دلنوشته زیبا در مورد مادر عزیزم، مادر بودن، مادر بیمار و مادر فوت شده

دلنوشته در مورد مادر از دست رفته

دلنوشته در مورد مادر

دلنوشته در مورد مادر برای اولین و واقعی‌ترین عشقی که هر کسی تجربه می‌کند، راهی است برای ابراز تشکر و قدردانی یا یادآوری برای مادران از دست رفته. در این مطلب از آلامتو ما مجموعه زیبا از دلنوشته در مورد مادر را گلچین کرده‌ایم تا وصف این مهربانی بی انتها باشد. امیدواریم مورد پسند شما واقع شود.

دلنوشته در مورد مادر مهربان

مادر تنها کسی است که می تواند عشق خود را بین ده فرزند تقسیم کند و هر فرزندی هنوز تمام عشق او را داشته باشد.

////////////

مادر من مهربان‌ترین زنی بود که تا به حال دیدم. تمام آنچه را که هستم مدیون مادرم هستم. موفقیت خود را در زندگی به تربیت اخلاقی، فکری و بدنی که از او دریافت کردم نسبت می دهم.

////////////

قلب یک مادر ورطه عمیقی است که در ته آن همیشه بخشش خواهی یافت.

////////////

از تمام دلتنگی‌ها ، از اشک‌ها و شکایت‌ها که بگذریم

باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم  و چه تاثیر دلنشینی دارد

” غصه نخور، درست میشه ” گفتن‌های مادر، اثرش را هزار قرص آرامبخش قوی ندارد

////////////

بچه که بودم دلم به گرفتن گوشه چادر مادرم و رفتن به بیرون خوش بود. اکنون بزرگ شده‌ام مادرم را می‌خواهم، نه برای گرفتن گوشه چادرش؛ می‌خواهمش که با گوشه چادرش اشک‌هایم را پاک کنم. نه اینکه دلم خوش شود که می‌دانم نمی‌شود! شاید آرام بگیرد با بوی خوش چادر مادرم.

همچنین بخوانید: روز مادر سال 1400 چه روزی است؟

دلنوشته در مورد مرگ مادر

دلنوشته زیبا در مورد مادر

وقتی مادر هستید، هرگز در افکار خود تنها نیستید. یک مادر همیشه باید دو بار فکر کند، یک بار برای خودش و یک بار برای فرزندش.

////////////

“وقتی به چشمان مادرت نگاه می‌کنی، می دانی که این خالص‌ترین عشقی است که می‌توانی در این زمین پیدا کنی.”

////////////

“مادر کسی است که می تواند جای بقیه را بگیرد اما هیچ کس نمی تواند جای او را بگیرد.”

////////////

“در طول سالها، من چیزهای زیادی از مادر آموختم. او در مورد اهمیت خانه و تاریخ و خانواده و سنت به من آموخت. او همچنین به من آموخت که پیر شدن به معنای محدود کردن دامنه فعالیت ها و علایق شما یا کاهش لذت های بزرگ روزانه نیست.

////////////

دلنوشته در مورد مادر بودن

تصمیم گرفتن برای بچه دار شدن بسیار مهم است. این است که برای همیشه تصمیم بگیرید که قلبتان بیرون از بدنتان راه برود.

////////////

مادر شدن انتخابی است که هر روز انجام می‌دهی، برای اینکه شادی و خوشبختی دیگران را بر خودت ترجیح بدهی، درس‌های سخت را بیاموزی، کار درست را انجام دهی، حتی وقتی مطمئن نیستی که کار درست چیست… و بارها و بارها به خاطر انجام هر کاری اشتباه خود را ببخشید.

////////////

بچه داشتن، مسئولیت تربیت انسان های خوب، مهربان، اخلاق مدار و مسئولیت پذیر  بزرگترین شغلی است که هر کسی می تواند به آن دست بزند.

////////////

شادی یک مادر از زمانی شروع می‌شود که زندگی جدیدی در درونش موج می زند … وقتی برای اولین بار ضربان قلب کوچکی شنیده می‌شود و یک لگد بازیگوش به او یادآوری می‌کند که هرگز تنها نیست.

////////////

کودک عشق را قوی‌تر، روزها را کوتاه‌تر، شب‌ها را طولانی‌تر، سرمایه‌گذاری را کوچک‌تر، خانه را شادتر، لباس‌ها را کثیف‌تر، گذشته را فراموش‌شده و آینده‌ای که ارزش زندگی کردن را داشته باشد، می‌سازد.

همچنین بخوانید: متن پیامک تبریک روز مادر جدید و زیبا برای مادر، خواهر و دوستان و …

دلنوشته در مورد مادر بودن

دلنوشته در مورد مادر فوت شده

من نمی توانم تو را ببینم، نمی‌توانم تو را لمس کنم، اما همیشه می‌توانم تو را در قلبم احساس کنم….. می‌دانم که تو آن بالا به من نگاه می‌کنی و هر روز با عشق و خوشبختی به زندگی من برکت می دهی…. ممنون مامان بابت همه چیز….

////////////

مامان عزیز شیرین‌ترین خاطراتی که برایم به یادگار گذاشتی تنها آرامش من است… نبودنت برایم جای خالی گذاشته است و فقط همین خاطرات به زنده ماندن من کمک می‌کند… تو همیشه در قلب من زندگی میکنی!

////////////

می‌گویند زمان همه چیز را درمان می کند اما هر روز که می‌گذرد بیشتر به یادت می‌افتم، دلم برایت بیشتر تنگ می‌شود زیرا تو جز جدایی ناپذیر زندگی من هستی و همیشه با من در قلبم، در خاطراتم زنده خواهی ماند …. مامان دلم برایت تنگ شده!

////////////

“دلم برای گرمای آغوش ملایمت و عشقی که وقتی آغوشم دورت حلقه شده بود حس کردم تنگ شده. دلم برای دیدن لبخند زیبای تو و صدای صدایت که اسمم را می‌گوید تنگ شده است. دلم برای شنیدن گفتن “دوستت دارم” تنگ شده است. در عوض می‌گویم “دوستت دارم”.

همچنین بخوانید: گلچین عکس نوشته مخصوص روز مادر

دلنوشته در مورد مادر فوت شده

دلنوشته در مورد مادر بیمار

وقتی کوچک بودم و مریض بودم، تو از من مراقبت می‌کردی. اکنون، من از تو مراقبت خواهم کرد و بهبودی سریع تو را تضمین خواهم کرد. دوستت دارم مادر.

////////////

مامان عزیز، وقتی صبح از خواب بیدار می شوم و تو را در کنارم نمی بینم، غم انگیزترین لحظه روز من است! من نمی توانم صبر کنم! خواهش میکنم زود خوب بشی برای من

////////////

مامان برای شفای عاجل دعا میکنم دلم برای خنده ها، کمک و مهربانی شما تنگ شده است. وقتی اینجا نیستی اوضاع درست نیست. خوب مراقب باش و بدان که دلت برای خیلی ها تنگ شده است! ما مشتاقانه منتظر بازگشت شما خواهیم بود!

////////////

من می‌دانم که شما در حال حاضر احساس خوبی ندارید. اما همیشه به خاطر داشته باش که همه ما با شما هستیم. قوی باش مادر! کاش زود خوب بشی مامان تو دنیای منی بدون تو همه چیز خسته کننده می شود زود خوب شو مامان!

همچنین بخوانید: دوبیتی در وصف مادر ویژه تبریک روز زن

دلنوشته در مورد مادر مهربان

دلنوشته در مورد مرگ مادر

“عشق یک مادر همیشه با فرزندانش است. از دست دادن مادر یکی از عمیق‌ترین غم‌هایی است که یک قلب می‌تواند تجربه کند. اما خوبی، مراقبت و خرد او مانند میراث عشقی که همیشه با شما خواهد بود، زنده است. آن عشق اکنون شما را احاطه کرده و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

////////////

مادران هرگز واقعاً نمی میرند، آنها فقط خانه را در آسمان نگه می دارند، روزها خورشید را صیقل می دهند و ستارگانی را که در شب می درخشند روشن می کنند، پرتوهای ماه را نقره ای روشن نگه می دارند و در خانه بهشتی بالا منتظر استقبال از کسانی هستند که دوستشان دارند.

////////////

“مادر، تو خاطرات زیبایی برای ما به جا گذاشتی، عشق تو همچنان راهنمای ماست، اگرچه نمی توانیم تو را ببینیم، تو همیشه در کنار ما هستی.

////////////

“می دانم که از بالا گوش می دهی. هیچ چیز بیشتر از عشق تو برای من ارزش قائل نیست. مهم نیست کجا هستم و چه کار می کنم، خاطرات تو همیشه مرا شاد می‌کند”

////////////

سخن آخر

مجموعه‌ای از زیباترین دلنوشته در مورد مادر، دلنوشته در مورد مادر فوت شده، دلنوشته در مورد مادر بودن، دلنوشته زیبا در مورد و … در اینجا گردآوری شده است. ابراز عشق به مادر چه وقتی در زندگی ما حضور دارد یا حتی وقتی پیش ما نیست، کمترین کاری است که در قبال زحمات بی حد و مرز او می‌توانیم نشان دهیم. امیدواریم این دلنوشته‌ها برای این کار به شما کمک کنند. اگر نظر و ایده‌ای در اینباره دارید می‌توانید در بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید.اس ام اس تبریک تولد انگلیسی

جملات کوتاه انگلیسی با معنی فارسی


اس ام اس جدید