اشتباهه
  شاید بهم بگید برو بینم بابا ولی راست میگم درست نیست این کارا رو بکنید یه زمان فیلم مرلین رو دیدم عاشق این کارا شدم ولی واقعا بده دعا نویس ها یه کار های واقعا زشت و غیر اخلاقی و غیر خدایی انجام میدن که به هدفشون می رسن توصیه میکنم اصلا نرید اونجا میدونم خیلی کیف میده برتر باشید.میدونم برتر بودن کار رو راحت می کنه اما مردم به چشم سیاهی,خبیسی و بدی بهتون نگاه می کنن حتی عزیز ترین افرادتون هم ازتون می ترسن اینا رو میگم چون تجربه کردم تنها بودن خیلی بده الان به نظرتون خوبه ولی وقتی که بهش مسلط میشد میفهمید که کسی رو نمی شناسی مثل تو باشه خیلی افسرده و ناراحت میشید این کارا عواقب بدی داره فکر میکنید شیاطین و جن ها رایگان این کار ها رو انجام میدن نه بابا در عوض خیلی ازتون چیز میز میخوان که به هدف خودشون برسن . یا از ذهن شما تغذیه میکنن و شمارو ضعیف می کنن اگر حفاطتون رو شکستید و پشیمون شدید فقط بگید:خداوندا منو از شر هر چه آفریدی رها کن و به من نور امید بده. این کار خیلی کمک می کنه.

  خدا حافظ از طرف کسی که 32 ساله گرفتار شده و گیر شیاطین افتاده.

  الانم تازگی هاست بعد از این همه منو ول کردن و رفتن ولی معلوم نیست کی بر می گردن.

 25. گوش کن حرف های مزخرف در

  نمیدونم به حرف من واقعا باور میکنید یا نه ولی امروز بعد 2 ساعت تونستم هرمو تکون بدم وبع حرکت در بیاورم

 26. سلام من به این نیرو ایمان دارم اما یه سوال برای من پیش اومده آیا مسلمانان میتوانند این کار هارو انجام دهند؟خواهشا جواب بدین

 27. سلام. آقا ما حدود 17#18سالمون بود.جریان ماله 20 ساله پیشه.و با این فَک و فامیلا.مثلا اخطار روح میکردیم.یه سینی گرد میذاشتیمو و یه استکان و روی تیکهای کاغذ حروف فارسی .یه حمدو سوره می‌خونیم به نیت روح مرده کسی که می‌خواستیم احظار کنیم و با کمی هم بیان جملات فارسی که یادم نیست.چی بود. بعد همه دستامونو اروم میذاشتیمو رو استکان و سوال می رسیدیم و استکان شروع به حرکت میکرد.چون همون بچه بودیم و اهل کلَک مَلَک نبودیم تا بخوابم اسکان رو زورکی حرکت بدیم.این زیاد واسه خودم جذاب نبود .اما یه کار دیگه ای رو ما انجام می‌دادیم که واسم که خیلی جذاب بود. جریان ازین قرار بود شخص سنگین وزن حدود100کیلویی رو ازش می‌خواستیم دراز بکشه بیحرکت. ما چهار نفر چهارگوش اون شخص دراز کشیده(به این صورت که یه نفر با انگشت اشاره زیر شانه سمت چپ یه نفر هم به همین صورت شانه سمت راست .نفر سوم چهارم هم به همین صورت با انگشت اشاره زیر پای چپ و راست طرف قرار می‌دادیم و یه ذکر عربی می‌خواندیم که توش کلمه (جن * موت* ) و… اینجور چیزا بود و بعد اون طرف تا ارتفاع یک متری رو هوا معلق میشد.یه بار یه بنده خدایی رو معلق کردیم و وسط زمین و هوا خندمون گرفت که انگار اون ذکر خاصیتش رو از دست داد و تُلوپی افتاد زمین.حالا بعد بیست سال واسه دیگران تعریف میکنم زیاد باورشون نمیشه.ممنون میشم اگه کسی بلده دوباره یادم بده.

 28. سلام دوستان عزیز اگه میخواین قانع بشین که تاثیر این کار بر انسان چیه باید بدونید که این کارا رو شیطان پرستان انجام میدن چون علم جادوگری و احضار ارواح و جنیان کار یک انسان معمولی یا مسلمان نسیت چون علم جادوگری،چشم سوم،احضار ارواح….،قواعدی دارند که باید خودت رو هم جنس‌اهریمن کنید، من به شما توصیه میکنم که دنبال این چیز هایه ماورایی وباور نکردنی و غیر ممکن نرید ،چون شاید دیدید بعد از چندین بار تلاش، همون چیز هایه غیر ممکن،ممکن بشه و خیلی ناگهانی اتفاق می افتد و اگر همچین چیزی روخ بده دیگه ولت نمیکنه و تا اخر عمر دنبالته و این یعنی تو راه اهرین ها و شیاطین رو به خودت باز کردی. امید وارم این مطلب براتون مفید باشه.

 29. سلام،دوستان من خیلی وقته که درباره قدرت های ذهن و روحو استفاده از قدرت ها و احضار تحقیق میکنم تقریبا از نه سالگی تمایلم به این موضوع شروع شده تا الا که بست سالمه هر روز بیشتر میشه .
  یک اینکه واقعا وجود داره و به تمسخر نگیریدش جدا چون کار انسان های نادونه اینکار دو اینکه شما فرض کنید دارید بدنسازی میکنید برای بدست اوردن یه اندام خوب باید حداقل دوسال تمرین کنید بنابراین شما نمیتونید اینکارو یه ماهه انجام بدید د و اینکه تازه جسم دوسال زمان اموزششه ذهن که خیلی پیچیده تر و ناشناخاه تره من خودم هر روز حدود نیم ساعت بلا استثنا تمرین های ذهنیو حالت خلسه رو انجام میدم اما به جز یه بار که حس کردم حدود چند سانتی از زمین بلند شدم و یبار هم که تونستم روحمو به مکان دیگه ای ببرم موفق نشددم به صورت ثابت و پیاپی این کارو انحام بدم واقعا سخته بعضی ها هم واسه تکمیل فرایند حتی دوسال تو صحرا زندگی میکنن که کاملا تاثیر داره طبق مطالعاتم بنابراین تلاش کنیدو ناامید نباشد و عزیزی ک میگه خدا نمیخاد اگه خواست خدا باشه که ما فقیر بدنیا بیایم و همونطور بمیریم این واقعا ذهن کوچک و تهی از سکنتو نشون میده عزیزم حق نگهدارتون

  • داداش اگه میخوای روحتو از بدنت جدا کنی یه کانال تو یوتیوب هست به اسم راز موفقیت تو اون پر از ویدئو های آموزنده هست من هر موقع که اراده کنم میتونم روحمو از بدنم جدا کنم البته یه شرایطی هم داره

 30. Capitan vj در

  من تا حدی تو این کارا واردم میتونم اجسام سبکو به حرکت دربیارم ولی ارزش نداره. ساعتها و روزامو خراب کردم تا یک اشیا یه گرمیو بچرخونم.اجسام سنگینو هم نمیشه کاریش کرد.کسی کمک خواست تو اینستاگرام خدمتش هستم.یا علی

 31. باور داشته باش ونا اميد نشو بزار كسايي كه باور ندارن يك روزي باور كنن در

  بچه ها ازتون خواهش ميكنم نا اميد نشيد به گفته دوستمون اين هرم شيطانيه راستم ميگه ولي به جاي هرم رو يك چيز ديگه امتحان كنيد مثلا مثل من كه روي در امتحان كردم يا اون دوستمون كه روي پلاستيك انجام داد شماهم رو يك چيز ديگه به جر هرم انجام بدين نااميد هم نشيد با ارزوي موفقيت

 32. من تقریبا 8 سال مشغول این کار بودم و تونستم هرم رو تکون بدم ولی جالب اینجاست تموم این8سال با باد پنکه داشت تکون میخورد

 33. پرنیا در

  سلام.من این قدرتو دارم و در عرض ۱۰ ثانیه میتونم یه مداد را در هوا معلق کنم. روز اول فقط دو ساعت تمرکز کردم. اما موفق نشدم.بازم دسن نکشیدم.۲سال طول کشید تا تونستم موفق شم.اگه سوالی داشتید میتونید ازم بپرسید.حتما کمکتون میکنم. بای

 34. شیدا شیروانی در

  واقعیتش ادم هر چیزی رو که بخواد میتونه انجام بده و اینکه با فکر منفی نمیشه همچین کاری کرد من خودم به شخصه تمرکزم رو بردم بالا بهتره رشته رزمی کنگ فو توا رو کار کنید چون بعضی از اساتید روی این موضوع کار میکنن

 35. سلام من به اینها باور دارم اما کسی نیست که بهم کمک کنه تا انجامش بدم اگه میشه یه نفر بهم کمک

 36. سلام من پس از هفته ها تونستم این کارو انجام بدم و اون هرم رو مانند پنکه بچرخونم خیلی باحاله اگه اموزش پرواز با قد رت ذهن رو هم بزارین خیلی خوب میشه

 37. این خطر اینا نداره
  من یک ساعت نشستم زل زدم به اون هرمه آخر سر یذره لرزید

 38. من مسه پنکه میچرخوندم هرم کاغذیو ولی دیگه گذاشتم کنار .عوابقش بده.شمام زیاد دور برش نرید

 39. فرشته نجاتت در

  اینا هه الکیه این کارو نکنید به ضیان خدتونه شیاطین میتونن نه شما

  • یه جوری دارید میگید انگار هر روز با شیاطین حرف میزنید ….. بیخود چرندیات تحویل مردم ندهید

 40. هری پاتر بزرگ در

  من هری پاترم دارم خورشیدو تکون میدم.
  عزیزان گور پدرتون

 41. من هميشه ارزو این رو داشتم اما نشد ولی بعد وقت ها فهمد که نوع دسترس هم میشه این مار رو کرد با فکر کردن به اتفاقات بد برای ديگران و با استفاده از نفرت این اتفاقات می افته

 42. سلام من تونستم این کار رو بکنم با تمرین زیاد.
  یه فیلم زدم دان بشه با نت …. بعد ۳۰ دقیقه تمرکز و زور زدن 0.01 درصد دان شد

 43. سلام‌‌منم دقیقا همینجوری هستم‌چیز های عجیبی رو میتونم‌ هس کنم یه موقه های ذهنم‌پیش از حد قوی میشه که باعثی سردردی شدیدم‌ میشم ولی بعدش خیلی آروم میشم

 44. بچه ها انجام ندید هر چی بگن دیگران ببینید من یه بار گفتم بهتون شما بیشتر تحقیق کنید قبل از انجام دادن به عاقبتش هم فک کنید اگه خدا میخواست این قدرت رو داشته باشید خودش بهتون میداد نه از طریق واسته هایی مثل جن٬ ارواح و… انجام بشه
  ممنون بابت پیامی که دادی majician مطلب خوبی بود واقعا دستت درد نکنه
  ولی بازم فکر کنید هیچ کاری رو بدون اطلاع انجام ندید

  • حسینی در

   سلام علیکم
   خب اگه اینطوریه خدا چرا ما رو پولدار نیافرید، باید اینقدر زحمت بکشیم؟؟؟؟

  • سروناز در

   منم ميگم اينكارو نبايد انجام بديم
   واقعاً اگر خدا ميخواست اين قدرتا رو داشته باشيم از همون اول بهمون ميدادش

  • بنیامین در

   پویا جان هیچکس با استفاده از جن و روح این کارو نمیکنه همه با ذهن این کارو میکنن

  • احسان در

   دوست عزیز دلیل مسخره ای دارید.
   خداوند به انسان مغزی داده که میشه از ۱۰۰٪ ظرفیتش استفاده کرد .
   درزم شما دیدی که درمورد پاندا یا زرافه یا چیزی حتما خدا حرفی بزنه چه تو قرآن یا …
   وقتی انسان به وجود اومد خدا بهشون راه دادن یا داد؟خیر انسان خودش یاد گرفت
   شاید خیلی ها بتونن این کارو تو جهان انجام بدن ولی بخاطر دلایلی نمیگن که ما میتونیم چون خیلی ها مسخره میکننشون یا به عنوان موش آزمایشگاهی میگیرنشون تا بفهمند چجوری اینکارو انجام میدن

   به نظر یکی از بهترین ورزش ها برای انجام این کار انجام دادن یوگا هست

 45. پوریا در

  درود دوستان من استاد هنر های مخدادی هستم اگر به جای خرد سالاری به خدا اعتقاد دارید هرگز موفق نمیشید چون عقل ذهنیتتون ناقص میشه که خدا نقص و پر میکنه البته من میتونم خرد سالاران رو آموزش بدم اگر دوست داشتید میتونید به جای خاک و باور در خدمت خرد در بیاید

  • سلام ببخشیدا ولی اگه یذره فکر کنید و یکم هماز فیزیک و شیمی بدونید می فهمید که هر چیزی از یه موادی تشکیل شده پس قطعا این کره زمین و ما انسان ها و هر چیزی که هست از یه ماده ای تشکیل شدیم و اون ماده هم از ماده دیگه و اگه این زنجیره رو ادامه بدی می فهمی که این زنجیره بالاخره باید یجا تموم بشه اونجایی تموم میشه خداست این خداست که اولین ماده رو بوجود آورده و همه چیز در ادامه ی اون بوجود اومده

 46. محمد رضا در

  سلام دوستان من یک فرد عادی مثل بقیه بودم تا 1 شب که با چشم باز خوابم برد و اونشب با اینکه همه چیزو میدیدم و میشنیدم ولی 1 جای دیگه بودم داخل یک اتاق که روی دیوار 1 درخت کشیده شده بود و عکس افرادیو که نمیشناختم اونجا روی دیوار و روی شاخه های درخت بود فضا تاریک بود و 1 سایه هم بامن حرف میزد ولی من زبانی نمیفهمیدم چیمیگه ولی مفهومشو درک میکردم انگار داشت 1 زبون دیگه حرف میزد بعد 1 عکس اومد داخل دستم و دیدم پدر بزرگ زن پسر خالمه و سایه بهم گفت بزنش روی دیوار سر شاخه و میخ زدمش به دیوار اولین چکشو که زدم انگار برگشتم جای خودم و خودمو میدیدم وبعد میخواستم حرکت کنم اما نمیشود انگار کنترل نداشتم روی خودم و وقتی به حالت عادی برگشتم برای مادرم طعریف کردم و گوفت خواب بد دیدی ولی فردا خبر رسید که باید بریم مراسم تدفین پدر بزرگ زن پسر خالم و از اون موقع چیز های عجیبی میبینم یا همیشه حس میکنم یکی داره نگام میکنه ولی هر وقت کسی که من میشناسم میخاد بمیره به همون حالت برمیگردم و میرم داخل اتاق و سایه بهم میگه تا الان 4 بار رفتم پدر بزرگ و مادر بزگ خودم پدر بزرگ زن پسر خالم و یکی از دوستام که خود کشی کرد اولین بار 9 سالم بود و الان 20 سالمه و بهم قدرت پیش بینی داده میتونم بعضی چیز هارو با ضریب اتفاق بالا پیش بینی کنم و همین تور میتونم با نمی دونم بگم زهن یا روه به جاهایی که قبلا رفتم برم و زمان حال اونجارو ببینم ولی برای کسی که تعریف کردم بعضی ها منو بچشم خیالاتی و دی وانه میدین و بعضی ها هم که بیش تر از اینجور چیز ها سردر میاوردن میگفتم اون چیزی که بهت قدرت میده خوب نیست و باید بری جای دعا نویس تا ازت دورش کنه ولی من باهاش کنار اومدم و میخام پیشرفت بدمش ولی نمیدونستم چطوری ولی از الان شروع میکنم تا ببینم اخر این قدرت به کجا ختم میشه ولی اولین چیزی که فهمیدم این بود که نباید ترسید از قدرت خود و دوم باید بقدری باور داشته باشیمش که با واقعیت یکی بشه یعنی روبروت 1 دیواره و تو میخوای ازش ردبشی ولی نمیتونی باید انقد به زهنت فشار بیاری که برای خودت واقعیت بسازی که دیواری وجود نداره و من میتونم رد شم این 2 تارو که داشته باشید مطمعن باشید پیشرفت میکنید

  • سلام دوست عزیز. هرگز پیش دعا نویس و یا این جور افراد نرو…. این قدرت های روحی و انسانی در همه وجود دارد ولی اما بعضی به طور غریزی از کودکی برایشان برخی حالات پیش میاید بنده بعضی اوقات شبیه شما میشوم و البته به منم گفتن برو و از دعانویس کمک بگیر و بعد از تحقیقات فهمیدم این که پیش این افراد بری بدترین کار ممکنه. چرا که انها از طریق ارتباط با شیاطین و اجنه و گاهی استفاده از ورد ها و نوشته هایی که در امور طبیعیه جهان دخالت میکنه باعث میشوند که چیزی که متعلق به تو هست گرفته بشود و عواقبی در پیش دارم… و همچنین راه نفوذ به شما برای انها و بقیه باز میشود. دوست عزیز برای افراد مختلف چیز های مختلف پیش میاید… بنده شخصی رو میشناسم که میتواند واقعا اشیا را حرکت بده اما اینکار را از عمد جلوی دیگران نمیکند( یک فرد انگلیسی هست که در سفرم به بریتانیا با ایشون اشنا شدم…) خب این واقعا طبیعیه و نباید ترسید و بهتره همه مثل شما باهاش کنار بیان. و در یکی از کامنت ها خوندم خدا باوران به این ها نمیرسند که اشتباه محزه… باید بگم اتفاقا خیلی هاشون میرسند… از جمله علامه حسن زاده املی و یا ایت الله قاضی و اقای بهجت و شیخ بهایی و و و و ….. دوستان خدا نامیست که ما برای بوجود اورنده تمام عوالم موجود انتخاب کرده ایم… الله خدا god و هر چیز دیگری …. حال میخواهد یک انرژی باشد و یا چیز های دیگر …. مهم ان است که ما سعی کنیم نیروهایمان را از او بگیریم و با او تقابل داشته باشیم…. افراد زیادی امدند و گفتند این را همچون تمام ائمه و پیامبران… ولی خوب انسان فراموش کار و راحت طلب است و در کنارش بخاطر اینکه از این نیرو امده ایم کمال طلب

  • اگه این چیزارو از ۹ سالگی میدیدی ممکنه از آدمای مدیوم باشی.این آدما از بچگی یه سری قدرت خاص دارن یا چیزایی رو میبینن که آدمای معمولی حسش نمیکنن.

  • سلام دوست عزیز اون سایه که باهاش حرف میزنی انسان نیست هرچه قدر که میتونی ازش دور کن یه چیزایی بهت میده وتو ازشون خوشت میاد ولی خیلی چیزارو ازت میگیره اگه به حرفم توجه نکنی عاقبت بدی خواهی داشت-

  • دوست عزیز تا الان درباره ی زندگیه دوباره چیزی شنیدی به نظرم من اون فردی رو که نمیشناختی تو زندگی گذشتت بوده

 47. لیدر لطفا این مطلب رو که نوشتم پخش کن فکر سایت خودت فقط نباش که پر بشه بازدید کننده داشته باشی فکر جون سلامت مردم هم باش این ها چ گناهی کردن بدون اطلاعات دارن انجام میدن

 48. سلام دوستان بزارید راجب این موضوع بهتون بگم برای من فرقی نمیکنه شمار حرفامو باور کنین یا نه اول بزارید از این هرمی که میگه بسازید بگم این هرم مربوط به نشانه های شیطانی هستش اسم هرم رو یادم نیس ولی سرچ کنید ببینید شما نمیتونین خودتون جابه جا کنید این کار سالها طول میکشد درواقع شما با این کار. یک جن احظار میکنید و شما با فکر کردن به کاری که میخواید انجام بدید رو اون انجام میده براتون من پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید انسان ها یه حفاظی دور خودشان دارن که این حفاظ رو خداوند به ما داده که کمک میکنه دور از شیاطین باشیم شما با این کار اون حفاظ رو میشکنید باعث اسیب پذیری میشوید خداوند اگه میدونست اینکار برای ما خوب است خودش این رو در وجود ما میگزاشت نه اینکه ما به دنبال اون برویم با شکستن حفاظ شیاطین و جن ها دور شما میتوانند بیایند و حتی صاحب جسم شما بشوند و مورد ازار اذیت شما شوند پس از مدتی و روی اعصاب روح روان شما تعسیر منفی میگذارند اما خودتون میدونید میخواید به اخطار من توجه کنید میخواهید هم نکنید میل خودتونه اما من اخطار خودمو دادم درباره اون هرم هم سرچ کنید ببینید اون هرم از چند قسمت تشکیل شده باتشکر یا علی

 49. سلام به همه علاقه مندان به این کار
  میخوام یه حقیقتیو بهتون بگم شاید باورتون نشه ولی اونایی ک ایمان دارن به قدرت ذهنشون مطمئن باشید میتونید اینکارو کنید
  من از وقتی این ماجرا رو شنیدم هر روز یه کیسه فریزر رو میذاشتم زمین و هی تمرکز میکردم ک از زمین بلندش کنم و هربار ک این کارو میکردم از خودم فیلم میگرفتم ک اگ یموقع بلند شد مدرک داشته باشم
  ولی همیشه شکست خوردم
  اما ناامید نشدم
  من یکسال اینکارو کردم
  هرجا میرفتم با خودم اون کیسه فریزر رو میبردم و تمرکز میکردم حتی تو مهمونی ها و جمع های خانوادگی یا دوستانمون و همیشه اطرافیانم مسخرم میکردن
  ولی من نا امید نشدم
  یکسال تمام این کارو کردم و فیلم گرفتم
  ولی نتونستم کیسه فریزر رو از جاش بلند کنم
  دیگه نا امید شدم
  یروز ک از مدرسه اومدم
  کلافه بودم
  امتحانم رو هم خراب کرده بودم
  کلاس دهم بودم و الان دوازدهم ام رشته تجربی ام.خلاصه اونروز ک پکر بودم و اومدم خونه رفتم تو اتاق رو تختم نشستم یهو چشمم خورد به کیسه فریزر ک تو اتاق روی زمین افتاده بود
  با خودم گفتم یبار دیگه هم امتحان کنم
  و این دفعه فک میکردم بازم نمیشه و فیلم نگرفتم و تمرکز کردم
  بجان داداشم یهو دیدم کیسه فریزر چسبید به سقف.خودم خیلی بد ترسیدم طوری ک فریاد زدم فرار کردم بیرون از اتاق کنار بابام اینا.خداشاهده تا یکماه اصلا دیوانه شده بودم حرف نمیزدم
  ولی دیگه تونستم این قدرتو بدست بیارم
  حتی یبار ذهن دوس دخترمو خوندم و فهمیدم بهم خیانت میکنه
  باهاش ک حرف میزدم تو چشمام نگاه میکرد و بهم میگفت دوست دارم و فقط تورو میخوام ولی من ذهنشو میخوندم که بهم داره خیانت میکنه و حرفاش دروغه
  اینو گفتم که اونایی که دنبال این کارین
  حتما تلاش کنید
  مطمئن باشید میتونید با تلاش و صبر به این جایگاه برسید!
  ممنون

  • میلاد در

   سلام واقعا عالیه اما قدرت تجسم کردن من و همینطور تمرکزم ضعیفه به نظرت چیکار کنم که‌ثوی بشه؟ اگه‌میتونی یه چندتا راهنمایی بهم‌بده

  • باور داشته باش ونا اميد نشو بزار كسايي كه باور ندارن يك روزي باور كنن در

   ميدونم پسر واقعا حرفتو باور دارم چون واسه خودم همچين اتفاقي افتاده بعد ترسيدم وبعد از شش ماه اومدم به اين سايت چون ميدونستم استعدادشو دارم ومي تونم انجامش بدم از توهم خواهش ميكنم اين كارو ول نكن تنها وقتي كه ميتوني اين كارو انجام بدي زماني هست كه واقعا نااميد هستي واعصابت خورده ونا اميد نميشي ميتوني انجامش بدي من هم قبلا اين كار رو بادر انجام ميدادم خيلي تمركز ميكردم كه بتونم در باز شده رو ببندم هر كاري ميكردم بسته نميشد و مثل شما هرجا ميرفتم خونه مامان بزرگم يا حتي مهموني ها اين كارو انجام ميدادم وتمركز ميكردم كه در خونه يا اتاق رو ببندم ولي اصلا بسته نميشد ١٧سالم شد و پدر بزرگم كه خيلي دوسش داشتم رو ازدست دادم سوم پدر بزرگم بود ومن خيلي ناراحت و عصبي بودم به داخل اتاقم رفتم وگريه ميكردم و ياد بابا بزرگم ميوفتادم تا اينكه دوست داشتم بدون اينكه از تو تخت خواب بلند شم در رو ببندم گفتم بزار براي بار اخر اين كارو انجام بدم شايد بسته بشه دستمو دراز كردم و باخودم لحظه بسته شدن در رو تصور كردم با چشماي خيسم انجام دادام وبه خدا چنان محكم اين در بسته شد كه تمام بدنم لرزيد من از ترس سه شبانه روز تب ولرز كرده بودم وهيچي نميخوردم وبعد از شش ماه دوستانم از ماورا طبيعي حرف ميزدن بعد ترسم ريخت و دوباره اين كار رو شروع كردم ومن الان تو اين كار خيلي موفق هستم چون نا اميد نشدم واز تو ميخوام هيچ وقت نااميد نشي بزار كسايي كه به حرفت باور ندارن يك روزي باور كنن با آرزوي موفقيت

 50. سلام. من یه جایی خوندم که انجام این تمرین ها باعث باز شدن چشم سوم میشه..و خوب عوارض چشم سوم هم خیلی بده… ومن یه مدت این کارو تمرین کردم ولی به نتیجه نرسیدم. تست باز بودن چاکرا ها رو که دادم دیدم همه چاکرا هذم باز و فعاله حتی چاکرا چشم سومم.. خیلی میترسم… توصیه میکنم نکنید این کارو… ❤️

 51. سلام یک روزمطلبی روجایی خوهدم مبنی براینکه هرانسانی دارای یک قدرت درونی است ولی بایداونوشناخت واستفاده کرد الان ۷ساله که این جمله توی ذهنم مونده بهش ایمان دارم که حقیقت داره ولی ازیه جایی بایدشروع کردمهم استارت اوله ناامیدنباشید به این فکرکنید که اگه صاحب قدرت درونی خودتون بشین دیگه یه انسان خاص میشین تصورش ذهن ادمو تازه میکنه فقط شروع کنید وپشت کارداشته باشید

 52. پالاندو نیلی در

  سلام من یه روش بهتون نشون میدم که باهاش میتونین هر کاری رو انجام بدید میتونین حتی خورشید رو جابجا کنید بنده شخصا با این روش کهکشان (آندرو مدا ) رو به فنا بردم اگر این ورد راکه به شما میگویم با سبک عرعر الاغ بخوانید مطمئنا تعجب میکنید ( من یه الاغم یه الاغ نفهم که هر چرت و پرتی رو باور میکنم)

 53. میگممممممم نظرتون چیه ی کانال خوب بزنیم و جوین شیم توش و در این مورد ها صحبت کنیم هرکی هم جواب گرفت بگه ب نظر من خوبه اگه موافقید میتونید بیاین بگین

 54. میلاد در

  سلام میشه عکس هرم رو برام بفرستید
  من از بچگی به قدرت های ماورایی اعتقاد داشتم ولی هیچوقت نمیدونستم چجوری میتونم قدرت های خودمو پیدا کنم لطفا بهم کمک کنید

 55. این نیرو در همه انسانها هست فقط باید از خباثت درون دوری کرد و آدم شد تا به نیروهای مافوق پی برد . ( اگر آلودگی هست در اندیشه هاست ) . باید به سمت خداوند یگانه بی همتا حرکت کرد و فقط از او درخواست کمک نمود .

 56. سلام من خیلی ب اینجور چیزا اعتقاد دارم ولی هرچی تلاش کردم نشد لطفا کمکم کنید ممنون

 57. من خودم یک سال روش کار کاردم تمرکز باید زیاد داشته باشی و روزی نیم ساعت فقط مدیتیشن کنی تا اینکه بتونی روی حرکت دادن تمرکز داشته باشی بعدش میفهمی که چه قدرت خارق العاده ای تو وجودت نهفته شده
  هر کسی علاقه داره
  ایمیلم اپلیکیشن و کتاب و عکس هم دارم میتونم کمکتون کنم

   • سلام.من به این قدرت های ماورا الطبیعی یا متافیزیک اعتقاد دارم.من از همون بچگی وقتی به اطرافم نگاه میکنم رشته های رو میبینم که انگار نامرعین
    وقتی از گوشه ی چشم نگاه میکنم انگار یه سایه پیشم نشسته
    بیشتر وقت ها فکر میکنم یکی داره نگام می‌کنه برای استفاده از قدرت های فراوانی باید تمرکز زیادی داشته باشی و تمرین کنی ولی من بدون تمرین این چیزاییرو که گفتم میدیم. چند بار هم تا حالا احضار جن کردیم
    از اون موقع شب ها انگار تو اطرفم در حرکتن اگه میشه کمک کنید

  • ریحانه در

   سلام خوبی؟اسم من ریحانه اس میتونین راهنمایی کنین در مورد چاکراها .من خیلی علاقه دارم واقعا ایمان دارم بهش لطفا کمکم کنین.سپاس

   • حسینی در

    سلام علیکم
    باید باورتو قوی کنی فقط همین
    اگر باور داشته باشی که میشه حتما میشه خیلی راحته اصلا فرقی بین سنگین و سبک نداره خیلی راحت میشه حتی چیزهای سنگین رو هم بلند کرد فقط باید باورتو قوی کنی.

  • سلام من عاشق جادوگریم ولی نمی دونم باید چی کار کنم تا انرژی درونم رو آزاد کنم تورو خدا کمک کنیم

   • دوست عزیر دنبال این چیزا نرو من خودم کسی هستم که تا ته این داستانا رفتم تو یک کلمه زندگیتو خراب نکن همه این چیزای عجیب کار شیاطین و ما با این کارامون راه برای ورود اونا به زندگیمون باز می کنیم این فیلم حتما ببین

  • سلام میش لطفا ب من کمک کنید sani_hq ایدی تلگرامم اگ میش بهم پی ام بدین ممنونم

  • محمد نگهداری در

   من خیلی خودم دوست دوست دارم با این کار همه به من توجه کنند
   حالا باید چکار کنم زود ترس انجامش بدم

 58. بچه ها این هرمی که میگه به شیاطین ربط داره . اصلا قدرت باور یه چیز دیگریست که بهش میگن ضمیر ناخودآگاه . اینی که نوشته اصلا با علمی که در مورد قدرت باور نوشته و حتی میگن جور در نمیاد
  دوستان این کار را رو انجام ندید

 59. سلام منم پورفوسور دامبلدور هستم مدير هري پاتر كه بالا كامنت گذاشته
  منم با ده سال تمرين تونستم جادوگر شم و مدير مدرسه

 60. sajad from AUSTRALIA در

  سلام .خدا شاهده لامپ پارکینگ خونمون تو چشم میزد خیره شدم که چکارش کنم نورش نزنه تو چشمم چونکه ۲۴ ساعته قلیون میکشیدم تو پارکینگ شب اذیت میشدم از نورش .ازاین مهتابی ها هم بود که یه دفعه تو کمتراز ۱۰ثانیه خیره شدن ترکید .حالا نمیدوم شاید هم اتفاقی بود این ماجرا

 61. سلام من به قدرت هاایمان دارم ومطمنم روزی میتونم اینکارو انجام بدم فقط به کمک احتیاج دارم اگه کسی هس که میتونه کمکم کنه لطفابگه مرسی

 62. سلام من از امروز می خوام شروع کنم و واقعا به این کار ایمان دارم درضمن من حس های عجیبی دارم بیشتر موقع ها چیزایی میگم که بعد اجرا میشه یا اعدادی توذهنم میان من گاهی ازخودم میترسم ولی لطفا عکس اون هرمو برام ارسال کنید

  • منم دقیقا اینتوری میشم .۹۰ درصد حرفایی که میزنم بعدش اتفاق میوفته یا ب چیزی فکر میکنم همون روز اتفاق میوفته

 63. محمدمهدی در

  سلام من پنج دقیقس دارم زور میزنم ولی فقط گاز متان درست میشه و کنترل تلویزیون نمیاد دستم یعنی باید از جای خودم بلند شم؟؟؟؟

 64. سلام . اگر از این نیرو در کار های بد استفاده کنید .شیاطین به سراق شما میایند.من از 14 سالگی شروع کردم و الان که 28 سال دارم نیروی عجیبی دارم . من از14سالگی تا 19 سالگی کار کردم.و بعد نا امید شدم.یه روز که داشتم به بیرون می رفتم ناگهان اتفاقی عجیب افتاد و من به نیروی خودم پیبردم.همه انسان ها نیروی دارند حتی خود تو . ولی راه های برای بدست اوردن ان است.

  • سلام میش بگین منظور از نوک هرم ساخته شده را روی یک شیءِ نوک دار با سطح مقطع صاف بگذارید.
   چیه

   • کاغذ رو باید شکل هرم کنید نوک داخلی کاغذ رو روی نوک مداد بذارید طوری که وایسته و شما با فوت کردن بتونید اونو به حرکت درارید سطح مقطع هم ینی شئ صاف مثل مداد مداد رو هم باید ایستاده رو یه چیزی فرو کنید که وایسته

    • ریحانه در

     سلام اقا مهران خوبی؟اسم من ریحانه اس میتونین راهنمایی کنین در مورد چاکراها .من خیلی علاقه دارم واقعا ایمان دارم بهش لطفا کمکم کنین.سپاس

 65. sajadrezaee در

  سلام حرکی راهش روبلد هست به ماهم نشون ثواب داره یک در این دنا صد در جهان باقی

 66. محمد رضا در

  من الان 3 ساله دارم تمرین میکنم خیلی راحت میتونم ماشین هواپیما و اخریش تونسم قطرو جا بجا کنم خیلی راحت برید دنبالش خیلی خوبه الان میخوام خورشید رو جاب جا کنم

 67. درود فراوان
  من هری پاتر هستم میبینم تو ایرانم طرفدار زیاد دارما
  باید برم دامبلدور پشت دره
  :))))))))))))))

  • هرکسی که میخواد اطلاعاتش در این زمینه ها که واقعا خطرناک و در عین حال پر سود است کامل بشه به دارک وب مرلجعه کنه البته برای ورود به این مرورگر باید دقت کنید تا مبادا اتفاق نا گواری بیفته به شخصه توصیه نمیکنم اما چون خیلی از افراد در این موضوعات فرا طبیعی اغراق میکنند و چرند میگن لازمه به اهل فنش رجوع کنید که اوناهم فرماسون ها هستند البته هستند کسانی که از راه حق و ریاضت واقعی به ای امر دست پیدا میکنن ولی هر کسی که از این اسرار اگاهی داره معمولا دهن وا نمیکنه تا بقیه به ان برسند

 68. امیرحسین در

  سلام عکس هرمو لطفا برام تو ایمیل برام میفرستی لطفا خیلی نیاز دارم

 69. مشتی خونمون نو سازه ترک جایی نداره….خودم یه جور بزنم ترک برداره؟؟؟

 70. داداچ ۲۰۰ نفر نفهمیدن هرمش چطور ساخته میشه..خودت ۲۰۰ بار بخون ببین میفهمیییی

 71. من 4 سال بصورت فشرده در حال تمرین اینجور کارا هستم و الان ب جایی رسیدم ک میتونم ماشین، قطار، هواپیما و…. ب راحتی جایجا کنم

 72. سلام لطفا کمکم کنید به واقعا به توانی ذهن ایمان دارم ولی نمیتونم این کارو کنم؟یعنی واقعا میشه اجسامو یا خودمونو به پرواز در بیاریم؟

 73. سلام من واقعا دوست دارم اجسام و تو هوا به پرواز در بیارم ولی واقعا این شدنیه؟؟؟؟ واقعا عجیبه لطفا کمکم کنید.

 74. سلام من یک ماه است که دارم این کارو انجام میدم ولی نمیتونم حرمی حرکت بدم فقط میتونم بلرزونمش چرا؟

 75. محدثه در

  سلام ممنون مطالب جالبی بود ولی من متوجه نشدم اون هرمی که گفتید چه جور هرمیه؟ لطفا عکسشو به ایمیلم بفرستید

 76. مهرشاد در

  سلام کسی میتونه عکس هرم رو برام به ایمیلم بفرسته لطفا چون نمیدونم چه شکلیه

 77. سلام ب همه
  این روش خیلی خوب جواب میده و اینکه با سعی و تلاش شدنیه
  من تو چند ساعت تونستم هرمو ب حرکت در بیارم
  قدرت ذهنی و کائنات واقعیه
  با تلاش میشه

 78. امیرمهدی در

  سلام من نمیدونم شما کی هستین یا درست میگین یا نه ولی چیزهایی که میگین با عقل جور در میاد منم به نامتناهی بودن انسان ایمان دارم پس میخوام از کمکتون بیش تر استفاده کنم پس امید دارم نا امیدم نکنید و منو راهنمایی بیش تری بکنین

 79. امیرمهدی در

  مطمئنم که کمکم میکنین فقط به این ایمیلم جواب رو بفرستین
  ممنون

    • امیرحسین در

     سلام من به قدرت های ماوراطبیعی اعتقاد دارم اطفا اگه میشه غقط عکس هرمو برام بفرستید به ایمیلم ممنون

     • اهورا در

      فک ردی قدرت ماوراطبیعی چیه؟ بیش از 91درصد انسانها جهان این قدرت رو ظاتن دارن ولی فقط باید تقویت بشه تا فعال بشه یکی از تنها قدرت هایی است که خدا در بدن انسان گذاشته اصلا با مطالب بالا فرق داره ها.یه قدرتیه که بعضی چیز هارو می دونی مثل اینکه روز قبل مرگ کسی اگه کنارش باشی این قدرت بهت میگه الهام میکنه که فردایی براش در کار نیست یا وقتی قبل از اینکهاتفاقی برای فرد بیفته خوابش رو می بینی یا وقتی می خوابی یه خوابی می بینی و بعدا همون خواب در همونجا در دنیا واقعی اتفاق میفته به این 3 مورد میگن قدرت ماوراطبیعی.امید وارم برات مفید باشه.تقریبا همه ی انسانها این قدرت رو دارن اما تقویتش نکردن که3 مورد براشون پیش بیاد و این به این قدرت تسلط پیدا کنن.تنها راه تقویت این قدرت هم چیزی نیست جز زمان,فکر کردن زیاد,توجه و دقت کردن و حواس جمع بودن همین اما اگه این کار رو انجام ندید هم اتفاق می افته اما با زمان زیاد مثلا:بعد از رد کردن سن11 سالگی پایان.

نظر خود را بیان کنید